Snažilky zo zahraničia. Pridajte sa

ivana98
25. jan 2008

Ahojte 🙂
uz tu mame rozne snazilkovske temy, ale ziadnu podobnu.
Takze vy ktore zijete daleko od domova a snazite sa otehotniet (popr. uz dlhsie a nedari sa) - vitajte 😉

meleri
29. okt 2009

Blondýnko,

to chápu..já Italy neznám, nemůžu to soudit podle francouzů..já zas byla radši že sem mohla rodit tu, tady je to tak že i soukromá klinika je hrazená pojišťovnou, a tam to bylo fakt supr..porovnat s českem to sice nemůžu, páč sem tam nerodila, jediná reference je bráchova žena, a ta říkala,že přístup fajn, ale všecko děsně staré depresivní, prostě byla ráda že šla hned dom. navíc tady bylo 100 hrazené všecko během těhotenství..sice ted už je to mizerné, už mi nechodí mateřská ani nic...
To je mi líto s manželem, no pak si to snad užijete až až....jo matky jsou někdy nebezpečné, ale furt lepší asi než tchýně! 🙂

Lubniko,

tak to je složité....u mě nic takového neřešil, vždycky řekl že se pěkně vyvíjí akorát pak řekl že je prostě nízko, o nějakém stupni kvality řeč moc nebyla..snad to budeš mít v pořádku...určitě se tím ale zbytečně nestresuj dokud to neuvidíš černé na bílém..

majuska7979
29. okt 2009

caute baby, tak iba vam chcem dat vediet ze tento mesiac nam zas nic nevyslo 😒 😅
takze este par dni a ide sa snazilkovat, 😀 mozno sa nam to podari doma 😀 za par dni ideme na svk 😀

blondynka400
29. okt 2009

meleri, no on sever by docela šel, tady už je to horší... Jsou tady v podstatě 3 druhy nemocnci a hrazené je to v té nejhroší, tram by mě v životě nikdo nedostal 😀 .Navíc ty to máš jiné, ve Francii zůstáváš, manžela máš francouze, to já ne... Takže chci, aby moje mimi, mělo jen české občanství, budu mít českou rodičovskou a takhle to bude nejjednodušší...
S manželem je to ok, kdyby něco, vždycky může hned přiletět. Já jsem za ty roky zvyklá, navíc jsem honě samostatná a v určitých věcech mi to ani neva 😀 A když se malá narodí krátce před termínem nebo i po, tak semnou bude 😵.
Já mám mátinku výbornou, nikdy jsem s ní neměla jediný spor, takže to bude určo v poho 😎. Navíc po tom, co se stsalo, já musím podpořit, má to teď chudinka hodně težké ☹

majuska, tak to mi je líto 😒 . Že by na rodné půdě na slovensku? Tak se hezky snažtě a žádné flákání 😎

lubinka9
29. okt 2009

majuska, hlavu hore a hlavne klud. Ved je to len prvy mesiac, nie? A zmena prostredia je fajn 😉

meleri, ved keby to bolo zle tak by mi to ten lekar povedal. Povedal, ze je vse OK. Som v norme 😉

blondy, ja som vcera tiez neodolala. Kupila som jedno pyzamko a taky komplet: tricko a mikinka. To sa nedalo odolat. Tie malinke veci su tak roztomile

blondynka400
29. okt 2009

lubinka, no nělkteré jsou fakt kouzelné. Akorát jako na potvoru to modré mi přijde pořád hezčí 😀 . A to bych klučíka fakt nechtěla 😀

majuska7979
29. okt 2009

lubinka, teraz zaciname uz 5 cyklus snazenia 😒 mozno som bola smutna, troska v dni mrchy, ale uz ma to preslo, 😉 uz aby ta mrchana prestala a ideme na to odznova a ako hovori blondy 😀 ziadne flakani 😀 😀

lubinka9
29. okt 2009

blondy, tak ja som si hovorila, ze budem kupovat neutralne farby, nie klasika chlapcenske. A kupila som predsa modre a hnede 😀
a ved sme sa bavili, ze dievca znesie v poho modre. A preco chlapca nie?

blondynka400
29. okt 2009

lubinka, já taky nechci jenom růžové. Ale když se tak koukneš, převaha je růžová nebo modrá..
Nevím, holčičky mi přijsou takové lepší. A vzhledem k tomu, že malá bude první a s největší pravděpodobností i poslední, holčička je prostě lepší. Ale samo, že kdyby to bylo chlapeček, taky bych to přežila, asi tak jako kleo 🙂 .
Jinka jasně, snese, třeba když to máš po první mimi a tak, tak bych to neřešila. Ale cíleně kupovat pro holčičku modré, no nevím...

Každé pohlaví má své výhody a nevýhody....

barbora87
29. okt 2009

ahojte
tak som konecne zase domaaaaa
tak snazilkujeme tak uvidime...nooo a inak pocujte je to normal ze mam take spinenie???

schnucki
29. okt 2009

ahojik holky,

jen hlasim ze ziju, mam toho ve skole moc a vubec nestiham .....

mam vas pozdravovat od mirusch, mela migrenu a jsou u svokry, tak az bude mit chvilku ozve se 🙂

doufam ze se mate vsechny v pohode, prckove jsou v poradku a zbytek se radne snazi 😀

schnucki
29. okt 2009

no tak jak tak koukam tak tu mirusch byla prde mnou 😝 .... tak nic ....

mirusch je mi to lito, drzte se ....

letim se ucit .....

blondynka400
29. okt 2009

barbora a v jaké fázi cyklu se nacházíš? 😕

schnucki, jojo, mirusch tě předstihla 😀 Hezky se uč a přijď se zas podívat 😉

meleri
29. okt 2009

Ahoj Schnucki!

nezapomen si taky odpočinout od studia! i když já vím teprve to začlo co.. ☹ 🙂

Blondy,

tak to jo, to je pitomé..tady to je všude stejné...jako ta úroveň..teda na venkově je to o poznání horší, např. zubař, očař, atd...ale stačí se objednat do města a je to jiné..

jo tak to máš trochu těžké, ale když už si zvyklá, tak to chápu..já to zas beru tak že malý je víc Francouz než čech když bude celý život žít tady, sice manžel mě furt buz..uje ať mu vyřídím české občasntví, ale mi se nechce je to otravování s papíry a s ambasádou..

Lubinko,

ok.. 😉 přiznám se že jsem z toho byla trošku zmatená, myslela jsem žes na tu kontrolu ještě nešla...no tak to je doře!

holky dobrou noc..

barbora87
29. okt 2009

Blondy
no visadila som Pille à minuly tyzden som mala moje dni no à sem tam mam spinenie...da Sa aj tak otehotniet?kamaratka mi povedala ze to moze byt z toho ze som vysadila tabletky...

lucikbx
29. okt 2009

ahojky tak ja sem snazilka zijici v anglii....

barbora87
29. okt 2009

Ahojky
vitaj medzi nami...ja som tu tiez celkom nova...od kedy snazilkujete?

lubinka9
30. okt 2009

ranko,

tak mame konecne piatok. I ked ja moc roziel nepocitujem. Ale taketo flakanie cochvila skonci 😉

vitaj luci, mame tu aj nejake holky z UK, vzdy sa ale vytratia a potom sa ukazu.

barbora, najskor to bude spinenie po vysadeni. Sledujes si ovulku? Myslim, bazalnu teplotu, prip. hlien. Tak aspon budes vediet ci prebieha ovulka, to je zaklad pre otehu 😉

schnucki, nie ze sa odrovnas hned na zaciatku.

miri, myslim na vas, uz je trocha lepsie?

kde mame kleo?

blondy, dievcatka niesu lepsie 😠 😀 😀 Chlapciiii su naj 😀

blondynka400
30. okt 2009

lubinka, holčiček se t celkového počtu rodí méně, takže jsuo vzácnější 😝 😀 😀
Hele kdy nahodíš týdný těhu? Teď už by jsi snad mohla ne? 😵
lucikbx, vítej 😎

barbora, tak to bych asi neřešila, to bude z té HA. Ono tělo občas na začátku chvilku blbne, než se srovná... 😉

meleri, to víš no nemůžeš srovnávat jižní itálii a francii. To jsou devě neporovnatelné oblasti 😀 Molha bych si tady zajistit péči srovnatelnou s čr, ale to fakt za takové peníze, že mě ani nehne. Jediěn kdyby to bylo nějak extra dříve, ale to snad nehrozí, doufám 😅

Jo holky, do albíčka jsem zas klasicky dala fotku, tak ejstli vidíte nějaký rozdíl 😀

lubinka9
30. okt 2009

blondy ja myslim, ze sa nedohodneme 😀 Ja som za to svoje, ty budes obhajovat svoje. Ale tak to ma byt! 😎

no a rozdiel. Nepatrny ale je tam 😀 A kukam, ze biela je tvoja najoblubenejsia 😀 😀

blondynka400
30. okt 2009

lubinka, hele tak to pozměníme jo. Nejdřív je tvůj chlapeček (víš už vůbec jméno, teď nějak vůbec nevím 😕 ), pak jsou holčičky a pak ostatní chlapečkové, jo? 😀
Ale ne, ono je to v podstatě jedno, každé pohlaví má svoje...

No buď máš špatné oči a nebo já špatný foťák. Je to světle modrá 😀

lubinka9
30. okt 2009

tak som sa schvalne mrkla este raz.. mas recht je to svetlomodra ale clovek musi velmi pozorne pozerat.
tak promin, ja ti sledujem hlavne brucho nie spodare 😀 😀 Ale farebny rozdiel je minimalny.

meno mame, myslim, ze to nebudeme uz menit. Na SK bezne nieje, zasa sa ale nachadza normalne v kalendari. A meniny budeme oslavovat spolocne. Viac neprezradim 😉
A ta zmena sa mi paci 😎 😀

blondynka400
30. okt 2009

lubinka, hm, to jsi mi toho tedy řekla. Navíc máte slovenský kalendář jiný než je český 😝 . Ty jsi tedy ale 😀

To chápu, že se ti změna líbí 😀

lubinka9
30. okt 2009

😀 😀 to som mala aj v plane. A vlastne v Cechach by mohlo byt popularnejsie. Hlavne v televiznej reklame 😉

blondynka400
30. okt 2009

lubi, tedy ty mě napínáš. Já s tebou nebudu mluvit 😢 .
Českou telku máme, ale já na reklamy nekoukám.... Napověz jaká reklama?

lubinka9
30. okt 2009

blondy kukni IP 😉

kleopatris
30. okt 2009

ahojky 🙂

konecne sme ako tak hotovi a hlavne mame net 😀 tak vas idem docitat 🙂
a aj ja chcem meno do IP 😵

lubinka9
30. okt 2009

no kleeeo kde sa flakas. Ja uz som si robila starosti 😕
Pocuj a si teda doma a nie v praci? No tak ja ho teda poslem aj tebe 😉

kleopatris
30. okt 2009

ja mam tento tyzden dovcu...chvalabohu, inak by sme si to mohli ist hodit...co nam ten debilny stary prenajimatel robi, som si aj poplakala, ale uz som v poho...proste kaslat na prachy a mysliet na malickeho 🙂 tomu sa ten stres teda ani nahodou nepacil, taka dokopana jak za posledne dni som este nebola ☹

inak mirusch je mi to velmi luto 😔 drzte sa vsetci

blondy no rozdiel 😀 ani v nohavickach ani v brusku neni az tak velky 😀

blondynka400
30. okt 2009

kleo, taky už jsem si říkala, kde jsi. Hlavně že jsi ok 😵
No nohavičky jsou stejné a bíško o malinko větší, ale opravdu jen o málo 😀

lubi, děkuju 😎

lubinka9
30. okt 2009

no dikes babky, my sme mali ine 2 vo vybere (Peter, Oliver) ale nejak nam proste nepasovali ked sme kukali na jeho fotku.
A mna potom napadlo aky je ten maly nase slniecko a bolo to jasne. Ked som to povedala drahemu tak sa mu to pacilo a vlastne mu uz tak hovorime.

kleo, hlavne v klude. Pride na psa mraz, skor ci neskor, neboj 😉
a ako sa vam zatial byva?