Snažilky zo zahraničia. Pridajte sa

ivana98
25. jan 2008

Ahojte 🙂
uz tu mame rozne snazilkovske temy, ale ziadnu podobnu.
Takze vy ktore zijete daleko od domova a snazite sa otehotniet (popr. uz dlhsie a nedari sa) - vitajte 😉

schnucki
4. jan 2010

uf, tak budu reagovat na kazdou stranku co mi utekla ....

mirusch koukam ze jste se meli paradne, to me tesi ... bazen se svetlama pod vodou, hned bych hupla 😀

lubi super ze kontroly dopadli dobre .... no aspon ze jste se na pulnoc probrali 😀 .... jinak gratulace k 9ti letemu vyroci 😵

blondy byli jsme u nasich, jak jsem psala moc tam na konika nechodim ....

schnucki
4. jan 2010

kleo teda holka, ze se te to mluveni s misou takhle drzi ☹ ja doufala ze te to prejde ....

jinak emily drzim palce na snazilkovani 😉

blondy v poho, psala jsem jen jednou ze jedeme k nasim .... blba otazka, ale KP je hlavickou nahoru, ze .... drz se, vim ze bys rada normalne, treba se jeste umoudri .... a nebo to pujde i presto normalne .... myslim na tebe

lubinka9
4. jan 2010

blondy, dolezite je, ze malinka sa ma dobre a kontrola az na polohu dopadla OK.
Viem, ze si sa CS branila zubami nechtami ale porod KP je vraj tazky, mohli by byt komplikacie. To sice mozu byt vzdy ale..
ak by sa predsa len uz nestihla otocit, neboj zvladnes to a vysledkom bude zdrava A. 😵

no hej CS zvyknu planovat cca tyzden skor, ked este babatka niesu prilis zostupene. Vsetko dobre dopadne, URCITE! 😉

kleo, ved pisat mozes aj o pocasi, hlavne, ze si tu a vieme, ze sa mas OK. Na to grcanie uz kasli asi sa to do konca nestrati 😕 Hlavne aby ta nevolnosti netrapili po porode 😉
no a masaz hradze nieje urrcite na skodu..
a drzim palce na kontrolu

ja som bola teraz v obchode a po ceste som malemu kupila taku natahovaciu plysovu hracku, hrozne pekna melodia a album na udaje a fotografie. Tak sme si zasa spravili radost. 😅

Inak kocky mam dotaz, aky planujete kupit teplomer pre deticky? Ja mam doma digitalny, ktory nema makky, resp. ohybny koniec, proste klasika. A potom mam tiez klasicky ortutovy. Ale budem mat strach asi mu v pripade potreby davat ten ortutovy do zadocku, co ak sa zacne moc vrtiet a nahodou to praskne a ta ortut..ani nechcem pomysliet. Tak som myslela, ze by aj digitalny na to stacil. Ale zasa ked nema ohybny koniec bojim sa, ze by som mu mohla prederavit crievko 😕 Uprimne, ten do ucha digitalny mi pride velmi drahy, na celo je vraj nespolahlivy a do podpazusia.. to je asi komplikovane pri takom malom babatku. Ako to mate vymyslene vy? Uz som tu aj precitala temu ohladne teplomera ale mudrejsie niesom skor naopak. 😒

blondynka400
4. jan 2010

schnucki, jojo, KP je koncem pánevním neboli zadečkem dolů 😀

lubi, jojo, je pravda, že to je pro mne výhoda, že se většinou plánuje na 39tt. To se mi hodí 😀
K tomu teploměru, já mám speciální pro ty nejmenší miminka, je to digitální s extra ohebnou špičkou. Ségra podobný taky používala a bez problémů 😉

kleopatris
4. jan 2010

lubi my mame tento: http://www.amazon.de/Braun-HighSpeed-PRT-1000-D...
sme nemali, tak sme uz objednavali taky aby sme mohli aj do zadocku 🙂
a kupujete aj teplomer do izby? nieco taketo? ja furt rozmyslam, ci to ma zmysel....: http://www.amazon.de/exec/obidos/ASIN/B001BWJKP...

dnes sa mi tak kruti hlava, nechapem, furt mna hadze do lava 😲 sa bojim aj po schodoch, ze sa ztrepem

blondy vidis aspon by ste mali tatinka hned u seba 😵

blondynka400
4. jan 2010

kelo, no hned určitě ne, ten přiletí stejně dle původního plánu 😝 . Spíš čím se mimi narodí dřív, tím s ním budu déle v čechách, což je výhoda....
Pokojový teploměr ne, tedy my jich máme několik a hlavně jsem koukala, že je i na chůvičce. Každopádně mi to přijde zbytečné.....

schnucki
4. jan 2010

kamaradka ma teplomer na chuvicce, dokonce ji hlasi kdyz je teplota mala, nebo moc telo 😀

blondy zvladnes to, hlavne aby byla mala zdrava .... treba te jen napina, vis jak si s vama celou dobu hraje 🙂

kleopatris
4. jan 2010

schnucki presne na to som myslela aj ja 🙂 ze blondynkina mala je proste extra, tak jak maminka 😵 takze mozno bude medzi tym 1% co sa toci na poslednu chvilu 🙂

blondynka400
4. jan 2010

Tedy holky, teď jste mě pobavily 😀

lubinka9
4. jan 2010

no tak ja uvazujem o niecom takomto: http://www.baby-walz.de/Koerperpflege/Gesundhei...

a ten izbovy.. my mame v spalni ten uplne najobycajnejsi za par korun a chuvicku ani nebudeme kupovat, teda nie teraz. S malym budem v izbe spat sama min. prve 2 mes, dovtedy sa rozmyslim ci mi treba.

blondynka400
4. jan 2010

lubi, ty budeš spát s malým sama v jednom pokoji bez přítele? 😕

Já chůvičku nepotřebuju ani tak přes noc, ale spíš přes den. Jak máme velký barák, nebudu s ní moct být pořád v jedné místnosti.....

kleopatris
4. jan 2010

no aj my mame chuvicku kvoli dvom poschodiam, maly bude hore spinkat a ja som vacsinou dole a manzel teda bude trpiet pekne s nami v izbe 😀 az keby bol maly naozaj nocny ukricany vtak, tak ho pustim spat mimo 🙂
a nasa chuvicka je po segrinej malej a teplotu bohuzial neukazuje a izbovy teplomer zatial nemame ziadny 😅

lubinka9
4. jan 2010

blondy, v spalni nemame na postielku miesto a mame dalsiu izbu kde je miesta dost plus je tam aj jedna vacsia postel. Tak som sa rozhodla, ze necham draheho v spalni a ja sa nastahujem k malemu. Keby som nechala maleho v izbe a ja by som spala v spalni s drahym vidim to ako velky problem hlavne po operacii mi kazdy krok menej pride vhod. Do tej izby sa mi zmesti aj prebalovaci pultik a mam tu mensiu skrinu na maleho veci. Je to ovela jednoduchsie.

blondynka400
4. jan 2010

kleo, ty my máme teploměr snad všude. I na digitálním budíku 😀

lubinka, tak to ano, už to chápu 😉

Já abych pravdu řekla, ještě nevím, jak to bude se spaním v noci, nějak jsem o tom nepřemýšlela 😅 Ale co nejdříve chci, aby spala sama. Pokoj kde pak bude je jen nějaké dva metry přes chodbu. A dveře jsou hned naproti, takže když je nechám otevřené, uvidím na ní....

schnucki
4. jan 2010

blondy to jsme rady 😀

ja teda nevim jak to budu delat ja, myslela jsem ze dame postylku do loznice, ale spis premyslim udelat rovnou pokojicek, dat si treba vedle postylky kreslo, na nocni mliko a tak, ale asi necham spat prcka ve svem pokoji .... kamaradka nechala malou uz od zacatku v pokojicku, myslim .... ale asi jak se kdo citi ....
kamaradka treba malou celou dobu uspavala a ted, kdyz je ji 7 mesicu se rozciluje, protoze mala je tezka ale sama neusne, je naucena na ruku 😀

kleopatris
4. jan 2010

no my mame postielku prilepenu na moju stranu postele, teda este nemame, ale budeme, segra to tak mala a bolo to super, v noci sa len malá priplazila k prsniku, najedla sa a spali dalej 🙂 nemusela skakat k postielke a tak, len si ju pritiskla a bolo 🙂 my sme este izbicku nechystali, maly bude v spalni a uvidime potom...nechce sa nam zariadovat izbicku, ked tu nechceme ostat dlho, ale ktovie co nam osud prinesie 😅

blondynka400
4. jan 2010

kleo, no jenže pak bývá problém, když chceš mimi "odstavit" do samostatného pokoje a já neunávám, když ještě dvouleté dítě spí s rodiči....
Jinak já pokojík taky nechystám, přijde mi to zbytečné. Bude tam mít akorát postýlku, jinak je to v podstatě pracovna 😀

schnucki, no přesně tak bychdopadnout nechtěla.....

lubinka9
4. jan 2010

no mne sa tiez nepaci ked uz relativne velke dieta robi v spalni rodicom antikoncepcnu pomlcku 😀
u nas to bude docasne riesenie kym sa ako tak dam dokopy. Ale to sestonedelie by som mu fakt chcela byt na blizku

blondynka400
4. jan 2010

lubinka, hezky jsi to napsala 😀
Tak já v podstatě šestinedělí prožiju v čechách a to jí budu mít taky u sebe.... 😉

schnucki
4. jan 2010

ja si myslim ze to sestinedeli asi urcite jo ... myslim ze clovek je rad, ze je to male konecne na svete a nechce ho pustit z ruky 😀

kamaradka je taky trosku nestastna, bolej ji ruce, ona ale rikala ze ji porad chtela mit u sebe .... no a to ma ted zato 😝 .... myslim ale ze vetsina maminek se nemuze vynadivat, kazdopadne ja se pokusit mrnouska naucit usinat sam ....

blondynka400
4. jan 2010

schnucki, tak ono je i spousty dětiček, které sice spí samotné v pokoji, ale potřebují uspat, protože si na to prostě zvykly... Ono je to sice na začátku těžké, ale je potřeba to vydržet. Chce to nějaký usínací rituál a pak dítě prsotě ví, že se spí. Nazačátku je to sice občas s řevem, ale člověk to musí vydržet. ségra to takhle praktikovala u všech tří a nikdy problémy s nočním spaním neměla....

lubinka9
4. jan 2010

blondy, kukla som fotecku. Zasa ti brusko pekne poskocilo 😉

kleopatris
4. jan 2010

no segrine male spali s nimi dost dlho v spalni, ale oni stavali dom a stahovali sa hned, jak bolo prizemie hotove, takze nebolo kam deti dat 😅 tak spali na takom mega letisku vsetci styria 😀 a antikoncepcna pomlcka asi nefungovala, ked sa im podarila druha mala 😀 uvidime teda jak to vyriesime, sak uvidime jak sa situacia vyvinie 🙂

kleopatris
4. jan 2010

no blondy fakt uz mas brusko jak tehulka 😵 a uplne je ine jak mam ja a lubi tvoje uvidime asi az po, ze 😉

blondynka400
4. jan 2010

lubinka, jojo, roste 😎

kleo, koukala jsme do albíčka, dej novou fotečku ať můžem mrknout 😉

lubinka9
4. jan 2010

ja mam tiez uplne ine, take dopredu, spicate, i ked jedlom sa v priebehu dna zaokruhluje a trosku dolu. Proste je tam chlapec 🙂

kleopatris
4. jan 2010

uz som pridala fotku, tak mozte kuknut 😉

blondynka400
4. jan 2010

kleo, tedy musím uznat, máš pořádné bříško 😀 Ale moc hezké 😵

mirusch
4. jan 2010

Nepiste tolko, kto to ma citat 😅
Tak postupne - Emily drzime palce, ved uvidis ako to pojde. Prijemne snazilkovanie. Ja som uz zmierena. Najhorsie boli prve 2-3 mesiace po rozhodnuti...
Inak, vidim, ze ta to uz chyta. Uf, ked si tak spomeniem na seba, aj ja som mala hlavu plnu ovulacie a priznakov 😝. Zatial necitaj, iba nervy budes mat a sa prilis pozorovat. Nechaj volny priebeh.
V Irsku sme boli s manzelom na par dni pred 2 rokmi. Presli sme ho z vychodu na zapad, zaujimava krajina. Ale potraviny su strasne drahe.

Blondy, Lubi, u nas bol krizovy uz druhy mesiac 😀 Proste sa moj drahy musel naucit, ze pre mna su doleziti aj moji priatelia. Odvtedy sme uz tuto temu riesit nemuseli...
Blondy, to fakt sa otocila naspat? KP predpokladam, ze je hlavou hore 😕 Uf, uf, to mi je luto. Ale ja by som tiez volila cisarsky v takom pripade, je to mensie riziko, si myslim.

Schnucki no caves. Som ani nevedela, ze ste v CR, uz som ta chcela nakopnut 😕

mirusch
4. jan 2010

Este musim pochvalit bruska Blondy (to tvoje sa uz ani na fotku nesprace 😀 ) a aj Kleo, teda, neviem si predstavit, kam este porastie 😨
A Kleo, je mi luto, ze ti je stale zle... To uz ani nie je mozne 😔 Aspon mas nieco, co mozes svojmu dietatu pripominat, ked ta bude v puberte rozculovat 😀