Snažilky zo zahraničia. Pridajte sa

ivana98
25. jan 2008

Ahojte 🙂
uz tu mame rozne snazilkovske temy, ale ziadnu podobnu.
Takze vy ktore zijete daleko od domova a snazite sa otehotniet (popr. uz dlhsie a nedari sa) - vitajte 😉

mmmk
29. jan 2008

Mirusch, je to moc, vzhledem k tomu, ze jsem do konce tydne v CR 😵 Proc platit tolik penez, kdyz nekde za to nechteji nic 😉 Ale chapu, zes nechtela cekat.

ivana98
autor
30. jan 2008

ahoj dievcata,
tak mne zas ms potvrdila status neuspesnej snazilky.... 😒 tak podme aspon kecat 🙂 kde ste?

tictac
30. jan 2008

iva - me to potvrdi tak za 14 dnu 😀 ale ten dalsi cyklus uz musi vyjit....

ivana98
autor
30. jan 2008

no jo, to som si hovorila uz minule, ze tentokrat to vyjde... 😝
tak som vcera manzu donutila objednat sa na spg. a dnes rano mi uz volal ze ma termin 😵
ako to zvladas psychicky? mne bolo vcera dost blbo a dnes to zatial neni moc lepsie...

tictac, hod grafik, nech ho zhodnotim mojim odbornym okom 😎

tictac
30. jan 2008

http://www.fertilityfriend.com/home/1c6edd
me tam mate plodny hlen po ovulce...nevim, co si o tom mam myslet 😒

tictac
30. jan 2008

iva - jak dlouho bude trvat, nez buydete mit vysledky?
Zvladala jsem to celkem dobre, byla jsem dost nad veci, ale tenhle cyklus me asi dostane...

ivana98
autor
30. jan 2008

to mas pravdu, ja mavam po ovu plodny den max. jeden den, viac nie..
a ten 13.dc si mala plodny hlen po prvy krat? asi si budes musiet este par dni pockat, kym budes mat istotu, kedy bola ovu..

ivana98
autor
30. jan 2008

joj, na vysledky este ani nemyslim, termin mu dali aj tak az na 15.2. 😕

tictac
30. jan 2008

iva - tak to taky pekne trva....
me zacal plodny hlen v sobotu rano, a to byl i cipek maximalne otevreny, takze ovulka urcite byla, teplotni pokles mivam vzdy tak 3.-4. den po ovu, ale stejne je to nejake divne...

mmmk
30. jan 2008

Holky, vy aspon ovulujete, ja prodelala na Novy rok svoji asi prvni ovulaci 😀 😀 😀 Ta skola je paradni odtrzeni od mysleni na nejaky cyklus 😀 Sice nervy jako blazen, ale nemam cas na nejaky pocitani 😅 😀
Uz jsem zacala brat ten Femigard, takze uvidime. Ale kdyz na me tak rychle zabraly bylinky, tak snad tohle pomuze. Ted me manza dostal, rekl mi, ze si mysli, ze po tech cajich a akupunkture otehotnim, protoze Charlotte ze Sexu ve meste taky otehotnela. Ale ja pry nejsem tak stara, takze to dobre dopadne 😀 😀 😀 Smala jsem se tomu asi hodinu. On je sam doma a kouka na Sex and the City a vidim, ze pozorne 😀

ivana98
autor
30. jan 2008

tictac, podla mna to znie dobre 🙂
mmka, na novy rok bola prva ovu,ale ani zdaleka nie posledna v tomto roku 😉
kedy je pre vas najhorsie obdobie? u mna paradoxne nie v case ms, ale az potom, medzi ms a ovu...vtedy je to taky zvlastny pocit prazdna... 😔

tictac
30. jan 2008

mmmk - to me manzel taky ze zacatku rikal, ze to bude fajn, ze nejsem tak stara....uz asi 3 roky to nerekl 😀 😀

mmmk
30. jan 2008

Ted budu indiskretni a uprimna - chlap se proste udela a tim to pro nej na nejakou dobu konci. Nebo se v pripade IVF nebo IUI udela do kelimku, slus. Nemusi brat hormony, merit teploty atd., navic jejich reprodukcni schopnost muze vytrvat az do hoooodne pozdniho veku 😒

Ivi, ja jeste pravidelny cyklus nemela, takze jeste nevim. Pro mne to bylo vzdycky nejhorsi, kdyz jsem sla k doktorce a ona me nejak utrela 😠

tictac
30. jan 2008

mmmk - ja toho sveho nemuzu dokopat pomalu ani k tomu, aby bral pravidelne vitaminy 😀 ale malinko se zlepsil 🙂

mmmk
30. jan 2008

Tyto pokusy jsem u toho sveho zcela odpiskala, neumim si predstavit, ze by mel on brat HA 😀

tictac
30. jan 2008

mmmk - taky si zvykam, ale obcas me to nastve, protoze dobre vi, kde konkretne my mame problem, a pritom jsem to ja, kdo bvere femigard, kontryhel a cvici mojzisovou....tak cas od casu vybuchnu a on se pak straaasne snazi 😀

ivana98
autor
30. jan 2008

zrovna tam podobne som vybuchla vcera... ze je to cele na mne, ze ja na to musim mysliet 30 dni v mesiaci a on 3 dni pocas plodnych dni... 😔 a tiez mi nasluboval, ze sa zacne viac snazit a zaujimat sa o to...

mmmk
30. jan 2008

Nedavno jsem si psala po skypu s manzelem jedne zdejsi snazilky. A ten to frcel jedna radost. A rikal, ze takova vyroba deti neni vubec zadna sranda, ze je to veda 😀 Ze i sleduje teploty a vzdycky nervuje, kdyz dojde na testovani 😀 😀 😀 😀
Muj manza se o to zajima tak okrajove, nicmene respektuje moje mereni BT a sam navrhnul, ze se nechame vysetrit v CARu, kdyz se do leta nezadari. Ovsem asi menime plany a snazit se budeme i trosku pozdeji.

tictac
30. jan 2008

abych zase manzelovi nekrivdila, ma uz docela zmaknute mereni BT, kontrolovani cipku, testy...ale donutit ho, aby delal neco sam, je nad jeho sily 😀

ivana98
autor
30. jan 2008

ok, uznavam, bt tiez ma zmaknute a grafiky vie citat, vie kedy je dobra nizka teplota a kedy vysoka...
tak radsej prosim zmente temu, lebo zacnem byt depresivna... 😅

inak niekde som citala, ze alchemilka zmiernuje ms-bolesti, bolo to tak u vas? ja mam prave pocit, ze je to naopak...

tictac
30. jan 2008

iva - me prave zmirnil femigard ms bolesti...teda minuly cyklus byl uplne bezbolestny, tak cekam, co bude tenhle

ivana98
autor
30. jan 2008

hm... zeby si ma na ten femigard ukecala? 😝 ale 750 sk postovne mi za to asi nestoji a tak skoro sa na sk nedostanem... tak to asi zatial necham tak.
ibaze mi niekto (napr. mmmka 😅 ) nejaky priviezla?

mmmk
30. jan 2008

Ivi, teoreticky jo. Jestli se o nej neozve kamoska, tak je tvuj 😉 Objednala jsem si 2 (bez postovneho). Ale jeste musis vydrzet 🙂

ivana98
autor
30. jan 2008

ok, tak ja drziim 🙂 predsa len to postovne v ramci nemecka je znesitelnejsie ako cez hranice..
kedy sa vratis naspat sem?
tictac, kedy si zacala s mojziskou? robis to pod dohladom alebo len podla knizky?

mmmk
30. jan 2008

Ivi, vratim se v nedeli v noci. Ani nevis, jak se tady z toho vykrmneho tabora tesim zpet na normalni stravu 🙄

tictac
30. jan 2008

holky, jedna lahvicka femigardu vam vydrzi tak zhruba na mesic...a to je malo na to, aby jste videly nejake pozitivni ucinky

ivana98
autor
30. jan 2008

tictac a manzelovi ten femigard do caju nakapat nemozes? jemu by to nepomohlo? resp. skusali ste uz tu vitaminovu kuru pre muzov? 🙂

horajda
30. jan 2008

ahojte baby takze aj ja by som sa rada pridala,sme v Anglicku a snazime sa treti mesiac!

tictac
31. jan 2008

iva - obcas mu femigard kapnu do stavy, kdyz zapiji vecer vitaminy, ale to je jen jednou denne (i kdyz porad lepsi nez nic 😉 ) Vitaminy konecne zacal brat poradne, a ted se ho snazim nutit i do tech dvou cviku Mojzisove, tak uvidime

ahoj horajda, kde v Anglii jsi? 🙂

mmmk
31. jan 2008

Nemelo by byt pro chlapy neco jineho nez femigard? Ten je podle me vylozene na zenske.