Snažilky zo zahraničia. Pridajte sa

ivana98
25. jan 2008

Ahojte 🙂
uz tu mame rozne snazilkovske temy, ale ziadnu podobnu.
Takze vy ktore zijete daleko od domova a snazite sa otehotniet (popr. uz dlhsie a nedari sa) - vitajte 😉

lubinka9
14. jan 2010

tak uz odisiel ☹ 😀 😀

upratane, cisto 😵 a este mi aj brusko pochvalil, ze pekne gulate 😀

mirusch
14. jan 2010

Babule, ja len rychlo, bezim k lekarke, asi mi treba antibiotika. Tak ma to predsa len zdraplo 😠 , skriabe ma v hrdle, hlas je prec a nadcha na ceste. To iste, co v novembri. Moje telo sa este nespamatalo asi zo stresu, nebyvam takto casto chora. No nic, Augen zu und durch, proste si tym musim prejst.

Katka, Emily, jasne, ze hlava do kludu a pozitivne myslenie to isti. Riesit budete az bude treba. Neprekracuj rieku skor, ako si ku nej neprisla. To je dalsie moje uzitocne motto. 😉 Ozvem sa neskor. Pa.

kkatka78
14. jan 2010

Mirusch rychlo sa uzdrav....Neskusala si uzivat Brobiotika/ Tkz. Laktobacili? Mne to poradila moja gynekologycka pred 2 rokmi,je to na imunitu...od vtedy ich beriem stale,nie je to skodlive a ja som tiez byvala casto chora...teraz samozrejme dostenem chripku,ale len 1-2max za rok. Inokedy som mala aj 4-5 rocnne a viac....

JAsne, hlavu este netreba vesat, sme len na zaciatku...nadej zomiera posledna. Este som sa chcela Holky spytat, nemam problem merat si BT v posve,ale to si ju tam mam merat aj cez MS ? Vdaka...

kkatka78
14. jan 2010

Probiotika som myslela 😀

mirusch
14. jan 2010

Tak som naspat, antibiotika nemam, vraj je to virus, tak ok, budem jej verit, ale ak mi to zajde na priedusky, tak ma tam ma zase a budem na nu riadne kaslat 😝 Nakupila som si Kleenex Balzam, potom nemam cerveny nos, mandarinky, kvapky do nosa a cakam 😀

Katka, ved jo, probiotika, ale ja to nemozem, hrozne ma z toho prehana. Raz som bola u nasich a mala som zapchu, mama nahodou kupila Aktiviu (to je tiez s probiotikami), tak som si ju dala a o 10 minut to uz slo 😀
No ved normalne ani ja nebyvam chora, cely rok som nebola ani raz, to len ako sme mali stresy so svokrou, tak to na nas s manzelom dost dolahlo a ked umrela, tak sme obaja ochoreli a teraz zase, no musi sa telo zase spamatat, trpezlivost, aj ked nervy mam, to je iste.

No a co sa tyka merania BT, tak ja som prve 2-3 dni nemerala, az ked mi MS oslabla. Ja teraz ani nemam dlhu, len 3 dni, ale teraz uz aj tak nemeriam. Tych prvych par dni cyklu az tak nevadi. Ale od takeho 4. dna by si uz mala merat, aby si mala predstavu ako sa ti krivka vyvija. Inak, podla grafu zistis ovu az dodatocne, cize prvy cyklus sa do nej so snazenim asi netrafis, ale ked uz budes vidiet, ako to u teba je, tak mozes predvidat a preventivne sa snazit a graf ti to potom pripadne na druhy den potvrdi. Tiez nevadi, ak nesnazite presne v den ovu, zdrave spermie preziju par dni, cize ak ste sa predtym, je to ok, dokonca aj den potom asi ano, vsetko je od zeny k zene ine, Blondy je nasim nazornym prikladom, ze cyklus moze byt rozny, vsakze 😀

A este som chcela - Lubi, super, ze matrac dosiel. Predstav si, ze nas stolik dosiel tiez 😕 Objednavala som ho len vcera vecer, ale samozrejme som bola vtedy u Dr., takze ho vyzdvihne az zajtra manzel. No toto!

Ozi Schnucki, som zabudla, objednavali sme to u Baur. Normalne u nich neobjednavame, lebo su drahsi, ale vcera dosiel katalog (chodi tak raz za rok), tak som kukla a aj sme nasli, proste som to povazovala za znamenie, ze sa nemusime trepat do obchodu 😅

A Lubi....takze pekneho robotnika si tam mala? 😕 No toto! A iba jedneho? A upratal? Clovece. Ja som minule zase isla autobusom s tym peknym soferom, raz som to spominala, no ale co ten ma za oci, to som este nevidela, to sa neda od nich odtrhnut 😅 Ale mam take podozrenie, ze je Rus, som myslim zacula ze hovori s niekym rusky.

kkatka78
14. jan 2010

OK Mirusch zase som o nieco mudrejsia 🙂 Tak sa vyliec rychlo, aj tu su same vyrozy uz mi to ide krkom,vsade kde pridem,kazdy je chory...

blondynka400
14. jan 2010

kkatka, já jsem tedy Bt měřila vždy až po MS... Ono stejně není moc pravděpodobné, že by jsi měla ovu během MS....

miusch, brzy se uzdrav 😵

lubi, je tak už máš i matraci? 😀
Tak ještě ti pochválil bříško jo? A byla si s ním sama v té koupelně, jako s fešným doktorem? 😀

kkatka78
14. jan 2010

blondy dobreeee 😀 😀 😀 (myslim,ci s nim bola sama v tej kupelni)

No skusim si to asi merat vzdy po...MS...ale ked ziadny nevidim a nemam 🙂 🙂 sa tu vytesujem ako pubertiacka a za par dni tu budem fnukat,ze som dostala 😒

schnucki
14. jan 2010

ahojik holky,

ivus ja byla taky prekvapena jak rychle nabehli a takhle tlusty 😕 😵 .... jinak doktor v kiwu byl docela prekvapeny, mysli si ze zabrali ty vitaminy co pritel bral asi pred rokem 😀 tak jsem ho v tom nechala, nevim jestli vitaminy cekali rok az zaberou 😀 .... dekuju ivus

lubi tak to je super ze matrace dosla, to me tesiiii .... koukam sami fesaky tam mas 😵

mirusch koukej se brzo uzdravit a sejdem se jindy ... ty proste chces vydet obrazek z ultrazvuku vid 😀

jinak ja merila bt taky az po ms, pri my to prislo divny 😀

normalne mam furt pocit ze musim na zachod a pak par kapek 😠 je mozny ze uz me ted tak ponouka??

jinak s tou pupecni snurou to je dobrej postrech, ale urco je to vymysleny ze se nic nestane ....

lubinka9
14. jan 2010

schnucki, s tym behanim na wecko som to zo zaciatku mala tiez. Ako jeden z priznakov.
No a teraz to mam zasa 😀 Beham cez den a aj 2-3x v noci. Preto cez den dospavam, aj teraz som sa pred chvilou prebala 🙂

blondy, no zavolal ma do kupelky ked mi ukazoval co urobil, nez zasa nahodil kachlicky. 😀 Rano si nanho drahy pred robotou pre istotu pockal, co je zac a az potom siel do prace 😀 😀 Asi usudil, ze je neskodny.. 😀

matrac je OK, trosku som prekvapena, ze je taky tvrdsi ale tie s tou kokosovou vyplnou take byvaju. Ale je tam aj pena, tak sa to da.. Mrnavy si zvykne, ja by som na takom asi nemohla spat 😀

mirusch
14. jan 2010

Lubi tak to on ta zavolal pekny chlap do kupelky, aby ti ukazal, co urobil? 😕 😕 😀 Tak to sa da chapat vselijako ... Cize tvoj manzel ho ohodnotil ako neskodneho podla coho? On nevidel, ze je pekny? 😀

Schnucki, len pekne behaj, to je dobre na kondicku... Ja inak tiez beham aj v noci a to tehu nie som a ani prechladnuta, proste to tak mam. Niekedy len raz, niekedy aj dvakrat.

blondynka400
14. jan 2010

lubi, jo tak neškodyný jo? Přewsně jak píše mirí, dá se to chápak všelijak 😀
K té matraci, to je dboře že je tvrdá, pro miminka je to lepší. Na té co mám já bych ale taky spát nechtěla 😀

schnucki, s tím záchodem, to je normálka. Časem se to upraví a pak jak píše lubi, se to zase vrátí. 😀 I když tedy u mně to stále není tak hrozné....

mirusch
14. jan 2010

Blondy no jo, u tebe nic neni tak hrozne, ty mas proste tehu v pohode, ty si cela taka nejaka v pohode, nezda sa ti 😕 😀 ? A ja sa tu stazujem, ze som chora a neviem co ... Ach jo.

blondynka400
14. jan 2010

Mirusch, tak to víš no, co mám dělat.... I tu plohou už jsem nějak zkousla, vešet se tu na lampičce z toho nehodlám 😀 Prostě malá nějak ven vyleze 😀
Hm, nemoc je blbá no, ale to bude lepší, nejhorší jsou ty první dny. Máš alespoň doma manžílka, aby se o tebe staral? 😕

mirusch
14. jan 2010

Blondy, s tvojou vyskou by si ani na lampicce neuspela 😝 Jasne, ze mala vylezie, ma proste smolu, ale von musi. 😀

Mam draheho doma, ale blbe je, ze to zrejme chyti aj on. Ach jo. Ale nemusim aspon behat ja a beha bez reptania on - do pivnice, za tetou, co treba a co si zmyslim... A to som este rano solila chodnik, lebo mame sluzbu, ale na odhrnanie som sa vykaslala, roztopilo sa aj tak chvalabohu.

mirusch
14. jan 2010

Idem si uvarit caj, rozlozit si gauc v hostovskej a kukat romanticky film. hec.
Schnucki mi nedviha, dalsia kamoska nedviha, student, co ho musim zajtra zrusit nedviha, dalsi dvaja obsadeni,....tak co mam robit 🙄

blondynka400
14. jan 2010

mirusch, tedy ty jsi naše chudinka 😀
Vy musíte uklízet chodník? 😕 V čechách už se na to naštěstí nemusí, má to na starosti obec a když se něco stane, jde to na jejich triko.....

schnucki
14. jan 2010

ja se zakecala u sousedky, dostala jsem chut na chleba s marmeladou, ale nemela jsem marmeladu a ona mela cerstvy chleba, no to jsem neodolala 😵

lubi tak neskodny jo .... 😀

blondy my taky uklizime chodnik, a kdyby se nekdo zranil, je to nase vina 😝

mirusch
14. jan 2010

Blondy, no verejne miesta, zastavky a tak, to cisti mesto, v nasom pripade dedina 😝 , ale ostatni musia pred svojim domom, alebo prenajatym, to je jedno, my sme tu teraz 4 rodiny, tak mame rozpis. Keby si niekto nabil hubu, tak by poistovna nahanala nas. Proste od siedmej rano do deviatej vecer v sirke dvoch vedla seba kracajucich ludi, to musi byt ciste. A ak sa niekto zrube na ocistenom, tak to uz je jeho vec. 😀 Akurat, ze my sme chudaci, lebo mame rohovy dom, plus garaz, plus popri zahrade az k autobusovej zastavke, cize dobra pol hodina vzdy 😝 Fajn fitnes tak po ranku!

Schnucki a vy nekupujete cerstvy chleba, ked je to pre teba take vzacne? 😀 Vsak si bola nedostupna 2 hodiny!!! 🙄 Cize proste si chcela chlieb s marmeladou a sla si k susedke, nech ta nakrmi 😀 😀 Dobry system!

meleri
14. jan 2010

ahojte lidi,

chtěla sem se jenom "pochlubit" že malý dneska udělal pět kroků, k tomu se naučil tleskat, a ještě říkat co to je..takže ted furt ukazuje a já musím odpovídat..ale strašně mě to baví! už to prostě není to bezvládné miminko u kterého jsem musela pořád dávat na svůj instinkt, už si ukáže, chci napít, chci knížku, chci dudlík..je to super..

jinak je mi pod psa, bolí mě hlava a nemůžu dýchat, klasická rýma..tak se nezlobte holky že vás nečtu.

navíc mě dneska potěšila kamarádka, přítel našel svoji první práci a ona je těhotná....akorát se odstěhujou asi 200 km daleko takže je to v prdeli už ji neuvidím...ale na miminko se aspon zajedu podívat, to si ujít nenechám.. 😵

kkatka78
14. jan 2010

meleri tak to je super,ze malicky tak rastie...urcite mas (te) radost.....

No ja mamzlu spravu, hnedy vytok, takze dostanem.... fnuk fnuk fnuk ☹

blondynka400
14. jan 2010

schnucki, mirusch, no ono to byla v čehách ještě do konce minulého roku, tak jak to píšete. Ale pak to změnili, protože chodníky a všechno je města (když si ho chceš zabrat, tak musíš platit), takže proč by měl člověk uklízet něco cizího... Takže se to změnilo, myslela jsem, že to nebude fungovat, ale zatím to docela funguje. Ale je tedy otázka, kolik to bude města a obce stát... Ale co jsem tak koukala, alespoň v Praze to dělají spoluobčané tmavší pleti, což je podle mě dobře, alespoň něco dělají 😝
Takže koukám, že čechy jsou dál než německo, taky dobrý 😀

schnucki, tak chleba s marmeládou jo? Nějak to nechápu, co má společného to, že ty jsi neměla marmeládu a ona měla čerstvý chleba 😀

meleri, tak to je Samík šikulka 😵 To víš no, už je to velký klučík, žádné miminko.... To stěhování kamarádky nic moc, ale zas 200km není taková dálka.... 😉

emily327
14. jan 2010

Ahojte zienky moje, tak som konecne doma, v robote hruza des, roboty ako na kostole a to som sa tesila ako si v januari oddychnem v praci ☹ Ako sa dnes mate?

ivana: ved pockam si na koniec mesiaca, mozno aj ja budem mat na teste //, co by bolo uzasne, necham sa prekvapit 🙂

lubi: hm no ty sa ale mas.... tolko fesnych chlapov okolo teba ;-D

katka: sme silne, urcite vsetko zvladneme a to co nas "nezabilo" to nas posilni 😉 Katus, mozno je to znak tehotenstva, myslim,ze tu niekto nieco take pisal,ze ak dostanes iba vytok, moze to byt to,ze sa spermia uhniezdila, alebo som to zle pochopila???

mirusch: dik dik tvoje motta su super 😉

meleri: jej super,ze je maly tak sikovny, urcite vam robi radost 😉 tak si to vychutnavaj pokial je este maly 😉

kkatka78
14. jan 2010

No Emily urcite to nevzdavam...uvidim. Sme silne a presne ako si napisala,co nas nezabije to nas posilni... 😉

blondynka400
14. jan 2010

katka, tak uvidíš, zda se to rozjede a nebo to ustane... 🙂

emily, když dochází k nidaci, můžeš jemně zašpinit 😉

emily327
14. jan 2010

blody, som rada,ze moje citanie na nete je na nieco dobre, aspon poradit zatial mozem 🙂
ako sa dnes mate?

katka: presne ako blondy napisala, pockaj este par dni a uvidis

Inak zienky, chcela som sa opytat, je rozdiel ak sa robi tehu test rano a ak sa robi vecer? Moze byt iny vysledok vecer ako rano? Kedy je najlepsie si ho urobit a ak je slaba ciarka, tak potom este zopakovat ???

blondynka400
14. jan 2010

emily, no já se mám stále dobře 😀

Rozdíl je v tom, že ráno je moč koncentrovanější, tudíž je v ní jakoby HCG víc... Totožného účinku ale třeba dosáhneš, když nebudeš přes den dvě nebo tři hodinky pít a pak si uděláš test...
Takže nejleší je si test udělat ráno, a nejdříve v den počekávané MS, předtím je to fakt o ničem z mnoha důvodů.....

emily327
14. jan 2010

ok blonfy dik moc 🙂 Ja pocas mojej ocakavanej MS budem akurat v UK, tak uz vidim ako budem niekde u kamosa na WC robit test tehotenstva 😀 Najhorsie na tom je to,ze ja si to teraz ratam ako keby som stale este brala HAK a potom ten tyzden by som mala dostat MS, ale posledne mesiace som mala vzdy niekedy inokedy, myslim iny den, raz to bolo v utorok, potom streda, dalsi mesiac piatok a posledny mesiac stvrtok 😀 tak bude tazke sa rozhodnut, ze ktory den je ten pravy na urobenie si testu 😀 Ale nebudem predbiehat, uvidime ked pride ten vytuzeny tyzden 🙂
to mi je jasne,ze ty sa mas stale ok 🙂 si tu fakt super vzor pre nas stresujuce a obavajuce sa zienky 😉

emily327
14. jan 2010

oprava: blondy 😀

schnucki
14. jan 2010

ahojik holky,

blondy bylo to tak, dostala jsem chut na marmeladu, ale zadnou nemela, tak jsem sla k sousedce a ona ze manzel prave prijel z pekarny z cerstvim chlebem .... hmmmmm, miluju chleba kdyz je takhle rovnou z pekarny, tak jsem neodolala a dala si u ni 😀

meleri tak to je super ze uz mu krucky jdou 😵 a ze uz taky mluvi .... to me moc tesi 😀

katko pockej jak se to vyvine, jak psala blondy, treba to ms neni .... myslim na tebe 🙂

emily ja jsem si prvni test udelala vecer kolem 6 a rano byl uplne stejny, .... takze podle me kdyz to neni uplne na zacatku, je jedno kdy 🙂