Snažilky zo zahraničia. Pridajte sa

ivana98
25. jan 2008

Ahojte 🙂
uz tu mame rozne snazilkovske temy, ale ziadnu podobnu.
Takze vy ktore zijete daleko od domova a snazite sa otehotniet (popr. uz dlhsie a nedari sa) - vitajte 😉

blondynka400
16. jan 2010

emily, no jsem od manžela taky věčně slyšela, že mám velký zadek. Ale co, v podstatě měl pravdu, jen když tam mám kosti, tak s tím toho moc neudělám 😝 😀 .

katka, jojo, je alergie na sperma, je to jeden z důvodů, proč některé páry nemohou otěhotnět...

Tedy holky, občas musím taky něco udělat a ne jen být pořád na koníkovy 😀

kkatka78
16. jan 2010

Ja to beriem Blondy....ze mas povinnosti...aj my mame,to mi si len-tak utahujeme...ale len v dobrom... 😀

Moj ex mi vravel,ze mam velky zadok a ja som ho nemala a to je problem a ja som velmi sebakriticka.... 🙂 Ale pre niekoho velky pre niekoho maly...sto ludi sto chuti... 🙂

Alergia na spermie...asi si mrknrm ako sa to prejavuje...musi to byt hroza... 😒

emily327
16. jan 2010

hm no vyznie to pekne byt na konikovi 😀 ja rada na konika 😀 😀

jaj dufam,ze my s Katkou nemame alegiu na spermie....

Blondy, ty a velky zadok? Tak ho posli do Irska a potom uvidi, co su to velke zadky 😀 Ja som tu modelkou oproti tomu co tu po ulici chodi 😀 aspon nemusim ziarlit 😀

vidite ako ja velmi rada na konikovi??? zase som tu 😀

blondynka400
16. jan 2010

katka, no jen si utahujte....

Tak já měla váhu tak akorát (180cm, 63kg), ale mám širokou pánev, tak prostě zadek mám, i když v životě si nikdo nestěžoval, spíš naopak 😀 . Ono by jsi mého manžela musela znát, on to říká v dobrém 😀

No on je problém to, že se to dost často nijak neprojevuje, ale prostě neotěhotníš, protože tvoje tělo všechny spermie zabije. Dá se to zjistit speciálním imuno vyšetřením....

emily327
16. jan 2010

blondy, nestras brrr dufam,ze toto nie je moj pripad, ja mam rada spermie 😎 Je asi pocas snazilkovania lepsie menej toho vediet ako neotehotniet, lebo potom podvedomie pracuje a to je zle brrr 🙄 Ale dobre vediet, ak by nahodou sa nedarilo,ze aj to moze byt jeden z dovodov, co dufam nikdy nebude, lebo to by bola najhorsia vec, ktora by sa mi mohla asi stat 😢

my si z teba neutahujeme moja cmuk a co sa zadku tyka, tak viem,ze chlapom sa paci ked ma baba pekny zadocek, ze si maju po com tlapnut 😉 ja som poznala jedneho chalana, co bol mojim zadkom v tangacoch posadnuty 😀 A verim,ze tvoj manzel nie je taky ako boli nasi ex a ze to mysli v dobrom 🙂 Chcela by som ta vidiet ako vyzeras ,podla mna si sexi blond zienka ;) Ako dlho si uz vydata? Ak to smiem vediet.....

emily327
16. jan 2010

katka uz spis???

blondynka400
16. jan 2010

e mily, manžel tam byl, neboj.... Prý je to tam docela hustý, slečna vanu jako kráva, a k tomu bokovky a tričko pod prsa, prý hodně dobrý 😝 😀
Nestraším, jen mě to tak napadlo, jak psala katka o té alrgii na kondomy....
Jojo, on to myslím v dobrém, ikdyž kdybych byla fatk tlustá, tak by to nezkousnul....
No jsme spolu skoro 9 let a jako manželé něco přes rok 😉

blondynka400
16. jan 2010

emily, no ona se ta alergie dá léčit, ale není to úplně jednoduché a nebo se musí na umělé... Každopádně těch imuno problémů je v tomhle směru víc, ale tohle je fakt předčasné řešit 😉

mirusch
16. jan 2010

Ahojte babule. Tak ja konecne mozem a vy uz idete spat...
Som vas precitala, ale nebudem reagovat na vsetko, prepacte mi. V kazdom pripade ale Katka a Emily, uz nemusite riesit svojich ex, kurnik ako vedia niektori chlapi znicit zeny. Ja som sa dala iba ciastocne, ale nazbierala som vsetky sily a aj napriek velkej laske - z mojej strany - som to skoncila. Samozrejme ze bol nasraty a vselico vymyslal, ale co sa da robit.
Katka a nezmenis si cislo mobilu? A budes mat pokoj....

Kebyze len alergia na spermie, ale aj alergia na embryo moze byt 😔 Proste sa matkino telo obrati voci "dietatu". Prilis aktivna imunita...

Blondy, ja mam tiez velky zadok, ale ked som tak nad tym rozmyslala, on nie je tucny, ja mam proste velmi siroke boky, tak to tak vyzera. Uf, u mna by dieta malo dost miesta ... 😀 😝

No, ako sa mam... dnes sa mi rozbehla nadcha, takze chodim vsade s boxom Kleenex s balzamom 😀 A moj manzel dostal chut ist kupovat pocitac, tak sme teda sli, presne vedel ktory a kde, taketo veci nechavam na neho. dost drahy, ale coze. som sa cudovala, teraz su pocitace len spolovice take velke ako kedysi. A fasa design. Ok. Lenze minuly tyzden mi musel slubit, ze ked si kupi novy pocitac, tak konecne (po 6 rokoch!!) uprace ten kablovy salat. Tak sa do toho teda dnes pustil, iba som pocula ako si tam somre, ze co kam patri 😀 , nuz, snazil sa, vysledok sice nie je celkom podla mojich predstav, ale predsa len polovica kablov zmizla a ja som konecne mohla za skrinkou upratat. V ramci upratovania som utrela prach na celej pocitacovo-skrinkovej zostave, povysavala a pod., proste namiesto lezania v posteli som sa vypotila pri praci 😝 Potom manzel spojazdnoval novy pocitac, kopiroval data, este stale neviem, ci je vsetko tam, dufam. Musim este postahovat Skype a podobne dolezite veci a hadam sa to nejako zabehne.
Okrem toho nam dosla digitalna skrinka k televizoru, tak manzel spojazdnoval aj to, lenze teraz uz fakt neviem telku zapnut, no hroza, musim sa proste zasa ucit nove veci 😅

emily327
16. jan 2010

tak to je blondy dlha doba 😉 hlavne,ze ste spolu stastni a mate sa radi, to je najdolezitejsie 😉 Mozem sa este opytat, ci ste sa dlho pokusali o babatko?

emily327
16. jan 2010

mirusch vitaj, ja som uz bola na odchode ale neviem sa odlepit a myslela som,ze dosiel moj drahy ale asi to bol len vetrik, kedze este nie je doma 😀 Tak som tu, ja zavislacka 😎
No pekne, mala si sa potit a oddchovat moja a nie sa takto nicit pri praci hmm no pekne pekne, ozaj mas aj teplotu???

mirusch
16. jan 2010

Emily, asi som dnes mala, bolo mi horuco, vsade som okna pootvarala 😀 Ale nemam si ako merat teplotu, mam digi teplomer a s tym sa pod pazuchou neda, je to nepresne a dolu si teraz nemozem, lebo mam MS a mam ladycup, cize je to tam obsadene 😅 Predvcerom som mala 37.7 ... pre informaciu 😀
No, nejako zle mi nie je, ale ta nadcha lezie dobre na nervy, ked z nosa stale tecie.

A ten tvoj co robi, ked tak neskoro chodi domov?

blondynka400
16. jan 2010

mirusch, tak to jsme na tom s tím zadkem stejně... Já tam mám prostě svaly a na kraji už kosti. S tím toho moc neudělám a ani dělat nechci 😝 😀

emily, jojo, jsme spolu hodně dlouho... Jak dlouho? No v podstatě půl roku, 5 cyklů... Z toho jsem byla 3x těhu (bohužel dvakrát jsem samovolně potratila 😔 ), 2x byl v době ovu pryč 😝 😀

mirusch
16. jan 2010

Inak ma manzel stve. Ked sme kupili notebook, tak si ho prisvojil a ja som sa k nemu takmer nedostala, teraz sme kupili novy pocitac a neviem sa dostat k nemu a musim byt na notebooku 😀 😝

blondynka400
16. jan 2010

mirusch, tak dokud to není nad 38, tak to jde 😉
Tedy to je manžel fakt dobrý 😀 tak buď ráda, že máš alespoň teď notebook 😀

emily327
16. jan 2010

mirusch: no ak mas teplotu draha tak sup do postele a potit a nie upratovat a behat po vonku 😎
Ak mas teplotu, mas v tele zapal, ktory treba vylezat a vyliecit, aby za par tyzdnov sa ti to nevratilo a bude to ovela horsie. Liecit a liecit sa cmuk

blondy: to mi je luto moja prepac, netusila som 😨 teraz to uz dotiahnes do stastneho konca a verim,ze uz bude vsetko ok cmuk drzim velmi velmi palce 😉

mirusch
16. jan 2010

Blondy, ked sa na to takto pozries, ako si to opisala, tak si brutal plodna, kazdy mesiac zasah 😕 , ked nepocitas, ked bol prec. a povestne do tretice vsetko dobre ti tiez vyslo...

emily327
16. jan 2010

😀 my mame len jeden notebook a drahy vstava skor, tak si moze pozerat svoje veci ( hrat sa hru) a ja po veceroch, tak to mame dobre rozdelene 😉

mirusch: prepac, neodpovedala som ti, moj drahy pracuje ako kuchar v najlepsej restike v meste, tak maju stale vela roboty, takze som casto sama ☹

blondynka400
16. jan 2010

emily, v pohodě, to je život, bohužel.... Prostě mám dva malé andělíčky v nebíčku. Asi to byli klučíci, ti nemají výdrž 😀

mirusch, no když se na to takhle podíváš, tak to tak je 😀 No ještě to nezakřikni, ještě to úplně nevyšlo, stále malá není venku 😔

mirusch
16. jan 2010

Emily, rozkaz, vykonam 😀 Ved ja viem, ja som studovala biologiu 😅 Ale viem aj rozoznavat, kedy mam co. Teraz to je fakt len nachladnutie, ale zajtra mam v plane ostat v posteli, to som uz oznamila. ked som bola chora v novembri - just v SR u nasich, tak som sa 4 dni nepohla z postele, to som to mala horsie. Poctivo som si to vylezala.

mirusch
16. jan 2010

Blondy, mi ti verime 😉 Vsetko bude ok. Ty si nasa superzienka.

emily327
16. jan 2010

jasne blondy si nasa super zienka a hlavne ides nam prikladom, ja len dufam,ze si najdes na nas malinku malinkatu chvilku aj ked sa mala narodi 😉

miruch: ok ok dobre dobre, ved ja som len dobre chcela, tymi mojimi radami 😉 ved ty sama najlepsie vies, co je pre teba dobre 😉 a co mas v plane zajtra?

mirusch
16. jan 2010

Emily, ved ja si vypocujem kazdu radu....a potom uvidim, ci sa podla nej budem riadit 😀 Ako som uz pisala, zajtra mam v plane byt v posteli 😉 Alebo pred telkou pod dekou. Moze byt?

blondynka400
16. jan 2010

Jste milý holky 😵

emily, jasně že si na vás čas najdu... 😉

emily327
16. jan 2010

mirusch: ok dobre dobre tak dohodnute, zajtra sa ucis ovladat novu TV a sem tam napises a povenujes sa aj nam tu na konikovi 😉

blondy, budeme radi cmuk inak dobre,ze sme "starsia generacia" lebo si rozumieme 😀 Lebo dnesna mladez hlavne ceska moc po slovensky nerozumie ☹ co je skoda.

blondynka400
16. jan 2010

mirusch, no jo, co nová telka?

emily, no jo, je pravda, že česká mládež slovensky už v podstatě nerozumí... Ale ono se celkem není čemu divit, sice ty jazky jsou podobné, ale stejné ne... A když to od mala nesylšíš, těžko pak můžeš rozumět. Přeci jenom na slovensku je ta čeština víc, třeba už jenom televize. Na slovenský televizi slyšíš češtinu poměrně často, na české televizi by si nic slovensky dát netroufli...

emily327
16. jan 2010

blondy, to mas fakt pravdu, my sme vyrastali na ceskom dabingu a doteraz sa mi cesky paci viac ako slovensky, celkovo cestina je mojmu uchu lahodna 😉 Odkial z Ciech pochadzas?

mirusch
16. jan 2010

Blondy, nova telka? Asi dobre, nejako som sa este nedostala k preskumaniu... teda od dnes mame novy digitalny box, cize to co som sa za tych par dni naucila, to mozem zase zabudnut a zajtra zacinam od znova iny system 🙄 Co uz. Ale mame fasa obraz - digitalny prijem.

Ok, tak manzel dosiel do postele, nejako sa odtrhol od pocitaca, cize aj ja koncim a prajem vam dobru noc (som totiz s notebookom nastahovana v posteli 😅 ).

Inak Blondy, preco by si u vas netroufli dat slovensky? Ale tiez mam taky pocit, ze skor slovak rozumie cechovi ako naopak. Pokial teda nepocuje ten jazyk castejsie. Alebo ako my, co sme vyrastali fakt dvojjazycne... Decka teraz takmer nerozumeju.

Ok, dobru noc 😉

blondynka400
16. jan 2010

emily, jsem z Prahy

mirusch, no protože by je asi ukamenovali...
Ona je v čechách celkově averze vůči slovákům (tedy ne vůči slovákům na slovensku, to je něco jiného), ale těm co se sem přistěhovali a rádoby tady žijí... Ale to je na delší diskuzi a myslím, že to sem ani nepatří.... 😉

emily327
16. jan 2010

dobru nocku mirusch 🙂