Snažilky zo zahraničia. Pridajte sa

ivana98
25. jan 2008

Ahojte 🙂
uz tu mame rozne snazilkovske temy, ale ziadnu podobnu.
Takze vy ktore zijete daleko od domova a snazite sa otehotniet (popr. uz dlhsie a nedari sa) - vitajte 😉

lubinka9
19. jan 2010

schnucki, tak parada, oficialne blahozelam 😵 😵 Fuuha uz ste aky velky 😀
dostala si taku zelenu tasku? Fiiha kazdych 14 dni? to je najak casto nie? ja chodim kazde 2t od 28tt

tak to verim, ze priatel ziaril 😎

schnucki
19. jan 2010

kazdy 2 tydny budou na konci, ted budu chodit kazdy mesic 😀

zelenou tasku ne, dostala jsem casopis s olejickama a letacky a desky s informacema od doktora, tam musim taky do priste vyplnit ty papiry s vysetrenima 😝

hodila jsem fotecku do alba 😀 ... ja po ceste domu zacala dumat a bala se ze jsme moc maly 😀 .... v casopise stoji ze v 8 tydnu uz by melo mit 30mm a ja hned jak to dozenem 😝

ale stale mi dela problemy najit si rezim na jidlo, stale dumam co smim a co ne .... a ty bolesti briska me nekdy privadej do silenstvi 😝

kleopatris
19. jan 2010

jeeej schnucki, aj ja sa pridavam k oficialnej gratulacii 😵 aj fotecka je krasna 😵
a kazde dva tyzdne 😲 hm, to ja ani pred porodom nemam 😒

lubi aj tak ta obdivujem, ze sa ti chce, ja uz mam taku hlavu vygumovanu, ze by som tam asi nic nedostala 😅

kleopatris
19. jan 2010

ja som bola taka ista s tym jedlom 😉 este teraz nedam vsetko do ust, ze cokeby nahodou...a podla mna je aj blbost jak niekto hovori, ze troska zo vsetkeho neuskodi... ja som toho nazoru, ze aj na troske neumyteho jablka moze byt toxoplazmoza 😝
proste papaj vsetko, len to dobre umi a dobre uvar 😉 a to brusko prejde a potom to vystriedaju zase bolestive kopanceky, ale to uz je krajsia bolest 😵

lubinka9
19. jan 2010

schnucki, v tych letakoch co si dostala urcite najdes aj odporucania co jest a co nie. A keby nie, hod otazku my odpovieme.
Ale tiez si myslim, ze ked niekto povie, ze s rozumom sa moze vsetko tak asi o tom velmi nepremysla.

kleo, moc sa mi ani nechce. Ale jak sa maly narodi, predpokladam, ze min. na 2 mesiace vypadnem, tak si nadbieham. Ale od februara to uzatvaram.
inak mne sa stale maly netriafa do rebier, jak je zasa dole ritkou a priecne ani nema moznost. I ked ktovie ako je teraz zasa, vcera robil zasa lambadu, uvidim co povie v piatok Dr.

lubinka9
19. jan 2010

schnucki, v 8tt je velkost cca 1,6cm. Takze nepanikar a necitaj spatne casaky 😉 😀
kukni sem http://www.alinka.sk/c/priemerna-dlzka-a-vaha-p...

schnucki
19. jan 2010

holky dekuju,

nepridava to tydny?? podle me jsme v 6tt??

lubi my mame 3,6 mm ... ne cm .... no zitra tam musim znova letet, zapomela jsem potvrzeni ze jsem tam byla, tak se optam 🙂

schnucki
19. jan 2010

jooo a pozdravuje vas vsechny mirusch, lezi a odpociva 🙂

kleopatris
19. jan 2010

schnucki podla mna je ta velkost ok, ja som teraz pozerala, ze my sme mali na konci 6tt ci 7tt, to uz prave neviem 9 mm a na zaciatku tie miminka velmi rychlo rastu 😵
a vraj kon dava zle tie tyzdne, ale ja som tak dlho upravovala aby mi dalo spravny termin porodu aj tyzdne 😀

lubinka9
19. jan 2010

schnucki, ved ja viem kolko meriate. Len si pisala, ze do 8tt musite dobehnut do 30mm , co je 3cm, nie? 😀 A ja ti vravim, ze v 8tt je priemerna dlzka 1,6cm resp. 16mm a teda mas asi spatnu info 😉

schnucki
19. jan 2010

jo tak ... ja a prevody 😀 .... ja jsem jen ze vseho takova vykulena a strasne rada bych vse delala dobre 😅

dekuju holky ze se mnou mate trpelivost 😀

lubinka9
19. jan 2010

schnucki, to je normal.. ja som vykulena doteraz 😀 😀
kludne sa pytaj 😉

schnucki
19. jan 2010

😀 😀

lubi myslis ze muzu housky co jsou zamrazeny a peces si je doma v troube?? nejak nevydim proc bych nemohla 😅

kualalik
19. jan 2010

Děvčata, mám pro vás vzkazík od Blondy:

"Ahojky, tak se hlásím na svět, jmenuju se Anička, měřím 51cm a vážim 3,10 🙂 Vzala jsem to přirozenou cestou, sice po zadečku, ale zvládla jsem to a jsem ok. Blondy" 😵 😵 😵

ivana98
autor
19. jan 2010

tyjo, to vazne? tak gratulujeme blondy a anicke, to je ale prekvapko!!!!! 😅 😀 😵 😵

schnucki
19. jan 2010

tak holky to zvladli, to je super!!!!!! .... a slo to rychle, proste nase blondy 😀

VELKA GRATULACE

emily327
19. jan 2010

ahoj ahoj, som tu 😀 chybala som vam?? Nie nie nestratila som sa, len som sa vcera venovala vecer svojmu milemu 🙂 Ale uz som tu. Ako sa mate? Idem si precitat o co vsetko som prisla. Od vcera ma dost trapia krize ☹ tak mam zajtra volno, dufam,ze si oddychnem.

schnucki
19. jan 2010

holky tak jsem poprosila kualalik a pisne za nas blondy sms ze moc gratulujem 😀

emily a proc mas depky?? jen se vypovidej .... manzelske povinnosti se plnit musej, to je jasny 😀

kleopatris
19. jan 2010

jeeej Blondy gratulujem 😵 a ja som sa divila, kde tak zrazu zmizla! tak malicka to vyriesila za vas 😀
Vela zdravicka a mliecka a tesime sa na fotecky 😵

mirusch
19. jan 2010

Tak som to nevydrzala Schnucki a kukam sem este pred vecerou 😀 Dik za info.

Kukam ako puk 😕 😕 Blondy tu este vcera chuda riesila ze co spravi a nakoniec sa to rozhodlo sup sup 😵 😵 Srdecne blahozelam!!! A tesim, tesim. A este viac na fotocky a na info, ze ako sa to zbehlo 😵

Ok, docitam vas po veceri.

kualalik
19. jan 2010

.... Holky, děkuji za vzkaz pro Blondy, už jsem jí ho předala.... Jakmile budu vědět další info, tak vám to sem písnu. Hezký večer 😵

mirusch
19. jan 2010

Dakujeme Kualalik, si poklad 😵

schnucki
19. jan 2010

dekujeme kualalik 🙂

emily327
19. jan 2010

jej Blondy to je super, ze gratulujem a tesime sa spolu s nou, konecne to uz ma za sebou a nemusi mat ziadnu dilemu 🙂 GRATULUJEM 🙂 posielam boztek malej aj maminke cmuk cmuk

emily327
19. jan 2010

kualalik: dakujeme velmi pekne, tato sprava ma fakt velmi potesila. kym som si precitala co sa tu od vcera popisalo, tak som zistila,ze blondy je uz maminkou a malinka je uzna svete 😉 pozdravujem obe cmuk dik moc

emily327
19. jan 2010

schnucki: GRATULUJEM K TEHU 😉 Teraz sa musis viac opatrovat a vsetko bude ok 😉 Inak ja nemam depku 😀 vynimocne 😀 a ani manzela 😉

schnucki
19. jan 2010

a co mas emily za krizi??

emily327
19. jan 2010

nemam ziadnu schnucki, asi si si ma s niekym co tu pisal pomylila 😀 som v pohodicke, cakam na buduci tyzden ako na spasenie 😀

schnucki
19. jan 2010

vzdyt nahore pises ze mas od vcera krizi a ze se tesis na zitra protoze mas volno? 😕
no hlavne ze je vse v poho 😀

emily327
19. jan 2010

jaj schnucki 😀 krize po slovensky a po cesky zada 😀 križe 🙂 ale si zlata 😉 nie nie nemam ziadnu depku len som dost unavena a vsetko ma boli. A co ty? Ako sa mas?