Snažilky zo zahraničia. Pridajte sa

ivana98
25. jan 2008

Ahojte 🙂
uz tu mame rozne snazilkovske temy, ale ziadnu podobnu.
Takze vy ktore zijete daleko od domova a snazite sa otehotniet (popr. uz dlhsie a nedari sa) - vitajte 😉

schnucki
18. feb 2010

jani hod jsem nejaky ty buchty, me dneska nic nechutna 😀

blondy ja to auto primo nesnasim ... mala spala 6h v kuse? to je dobry, se prospis 🙂

jinak ja jsem teda v nemecku tvaroh nesehnala, takovej ten tvrdej, ja ho kupuju v ruskym obchode 😀

emily327
18. feb 2010

tak a makovy zavin sa uz pecie v trube 🙂

emily327
18. feb 2010

blondy, tak to mas super,ze ta mala necha tak dlho spat. som si myslela,ze male novorodeniatko spi tak maximalne 3 hodiny. Tak to nie je az taka teroristka 😀

co sa tyka tvarohu ani tu v Irsku nic take nepoznaju, poznaju cottage syr a z toho robim napriklad halusky ( tak isto ako halusky s bryndzou ale namiesto bryndze tam dam cottage) mnam mnam Ale tu sa da tvaroh ci uz hrudkovy alebo jemny kupit v polskom obchode, ktory mam vedla baraku, tak mam kusok slovenska stale doma 🙂

blondynka400
18. feb 2010

schnucki, tak to máme stejné 😀 . Mně to hlavně nepřijde bezpečné.. Ať mi nikdo netvrdí, že je to bezpečné jako klasické auto. V6dyť tam máš takový pidimotůrek a pak hned nohy 😝 . hlavně s tím jezdi opatrně, ju? 😵
Jojo, usnula někdy v 22:30 a probudila se v 4:30, noc předtím spala 5 hodin. Takhle je to super, člověk se fakt vyspí, ale nedělám si naděje, že by to takhle vydrželo pořád 😝 😀

emily, tedy ty jsi rychlík 😀

emily327
18. feb 2010

ani sama neviem kde som nabrala tolko sil a tak rychlo som sa zmobilizovala a uz bude aj co chvilka hotovy. Tak vas srdecne vsetky pozyvam 🙂

meleri
18. feb 2010

Janulko,

nestraš s pubertou! 😅 já teda doufám že bude hodný furt! teda u kluka je to asi horší...ale zas se s ním nemusím hádat že se maluje, barví vlasy, případně otěhotní.. 😝

jinak já byla hodná v dětství i v pubertě teda...

blondy
byl by to střelec, to je fajn znamení...

lenkove
18. feb 2010

Ahojte dievcata,
pamatate si na mna este? 🙂
chcem vam napisat, ze nam to VYSLO a uz skoro tyzden mame doma nasu dcerku, krasnu a usmievavu 9 mesacnu slecnu 😵 Mirusch, posli mi v IP mail poslem ti fotky 🙂 😉

emily327
18. feb 2010

Ahoj Lenkove, ja si na teba nepamatam ale srdecne gratulujem k dcerke. A ak by si sa chcela podelit o foto dcerky aj s nami, daj nejake foto do albumu, ja si ho rada pozriem 😉 Vela zdravicka malej aj tebe pa pa

kkatka78
18. feb 2010

Babiky, no neviem veru,ci zo zajtrajsieho testu nieco bude...nemam este MS, ale uz trochu spinim... 😔 No neva,ak to nevyslo...budeme snazilkovat dalsiu ovu 😉

Aj tak sme mali stresove 4tyz...hlavne psychicky...ale uz je dufam po tom...

emily327
18. feb 2010

katka, moja to mi je fakt luto ☹ Ja by som aj tak testla, niekedy ma zena normalne MS a je tehu 😉 jaj tak velmi ti to prajem cmuk Hlavku hore moja raz sa to urcite podari, ja viem,ze sa mi to lahko hovori, ked sa nam to podarilo na prvy krat ale aj tak verim,ze sa vam to podari 😉

kkatka78
18. feb 2010

Emily,dufam... 😉 ja hlavu nevesiam... grafy uz robim ako sportovu disciplinu 😀 (vdaka Mirusch) a ked sa to bude mat stat,tak sa to stane...zatial mozme dalej ,,nacvicovat,,... Mozno ak nebudem mat MS tak testnem...moja mamka tiez mal MS pri mojej sestre 2 mes. takze viem,ze je to mozne...ale verim,ze raz prideme na ten ,,patent,, a vyjde to 🙂

mirusch
18. feb 2010

Ahojte babule, nemam sil reagovat na to, co ste popisali, prebehla som vas strucne.
Lenka-IP 😵
Katka, nuz uvidis zajtra. A ked MS, tak si este trosku pocvicis grafy, ked si si ich uz preplatila 😀 😝
Kleo, clovece, nechapem, ze sa o teba viac nestaraju. Uf. Tak uz len dufat, ze drobcovi dojde, ze by mohol von.

Ja som dnes brazdila Frankfurt s Ivus-zakladatelkou tejto temy. Skoro sme vypustili dusu v takmer 3-hodinovom rade na vystavu Botticelliho. Ale aspon sme pokecali.

Idem spat, som mrtva. Ale chcela som len napisat, ze zijem a myslim na vas.

kkatka78
19. feb 2010

Ranko,
no Mirusch my myslime na teba tiez 🙂

Ja som dnes netestovala,musim si dnes kupit testiky,MS zatial nic...uvidim,co dnes...a nic,tak zajtra rano urcite testujem....Uz to fakt beriem 50:50 i ked moj graf mi zanalizoval 60% tehu...ale to je len teoria...prax moze byt uplne ina....teplota od vcera klesla z 37 na 36,9 ale dnes som neklesla...stale nad liniou...no ale skutocne UVIDIME!!! Pekny den vam prajem,tu nam v UK nahucalo dnes tolko snehu 🙂 zas pojdem do prace 2 hodiny fuuu

blondynka400
19. feb 2010

lenkove, tak to je super. Tak to nakonec netrvalo ani tak dlouho 😵

katka,no dokud MS nedorazila a teplota neklesla pod čáru, nic jistého není 😉

mirusch, no tak je dobře že jen skoro 😀

schnucki
19. feb 2010

ahojik holky,

lenkove jasne ze pamazujem 🙂 ... to je super, velka gartulace!!!!! 😵

katka myslim na tebe a drzim palce at nedorazi 😉 ....

blondy jak se mate vy s malou?

me je dneska o neco lip, vcera to byla fakt katastrofa 😝 ... a auto nam zase jede, tak jsem stastna 😀

meleri
19. feb 2010

Lenkove,

tak gratuluju! 🙂 pamatuju se, je to už nějaká doba...

Schnucki,

tak hlavně že už je líp! třeba už to pomalu přejde!

zdravím Blondy a spol! 🙂

blondynka400
19. feb 2010

schnucki, tak to je na čase, že jsi se smaeta zbavila, co? 😀
No my se máme docela dobře, dneska jí je akorát měsíc, hrozně to letí 😅. Před chvílí jsem dorazila domů a teroristka ještě vyspává v sedačce, dokonce mě nechala si udělat i pozdní oběd 😝 😀
Od včerejška je nějaká nevrlá. Ale v noci byla pohoda, zas spala v kuse přes 5 hodin a v noci se najedla a hned spinkala dál...

meleri, c oty, už jste konečně zdravý? 😕

kkatka78
19. feb 2010

Blondy, no ved to,ze som akosi v pomykove,lebo neviem,co...

Schnucki, dakujem...silno drzis palceky,vidim ta... 🙂

No robila som si teraz test, negativny....MS nemam,mam len taky tmavy vytok vcera bodka,dnes bodka....ale MS to zatial nie je...takze nezostava nic ine,len cakat a urobit test za par dni,pokial MS nebude.

Dakujem babiky,ze na mna myslite 😉 aj ja na vas 🙂

blondynka400
19. feb 2010

kkatka, tak lehké šponění může být nidace.. Uvidíš, jestli nedorazí MS a teplota se budestále držet nad čarou, v neděli nebo v pondělí bych test udělala. v případě, že těhu jsi, už by měl uričtě druhou čárku ukázat (a hezkou čárkum, ne nějakého ducha..) 🙂

kkatka78
19. feb 2010

Blondy,to dufam,ze uz v nedelu alebo v pondelok uz budem vediet na com som 😉 Vies,ja tam ani duchov ciarok nehladam a ani sa ju tam nesnazim za kazdu cenu vidiet...bud tam je,alebo tam nie je...a raz tam bude 😀
Kupila som si par testov,takze som vybavena 😉

blondynka400
19. feb 2010

katka, a máš testy s druhou čárkou nebo s plusem? 😀 Já jsem měla s plusem, s čárkou jsem žádná nesehnala 😀
Určitě budeš vědět na čem jsi, neboj.... A je jasné, že dřív nebo později pozitivní testík prsotě uvidíš 😉 😵

kkatka78
19. feb 2010

Ja mam Blondy vsetko ciarkove... mozem si skladat zahradku (z ciarociek) 😀 😀 😀 a citlivost je 25ml/U

blondynka400
19. feb 2010

katka, citlivost 25 je nejlepší... Ty citlivější mi přijsou k ničemu a hlavně bývají pak často falešně pozitivní 😝

kkatka78
19. feb 2010

No to som ani nevedela Blondy,ja si myslim,ze tie su mne tak nadostupnejsie....tie digitalne a specialne,mi pridu zbytocne drahe...a aj tak vacsina z nich skonci v kosi...falosne pozitivny nechcem 😠 skutocne pozitivny bude lepsi 🙂

Ako inak Malicka Blondy,je dobrucka? Papka? Hlavne nech ste zdravy,to je najdolezitejsie... 😉

mirusch
19. feb 2010

Ahojte, zijem, len som pracovne vytazena 😝 Dnes som fakt unavena ako kon zo vcerajsieho lietania hore-dole, ale medzitym som stihla oducit dvoch studentov a uvarit obed a teraz som dostala este jednu pracu, na vikend, no hura, hura a zajtra poobede idem robit do muzea. Ale ja sa nestazujem, to bolo len skonstatovanie, som rada, ze mam co robit a necucim do plafonu.

Katka, je to napinave s tebou, som hrozne zvedava. Inak, ja keby som vedela, ze som tehu, tak by som si just potom kupila ten digi test, kde napise, ze tehu a ze v kolkom tyzdni, paci sa mi to 😅

Blondy, fiha, ako ten cas leti. Tesim sa z teba a malej, mam z teba taky dojem, ze to zvladas celkom v pohode.
No a vcera - to je fakt dobre ze len skoro. Keby sme vedeli, do coho ideme, tak do toho nejdeme 😝 , ale uz nam bolo potom luto odist, ked uz sme tolko cakali.
Inak chcela som ist kuknut tu najmensiu knihovnu na svete, co vo Frankfurte je (uz je aj v inych mestach), proste vitrina uprostred ulice a v nej knihy. Clovek si moze zobrat co sa mu paci a bud knihu potom vrati alebo tam doda inu. Fasa napad sa mi to zda. Skoro som odpadla, ked som tam vrhla pohlad a hned mi do oka padla kniha o starovekej mytologii v CESTINE!! Lebo tesne predtym sme s Ivus riesili Minervu u Botticelliho. Tak som ju hned zhrabla a budem studovat.

Meleri, uz ste zdravi? Alebo ho este trapia sopliky?

Schnucki, teba sa to nejako nepusta, co? Ale aspon ze mate auto v poriadku. Rozmyslaj nad Wiesbadenom v pondelok, ozvem sa ti.

Inak peciem chlieb, nedate si?

schnucki
19. feb 2010

ja hlasim ze umiram, od vcera mi je zle, nekdy me chytaj krece, nevim jak lezet, proste hruza .... myslela jsem ze me to ma opoustet, ale nic ... nevim co jist protoze mi nic nechutna a zveda se mi zaludek ...

zajimalo by me, kdy jste holky zacali pribirat?? ja zatim schodila par kil, ale doktor v tom nevidel nic spatneho ... ale pokud to takhle pujde dal, nevim z ceho prcek poroste 😝

schnucki
19. feb 2010

blondy uz mesic, to to leti 😵 .... jsem rada ze ti mala dela jen radost 🙂 ... a vubec nemam pocit ze by jsi byla nejak vystresovana .... mam z vas radost holky 🙂

jdu se natahnout ....

blondynka400
19. feb 2010

mirusch, jojo, zatím relativně bez problémů. Jen občas mám chuť malou prohodit oknem. Ale fakt jen vyjámečně 😀 😀

schnucki, ještě musíš tak dva týdny vydržet a bude líp. Tedy jestli nejsi jak kleo 😀
Z té váhy si nic nedělej, já taky na začátku schodila, asi 4kg, ve 20tt jsem byla na své váze a pak jsem začla nabírat 😝
No hele jen radost, až zas takhle bych to neviděla 😎 😀 . Vystresovaná nejsem, stres není můj kamarád 😉

kkatka78
19. feb 2010

No Mirusch si ma ,,nainfikovala,, grafologiou 🙂 ani ja som necakala,ze to bude tak napinave,ale neviem,jaksi som zlozila zbrane a mam pocit,ze dostanem....a myslim,ze to rozhodne zajtrajsia BT...Dnes sme sa zrovna s Drahym bavili o spermografe a hormonalnom profile...on si myslim,ze panikarim moc zavcasu,ale ja som mu povedala,ze to je len na zaicatok,aby sme vedeli na com sme....mozme skusat 3 roky a potom zistime,ze sme skusali zbytocne...tak nakoniec suhlasil so mnou...Inak uz mi kamoska obj.aj ten Femigard,tak si to v marci vyzdvihnem...Super Mirusch behat po muzeach by bavilo aj mna 😅

Blondy,to uz mate mesiac fuuu ale to leti...ja si myslim,ze to zvladas a zvyk je zelezna kosela a potom to bude uz easy 🙂

Schnucki,tiez si myslim,ze ubytok na vahe na zaciatku tehu nie je nic neobvykle...ved aj s tyc zaludocnych potiazi...ale neboj,naberes to spat,aj 2 x tolko 🙂

Meleri,uz ste zdravi,dufam,ze hej... 😉

Emily, ako? Dufam,ze ok a ze to zvladas a nevolnosti ustupili...drzim palceky...cmuky

zuzka11
19. feb 2010

Blondy, gratulace ke kociccine mesici! para! A jaka je hodna, ze te necha vyspat......

Miri - tak s Ivanou jste si uzvaly damske odpoledne? Se nedivim, zes pak padla...... 😉 a koukam, ze porad ucis.....

Lenkove - velka gratulace....a jsi teda tajnustkar, prisla uz s 9ti mesicni holcickou! 😉 😀

schnucki - dobre ze je lip, ted uz by to snad melo byt porad lepsi a lepsi, snad te nebude palit zaha nebo nebudes jako Klea, ktera si davala rande se zachodem skoro porad, chudinka.....

Katy - moc drzim place.....moc moc......