Snažilky zo zahraničia. Pridajte sa

ivana98
25. jan 2008

Ahojte 🙂
uz tu mame rozne snazilkovske temy, ale ziadnu podobnu.
Takze vy ktore zijete daleko od domova a snazite sa otehotniet (popr. uz dlhsie a nedari sa) - vitajte 😉

kkatka78
20. feb 2010

No Mirusch ved to predplatne nestalo vela a myslela som si,ze to vyuzijem...asi preto 😉 no a nakoniec aj vyuzijem...hej chcem to zacat trosku nenapadne ,,skumat,, takze sa niekedy v najblizsej dobe do toho pustim...myslis,ze by sa to neoplatilo skusit tie domace testy pre pary? a ak by bolo nieco podozrive,tak k lekarovi? Ako ja som tu raz menila lekarku...bola presne ako Mirusch opisuje,totalne bez vysledkova....nic nopradila atd...a teraz mam uplne skvelu,zena cinu...ta vybavi,vypise,postara sa...fakt je super...a chodime k nej obidvaja.

blondynka400
20. feb 2010

katka, jojo, zítra už to snad bude zas o něco jasnější 😀
No to už je ted úplně jiná. Řekla bych že roztomilejší

😀 janulka, to se tedy máš. Asi budu muset příště do německa 😀

ivana98
autor
21. feb 2010

ahojte babule, tak konecne sme doma 😉 po tyzdni vo Frankfurte sme si este skocili do Köln-u k svagrovi 😎
Mirus, bolo to super, tusim sa tam budem objavovat castejsie... fakt sa mi tam celkom zapacilo 😵

Katka, co to vidi oko me..? to ma mrzi ☹ ale nabuduce sa vam urcite podari lepsie nacasovat snazenie a bude to 😵

prajem pekny zvysok vikendu 😝 😵

kkatka78
21. feb 2010

Ahoj Ivus, no neva...ale teraz ako vravis,si aj vdaka grafiku dokazem nacasovat keksik 😀 😀 😀 uz som aj Draheho nacasovala,ked aj cely mesiac nic,ale tie 3-4 dni MUSIIIII! 😀
Aj tebe pekny zvysok vikendiku 🙂

emily327
21. feb 2010

ahojte, tak po narocnej noci trapenia sa s bolestou hlavy je to dnes uz lepsie. Mala som v plane si namasirovat krcnu chrbticu Fastum gelom, ten mi predtym zopar krat pomohol na stuhnute svalstvo ale docitala som sa,ze v tehu sa nesmie pouzit ☹ Tak mi nic ine ako to pretrpiet nezostavalo. Dnes mi je uz celkom fajn len hlava mi este duni. Neviem preco ale dnes som nonstop hladna ☹ Len keby mi aj nieco na chut islo....
A co vy zienky ako sa mate?
Katka, MS prisla?
Mirusch, pretrpela som, ved ty to moja poznas, tak vies o com hovorim. Aj som sa uz tesila,ze v tehu ma hlava prestane boliet,ze sa hladina hormonov ustali a bude vsetko ok. Ale toto podla mna bola bolest z krcnej chbrtice, predsa len 10 dni lezat a sediet za PC nie je boh vie co na chrbticu ☹ Tak dufam,ze dnes v noci sa dobre do ruzova vyspim aby som zajtra do prace mohla nastupit s usmevom na tvari 😀

mirusch
21. feb 2010

Ahojte.
Katka, som sa zasmiala, ze si nacasovala draheho 😀 A co ti na to povedal? Budete si robit tie testy, co si spominala? Kde sa to vlastne da kupit, v lekarni?

Ivus, do Köln sa chystam aj ja uz 6 rokov 😅 Raz by som tam chcela kuknut. A tesi ma, ze sa ti F. zapacil, aj ked tam teda nie je zase az tak strasne co, ale ked clovek chce, tak si najde, muzei je dost a aj ine vselico, tento rok chcem ist do Senckenberg ci ako sa to vola - to Naturmuseum. Sa ozvi, ked tu zase budes.

kkatka78
21. feb 2010

No Emily, Mirusch....teciem uz ako stara pracka 😀 😀 😀
Mirusch,no celkom vazne som mu to povedala a potom ten pohlad a obidvaja vybuch smiechu 😀 😀 😀 aspon sa nasmejeme a zatial to berieme s humorom...ale slubil,ze sa bude snazit 😀 Som mu povedala,ze by mal zmenit asi techniku 😝 no sranda,fakt sme sa nasmiali...ale je to fajn,ze sa nestresujeme...(zatial)
Hej tie testy sa daju dostat v niektorych lekarnach,ale ja som to nasla na internetovej lekarni... su to vlastne testy pre pary muzov a zeny a su tam z kazdeho po dva (2x pre babu a 2x pre chlapa) a k tomu zadarmo dostanes tehotensky test 😀 😀 😀 taka svanda...stoji to priblizne 30 Libier....zdalo sa mi to celkom pristupne,ze si to mozme urobit doma a ked tam nieco nebude sediet,tak pojdeme k lekarovi...ved uvidim...zatial aj tak menstruujem 😠

lubinka9
21. feb 2010

nazdarek holky 😎

tak sme od dnes doma aj s mrnavym. Pridala som fotecku, ak chcete mrknete.

Dufam, ze sa mate vsetky OK, ja popisem viac ked sa bude dat 😉 Ale mame sa fajn 🙂

emily327
21. feb 2010

Lubi, vitaj doma, maly je nadherny 🙂 Tak nech dobre papka a tebe hlavne vela mliecka 😉 Nech ste zdravucki cmuk

kkatka78
21. feb 2010

GRATULACIA Lubinka....idem mrknut na to tvoje Stasticko 😉

kkatka78
21. feb 2010

Kraaaasnucky je Chrustik 🙂 asi aj tie stihacky v plienkach,ze? 😀

mirusch
21. feb 2010

Lubinka, kraaaaaasny 😵 😵 Sa vam podaril 😉 Som zvedava na info, ked sa ti bude dat, tak napis.

Katka, to je fasa, ze mate srandu. No, technika - najlepsie taka poloha, kde to v tebe ostane a potom nohy hore a ostat lezat aspon pol hodky. 😝

A Kleo????? Fuuu, hadam ok.

janulka04
21. feb 2010

jeee, lubi, aky pisturik maly...ako spuli tu pusenu...zlatunky je...bozinku, kocky, ved to neni mozne...si pamatam, ako ste boli 2 v 1.... 😵
lubinka, potom daj vediet, ako sa citis po CS, ci to bolo ok, kludne aj IPni 😉
a ako nasa leo? 😕
to som uz potom ja rade? 😀

ivanajelinek
21. feb 2010

Ahoj Lubi, tak este raz velka Gratulacia...Maly je krasny...
No tiez som akurat dnes myslela na Kleo. Myslite???? 😕
No Jani a teraz si uz na rade ty...Ten cas ale uteka, ze?
My stale rovnako, zajtra rano k dr., tak som hrozne zvedava...
A vy ako ste inak vikendovali?

emily327
21. feb 2010

Kleo, si ok? Fakt uz tu dlho nebola ☹

janulka, tak teraz je rad na tebe cochvila tu uz nebudu snazilky ale maminky 😀

Ivanajelinek, drzim palce zajtra k Dr. Daj potom vediet ako ste dopadli. cmuk

finfrle
21. feb 2010

Ahojky mohla bych se k vam pridat maminky,tehulky a snazilky? 🙂
Snazime se o mimiska teprve dva mesice a rada si poslechnu vsechny rady i vase radosti,starosti 😉
Ziju uz sestym rokem v Irsku,je tady taky nekdo z Irl?

emily327
21. feb 2010

Ahoj finfrle ja som v Irsku, kde presne si? Kludne pis cokolvek co ta napadne, urcite ti radi vsetky poradime 🙂
Ja zijem v Irsku 4 rok.

finfrle
21. feb 2010

Ahoj emi dekuji 🙂 ziju neco pres 1hod od Galway CO.Mayo no asi me bude zajimat az otehotnim jak je to tu v tehotenstvi s lekari.....ale zatim nic
Ted kazdym dnem cekam MS tak uvidim 😅

emily327
21. feb 2010

Jej aj ja som v Co. Mayo v Balline. Dufam,ze MS nepride. Kludne sa kedykolvek pytaj. Nam sa to podarilo na prvy krat, tak sa z toho velmi tesime. Ale 2 mesiace nie su dlha doba,takze drzim palce 😉

janulka04
21. feb 2010

babym ale ste ma potesili..uf uf... 😒 ze na rade... 😕 😀
ahoj finfrle, vitaj...dufam, ze coskoro najdes vytuzene // 😉

mirusch
21. feb 2010

Ahoj Finfrle. Tak budeme drzat palce! Hadam sa rychlo podari. A ako fasa, ze ste s Emily blizko, sa mozete navzajom podporovat a informovat. 😉 Inak s lekarmi v Irsku nic moc 😖 😝 , vsak ti Emily porozprava.

Pa zatial babule, zajtra sa tu cely den neukazem, idem kuknut kamosku s malym cerstvym babatkom 😵

finfrle
21. feb 2010

emi je Ballina tam jezdim do penny 🙂 ja primo Ballyhaunis
Ahoj janu a miru dekuji za prijeti 😉
Emil tak az budu mit dve// te budu neustale zpovidat 😀 a co mas v planu...rodit v Irl ci doma?

emily327
21. feb 2010

finfrle, super, to nie je daleko, tak ak by si bola v Balline, tak daj vediet a mozme sa stretnut a pokecat 😉 Drzim velmi velmi palce aby si si co najskor nasla //. Kedy cakas MS? Tesim sa,ze niekto v mojom okoli 😉 My planujeme porod doma na Slovensku. Idem uz buvkat ale zajtra ti poslem IP a mozme popisat viac, ak chces uz teraz este pred tehu 😉 pa pa

dobru nocku zienky moje. Drzte mi zajtra palce, dufam,ze v praci sefku nezabijem 😀

kkatka78
22. feb 2010

Emily myslim dnes na Teba 😉 Drz sa!!!!

Finfrle,vitaj,aspon tu nie som sama snazilka 😀 😀 😀

zuzka11
22. feb 2010

Lubi i ja se pridavam ke gratulaci a hlasim se do Oskyho fanklubu, je naaaadherny 😉 😀

finfrle
22. feb 2010

Krasne rano! 🙂
Emi budu rada za kazdou informaci i pred // 😉 Urcite az pojedu do Balliny dam vedet bylo by fajn si dat kafco 🙂
kka ahoj dekuji jj taky jsem si rikala jestli tu jit kdyz jsem jen snazilka a vsichni tu uz jsou dale ale to zahranici me premluvilo 🙂 rada si poslechnu rady i doporuceni.
Lubi ahoj nakoukla jsem do albicka a moc ti blahopreji,maly je uzasny 🙂 prejimoc zdravicka

kleopatris
22. feb 2010

Dobre ranko babulky 🙂

Lubi este raz gratulujem, maly je na spapanie 😵

Finfrle vitaj u nas 😉

Kati je mi luto, ze to nevyslo...ale raz musi!

Emily aj ja na teba myslim, kasli na sefku...ja som mala tiez v praci debilnu atmosferu, ale postupne som sa naucila na nich kaslat a vydrzala az do nastupu na matersku 😉

mirusch tak na babatko sa ides pozerat 😵

u nas nic nove, furt som pokope a neviem jani ci mna este nepredbehnes 😝 dnes v noci to vyzeralo uz nadejne, kontrakcie od polnoci do 7 kazdych 15-20 minut a jak sa rozvidnelo tak vsetko prestalo a zase nic ☹ takze cakam a cakam a snad sa toho krpusika raz dockam 😵

janulka04
22. feb 2010

kleo, nie nie...len si bud pekne este predomnnou, ja som az sok chytila, ja este nic nemam poriadne, ako som uz pisala a v majovkach, akm chodim uz maju naprane vecicky, sbalenu tasku...si pripadam nejako mimo...to vietre, kocky, ono uz je to davno, co som rodila, ale myslim, ze takto skoro som sa nechystala...
kocky, maminky, kedy ste vy zacali prat a balit tasku? 😕
emily, neboj sa, aj ja som mala debilnu sefku pri malych, najprv, ked som jej to oznamila bolo hihi haha a gratulacia, no pekne sa to obratilo, co som aj cakala, kedze som vedela, aka pripecena je...takze mi tehu zneprijemnovala az do anstupu na matersku... 😖
ale verim, ze tvoj pripad to nebude...a aj keby, ludia su rozni, ty si uzivaj babulko, co nosis pod srdieckom a na neprijemnych ludi kasli 😵

finfrle
22. feb 2010

kleo diky koukala jsem na tve foto a mas teda vzasne velike brisko to uz je vazne kazdou chvilinku 🙂 tak at vse jde podle planu

emily327
22. feb 2010

dobre ranko, tak v noci som toho moc nenaspala, rozbolela ma hlava. Ale ranko uz je slnecne a ok. Tak idem sa chystat do prace a vecer podam info, ako bolo. Dakujem za povzbudzujuce pismenka a tiez dakujem,ze na mna budete mysliet. pa pa moje spriaznene dusicky, pekny dnik a vecer do napisania 😉