Snažilky zo zahraničia. Pridajte sa

ivana98
25. jan 2008

Ahojte 🙂
uz tu mame rozne snazilkovske temy, ale ziadnu podobnu.
Takze vy ktore zijete daleko od domova a snazite sa otehotniet (popr. uz dlhsie a nedari sa) - vitajte 😉

meleri
3. mar 2010

Blondy,

tak to jsem ráda že to dobře dopadlo! tak u nás stejně...včera dvacetdva stupnů, nádhera, adneska už nic moc..prší. tak jsem ani nemohla ven.
jak to že je domeček velký najednou?

jo když může ležet tak to je pohoda, takové cestování je nejlepší...já moc na ty vajíčka pro úplně malé miminka taky nejsem..

ted ti určitě poroste jak z vody, uvidíš jak se ti začne měnit před očima, je to strašně zvláštní..já se někdy dívám na fotky Sama jak byl malinký a říkám si že to snad bylo úplně jiné miminko nebo co..tak se změnil!

ne ještě jsem tam nebyla, čeká mě to snad příští týden...mám z toho blbý pocit..

emily327
3. mar 2010

Ahojte zienky, tak som aj ja tu. Dnes som v praci skoncila skor, tak som bola na nakupoch, kupila som si pyzamko a tak sa tesim 🙂 Uz dlho som si nic nekupila. Mame sa ok. Na vecer je nam stale tazko ale to uz asi nezmenim. Mam taky sirup, ktory sa moze aj v tehu GAVISCON a ten mi celkom vcera pomohol, tak budem skusat a uvidim. Ak nie tak som rozmyslala nad matovym cajom, myslite,ze sa moze v tehu?

Idem vas docitat a odpisem, ale najprv si idem zdriemnut, chce sa nam buvkat 😉 Tak zatial pa pa

schnucki
3. mar 2010

ahojik holky,

blondy ja si prave myslela ze jste jeli autem a jak meleri psala jestli jste meli turbulence, tak me to rozhodilo 😀
ale je super ze jste to zmakli, detem se vetsinou v aute libi, jak to kolisa 😀

meleri tak teplo?? co ja bych za 20° dala, ja uz chci taky teplooooo ... meleri budem na tebe myslet, at to dobre dopadne 😉

emily ja bych se radeji zeptala doktorky, moc se v bylinkach nevyznam, a caje skoro nepiju .... jinak si myslim ze to brisko neni tak hrozny, kdyz se hlasi jen vecer 😀

holky jedeme na NT screening, v 7h mame termin ... doufam ze male bude spolupracovat a nebudeme tam tak dlouho, musim jeste projit s doktorem vsechny papiry co mam vyplnit a jde se na to ....
drzte nam palce 🙂

az prijedem ozvu se
papa

meleri
3. mar 2010

Ahoj EMily,

tak to je fajn, člověk si musí udělat občas radost! Jo ten sirup GAviscon jsem taky brala, ale ke konci, jak jsem ležela a pálela mě žáha..tak mi to taky dost pomohlo. sice chuťově je to dost hnusné, ale co se dá děla.t

s tím mátovým čajem ti neporadím, já ho pila ted, když mi bylo blbě, a fakt mi pomohl, no myslím že když si dáš jeden hrneček když je nejhůř tak se nic nestane, ale asi bych to nepila po půl litrech..ono navíc fakt malý hrneček stačí a už je hned trochu líp.

Schnucki,

jo, ale taky to trvalo dva dny to teplo.. ☹ ted už je zas hnusně. ani jsem odpoledne nemohla ven.

mi zas tradičně jako před každýma menckama hrabe..nesnáším ty stavy, ted to mám po porodu horší, prostě depka jak prase... 😔

držím ti taky palce, at je vše ok, určitě bude! je to pěkný zážitek vidět to miminko!

měj se pěkně!

ivanajelinek
3. mar 2010

Ahojte kocky, tak sa konecne po case zasa hlasim...2 dni som do vecera pracovala a potom som bola taka unavena, ze sa mi ani nechcelo nic napisat.. Mame sa fajn, je vsetko v poriadku..Uz mi zacina trosku rast brucho ale akosi na vahe vobec nepriberam..To nechapem, lebo jedavam naozaj viac ako predtym...

Emily skus zazvorovy caj, to som citala ze to pomaha na zaludok...Alebo kamilkovy.., A tebe uz rastie brusko?

Scnucki myslim na teba, dufam ze vsetko dobre dopadlo... 😉

Idem nieco zjest... 😝

emily327
3. mar 2010

schnucki, moja drzim velmi velmi palce, aby malinke na NT spolupracovalo a aby vysetrenie dopadlo ok. Potom si prosim bud verejne alebo do IP podrobnosti ako to prebiehalo 😉 Nas to caka za 3 tyzdne asi...
Ano ja viem,ved ja sa nestazujem to,ze ma boli brusko iba vecer nie je take hrozne,inak sa citim fajn. Inak ani ja moc caje nepijem. Iba bylinkove som - urologicky, ked som mala zapal mocoveho, co som kedysi mala kazdy mesiac, som stastna,ze to asi pred rokom prestalo a dufam,ze ma to v tehu nechyti.

Meleri, kolko stupnov?? Ze 20? Boze tolko tu nie je ani v lete 😀 Tak vam tisko zavidim 😉 Som rada,ze ten Gaviscon sa moze aj v tehu, ale zase ked nemusim tak vytrpim a neberiem. Skusim si zajtra kupit matovy caj a uvidim ako mi bude. Ale ja tiez nie som moc cajickova, takze jeden ma hadam nezabije.

Ivanajelinek, ahoj moja, ano brusko rastie, co tebe? Co sa tyka zazvoru, tak to mi moc nepomaha, uz som skusala aj susienky aj taku ochutenu vodu a nic. Ale ten Gaviscon celkom ano a je to iba vecer, ked pridem z prace domov, tak zase to nie je cely den. A co vy ako mate? Aj ty planujes ist na NT screening?

Blondy, tak zase ak by mala pekne spinkala aj cez den, tak to by si o nej ani nevedela,ze ju mas 😀 Hlavne,ze vas necha vyspinkat v noci 😉 Ale ten cas ubieha,ze? Na malinkej to musi byt vidno najviac. Ja si pamatam ako som si robila test a ze som v 4tt a uz sme v 10tt a ani neviem ako to ubehlo. Ale tesim sa velmi, lebo datum nasho odchodu z Irska sa blizi a my sa velmi velmi tesime 🙂 A mliecka mas dost??

Dufam,ze Lubke je uz lepsie, moja myslime na teba 😉 cmuk

schnucki
3. mar 2010

ahojik holky,

tak uz jsme zpatky ... byla to docela sranda, male si tam klidne lezelo, tak me doktor musel zatlacit na bricho aby se zacalo pohybovat, samozrejme na spatnou stranu, no ale nakonec jsme ty mereni zmakli 🙂 ... vysledky budou mit v pondeli, musej to vse s krvi poslat do laboratore a ta pak posle vysledky, ale doktor nic zvlastniho nevydel, tak doufame ze bude vse v poho ... jo a mame uz 6cm 😀

ivus to je supre ze uz ti roste brisko 😵 ... nedelej si s vahou hlavu, ja schodila 3 kila, ono to nabirani prijde, neboj ....

jdu se najist a natahnout, nejak me to zmohlo ...

emily327
3. mar 2010

schnucki, ja som myslela,ze ides na NT az rano o 7h 😀 No super, ze vsetko dobre dopadlo a ze sa meranie v pohode podarilo 😉

schnucki
3. mar 2010

nene 😀 oni tohle mereni delaj az po zaviraci dobe, protoze to muze dlouho trvat, doktor rikal ze i hodku, male se proste nechtelo natocit, ... ale nase si dalo rict, tak to tak dlouho netrvalo 😀 ... jeste nic nezakrikni, uvidime v pondeli ....

emily327
3. mar 2010

schnucki, jasne jasne pockame do pondelka ale urcite bude vsetko ok 😉 takze on ti iba ultrazvukom chodil po brusku? A zobral krv to bolo vsetko?

schnucki
3. mar 2010

po brisku ne, bral to posevne, asi to tim lip vidi ... jojo, na utz tisknul vecne obrazky a meril a bral mi krev, tot vse 🙂 ... takze nic hrozneho to neni ... jen to trva nekdy dlouho kdyz mrne nespolupracuje ...

emily327
3. mar 2010

schnucki, bol pri tomto NT screeningu aj priatel??

schnucki
3. mar 2010

emily bohuzel nebyl, on ma nocni, proto nemohl, ale kdyby pracoval pres den, sel by se mnou 🙂 ... beru ho na kazde vysetreni, pokud to casove vyjde, zatim se nam povedlo ze byl pokazde se mnou 😀 je to pro nej taky zazitek ...
vemes pritele sebou?

finfrle
4. mar 2010

Krasne rano!
Dnes mam zaludek jako navode ale snazim se neco snist nez pujdu do prace.
Probudila jsem se uz ve tri rano a uz jsem nezabrala.
Zacinam zvazoovat,ze do CR nepoletim ted ale az nekdy v lete...asi by to bylo mocmoc a i dost penez ☹ no ale tim padem ybch se musela spolehnout na doktory tu a timpadem autoskola....no ja nevim ale manza rikal,ze by bylo lepe kdybych letela sama ale sama moc nechci.

emily327
4. mar 2010

schnucki, ano jasne priatel pojde urcite so mnou, len ked sa robi vysetrenie zo spodu, tak asi tam nebude moct byt ☹

finfrle, ahoj moja, no s tym letenim do CR, pokial to ma stat kopec prachov, ktore teraz potrebujete, tak to odloz na leto. Ale zase vodicak, nechcela by si si ho urobit tu??? A co sa tyka letenia sama domov to by som urcite neriskovala, je predsa len lepsie ak je niekto s tebou ako ked letis sama. Pozri co sa tyka lekarov, tak to je tu v pohode, ja mam presny plan ako celu prenatalnu starostlivost mat tu v Irsku taku istu ako na Sk. Sme v kontakte a ja ti rada poradim co ako a kde a kedy 😉 My sme tiez mali v plane,ze pojdeme v 20tt domov na Sk, kvoli vysetreniam ale nakoniec sme to zrusili a nasli sme kliniku co to robi aj tu v IRL, tak nemusime. Tak drzim palce a neboj vsetko bude ok 😉

blondynka400
4. mar 2010

meleri, tak ono když se přemístíš z 2-kk do baráku, který má přes 200m, je to doceal změna 😝 😀
Proč z toho máš blbý pocit? 😕

schnucki, no jak kterým, některé tam tak blijou už od malička 😀

emily, no nevypadá, že by měla hlad a neprospívala by, tak snad ano 😀.

meleri
4. mar 2010

Emily,

tak at je líp. určitě tím čajem nic nezkazíš.

Blondýnko,
tak nějak si říkám že to asi nevyjde..
200 m to je hodně, to musí být dřina. my máme 130 a fakt stačí. já bych brala aji míň ale manžel to tak chce. ale zas ve velkém prostoru se hůře hromadí binec, takže nějaké výhody to má.. 😅

Schnucki,

krása, 6 cm, takový bobíšek. 😵 a vyfotil vám ho zase? no omrknu jestli máš nějaké fotky.

blondynka400
4. mar 2010

meleri, ale, musíš myslet pozitivně. Přeci není důvod, aby to nevyšlo, ne? 😵
Ono to má ještě víc, tak 230 k tomu asi 80m garáž, takže na uklízení fakt super 😝 . Vždycky jsem chtěla velký domeček, ale po tomhle už ne. Takže ten v čechách bude mít asi 160, což teď považuju za ideální 😀

meleri
4. mar 2010

Blondy,

dík za povzbuzení! asi potřebuju trochu nakopnout.

juj tak to věřím. myslela sem že už je to se vším všudy, ale ještě garáž k tomu! já jediné co mi vadí je utírání podlahy a vysávání, já to vždycky ošulím a vysaju a uklidím jenom půlku.. 😅

meleri
4. mar 2010

začalo mě nějak deptat to že jsem chtěla si nechat zavést 2 embryja a ted začínám mít strach že to dopadne jak minule...už jsem myslela že to mám vyřešené a nějak to na mě padlo..nedokážu se rozhodnout zda jedno nebo dvě..s jedním je šance že to skoro vůbec nevyjde...s dvěma jo..ale uchytí se a může nastat plno problémů...že třeba jedno umře což se mi už stalo a nechci si tím znova projít, ale i daleko horší věci...s manželem se o tom moc nedá mluvit, myslí si to samé co já a neví co poradit..

blondynka400
4. mar 2010

meleri, tak my to máme rozdělené, mannžel vyluxuje a já pak vytřu 😀. Ale je tady všude dlazba, takže nic moc. Ale italové to jinak nemají... Najednu stranu je to fajn, ale je to hodně studené 😝
V tomhle ti neporadím, to si musíš rozhodnout sama. 😔 Osobně bych byla asi pro 2... Ale určitě to dopře dopadne, musíš tomu věřit, to je nejdůležitější 😵

mirusch
4. mar 2010

Ahojte moje, nestiham vas docitat, chcela som len pre info, ze ci o tom viete, ze onedlho sa bude spustat nova verzia konika, uz bezi skusobna verzia (nie su tam vsetky prispevky, tak sa nezlaknite): https://beta.modrykonik.sk/forum/tema/snazilky-...

Ale asi zatial ostanme tu, vsak nas potom automaticky prehodia tam. Len si to kuknite. Da sa tam vytvorit aj sukromna tema, len pre prizvanych, co je super.

schnucki
4. mar 2010

ahojik holky,

emily a proc by tam nemohl byt s tebou?? me doktor uz od zacatku dela posevni utz, na normalnim jsem jeste nebyla a pritel byl vzdycky se mnou ... sedi mi jakoby za zadama takze vubec nevydi co tam doktor dela, kouka na strop na televizi 😀 ja se na nej vzdycky rehnim kdyz okolo nej probiham polonaha 😀 .... proto si myslim ze i kdyz posevne tak pritel mu ze s tebou ....

meleri fotecku nam dal, ja jsem jen nestihla ji dat do alba dneska se polepsim 🙂 ... neboj, urcite to dopadne dobre, snaz se myslet pozitivne 😉 ... my ti budem drzet vsechny palce ... je tezke poradit, tohle je bohuzel na tobe, ale jak psala blondy, ja bych asi byla taky pro dve, ... ale i kdyz se rozhodnes pro jedno neni to spatne ...

finfrle ja se bezne budim v noci hladem a pred pulnoci neusnu, takze tu pak hnipu cely dopoledne 😀 ... ten zaludek je normal, .... jinak ja si myslim ze pokud by vas to vyslo draho, nebylo by mozna od veci to odlozit, ja nevim jak u vas, ale ja ted budu treba za to NT platit pres 200 euro, 141 platime ted doktorovi a pak ma prijit jeste kolem 50 z laboratore, takze penizky se hodej .... a emily to tam ma prospikovane, tak se s ni porad a treba vse zmaknete aniz by jste museli na sk 🙂

blondy to mas pravdu 😀 .... a jak mala, jak valcite?? .... my by jsme taky radi domecek, ale maly, ja nejsem moc na uklizeni, a myslim ze neco maleho nam bude v poho stacit, aby to melo dva detske pokoje a hotovo ....

mirusch ahooooj, jak je doma?? ja na tu verzi uz mrkala, je docela dobra, myslim ze mame zustat tady a ze nas pak akorat prehodej 😀

kleopatris
4. mar 2010

ahojky 🙂

este furt som nedocitala 😅
uz viem, co je mat dieta teroristu 😀 vcera sme mali brutal noc/den. O jednej v noci sa zobudil a tahal az do vecera do jedenastej! a to ma 10 dni krasavec a uz sa mu spavat nechce 🙄. Konecne ma zltacku na ustupe, tak sme stastni..lebo z tych nastev v nemocnici dostal akurat mierny soplik 😠 a pribrali sme a mame uz 4275 😵 a poviem vam, ze za chvilu bude zo mna svalnacka, po chvili je strasne tazke to nase drobatko 🙂 a este sa postazujem, preskocili sme velkost 56 takze nas maly ma teraz strasne malo veci na oblecenie ☹

inak mam taku minidepku...tehu je fakt zabijak na postavu 😖 uz sa nedivim blondy, ze si mala potrebu cvicit co najskor...sak ono na mne vsetko visi, ostali mi sice len styri kila navrch, ale to brucho a zadok 😖 uz nech je sestonedelie za mnou 😝 a blondy prosim ta jak dlho sa ti hojilo sitie, ak sa mozem spytat?

tak vam len poprajem pekny dnik a dufam, ze sa mate vsetky fajn 🙂

blondynka400
4. mar 2010

schnucki, tak ono my tady máme taky jen 4+1 a velkou garáž (i když po italsku je uprostřed sloup a zajíždí se velkým sklonem, takže se zajíždět a vyjíždět musí umět 😝 😀 ), a všechny místnosti jsou hodně velké.
V čechách bychom měli začít stavět v létě, chci v pdostatě to samé, ale menší místnosti 🙂
Malá je v pohodě, v noci je zlatí, přes den je to občas boj, protože nechce moc spát. Ale každým dnem umí něco jiného, začínají jí zajímat hračky, umí se už smát, žádný záškub ale fakt úsměv. Ale občas je to protivka, ale to asi každé mimi...
Akorát mi hrozně roste do délky, už má 58cm a váží 4,2. Takže je dlouhá a hubeňour 😅

kleo, tak už víš co je to mimi terorista? 😀 . Z té velikosti si nic nedělej, malé nebyla 56 taky v podstatě od začátku. Ani ne na šířku, ale ne délku... Teď jí jsou na délku malé věci na 3 měsíce (tady se oblečení značí po měsících). Jsou jí krátké rukávy a na nožičky, ale v těle jí je to spíš velké a hlavně široké. Tak fakt nevím, dočeho jí budu oblékat 😝 😀
S tou postavou, jw to bohužel tak jak píšeš... Já třeba obleču všechno obelčení, včetně džín, ale prostě to nějak není ono a o břichu mi ani nemluv. Ale už jsem začal natvrdo posilovat, tak snad brzy budou nějaké výsledky, jinak si budu muset nakoupit nové plavky 😝 . Mám všechny tanga a s tím teď vylézt nemůžu. A od května se tady fdá koupat, takže mám co dělat 😝 😀
Šítí se mi hojilo hrozně rychle,po nějakém týdnu jsem o něm nevěděla. Ale měla jsem jen nástřih, jinak nic. A jodně záleží, jestli ti to zašili dobře a jakými stehy 😉

schnucki
4. mar 2010

ahojik kleo,

neva ze nestihas docitat 🙂 hlavne ze se ozves a vime jak se mate ... je super ze zloutenka je na ustupu, ja ji jako mimi mela taky, byla jsem v inkubatoru a pousteli na me fialovej vzduch 😀 .... neboj, 4 kila jsou super, ty das dolu 😉

blondy to bych presne chtela taky, ne moc velke, tak akorat, a prizemi takove otevrenejsi 🙂 no uplne to vidim 😵 .... hlavne ze se ma dobre, bude to holt koca po mamince 🙂

mam z vas holky radost 😵

dala jsem fotecku ze vcera do albumu, je neuveritelne jak roste, vzdycky me to prekvapi a divim se tam jak mala holka 😀

prave davam dohromady pozvanky na svatbu, vytiskla jsem si z netu citaty a tak a vybiram si takove moderni, aby to bylo vtipne, pak to zkonzultuju s drahym a vymyslet jak to napsat ... nebudem je nechavat tisknout ... a musim si vybrat dort, sousedky znama nam ho udela, to je hrozny kolik je druhu ... neverila jsem jaky je tezky se rozhodnout, hruuuuuuza

mirusch
4. mar 2010

Mamicky, tehulky a snazilky, zasmejte a poucte sa 😀 : https://beta.modrykonik.sk/fotoblog/mirrinka/cl...

janulka04
4. mar 2010

ahojte, bambulky....tak ja hlasim, ze v tom nemienime nechat blondy a A. same a budeme mat dievcartko 😀

finfrle
5. mar 2010

Krasny den!
Vcera jsem mela dost divny den...v praci jsem byla od 7.30 do 3.30 uplne bez pauzy a jen litala a po praci jsem odpadla a usnula(ted casteji odpadam odpoledne a usinam) pak se probudila kolek seste a sla rychle udelat neco k jidlu a pekne jsem si ufikla palec,pak uz jsem nic neudelala a zalomila to.
No jo nesika prvni tridy ale muzu si za to sama,nemam brat nuz do ruky kdyz jsem unavena!
Jinak zvazuji,zy by bylo asi lepsi do CR neletet a podstoupit tu vsechny vysetreni,je toho nejak moc a docela me to stresuje (stehovani,let do CR a autoskola) to by mimiskovi asi moc neprospelo.
Tak si rikam ze bych letela treba az kolem pateho mesice jen na tu autoskulo ale vubec netusim jestli kolem toho pateho to nebude nejak riskantni?!S mimiskem si povidam kazdy den tak snad ho tim trochu uklidnim kdyz maminka je takovy trdlo 😀
Jsem se pekne vyspinkala tak je naladicka 😀 😀 😀
Dnes to kaslu a jdu v teplakach do prace hlavne pohodli 😉
Vcera jsem to zdelila sefovi jak o stehovani tak i o mimiskovi 🙂 byl vsoku ale celkem to vzal 🙂 no uvidime jak se ted bude chovat.
Preji mimiskum v brisku i tem v postylce krasny usmevavy den a jejim maminkam taky!!!