Snažilky zo zahraničia. Pridajte sa

ivana98
25. jan 2008

Ahojte 🙂
uz tu mame rozne snazilkovske temy, ale ziadnu podobnu.
Takze vy ktore zijete daleko od domova a snazite sa otehotniet (popr. uz dlhsie a nedari sa) - vitajte 😉

janulka04
30. mar 2010

schnucki, to mas dobre... 😵
a dakujem za kompliment...no fakt je, ze uz by som to mala radsej za sebou a obdivujem kocky, co pribrali 12 kil 😕

schnucki
30. mar 2010

mirusch vzkazuje ze ti to zbokateni neuskodilo 🙂
nemas zac, 😉

ja jsem zvedava na sebe ... ale po tom poklesu tech tri kil jsem rada ze pribirame 😵

janulka04
30. mar 2010

jee, ste zlaticka 😉
no, tak teraz maj to najlepsie obdobie...II.trimester..ja teraz zomieram, nohy mi opuchaju, uz som vyfasovala aj tie masazne samodrzky...teda sexy len vyzeraly, obliect ich...to bola namaha...a material ako neopren ci co...no fuj, ale pomaha to...

mmmk
30. mar 2010

Schnucki, ty jo, uz to vypada tehotne 🙂 Jen se pekne krm, at mimco roste 😉

schnucki
30. mar 2010

jani mirusch vzkazuje ze at se deje co se deje si sexy a hotovo ... a kdo bude tvrdit opak, ten dostane 😀 😀

mmmk dekuju, ja se tesim z kazdeho povyrostnuti 😵 vim ze me to prejde, ale ted jsem rada ze uz je poznat, pritel se mi tuhle smal jak se prej pysne nesu po kramu pote co nam znama rekla ze uz je to hezky vydet 😀

janulka04
30. mar 2010

jaj, babulky, zlate ste 😀

a ty si este u mirusch? no vam teda je 😉

mirusch
30. mar 2010

Ahoooj, ja som povedala, ze kto bude tvrdit opak, ten dostane do drzky 😀 Schnucki sa asi bala napisat cele 😀
Jasne, ze tu je, prespava u mna. Ako prvy host v nasej hostovskej izbe 🙂

janulka04
30. mar 2010

jeeeee, teda...tak mate babsku jazdu? No supis...
a teda schnucki, zapamataj si, co sa ti prisnije, lebo to sa ti vyplni 😵 😉

mirusch
30. mar 2010

Babsku jazdu, kontrolovanu mojim manzelom... Schnucki prave duma, co napisat do nasej hostovskej knihy a stale je iba pri datume 😀 😝 Ale ona je fasa navsteva, doniesla si jedlo, sama sa nakrmila, no svet gombicka 😀

janulka04
30. mar 2010

tak mirusch, dozor treba treba 😀
a co ste kupili domcek, ci byt? prepac, ak si to pisala, no ja netusim 😔 😕

mirusch
30. mar 2010

Kupili? 😀 Sme v prenajatom. Ale pred par mesiacmi sme dostali jednu extra izbu, navsteva vsak v nej este nenocovala, zatial ju vyuzivam ako pracovnu miestnost...

janulka04
30. mar 2010

jaaj...no ved tak tu funguju skoro vsetci 😀 😵
a to schnucki dosla bez priatela? Co schnucki...ha?

mirusch
30. mar 2010

Pisem za Schnucki, lebo som blizsie pri pocitaci... Schnucki hovori, ze... "ja zeru" Ako tak pozeram, Schnucki zere dost casto. Mam podozrenie, ze ma v bruchu mimozemstana.
Hovori, ze jej priatel je u Stuttgartu, cize by to akosi nestihol. On je totiz kamionista a je na cestach. Schnucki hovori, ze je slamena vdova. A ze viac nevie....
P.S. Ja len tlmocim. Nezabijajte hovorcu.

janulka04
30. mar 2010

miri 😀
tak aspon vieme, preco si k tebe schnucki doniesla svoje zasoby 😀 😀 😀
inac, schnucki, dobru chut 😵 😀

mirusch
30. mar 2010

Tak tak Janulka. A to sme este boli aj extra nakupit. 😀 Ale vsak hlavne, ze jej chuti. Dnes sa odvazila na pol pohara Pepsi. Velka vec!!
Schnucki vravi, ze si z nej delame srandu. Ale sranda musi byt.
Ok, ideme k telke, ja som sa konecne dostala k jedlu, hura, hura. Ale tesim sa, lebo od vcera som jedla iba tekute a kasovite, ako mi kazali u zubara.
Zatial papa, este kukneme kym pojdeme spat. Cmuk. Radi sme pokecali 😵

janulka04
30. mar 2010

papa, kocky a uzijte si to 😉

inc, schnucki, ja si dam aj kavu obcas... 😵

kleopatris
30. mar 2010

dobry vecer 🙂

my este nespime 😒 tym myslim krpca 😎 ten casovy posun je fakt des.

ivi to mi je luto s tym autom, to nastve. Ja som dnes isla vyzdvihnut malemu pas a moje auto zase nenastartovalo, tak som nastvata 😠 nova baterka a zase v p.deli 😠 . Zajtra sa drzkaj v tom auticku a neboj sa, uz ste si zleho uzili dost 😉

jani boze ja taku chorobu ani nepoznam 😕 sice som to uz pocula, ale to je tak vsetko. Tak sa rychlo uzdravte a mas naozaj super dcerky 😵

schnucki krasne brusenko 😵 nevies nahodou preco sa mi neukazuje tvoj album? ja ho nevidim u seba , tak nemozem ani kuknut 😠 a je super, ze uz je ti lepsie, mne bolo az posledne dva tri tyzdne a vychutnavala som si to 😀

mirusch konecne je ti lepsie 😵 tak nech to tak uz ostane a vsetky choroby a zuby a tak ti daju pokoj 🙂 a zelam dobru nocku a sladke snicky tebe aj schnucki a neponocujte dlho! schnucki potrebuje dostatok spanku 😀

meleri stastnu cestu a krasny pobyt doma 🙂

blondy aj ten nas krpec sa uz chce vytahovat hore do sedu a strasne sa z toho tesi a furt si to vynucuje 😒 ja uz ho radsej ani nechytam za obe rucky, lebo sa tiez bojim ze je to skoro a aj s tou hlavickou to mame tak, ze si ju uz sam drzi, ale ja ju aj tak istim pre istotu. Ale u nas je to asi aj tym, ze je taky velky ? nechapem a zvedavy a ukecany je jak tetky na trhu...neviem po kom to ma 😀 ja som si vzdy myslela, ze male babatka su nudne a furt len spia, ale teda u nas sa spi len v noci a cez den chce len zabavu....
My mame taku stolicku od chicca, ktora je od 0+, tiez tak jak to kresielko, ale nehupe sa. Vydrzi na nas sice chvilu kukat, ale asi po 10 minutach nuda .. my ked uz mame dost hupeme manualne v autosedacke 😅 to ho bavi este nastastie 😀

emily327
30. mar 2010

ahojte no vy ste sa ale rozpisali 🙂 Vidim,ze schnucki je super navsteva, cely cas za PC a ak nevysi na konikovi, tak krmi hladne brusko 😀 Uzite si to kocky aj za nas, co ja by som dala za vasu spolocnost......

Janulka, krasne brusenko, len uz musi byt tazsie sa hybat a spinkat co?

Schnucki, jej aj to tvoje brusenko je krasne, gulatime sa co? A ze si pribrala to je super z toho sa tesim, lebo doteraz som bola jedina co pribrala 😀 My uz mame o 4kg navyse a to sme kratsie tehu ako ty ☹ Ale uz kaslem na to, nebudem sa tym trapit. Urcite je to individualne a mozno to uz nepojde tak rychlo hore. Zatial je to ze mesiac=kilecko, tak to nie je az take strasne, ci hej?

Mirusch, uzi si spolocnost nasej schnucki a daj na noc zamok na chladnicku 😀

Ivanajelinek, ahoj moja, je to na nervy,ze stale nieco, ja to dobre poznam. Ale fakt je najdolezitejsie,ze sme s drobcom v brusku ok. Inak aj my mame v plane si kupit po prichode domov, take auticko ako mate vy 🙂 Ale urcite nie nove, ale je to favorit na rodinne auticko. Aj si dnes bola v praci?

Ja som dnes bola po 5 dnoch doma v praci a poviem vam, mala som co robit. Moj klb ma vobec nechcel posluchat, take ostre pichanie mi vystrelovalo az do kostrce a mala som na konci pocit,ze mi po ceste domov ta lava noha asi odpadne od bolesti. Tak som fakt zvedava,ze ako dlho ja vyzdrim tuto pracu robit. hmm Inak sa mame ok. Zacala ma boliet po prichode domov hlava, ci skor dutina tak idem nahrievat, lebo este nie som uplne fit. Ale uz iba 2 dni a potom piatok volno.
Zajtra uz musim zacat s pripravami na Velku Noc. Vy ste na tom ako? Mate v zahranici taku velku noc ako doma? Myslim papkanie a tak, malovanie vajicok.....

blondynka400
31. mar 2010

schnucki, moc pěkné bříško 😵

janulka, no 33tt je ještě čas na otočení... ale já si to taky pořád říkala, cvičila jsme, svítila jsem baterkou a nic, prsotě se neotočila, je to tvrdohlavka. Ale porodila jsem jí KP a šla bych do toho znovu, myslím si, že je to lepší než CS... Jen musíš být silná a mít doktora, co to umí a věříš mu, pak to jde a CS je orpavdu zbytečný (jo a taky musí být správná poloha, neboli KP I nebo II, III se prodit nedá 😉 )

blondynka400
31. mar 2010

kleo, no nehoupací by u nás asi úspěch taky neměůlo, to jste koupily blbě 😀 . A hlavně ona má v tomhle před sebou hračkx, s tím že se tam dá zavěsit cokoliv, takže se zabaví i tím....
Hele jestli je to velikostí nevím. Každopádně když je velký, tak je určitě pevnější a tím pádem lépe drží tu hlavičku. Tedy myslím si to 😅
Jojo malá miminka nejsou nudná, je s nimi zábava. Už se ti směje nebo je to spíš jen takový záškub smíchu? My už jsme přešli do toho stádia, že se směje když je spokojená nebo si sní hraješě a mračí se, když se smutná, je to komedie 😀
A s tím že jsou ukecané, to máme taky. Už jsem se i některé zvuky naučila rozpoznávat... ale štve mně, jak si teď pořád okusuje pěstičky, všechno je pak oslintané 😝 😀

emily327
31. mar 2010

☹ ahojte dnes, tak som zase zostala doma. Od vcera vecera som chytila migrenu, tak sme sa celu noc trapili. Nepomohlo ani masirovanie chrbtice ☹ K tomu to vyzera tak,ze mam zapal stredneho ucha, neskutocne ma v nom picha a ta bolest strieka az do spankovej casti hlavy. Urcite ma hlava boli z toho a aj licna kost na pravej strane boli na dotyk, takze super. Ofuknute ( este nevyliecene) prinosove dutiny a k tomu asi zapal stredneho ucha. Ja uz fakt nevladzem, uz nechcem takto trpiet, je to nespravodlive a ja uz fakt nemam silu trpiet stale nejaku bolest. Ranajky skoncili v zachodovej mise a draheho som poslala po papier k lekarovi, lebo mam do piatku volno. Keby som aspon bola doma, tak by ma aspon nejaky lekar pozrel, ale tu? Obvodny ma videl v pondelok, tak mi povedal.ze aj tak nic ine by nezistil. Je mi do placu, uz fakt nevladzem. Ja viem, musim byt silna kvoli babatku ale je toho na mna uz prilis vela ☹

schnucki
31. mar 2010

holky dekuju moc, ja jsem z toho briska tak nadsena, za kazdy zvetseni 🙂 pritel me stale pozoruje, vecer se vzdycky divi kdyz se vyvalim na gauci, pry kam to poroste 😀 .... jinak jsem taky rada ze konecne pribirame, doufam ze na kontrole to bude jeste trosku vic ....

holky mam z pokroku vasich prcku velkou radost 😵

emily ty mas veci .... pokud by to v praci neslo tak to nejak nehrot, ale snad uz te to brat nebude ... co se velikonoc tyce, tak tady se slavej uplne jinak nez v cechach a my to s pritelem zatim nejak nehrotime, trosku cokolady, vyzdoby a to staci, ale az bude mrnousek vetsi, rozhodne budeme vajicka delat a vse okolo 😀

schnucki
31. mar 2010

emily namohla by jsi k nemu zajit jeste jednou, aby se ti na to podival?? mela bys to nejak vylecit .... moc me mrzi ze mas stale takove problemy, posilam lecive pozdraveni a myslim moc na tebe , cmuk ....

schnucki
31. mar 2010

ukazuje se vam muj album nebo to blbne jen kleo??

mirusch
31. mar 2010

Ahojte 😉
Schnucki a prosim ta, kde mas fotku?! 🙄 si ju zrusila? A preco? Ani mne neukazuje album. Pozri si, ci ho mas ako verejny. Lebo uz sa da zaskrtnut aj ako sukromny.

Emily, boze moj, ty sa tiez natrapis. Ides v kolajach Kleo... A prosim ta, to keby si teraz sla k Dr. ze ti je zle a ze ti treba nejake lieky, to ta ani nevysetri? To je na tom zdravotnictvo az tak zle? A co keby si sla na pohotovost, som pocula, ze tam cloveka vysetria... Uf, tak ti prajem, nech sa ti rychlo polepsi, lebo to nie je toto dobre.

schnucki
31. mar 2010

album mam verejny, pro vsechny ... to je divny ... zkusim pisnout adminum ....
ja se proste sama sobe na fotkach kde se rehnim nelibim, zkusim vymyslet jestli tu mame nejakej program kde tu fotku muzu vyriznout a nejakou sem soupnu ....

schnucki
31. mar 2010

tak jsem napsala adminum, snad s tim neco udelaj ....

mirusch
31. mar 2010

No teda Schnucki, bola si tam zlata. No ale ako chces, aj tato fotocka je dobra 😉 No tak to som zvedava, ze co to s tym mas, s fotoblogom...

blondynka400
31. mar 2010

emily, tedy holka ty si užíváš... 😖

schnucki, takhle fotečka je lepší
🙂

mirusch, a co ty? chodíš ještě cvičit?

Ach jo, ámm s malou trápení, kaká mi tak jednou za 4 až 5 dní, což by bylo v pořádku, ale tak 12 hodin před je horzně protivná, prdí, evidentně jí bolí bříško, nechce spinkat (tedy spíš asi nemůže), pořád tak knučí a je to protivka. Nevím co s tím, asi nic... Pak se vykaká a je najednou jak sluníčko....

schnucki
31. mar 2010

tak jsem sim napsala, uvidim co s tim je ....

blondy a to je normalni ze chodi tak malo?? chudak mala, neda se tomu nejak pomoct??

mam takovou otazku, jsou vytoky v tehu normalni? mam je myslim skoro kazdej den, nekdy vice, driv jsem to neresila, ted me napadlo jestli je to i v tehu normal ....