Snažilky zo zahraničia. Pridajte sa

ivana98
25. jan 2008

Ahojte 🙂
uz tu mame rozne snazilkovske temy, ale ziadnu podobnu.
Takze vy ktore zijete daleko od domova a snazite sa otehotniet (popr. uz dlhsie a nedari sa) - vitajte 😉

meleri
19. máj 2010

schnucki,
tak to jo...však máte ještě čas si to pořádně rozmyslet.....jo s nábytkem je to horší...

Finfrle,

pořád ještě to je mi líto, a jak to dopadlo s dr. dal ti něco proti tomu zvracení?

janulka04
19. máj 2010

a este..

meleri
19. máj 2010

Janulko,

jůva tak ten je úžasný! ten se mi moc líbí!

meleri
19. máj 2010

schnucki,
tak to jo...však máte ještě čas si to pořádně rozmyslet.....jo s nábytkem je to horší...

Finfrle,

pořád ještě to je mi líto, a jak to dopadlo s dr. dal ti něco proti tomu zvracení?

meleri
19. máj 2010

sakra sem znova poslala tu samou věc nezlobte se.... 😅

janulka04
19. máj 2010

dakujem, meleri... 😉
ja som z neho totalne mimo.... 😀

meleri
19. máj 2010

takové kočárky jak vídávám tak se musím vždycky držet abych moc neočumovala... 😀

meleri
19. máj 2010

jako malý už od 11 30 spí! je nemocný teda, ale jsem zvědavá jak usne dneska večer.. 😝 ☹

janulka04
19. máj 2010

meleri, mozno sa budes cudovat...a zaspi..mne teda male chodia vzdy po obede este oddychovat..vobec ma netrapi, ze maju 5 rokov 😝
a teda zaspia aj vecer 😀

schnucki
19. máj 2010

jani parada 🙂 ... koukam ze uz i hracky jsou na nem 😀

ja vim ze cas mame, ale ono nekdy v tech obchodech trva kdyz se musi objednat, kort kdyz by jsme brali takovou barevnou kombinaci .... jinak nabytek mam taky predstavu, jen najit to co me prasti do oci 😀

jsem si udelala salat, jablicka nektarinky a banan, a jsem jak balon, jsem se trosku prejedla 😝

janulka04
19. máj 2010

dakujem, schnucki, hracky boli skor ako kocik 😀 😀

schnucki
19. máj 2010

my mame doma taky takovou spiralku, jinak jsme hracky zatim nekupovali ... ja cekam s cim prijde moje mamka se segrou 😀

janulka04
19. máj 2010

schnucki tak ja mam len tu spiralku, tu lienku, potom to lehatko Chicco na hranie a v postielke ma mala psika, miesto toho kolotocu, co hraje vselijake melodie, miesto kolotocu...je to tiez Chicco a potom som kupila aj miesto plienky na take maznanie a zaspavanie tu plienku s hlavou lienky...myslym, ze staci....postupne budem dokupovat 😵

janulka04
19. máj 2010

fuuuj aka hrubka... 😝 mysliiiiiiim 😀 😀

schnucki
19. máj 2010

taky si myslim ze se da hodne veci pak dokoupit 🙂 ... taky nechceme kupovat moc hracek, jen neco malo 🙂

jani v poho 😀 ja casto pisu misto videt vydet 😀

janulka04
19. máj 2010

veru, schnucki, ved kvantum dostanes vetsinou od rodiny po narodeni 😉

schnucki
19. máj 2010

no prave 😀 znam nase a manzelova maminka je jak nase mamka ... pro nase je to prvni vnouce, mama se segrou maj uz ted nakupni horecku 😀

emily327
19. máj 2010

ahojte, tak som doma, unavena neskutocne. Velmi ma bolia nohy. Tie nase nakupy mi davaju poriadne zabrat. Kazde rano behame po obchodoch a potom sa nachodim v praci. Vcera som si urobila tabulku co vsetko pre babo mame a co treba a tak sme dnes zase doniesli z obchodov plnu tasku oblecenia. Tak som zase pridala nove foto do albumu 😀

schnucki, pekny kociarik. A mne nepride,ze je iba pre dievcatko, podla mna ho vyuzijes aj pre chlapceka. Ak by neskor pribudol do rodiny 😉

Janulka, moja uz musis mat toho asi plne zuby,co? Malinke su zlate,ze sa tak tesia na sestricku ale ostatni, musi to byt fakt otravne. Ale vzdy lepsie,ze je este v brusku ako keby sa narodila o mesiac skor 😉 Uz urcite to dlho nebude trvat a budete si ju doma uzivat. Kociarik mate krasny. A aj vybavicka je uzasna. Ja mam mierny chaos z toho, v com babatko spi, ako sa oblieka ked s nim ides na prechadzku von, co ma mat oblecene ked je doma cez den. No proste nemam o tom ani sajn preto si len domyslam a fakt neviem kolko coho nakupit. Neporadis???
Ale toto je otazocka aj pre ostatne maminky, napiste nam tehulkam co babatko ma na sebe, ked spinka, v com je oblecene, ked ide na prechadzku resp.kolko vrstiev by malo mat atd. Budem velmi vdacna a mozno aj ostatne tehulky 😉 Dakujem.

janulka04
19. máj 2010

emily, na spanie su bud take overaliky....vola sa to aj nohy ruky....akoze dupacky ale vcelku alebo take akoby tenke vaky, dole byva gumicka ci spagatik...je to akoby predlzena kosielka..to j na spanie
doma? co mu das, v tom bude... 😀
nasa mala bude doma v dupackach a zalezi ako bude, takze body, dupacky a popr kosileka 😉 ponozticky ak budu studene nozky
a von? oblikala som male tak, ako seba, ale vzdy o vrstvu viac, plus nieco na akrytie..vravi sa, ze sa ma babo obliekat ako cibulka...do viac vrstiev, lahko ho potom vyzliecz aby mu nebolo prilis teplo, kazdopadne, to, ze o vrstvu viac ako ty, plati 😉

emily327
19. máj 2010

janulka, dakujem si zlaticko 🙂 Tak hadam to co mame vo vybavicke pre malu bude na zaciatok stacit a ak nie, tak to neskor dokupime, len chceme toho co najviac kupit tu, lebo tu je to ovela kvalitnejsie a hlavne lacnejsie ako doma. Dakujem cmuk

janulka04
19. máj 2010

jasne, moja..ved to ja som ti len tak v kocke napisala, sama si najdes svoj styl 😉

emily327
19. máj 2010

a ako sa citis Jani? Aspon sa ti v noci da spinkat? Musi to uz byt narocne ten koniec,ze? Ale este si stale v termine 😉 A aj vies ci je mala natocena spravne v brusku?

janulka04
19. máj 2010

ja som v pohode, len netrpezliva...
a v noci spim ako kedy, cikpauzu mam o pol tretej rano 🙂 , idem s tromi kvapkami naWC, potom dostanem paradne stuchance...az mi je do placu a spime dalej 😀
a inac, je otocena spravne, uz je fest dole hlavickou...to ti je bolest, ze dovi dopo...

emily327
19. máj 2010

fuuha no to musi byt neprijemne. ale uz to hadam nepotrva dlho. Uz ked si vydrzala tak dlho tak toto uz vydrzis hravo 😉 Drzim velmi palce cmuk a ako budes rodit?

schnucki
20. máj 2010

dobre ranko,

tak dneska jsem se krasne vyspinkala, konecne taky jednou 😀

emily dekuju, me se ta barvicka moooc zamlouva 😵 pak jedine ze bych vzala nejakou kombinaci cerne s necim, nebo sede ... maj 3 stranky plny barevnych kombinaci, coz je pro me hruuuza, ale tahle me padla hned do oka a me jak neco padne hned do oka, tezko me premlouvat na neco jineho 😀 uvidime ....

jani i ja dekuju za typ, tak nejak predstavu o oblekani jsem mela, ale ze ji mam dat jednu vrstvu navic nez mam ja to jsem netusila 🙂 ... i kdyz ja budu muset davat asi dve, jsem po tatkovi schopna ted litat jen v tricku, tak aby nam mala nemrzla 😀

ja premyslim na spani o tom spacim pytlu, mco se mi to libi, do toho ji dat asi nejake tricicko, ale aby ji v tom zas nebylo vedro ...

jani to to tak boli kdyz uz je dole?? ... myslim na vas at si to brzo rozmysli 😉

schnucki
20. máj 2010

emily mrkla jsem na fotecky, ty teplakove soupravy jsou uuuuzasny 🙂 ....
ten overal to je na ven, ze?

barbora87
20. máj 2010

Ahoj schnucki
u mna bola vcera do polnoci kamaratka a stal sa zazrak a spala som skoro do9...spala by som mozno aj dlhsie ale vzdy rano musim ist cikat a potom si musi dat jogurt alebo ked mam termix...no a potom uz nezaspim...

A ty co budes dnes robit?
Ja idem ku kamaratke poobede ma skusku na uni a idem jej davat pozor na malu (4mesiace)

schnucki
20. máj 2010

ahojik barbor,
ja kdyz me mala vzbudi hodne brzo tak si jeste lehnu, vetsinou mi trva tak hodku nez zaspim, ale dneska jsem vylezla ....
ja dam dneska dohromady papiry kvuli pasu, abych to mohla v pondeli poslat, pak musim nakoupit a mrknu na nejaky ty slovicka, abych nevysla ze cviku 😝 .... kamaradka studuje s malou? a kde? ja musim taky jeste pak dodelat uni, premyslela jsem dat si rok pauzu, ... ona si pauzu nedavala?

barbora87
20. máj 2010

Takze mas stale vybavovacky?
No ona ma 2rocneho syna a malu 4mesacnu...no pauzu si dala len u maleho ale teraz to uz ma myslim poslednu skusku alebo tak...myslim ze potom uz len bakalarku...

emily327
20. máj 2010

Dobre ranko, tak aj ja uz som hore od 8:00. Celu noc som nebola ani raz cikat, tak sme sa dobre vyspinkali. Rano ma malinka zobudla nadhernymi kopancekmi a tak sme ju nahanali v brusku kde je aby sme citili na ruke kopnutie. Je to fakt zabava a je to take mile, uz to nie je bolestive a citim to aj bez dotyku ruky. Som velmi velmi stastna, pocit na nezaplatenie 🙂
Schnucki, mne sa hrozne paci kombinacia cierno cervene ale kedze my uz kociarik mame od svagrinej, tak nebudeme kupovat novy. Oni maju zeleny ale to hadam nevadi pre dievcatko, pride mi to ako taka neutralna farba. Dakujem, som cela mimo z tych detskych veciciek. Na dievcatka toho maju fakt neurekom, tak je z coho vyberat. Overal je na von ano. Mame 3 na zimu, to uplne staci. My mame ten spaci vak a viem od svagrinej,ze je to super vec, lebo vacsinou deti nechcu byt prikryte a odkopkavaju sa. A tak v tomto mozes aj ty aj babo kludne spinkat a nie je mu zima. My mame od 0-6 a este chceme kupit od 6-12.

Barbora, pozeram,ze ty si uz v 10tt super, rychlo to ubieha,ze? A ako sa inak mas? Je ti uz dobre? Ci aj sem tak kecas s misou? Tak si to uzi s tou malou 4 mesacnou aspon mozes obkukat ako sa take babo chova 🙂