Snažilky zo zahraničia. Pridajte sa

ivana98
25. jan 2008

Ahojte 🙂
uz tu mame rozne snazilkovske temy, ale ziadnu podobnu.
Takze vy ktore zijete daleko od domova a snazite sa otehotniet (popr. uz dlhsie a nedari sa) - vitajte 😉

blondynka400
20. máj 2010

schnucki, oni ti to ukáží v porodnici, jak jí máš správně dát....
Každopdáěn já jsme malou vždycky položila a ona se upravila tak jak jí to vyhovovalo. No a teď úplně 😀. Už se umí otočit i na druhý bok, když jí nevyhovuje ten, nakterý jsem jí položila já...
K tomu uspávání, to nemá nic společného s tím, v jaké poloze spinká. Malé mimi do 3 měsíců většinou trošku uspat musíš, ale ono se nají a u toho usne, tak ho dáš jen do postýlky, skoro na každé existuje nějaký fígl, jak ho uspat.... Kolem třetího měsíce se to láme, mimča začínají protestovat a pak je to kdo z koho. Buď vyhraješ ty a mimčo bude usínat samo a nebo vyhraje mimi a budeš za uspávacího otroka 😀
Mimi do 3 měsíců vždycky brečí z nějakého důvodu a i to, že nechce být samo je důvod, aby jsi ho pochovala. Přibližně od toho 3 měsíce je to trošku jiné, začínají s manipulaci, moc dobře vědí, že když budou brečet uděláš tohle a tohle... 😀
Samo exiastují i mimi, které od začátku usínají sami, ale já jich tedy moc neznám. Je třeba jim udělat nějaký řád, uspávací ristuál (mimča milují streotyp) a pak vydržet a nevzdat to 🙂

ivana, jojo, každá doktor má názor jiný... No já bych si je tedy nebrala, kdyby mi nohy neotékaly.. Zbytečně si ty žíli zašktrtíš, ale je to tvoje věc 😵

ivanajelinek
20. máj 2010

Blondy, ved ja som si ich este vybrat nebola...Pockam este 3 tyzdne a potom keby ze vidim, ze mi nohy opuchaju tak si ich pred cestou vyberiem na ten recept ak nie tak to necham tak..Doteraz som iba raz spozorovala ze mam trosku opuchnute nohy.Ale pri mojej praci(ked len stojim tych 6-9 hodin) je to asi normalne.

blondynka400
20. máj 2010

kleo, no to my máme hlavičku krásně pravidelnou. Ale lysinku tedy vzád taky, to má snad každé mimi.... S tím přikrýváním to je pravda. ale já malou přikývám od začátku a nidky nebyl problém, že by se jí deka nebo peřinka dostala k pusince....
No zatím jí očkovat neenchám, nějak se mi ta vakcína prsotě nelíbí....
Kdy se v RA očkuje hexavakcínou? 😕 My jdeme toršku později, za 14 dní až budu v čechách....

schnucki, no to bych nekontorlovala. Prostě když se přetočí a bude spát a bude jí to vyhovvovat, tak ať si tak leží. Ale zhruba to těch 2 měsíců bych používala nějaké ty polohovací předměty, kdyby se ti neudržela. Když se udrží, není potřeba,...
No zhruba od těch 5 týdnu usínala tak skoro sama, vykoupat, napapat a spát, s trím, že jsme u ní chvilu byla, podržela dudu a tak. Občas malinko plakala ale většinou bez problémů. Kolem 2,5 měsíce se to zvrtlo a začala evidentně protestovat, takže jsem to měli asi 3 týdny každý den s řevem. Ale byla jsem tvrdá, z postýlky jsem nevyndavala, akorát jsme přišla, dala dudu, cvhíli pdoržela, když nepřestala, odešla jsem a přišla zas za chvíli. Většinou usla, když ne, tak jsem jí tak po hodince vytáhla z postýlky, dala ještě trošku najíst a jak byla už unavená, tak zhasla jak baterka. Asi po 3 týdnech to pochopila a vzdala, že si stejně nic nevyvzdoruje a teď usíná už bez problémů, jen vyjímečně je malinkatá scénka, většionu že nemůže zabrat, tak jí to pak rozčílí, ale jinak pohoda... Doporučuju usínáčka, svítí a hraje, mimi není samo a fakt to docela funguje....

blondynka400
20. máj 2010

ivana, no tk jestli stojíš takhlre dlouho tak to se nediv.... To by jsi jako těhulka vůbec neměla..... 😠 To si zaděláváš na pěkné křečáky..... Co děláš za práci?

janulka04
20. máj 2010

ivi...ako: schlafkleid, mozno najdes aj pod schlafsack...ale schlafkleid som kukla aj teraz a par ich maju...len tazko na to natrafit 🙄

blondynka400
20. máj 2010

Tedy já jsem dnes za spisovatelku 😀
Jo abych nezaoměla, poslala jsem vám do mailíku nějaké fotečky 🙂

schnucki
20. máj 2010

blondy moc moc dekuju 😵 jsi tu takova moje zachrana .... ja jsem uz v obchodech koukala na takove ty hracky co hrajou, nebo ten kolotocik co se toci a hraje .... mas nejakou fotku tech polohovacich predmetu abych mela predstavu?? ....
az te budu moc otravovat tak me zaraz 😀

schnucki
20. máj 2010

ja uz fotecky zkoukla ... moooooc krasne 😵

pisu si - schlafkleid 😀

kleopatris
20. máj 2010

blondy ktora je hexavakcina? My mame zajtra prve povinne ockovanie, 6 kombinaciu ( tetanus, hep.B, obrna, cierny kasel, zaskrt, haemophilus influenzae) a k tomu asi este pneumokoky. a co je na tej vakcine zle?

inak nas pri papani nejak nezaspi nikdy a ak, tak jak ho polozim je v momente hore (teda noc je vynimka, tam nastastie spinka). Maxik zaspava asi od jeho 3 tyzdnov tak, ze okupkame, napapame, dam do postielky a asi za 15 minut spinka, ale je pravda, ze som u neho (ja bohuzial zaspim skor jak on 😔 ) a teraz ma taku novinku, ze mna drapne za prst a nepusti dokial nespi 😝

kleopatris
20. máj 2010

a ja zas fotecky nemam 😢 fnuuuuk, ty na mna vzdy zabudnes 😠 😀

janulka04
20. máj 2010

blondy....mala je sladka....a prekrasna.. 😅 😅 😅
aj ja uz chcem malu princeznicku 😔

ivanajelinek
20. máj 2010

Blondy, no robim v jednej restauracii 😉 a co je to ten usinacek????

ivanajelinek
20. máj 2010

jani tak schlafkleid mi nenaslo nic, skusim pod schlafsack...Ale to budu asi len tie cele, ze?

janulka04
20. máj 2010

ivi...
http://desc.shop.ebay.de/Baby-/12081/i.html?LH_...

ale treba asi castejsie kukat, vravim, ze narazit na ne malokedy 😉

ivanajelinek
20. máj 2010

dakujem 🙂 a pod to oblecies este aj pyzamko, ci nic?

janulka04
20. máj 2010

nie, pod to som davala len body a ponozky a zakryla popr zavinula do zavinky, ked boli uplne male 😉

nasla som aj tu polohu...teda je tam aj ten polohovaci valcek, ja som ho nemala, ale v takej sikmej polohe male spavali
http://cgi.ebay.de/Baby-Keilkissen-Stutzkissen-...

schnucki
20. máj 2010

jani taky dekuju, ted mam alespon predstavu 🙂
mrknu na nej az pojedeme do toho obchodaku a kouknu co jeste maj ....

barbora87
20. máj 2010

Jeee vy ste sa rozpisali!no ja uz uspesne 1,5davam pozor na malu sem tam reve ked sa chce nosit ale inak pohoda...zaspava teraz v hojdacke takej pre mimi tak snad bude klud🙂

ivanajelinek
20. máj 2010

A to vydrzi mimino spat len na tej jednej strane? ci budem musiet cez noc(napr. po kojeni) strany vymenit...

schnucki
20. máj 2010

ivus me blondy nahore psala ze ji kontrolovat nemusim, ze se vetsinou sama pretoci ... ja premyslim ze pockam az bude doma, uvidime jestli na boku vydrzi a kdyby ne, tak skocime pro neco takoveho ....

barbor tak vidis ze je to v poho 🙂 ... jen trenuj 😀

ivanajelinek
20. máj 2010

Scnucki ja si neviem predstavit ze ako sa pretoci na druhu stranu, ked bude mat pod sebou ten vankus, ci co to je...
Boze mne ten cas zacina ubiehat hrozne rychlo a mam pocit, ze este nic nemam, ze nic neviem...no hroza. 😢

barbora87
20. máj 2010

Schnucki jediny problem je ze ze ona by sa len nosila a ja po chvile uz nevladzem a este chce aby som s nou chodila!takze tak ale zaspala tak som ju dala spinkat do toho stubenwagen a spinkaaa...predtym som ju nakrmila a prebalila tak pohoda...teraz keby hodku spala to by bolo fajn a okolo 5pride jej mamina

ivanajelinek
20. máj 2010

Barbora, len pekne nacvicuj 😀 Ja chodim tiez sem tam ku kamoske opatrovat, ale maly ma uz 2 roky...Tod sme boli za nou v porodnici a maly je uz taky velky...Pri nom to vidim, ze ako ten cas hrozne rychlo plynie 😝

schnucki
20. máj 2010

ivus ja si taky nedokazu predstavit ze by se v tom mela pretocit, podle me kdyz by jsme koupily tenhle polstar, pretocit ji asi budem muset, ale ono kdyz by ti malej spal na strane, tak tenhle polstar potrebovat nebudes ... ja se chci podivat jestli existujou jeste jine veci na to podpirani pri spani, ten polstar vypada divoce 😀

barbor s tim nosenim si davej pozor, me sousedka malou nosit nedovolila, ono nemela bys zvedat tezke veci, nevim sice jak tezke jsou mimca ve 4 mesicich, ale pokud to pujde, moc ji netahej ... spis si s ni hraj nebo tak 🙂

barbora87
20. máj 2010

Ivi no prave ona ma aj syna ten maj v januari 2roky a tiez som ju bola v porodnici navstivit a teraz uz je taky velky!aj jeho som mavala casto u mna ale az ked bol väcsi...a malu som uz vozila ked mala2mesiace...ale rada jej pomaham s detmi a teraz mam aj tak cas

schnucki
20. máj 2010

jinak ivus nejsi sama kdo ma pocit ze jeste nic nema a ten cas leti .... ja dostavam pomalu hruzu 😝

barbora87
20. máj 2010

No prave schnucki a ked ja mam pocit ze mi je tazka tak som ju dala na deku a tak...no ma urcite tych6kg...

barbora87
20. máj 2010

Tak mala uz je hore...ale zatial neplace len si tam okukuje steny tak pohoda zatial

janulka04
20. máj 2010

schnucki, babatko sa ti same nepretaca, na zaciatku ho polohujes ty, proste, po kazdom kojeni-krmeni ho das lezat na inu stranu, moja... 😉 ta zabrana je tam asi, aby sa nejako zle nezosuchlo 😉
a jasne, ze vacsie babatka uz sa napolohuju same, ako pisala blondy, ci kleo, no myslim, ze 3 mesiace polohovat urite budes 😅

schnucki
20. máj 2010

jani dekuju, ... ja jsem si rikala ze ji po kazdem kojeni polozim na druhou stranu .... boze to je veci, si pripadam jak uplny pako 😅

existujou jeste jine nez ten polstarek ci jsi posilala odkaz? .... musim si napsat jak se tomu rika ....