Snažilky zo zahraničia. Pridajte sa

ivana98
25. jan 2008

Ahojte 🙂
uz tu mame rozne snazilkovske temy, ale ziadnu podobnu.
Takze vy ktore zijete daleko od domova a snazite sa otehotniet (popr. uz dlhsie a nedari sa) - vitajte 😉

ivanajelinek
19. aug 2010

@finfrle jaka pekna hracka. Vidis inak nejake to nocne svetlo nemam este ani ja..Pisem si 😀 Idem kuken na E-bay...

finfrle
19. aug 2010

Super co mi bylo doporuceno je v Ikei http://www.ikea.com/ie/en/catalog/products/7001...
Pry je uzasne a prosvitaji hvezdicky ale do meho zeleneho pokojiku se nehodi....

ivanajelinek
19. aug 2010

No ja by som potrebovala nejake do spalne ked budem v noci kojit, aby som nemusela zazinat velke svtelo.My mame sice tiez lampu, ale to je tiez dost silne. Este skusim pozret tie kalsicke dotykove...

schnucki
19. aug 2010

@ivanajelinek uplne jsem zapomela ... auto jeste ridim, ale ne tak casto, jen kdyz musim, protoze jak sedim trosku dal od volantu tak me casto mala tlaci nozkama nahore ... ale zatim to jde 🙂

schnucki
19. aug 2010

@ivanajelinek ja v lidl kupuju akorat vodu Vittel, jinak globus ... to znam, ja mam vzdycky seznam, ale jak ho musime projit cely tak se vzdycky do kosiku dostane i to co nema 😀

@finfrle super hracka, 😵 ja zatim nocni lampicku nekupuju, uvidime jestli ji budem potrebovat 🙂

ale na zacatek asi ano, ja totiz v noci nespim se zaluziema, jaksi se ve tme bojim a sviti mi do loznice venkovni lampa, takze tak lehce svetlo je, ale ty prvni tri tydny bude doma i manza a to zaluzie vzdycky zatahnem a je tam tma jak v pytly, tak asi nejakou budem muset sehnat ....

schnucki
19. aug 2010

@finfrle ta hvezdicka je mooooc pekna ... me by se hodila jina barva 😀

jinak dostanu od kamaradky zavesy s medvidkama, zlute, ale jsou uuuzasne 😀

finfrle
19. aug 2010

Ta lampicka je pro me docela dulezita,nechci budit zbytecne manzela a pak pri kojeni a prebaleni treba potrebujes svetlo,nehlede na to,ze mala se narodi do tmy....tady jsou zimy vazne dlouhe a tmave...

finfrle
19. aug 2010

Tak jsem povesila pradlo a uz zacinam mit hlad tak to vidim na nahrati trouby a hodim tam rybu,salat je v lednici a vinna klobasa je opecena hned.Zitra musim udelat neco lehciho...

schnucki
19. aug 2010

holky ted jsem si volala s mirusch a moc vas pozdravuje ... rikala ze sem tam koukne, ale furt nekde s mamcou litaj, tak nema cas pisat, ale moc moc pozdravuje a ptala se jak se mate 😵

@finfrle ted jsem volala s doktorem a pry ten odber kvuli streptokokovi je docela dulezity, ja mam 30.8. termin a to bude jeste stacit aby se to udelalo, ... takze se na to radeji v nemocnici nebo nekde poptej, protoze se to pry udelat ma ....

jinak ja si jdu udelat puding 😵

schnucki
19. aug 2010

ja tu lampicku asi taky poridim, prece jen to bude lepsi, protoze az bude sama v pokoji, zaluzie zatahovat budu a to je pak tma jak v pytly, a lampicky co mame jsou moc ostry, to ji vzbudim .... no po nejake mrknu 🙂

finfrle
19. aug 2010

@schnucki tak na to se urcite poptam a pokusim se trvat ale co ja vim delaji to tu tak,ze ti automaticky daji pri porodu penicilin do kapacky....vubec se tim nezatezuji... ☹ pry mozna na soukrome polske klinice nebo se pokusim domluvit u GP Jsme ted o tom s mm moc cetli a kdy tedy jdes na ster?Podle toho co jsem cetla staci kolem 36tt
Puding mnam a i s piskotama a ovocem jeje

finfrle
19. aug 2010

@schnucki Kdyz nejakou fajnovou lampicku sezenete hodte odkaz 😉

ivanajelinek
19. aug 2010

Tak ja mam polovicu upratane, idem sa nachystat k dr.-ke A este nieco zajest, lebo dnes mi akosi nechuti... 😒 Potom sa ozvem.Papa

schnucki
19. aug 2010

@finfrle ja jdu na ster 30.8., budu v te dobe 37+neco a doktorka rekla ze to jeste pozde neni ... i my rekla to co stalo v tom clanku, ze kdyby to bylo pozitivni, musi se to resit ... a platit si to budu sama, ale to je jedno ... rikala jsem to i manzilkovi, tak doufam ze budu negativni ....

urcite hodim odkaz nebo fotecku az nejakou sezeneme 🙂

@ivanajelinek dej pak vedet jak jsi dopadla, 😉

finfrle
19. aug 2010

@ivanajelinek Potrebujes odpocinek se poptej u lekare jestli te neco trapi.....pak pisni

@schnucki Co jsem se docetla resi se to antibiotiky a to zase tak drahe neni ne...na to zadna z nas ani nemysli,kdyz se jedna o prcka ...a citis se dnes dobre,brisko neboli?Ja se na to poptam u GP a kdyz me odmitne domluvim se s nurse co to normalne dela a kdyz ani to ani nemocnice tak asi privatni polska klinika....

schnucki
19. aug 2010

@finfrle nene, ja to myslela tak ze za ten ster budem platit, teda podle me za laborator, ... ale myslela jsem to tak ze i kdyby to meli bejt posledni uspory tak to dame, zdravy male je na prvnim miste 🙂 ... a normalne za laborator tolik neplatime 🙂
taky jsem to cetla ze bych dostala antibiotika ... ale nebudem myslet negativne, vysledky dopadnou dobre a budou negativni 😀

dneska nejsem tak unavena, ale brisko sem tam zaboli, tim jak sem tam tvrdne ... ale tak nejak jsem si uz zvykla 😀 ... mala sem tam kopne ....

urcite to nekde u vas delat musej, i kdyby to melo byt na te privatni klinice .... nedej se a vydupej si to

finfrle
19. aug 2010

@schnucki jo takhle...tak to jo
Se to pokusim zjistit mam 5tydnu cas 🙂
Jsem si chtela jit zdrimnout a do ted jsem si psala se 3 lidmi najednou na skype.Se neozvou kdyz je nuda a pak vsichni naraz 😅
Zkusim dat slofika a ty se jdi taky natahnout!
Mala dela dnes takovy Bor...v brisku 😀 sili nejak moc 😎

schnucki
19. aug 2010

tak jsem se prejedla a konecne sehnala nekoho, kdo nema dovolenou v mym terminu, takze az se mala narodi mam se ozvat a prijde si nas omrknout 😀

schnucki
19. aug 2010

a co delate vsechny??

finfrle
19. aug 2010

@schnucki Ja se ted probrala.Spim kdyz to jde 🙂 musim nabrat sily....ted jsem byla schovat pradlo a s mm jsme si chvilku hazeli micem 😅 😀

ivanajelinek
19. aug 2010

Ahojte.Tak sa hlasim.Este som bola s kamoskou na zmrzke a na kavicke. potom sme s mm varili a ez mame klud. tak prcek ma 45cm a 2500 gr..Ale neni este otoceny, je hlavou hore. Takze zajtra mam vysetrenie v nemocnici u sefa porodnice a ten by mal rozhodnut ci bude cisarsky alebo to nechaju na spontanny porod.Ale dr.-ka mi dnes povedala ze pri prvorodickach robia väcsinou cisarsky, ze malokto to necha na nahodu, ze ved mozno sa to podari.lebo ze uz je dost neskoro aby sa maly este otocil. Tak som zostala dost zarazena, lebo som s tym vobec neratala. Ale hlavne ze je prcek v poriadku.A ze vraj je hrozne aktivny, lebo co zasa vyvadzal pri CTG. No hroza.. 😀 Takze zajtra budem mudrejsia a budem vas informovat..

schnucki
19. aug 2010

@finfrle jen spi kdyz se citis unavena 🙂

@ivanajelinek to uz tedkon rozhodujou ze to bude cisarem?? vzdyt cas jeste mas a treba se maly otoci .... nam v te nemocnici rekli, ze je vzdy nekdo po ruce, kdyby se musel delat cisar narychlo, a ani doktor se nezminoval ze jak ... teda mala je hlavou dole ....
je ale super ze je jinak vsechno v poradku a ze je malej aktivni 😵 moje je nejaktivnejsi kdyz jim, ale uz nema moc mista

ivanajelinek
19. aug 2010

@schnucki no lebo ze vraj uz neni velka sanca ze by sa prcek este otocil. Som akurat pozerala su aj nejake cviky aby sa ti male pretocilo, lenze tam je riziko, ze sa mu moze omotat pupocna snura okolo krku. Tak uvidim co bude zajtra. Ale sanca tu nejaka este je, ze by sa pretocilo, ale je ze vraj dost mala. Tak neviem 😒 Tiez som sama z toho zmätena...

schnucki
19. aug 2010

@ivanajelinek ono je asi fakt ze cim bliz to je k terminu tim min tak maj prckove mista a je tezke se otocit .... ale snad se to jeste povede, budu drzet palecky 😉

ja si prave pamatuju ze blondy doufala skoro do konce, tak me to trosku prekvapilo ....

ivanajelinek
19. aug 2010

@schnucki No ved uvidim zajtra.Ale ze pri prvorodickach radsej robia ten cisarsky...Ale ved sa uvidi...Este mame 5 tyzdnov cas 😉 Ved zajtra dam vediet ako sme dopadli v nemocnici...

schnucki
19. aug 2010

@ivanajelinek urcite dej vedet ... ja jen si tu tak nahlas premyslim 😀
a jinak se citis dobre?

ja si jdu dat nanuka, od vcera mam zravou, furt do sebe neco laduju, mi brisko asi praskne 😀

ivanajelinek
19. aug 2010

Hej citim sa dobre. Len dost zarazena. Ale ked bude musiet byt cisarsky tak je mi to jedno. ide mi len o to aby bol prcek v poriadku...No nebudem predbiehat veci dopredu, zajtra sa uvidi. Pojdem si lahnut, lebo som akasi bez nalady...Prajem vsetkym dobru nocku 😉

schnucki
19. aug 2010

@ivanajelinek snaz se na to moc nemyslet, verim ze te to zarazilo a asi i hodne prekvapilo, ale jak pises, hlavni je ze spunt je v poradku 😉 ....
hezky se vyspi a zitra se nam ozvi 🙂

yarden
20. aug 2010

Ahojte princenicky...
Spite ako sipove ruzenky 🙂 Ale spinkajte, kym mozte... O chvilu tu mate svoje pokladiky 😵

@ivanajelinek To Ti verim, ze si zarazena z toho, ze je maly hore hlavickou... Ale najdolezitejsie je, ze je v poriadku. A ja osobne by som si vybrala cisarsky. Ja ho chcem aj tak... Ale tie miery su skoro rovnake ako ked som sa narodila ja... A to ma este 5 tyzdnov cas.
Drzim dens palce v nemocnici, co Ti povedia. Drz sa...

barbora87
20. aug 2010

Ahojte babule
ja som mala super vecer s mm...maly sa mu predvadzal v brusku tak po prvy raz mm citil maleho ako tam vystraja a ako ho stale kope...mm bol z toho nadseny lebo v minule ked ho citil tak len raz a vcera to bola parada...

Dnes idem s kamoskou po obchodoch potrebuhe pre maleho dupacky a takeveci lebo nema este skoro ziadne oblecko nakupene...

@ivanajelinek Ahoj ivi no to ti verim ze ta to zarazilo...aj mna lebo som na nieco take zabudla ze sa musi maly este otocit...drzim palceky ale ako hovoria babule hlavne ze je prcek v poriadku

@yarden ahojky vyspinkana?ked pride tvoj manzel?a ako sa citis?