Snažilky zo zahraničia. Pridajte sa

ivana98
25. jan 2008

Ahojte 🙂
uz tu mame rozne snazilkovske temy, ale ziadnu podobnu.
Takze vy ktore zijete daleko od domova a snazite sa otehotniet (popr. uz dlhsie a nedari sa) - vitajte 😉

finfrle
12. sep 2010

@schnucki Jsem rada,ze rozdavam usmevy 🙂 jsem se u toho taky rezala!
Zadna krize jasny tes se na malou!Ona se prihlasi neboj!!! 😅

barbora87
12. sep 2010

Ahojte babulky moje
hlasim sa zase vcera som si uzuvala dnik s mm...parada...
Maly bol v pohode az okolo pol11vecer zacat boxovat lebo sme pozerali box 🙂 inak vcera ma zase tak boleli krize som sa ledva postavit mohla :(((
dnes som uz od8 hore ale stale lezime...maly sa prebral ked sa mm zobudil 🙂)) tak mm hladkal brusko a spieval mu a normalne ked sa pozrel na brusko tak videl kde je maly nacpany 🙂)) tak je z toho okuzleny...
Dnes budeme asi len doma oddychovat

este nerodite?

@schnucki a preco mas krizu?uz sa tesime na fotecky kocika!

@finfrle tak ste maly pekny vecer!a ten vtip je super som sa tu smiala ako prdla!

@ivanajelinek a ako je tebe?som zvedava co ti povedia zajtra na kontrole...pravdu povediac ja radsej porodim 2tyzdne skorej ako stale cakat ja som hrozne netrpezliv

@emily327 ahoj moja no nemas to tiez lahke :((( ale uplne ta chapem a este ked si chvilu pred porodom...ale s tou rodinou to je asi vzdy tak...my ked sme zaciatkom august prerabali a to sa neda porovnat s tebou lebo si na konci tehu ale tiez kazdy ze nech sa setrim a nech si davam pozor ale nikto sa neponukol ze pride pomoct!nechapem :(((

finfrle
12. sep 2010

@barbora87 To je pekne jak si to ti chlapi uzivaji co 🙂

barbora87
12. sep 2010

@finfrle To hej 🙂)) je to fakt zazitok

finfrle
12. sep 2010

@barbora87 Si nekdy prijdu provinile,ze ma vetsi radost nez ja 😅 😕

finfrle
12. sep 2010

Pro zasmani 😀 vas dnes pobavim...
Janička dostane od tatínka nové kolo. Jede prvni kolečko okolo baráku a křičí: "Tatííííí, bez držení!" Jede druhé kolečko a kříčí: "Tatíííí, bez šlapání!" A jede třetí a křičí: "Tatíííí, bež žubůůůů!"

emily327
12. sep 2010

Dakujem babulky za podporu, este,ze vas mam.
Ivanka drzim palce na zajtra.
Ideme na nakup a potom nieco vybavit, tak ak by nahodou dosiel svagor skor a zobral si net, tak sa s vami lucim, urcite sa ozvem, ako sa mame s malou a dufam,ze este budeme 2 v 1 🙂 Opatrujte sa, davajte na seba pozor a hlavne nech ste zdravucke aj malinke v brusku. Ak vas stihnem, tak sa este ozvem. Uz to vsetko v pohode zvladnem, nebojte, bolo aj horsie. Hlavne, nech uz byvame sami. Opatrujte sa a este raz velke DAKUJEM. Velmi ste mi v tychto tazkych chvilach pomohli, DAKUJEM cmuk pa pa pekny dnik.

barbora87
12. sep 2010

@finfrle No to hej 🙂 pre nas uz je to nejako normalka 🙂 my si ideme akurat s mm pustit pelisky

meleri
12. sep 2010

finfrle,

to je noha jak od Darth Vadera! 😅 ne, hlavně že to pomáhá, to je hlavní! a fakt lepší než ten gyps, to musí být hodně nepříjemné!

Emilko,

jestli tě to potěší tak ti můžu odpřísáhnout, že kdybychom byli s manželem v té samé situaci, tak nikdo z jeho příbuzných taky nehne ani prstem....já jsem v těhotenství ležela hodně dlouho nemocnici, a bylo to daleko, takže jsem tam byla hodně sama. a tchýně přijela za celou dobu třikrát. pak jsem nutně ke konci potřebovala aby mi vyzvedla léky, náhodou tam byla v tom městě, kdybys viděla ty gsichty jako že tak večer ji otravuji...že to bylo důležité, to ji nezajímalo....co sem ti chtěla ještě říct, tak jediné co můžeš jednou udělat je OPLATIT to stejnou mincí...až budou někde plakat v domově důchodců tak se na ně můžeš vys....t. Já to mám aspon v plánu.

finfrle
12. sep 2010

a jeste jeden ...Malý chlapec stojí v poli a radostně pozoruje rudý obzor. Kolem jde pocestný a říká: "To je nádhera! Taky Tě tak těší ten západ slunce?" "To není západ slunce. To hoří škola!"

finfrle
12. sep 2010

@meleri to vis je to kolos a tezko se s tim chodi ale zvladam to 😉

schnucki
12. sep 2010

@barbora87 ma krizi z toho, ze jsem se asi moc upjala na myslenku, ze mala prijde driv a ted to cekani ... ja se ani necitim jako pred porodem, cejtim se nejak dobre ... vcera jsem slapala schody a nic, nic s ni nehne .... potvurka mala .... a taky me trosku mrzi ze manza uz je doma, on mi sice rika ze chce byt u me az to prijde a at si nedelam hlavu, ale nejak me to dneska zas vzalo .... ja ani nevim, asi i ty hormony ....

ono to asi bude i tim, ze nasi ted volaji kazdy den, mamka se segrou se uz nemuzou dockat a kazdy koho potkam se me pta, co jeste delam doma .... to ty moji depresi taky neprida asi

@emily327 drz se holka nase 🙂 nemas vubec zac, a kdyby neco, vlitnem tam na ne 😉 .... uz se moc tesime az budete ve svym a budem o tobe slyset casteji ... a nemas vubec zac, od toho jsme tady 😉

@finfrle fakt jsem se narezala 😀

ok, jdu pofotit ten kocarek ... musim ho poslat i nasim, aby videli 😀 volaji ted kazdy den a vcera tatka rikal at poslu ....

finfrle
12. sep 2010

@schnucki Vsak vis holka,ze kolikrat se prvni prenasi tak klidek,pak budes rada,ze byla tak dlouho v brisku.Kdy jdes k lekari na kontrolu?Rodicum taky rekni at nevolaji ze zavolas az to zacne,ze te stresuji.
Manzel si alespon jeste pred porodem par dni odpocne coz je dobre ne!Se taky prichysta a uziva si chvilky i s tebou jeste dokud jste jen dva 😉 Udelej si jako ja masku a lehni do vany pust peknou hudbu a relaxuj!Nepremyslej o detech vypni mozek a nebo si precti neco co se deti vubec netyka!!!

finfrle
12. sep 2010

@barbora87 pelisky jsou paradni Ja si udelam chleba a zaparkuji do postele s filmikem 🙂 je tu zima ale orteza zahriva jeste to chce i na druhou nohu 😀

schnucki
12. sep 2010

@finfrle ja vim, ja vubec nevim co me to dneska chytlo za naladu ... ja takovou naladu ani nechci, jsem rada ze je manza doma, jsem takova jistejsi ... dekuju moc za pismenka, jsi zlaticko ... pujdu se nejak odreagovat, ale nejprve vam odfotim ten kocarek 🙂

barbora87
12. sep 2010

@finfrle Aspon ze jednu vyhodu ma to cudo co mas na nohe...ale nestras s druhou!!!my sme si lahli v obyvacke hafani asistuju a urobili sme si chlebik...mam divne chute
urobila som si chlebik so sunkovou penou k tomu slanina a mozarella 🙂)) a teraz potrebujem
nieco sladkeeee 🙂))

@schnucki no ja to poznam ked sa clovek na nieco hrozne upne...ale neboj ona do3tyzdnov vylezie...proste musi 🙂)) ale urcite to je na prd ked vsetci cakaju a aj ty...ale uz ste par minut od ciela...vydrz moja!!!mba ked chyti depka tak sa idem ukludnit medzi maleho vecicky..pozeram co mam a predstavujem si ako mu to obleciem a tak...no potom
ma chyti dalsia depka ze ani neviem ako obliect tak mini babo aby som mu neublizila a neviem si predstavit ho kupat...
Ale bude dobre...skoc na manzela bud rada ze je pri tebe...ja sa hrozne bojim ze ked ma to chyti a budem sama doma tak co budem robit

schnucki
12. sep 2010

@barbora87 teeeda ty mas chute 😀 ja si pujdu udelat salatik ....
ja jsem se proste nemela asi tak tesit ze prijde driv ... ale dekuju za pismenka ... nejak bude zas lip, .... to cekani je fakt na palici ....

@finfrle jinak termin mame zitra, ja se uplne obavam toho ze nam rekne ze se nic nezmenilo, to se asi rozbrecim ... no uvidime, v pul 10 tam jedu tak se pak ozvu co a jak ....

posilam par fotecek kocarku, i jsem ho postavila do sportovni polohy 😀 vzadu jsem vcera objevila i plastenku, je tam takova kapsicka, jsem si rikala co tam asi je a hups, plastenka na kocarek, s tim jsme ani nepocitali 😀 .... jinak jsem uz pripevnila i to drzatko na dudliky a jeden tam rovnou soupla 😀
pak jsem vam odfotila kosmetickou tasticku co jsme male koupili a tu tasku co jsme dostali do banky, byla tam dokonce cestovni podlozka na prebalovani co se da omyt, takze uplne super, akorat ty lahvinky co tam jeste byli maj to saci z kaucuku a nejak se mi to nelibi, tak se podivame asi po jinejch lahvinkach, mam par tipu na znacky tak uvidime ....
jo a brisko jsem taky hned vyfotila 😀

barbora87
12. sep 2010

@schnucki No chcela som si dat este banan so slahackou s cok polevou ale mm povedal ze nieeee lebo zase nebudem moct ist dlho na wc 🙂
no prave ze to cakanie je otras :((( ale uzivaj si este s manzom...
Jeee kocik vyzera super!!!a ta taska sa vam k tomu hodi!!!
A brusenko je naaadherne!!!!

mirusch
12. sep 2010

Ahoj zlatusikovia, ja som si vas rano precitala, ale musela som trosku aj pracovat a tak, myslim vsak na vas a neblbnite teda s tymi naladami, lebo priletim a bude hubova polievka 😝

@meleri To som aj ja hned povedala Finfrle, ze prve co ma napadlo bolo: Som tvoj otec, Luke 😀 😀

@schnucki No nejako tam mate uklizeno v tej izbe, nezda sa ti? 😀 Ale fasa, aj izba, aj kocik, aj brucho. A nevymyslaj, lebo dostanes na zadok. Mala pride ked bude pripravena. Vsetko je tak, ako ma byt. Howgh.

Ak na nieco dolezite nereagujem, tak sa ospravedlnujem, idem pracovat, zameskala som 2 dni, tak aby ma nevyrazili z prace 😝

emily327
12. sep 2010

ahojte, tak este som online 🙂 Kupila som si Gravimilk, malinkej sme kupili ciapocku, taku teplejsiu lebo nemam nic pre nu ked pojdeme z porodnice. Varit budem az neskor, ked pojde drahy hrat futbal. Urobim stoganov, uvarim ryzu a urobim nejaky zakusok asi len puding s ovocim a piskotkami.

@schnucki dakujem moja za pismenka. Kociarik je fakt krasny a brusko tiez. Ale je fakt o dost mensie ako to moje 😀 Ale to nevadi, hlavne,ze je malinke v poriadku.

emily327
12. sep 2010

@barbora87 dakujem za pismenka moja cmuk

finfrle
12. sep 2010

@schnucki moc na tebe myslim snad je lepe.Ja ti dam se rozbrecet jen proto,ze mala neni jeste pripravena! 😠 😉 nene zadne slzy jsi stastna maminka v ocekavani potomka kazdym dnem a slzy se nedovoluji jinak bude jeden puntik za druhym!Jasne!!!!!
Taska i kocarek parada jen ty mi prijdes nejaka hubenejsi!Hele ale brisko zase tak dole jeste nemas to se nemuzes male divit ta si da jeste tyden klidek u maminky.JI je u tebe pod srdickem dobre tak ji tak moc rychle nevyhanej 😉

finfrle
12. sep 2010

@barbora87 ty si bastis ja nakonec zvladla udelat par malych bramboraku tak jsem si posmakla a dala si k tomu broskve kompot mm na me koukal 😀 ale mnamka uz premyslim co zase sezeru 🙂 jsem par dni nejedla tak dnes snad vice...

meleri
12. sep 2010

Mirusch,

😀 😀 😅 děláme si srandu z nemocné.... ☹ 😝 ale ona se určitě směje možná taky!

holky vy mi děláte chutě sakryš! sem dojedla nějaký puding a ted bych si dala slané!
manžel zmizel s malým, tady se blíží bouřka tak aspon důvod proč být doma....
jinak v lese sem už byla ale dolezla sem jen do půlky a byla jsem hotová.... ☹

emily327
12. sep 2010

@schnucki moja tym sa vobec netrap,ze sa ludia pytaju. Na mna kazdy kuka, ako este ze nie som v nemocnici, ked mam uz brusko ovela vacsie ako ktorakolkvek pred porodom. Ked som bola v poradni, tak sa mi prihovorila taka tehulka,ze vy uz mate velke brusko, urcite uz ste v termine,ze? A ja ze nie az o mesiac 🙂 A ja jej, ze vy tiez,ze? A ona nie o 7 dni 🙂 Ale moje brusko je fakt ovela vacsie a to aj vidim,ze je mala malinka, lebo dokaze sa tak hybat v brusku,ze az to nechapem. A depresie asi patria k tehu, ale ziadne plakanie moja cmuk aj ja sa snazim co najmenej, kvoli malej lebo je dokazane,ze ked je mamina smutna a uplakana,ze bude aj babatko uplakane ked sa narodi. Tak ziadne slzy ok? Ak ja slubujem,ze uz nebudem plakat, maximalne ked sa mala narodi, ale to bude od radosti 🙂 Myslim na teba cmuk

finfrle
12. sep 2010

meleri a mirusch jojo pro srandu jsem vam dobra 😀 😀 😀 alespon mate dobrou naladu diky me! 😝 Vsak pockejte az porodim vam napisu,ze jsem spadla z porodniho stolu a jsem cela v sadre ci neco podobneho 😀 😀 😀 nebo ze mi misto ditete vyoperovali slepak 😀

emily327
12. sep 2010

@meleri no moja neboj neskor prejdes cely les 🙂 Ja som v druhom trimestri mala tolko energie,ze som sa az divila,ze odkial 😀 Tak si teraz oddychni, ked si sama cmuk Daj si nieco dobre a relaxuj 😉

Ja som si dala za pohar toho Gravimilku a chutna mi velmi. mnam

finfrle
12. sep 2010

@meleri Koukam dalsi tyden 🙂 jsem na tebe pysna,ze jsi vytahla paty ven a sama to je moc dobre.Manzel se o vikendu o maleho muze postarat a ty si udelat chvilku pro sebe!!!

finfrle
12. sep 2010

Dalsi z dotazu kupujete si podprsenku na noc?A co stahovacky po porodu???

schnucki
12. sep 2010

@mirusch pokojik pro malou udrzuju v naprostem poradku dokud muzu 😀

@emily327 ja taky nevim kde ta mala se tam schovava, zitra se chci doktora zeptat jestli by neudelal utz a mrknul na ni, minule me kontroloval jen zespodu ... joooo, mas holt vanu 😀 moje kamaradka mela taky velke brisko, jeste vetsi nez ty ....

@barbora87 ja vcera bastila banan s nutelou 😀

@finfrle dekuju, uz je mi lip, manza si tu jeste se mnou povidal a uklidnoval me, ja ti fakt nevim co me to prepadlo, ale uz je lip, dekuju ... 🙂

@meleri moc se neprepinej, bez jen tak daleko jak muzes, ale neprepinej se, ok ...

ja bych si taky dala bramboraky, ale nemam vajicko 😝 leda ze by manza nejake privezl od rodicu, vsechno je zavrene ... ale strouhat ty brambory, chce se mi do toho??