Snažilky zo zahraničia. Pridajte sa

ivana98
25. jan 2008

Ahojte 🙂
uz tu mame rozne snazilkovske temy, ale ziadnu podobnu.
Takze vy ktore zijete daleko od domova a snazite sa otehotniet (popr. uz dlhsie a nedari sa) - vitajte 😉

finfrle
13. sep 2010

@meleri snad uz ti bude jen dobre 😉
Schnucki hele mas cas tak mazej ke me a zbal mne sim sim 😅

barbora87
13. sep 2010

@finfrle no ja zacnem prat az ked bude miesto na vyprane veci lebo teraz mame v detskej este neporiadok a veci co s mimi vobec nemaju nic spolocne 😅 aj botnik tam mame a tak....tak najprv musime vsetko vypratat a potom zacnem prat...aj ked stale nemam predstavu o izbe...

@meleri ja ti poviem ja som prvy trimester nemohla spavat a energiu som nikdy nemala...ja som sa zacala az asi okolo17-18.tt citit lepsie...ale do dnes mi byva raz za tyzden zle takze tak

meleri
13. sep 2010

finfrle,

já myslím že snad už bude až do konce dobře...doufám teda!

barboro,

jo já si to už nemůžu vzpomenout jak to bylo u Sama, já byla unavená pořád jen jsem se dycky nutila chodit do práce, atd, organizovat ten dětský pokojíček....
a co že je ti ted zle, jako ještě ta nevolnost?

já fakt musím říct že jediné co mám asi výhodu že mě ty nevolnosti nikdy moc netrápily. a ted musím zaklepat ani ta zácpa..

finfrle
13. sep 2010

@barbora87 Tak pomalu zacni vyprazdnovat detsky pokoj cim vice budes tehu tim mene budes mit energiee zase moc dlouho necekej!Tak vklidu ju a pokojik no ten at je cisty nad vymalovanim se nezatezuj jestli nemas chut! 😉

barbora87
13. sep 2010

@meleri no najhorsie bolo ze v som cez den nemohla zaspat tak som bola uplne k.o. a budila som sa o 5-6rano
teraz potrebujem spanok do 9 potom som ok...a ked je mm doma tak si aj pospim cez den ale to len ked maly da pokoj lebo on je hrozne proti ked chcem spat...
no ano do dnes mavam raz za tyzden nevolnosti...ale to uz su take pohodove....to na zaciatku som umierala

finfrle
13. sep 2010

@barbora87 ja ani nemuzu Meleri napsat co a jak ikdyz si to pamatuji protoze me tehu bylo vazne neco 😅 do 19-20tt zvraceni,prujem do ted aunava ani nemluve a ted po 30tt zase nove od zahy az po tlak 😀

barbora87
13. sep 2010

@finfrle no len problem je ze mame 2 komody a mam skrinu ale vobec neviem kde chcem co pre maleho mat....som z toho nejako mimo 😅 vzdy si vsetko predstavujem a teraz je predstava fuc...neviem ani aku farbu vymalovat no proste nic...este ze bude maly u nas spavat 🙂

meleri
13. sep 2010

finfrle,
máš pravdu, nemůžu se k tomu dokopat - jsem zhnilá. máme koupenou tu komodu pro Sama tak tam chcci dát jeho věci ale přebalovák je zas jinde kde je i "miminkovská skříň" kde jsou teda pořád ty jeho věci tak to mám při ruce...no ale budu to muset fakt udělat, ty oblečky, prát je ani nemusím to později ale prostě to vytahat na ty první tři měsíce...

Barboro,
já tež! nemohla jsem usnout, naštěstí už mě to přešlo! asi si tělo zvykne na hormony...🙂 já bych taky potřebovala spát ale už to nejde každý den v 6 30 😒

Finfrle,
máš v tom těhotenství fakt problémy je mi to líto já doufám že už to rychle uteče, a pak už to bude ok! a podruhé to těhotenství je fakt o něco lepší! hlavně už je člověk vytrénovaný takže dokáže všecko dělat i přes únavu...

barbora87
13. sep 2010

@finfrle no ja som zvracala len raz ale mne bolo od rana co som otvorila oci do vecera zle....ale vdaka bohu to nebolo dlho...s tlakom ja mam problem od zaciatku tehu tak musim merat, no potom som mala problem s odpadavanim som u mekaca skoro zkolabovala takze tiez nic moc....no a na zaciatku zapcha az som chcipala...no otras...uz hovorim ze sa tesim ked budem normal lebo tie moje krize ma zabijaju....v sobotu som v baumaxe skoro od bolesti odpadla...
ale nechapem to lebo kamoska co bude mat chlapca ani raz jej nebolo zle proste absolutne nic...ani jednu vyrazku nema a to ja vyzeram hrozne som ako pubertacka

schnucki
13. sep 2010

@barbora87 ja mam od babyline ....

@finfrle ja mam takove tehu teplaky co jsou na snurku, tak ty si vezmu, protoze pisou ze by to melo byt neco vetsiho nez pred tehu a to ja nemam, a teplacky jsou pohodlny, a co, po ceste domu nemusim vypadat nejak uzasne 😀

@meleri to jeste prijde, me ta energie prepadla na konci 4 mesice ...

barbora87
13. sep 2010

@schnucki babyline?to kde predavaju? no ja tiez zoberiem na cestu teplaky ved nikto na mna nebude pozerat a mm bude mat pochopenie 🙂 len sa bojim aby mi zima nebola...joj preco musim mat termin v zime???

schnucki
13. sep 2010

@barbora87 pokud se ted na malovani necitis tak to nech, ale mohl by vymalovat manza ne ... ja jen ze potom budes mit taky starosti az nad hlavu .... ale co, koukni na nas, my staveli skrinky pred asi dvema tydny 😀

schnucki
13. sep 2010

@barbora87 my tu chodime nakupovat do globusu a tam maji tuhle znacku ... mate u vas globus??

barbora87
13. sep 2010

@schnucki no on mi to chce vymalovat ale ja neviem ako...a zase nechavat to na koniec nechcem lebo nikdy nevies...aj ked manza to bude robit sam lebo co ja mu pomozem?asi nic akurat ho budem otravovat...ale zase dokial je celkom teplo tak by bolo asi lepsie...no uvidime
no globus tu nemame....ale kupim napr v bipa alebo müller tu ich znacku a potom uvidim

meleri
13. sep 2010

barboro
tak s tou zácpou s tebou cítím, to jsem si užila se Samsonkem taky, to bylo peklo! i ted se mě to chytalo ale zdá se mi že to přešlo....ono jak porodíš tak to přejde....ta zácpa to je hrozná bolest, a je to fakt nepříjemné člověk jí všecko možné projímavé a stejně to nepomáhá....asi máš mimčo uložené na střevách jinak fakt nevím, já měla malé břicho a asi byl Sam někde na střevech, jak jsem porodila tak jsem okamžitě druhý den šla na WC a pak už každý den v poho!
pro mě je i ted ta zácpa strašák no doufám že se mi to vyhne.
že máš vyrážku to se divím, většinou se v těhotenství plet zlepší, teda co znám lidi, co měli akné před tak potom nic....ale je vidět že každý to má fakt kolikrát jinak....přeju ti at se to spraví.

barbora87
13. sep 2010

@meleri no ja som nikdy nemala krasnu plet ale bolo celkom ok ale teraz fakt aj na krku chrbat dekolt no hroza!!!citim sa fakt bleee...no u nas sa hovori a aj to tak vzdy bolo ze ked je zena tehu a caka chlapca tak sa jej krasne vycisti plet...no a u mna nic...
no ja teraz je to uz lepsie ale aj tak na zaciatku som chcipala ked som 5 dni neisla na wc...predtym som chodila kazdy den!no maly mi urcite lezi na crevach lebo tiez mam male brusko a niekedy lezi tak dole ze mi tam niekde tlaci az ma to hrozne boli tak ho popicham aby sa presunul

meleri
13. sep 2010

barboro,
to je mi líto! ale fakt věřím že jak porodíš tak se to všecko spraví!
s tou zácpou je to fuj, já ho taky měla nízko právě, neznám takové ty problémy jako kopání do žeber atd....vždycky močák a tam dole byl....asi je to tím!no ty jo ještě chvíli a už to budeš mít za sebou!
jej já už doufám že mi to taky uletí, už nechci být nikdy těhotná už mi to fakt stačí ted ten začátek... 😅

barbora87
13. sep 2010

@meleri dakujem no aj ja dufam ze sa to vsetko spravi...no ano tam dole aj mocak ma niekedy ze fakt boli ked mi tam tlaci
no aj ja dufam ze to budem mat skoro za sebou lebo taketo stavy a este tie krize ma privadzaju na skocenie z okna!

meleri
13. sep 2010

barboro,
jo to víš že jo! já měla taky pocit poprvé že se z toho zblázním protože to dlouho trvalo a hlavně sem myslela že třeba ta zácpa že už to bude fakt napořád! ale ne naštěstí všecko se vrátí zpátky tajak bylo předtím!
jedna věc zůstane blbá - prsa jak kladky po kojení! 😅 ale co už!
i když musím říct že novým těhotenstvím se mi to ted trochu spravilo... 😝

schnucki
13. sep 2010

holky z zadneho okna neskakejte 😀

ja teda zacpu po cele tehu nemela, ani s misou jsem nekecala ... a tlaky na mocak mam az ted ke konci, a kvuli kontrakcim me nekdy bolej zada ....

jinak ja mam pupinky i na brisku, ale to ma vsechno zase zmizet, to jsou ty hormonalni zmeny 🙂

barbora87
13. sep 2010

@meleri aaaah ja sa asi zblaznim!!!!no ja som mojmu manzelovi uz povedala ze k 30.ke ked budem mat narodeniny tak chcem operaciu prs...do vtedy budeme mat este jedno alebo 2 mimi a dufam ze bude medzi nimi dievca inak pojdem za druhym :D

@schnucki no vidis o a tie bolesti kriz uz mam dlho aj tie tlaky na mocak a potom je clovek fakt zdeptany...co budem robit chvilu pred porodom????

ivanajelinek
13. sep 2010

Ahojte kecalky...Vy ste teda ale toho dneska zasa popisali 😀 My sme uz tiez doma, vsetko v poriadku...Maly je moc aktivny, ale to neni nic nove. Kontrakcie len slabunke, takze vsetko po starom.Dneska so mala mat aj termin u mojej dr.-ky, ale ved mi to hebamme tak vybavila, ze uz tam nemusim chodit.Ze len k nej a keby nieco, tak urobia aj v nemocnici UTZ.Dalsi termin mam konom tyzdna. Bud stvrtok alebo v piatok. Ze ako ja chcem..
@schnucki ze 4 kila 😝 Fiha...ja som dneska pozarala v nemocnici tabulu, kde je napisane kedy sa narodili deti a za minuly tyzden sa nenarodilo ani jedno nad 3 kg...vsetko pod 3kg...Ty nas teda pekne natahujes 😀 Ja vzdy rano hned ako vstanem pozrem na telefon, ci nemam od teba sms 😀 Aako dlho ta nechaju prenasat?
Ja som dneska zasa akasi bez nalady, neviem cim to je. Okolo stvrtej ma vyzdvihne kamoska, pojdeme nachcvilu k nej pride tam este aj druha kamaratka. tak sa na ne tesim, som ich uz dlho nevidela, len sem-tam telefonujeme spolu...Tak aspon pokecame...

schnucki
13. sep 2010

@barbora87 tak to je dobry, operace prsou 😀 ... ja mam male, tak doufam ze mi moc vyset nebudou, tam nema co viset 😀

@ivanajelinek super ze je vsechno v poradku, to nas mooooc tesi 🙂
jojo, vypada na 4 kila ... bude to sranda, ... doktor rikal ze dava tyden, ale pokud do stredy nic, tak se ho zeptam jestli by se nedalo uz neco delat, co kdyby mi jeste narostla 😀 ... ono by teoreticky me mohl poslat uz dneska nebo zitra do nemocnice, ale je u me vsechno v poradku a plodove vody ma taky jeste dostatek, to tam meril ....
ja uz jsem cela napjata, to cekani je hrozny 😝

barbora87
13. sep 2010

@schnucki no ja som mala pred tehu C/D a teraz D aj ked to uz potrebujem asi pomaly E tak ja budem ovysnuta ako krava 😀

finfrle
13. sep 2010

@barbora87 Nejdulezitejsi je vyklidit bordel a kdyz je treba tak vymalovat 😉 pak obetrit skrinky.Postav je tak aby jsi mela vse priruce i si rozvaz policky...Vzdy pak muzes skrinky premistit 😉
A po 30tt pomalinku zacit prat a pripravovat se.CIm vice tydnu mas tim mene energie a chut je do uklidu a pod 😉

barbora87
13. sep 2010

@finfrle ked ale mne sa uz teraz nechce 😀 lebo ked nieco zacnem tak beham po rebriku a vymyslam a potom sa ledva hybem

finfrle
13. sep 2010

@schnucki no zvazuji koupit jen elastaky a kozacky co tu mam bez podpadku a na to svetr to bude asi optimal z nemocnice 🙂
Konecne jsem pojedla tak je mm na me hrdy,protoze posledni dny jsem moc nesnedla...
Zkouseli jsme chuvicku a ma dost dobry dosah 🙂 pomalu zacinam pripravovat kdyby nahodou...Schnucki jak dlouho dopredu jsi povlekla postylku???
@barbora87 barbor me ty pupinky prestali nebo spise zmirnili az tento tyden ale od 26-32 des...na zacpu zkus jist vice vareneho hrasku jako prilohu,polevka z nej je vyborna,rano vlocky a mene cokolady!

finfrle
13. sep 2010

@barbora87 nene urci si barvu a mm rekni at maluje ty pomalu jen vyklizej kazdy den jen kousek 😉 hlavne si vychytej kdy ja mam vice energie az vecer nez rano!

barbora87
13. sep 2010

@finfrle no vcera som mala hrasok a asi to fakt pomohlo lebo som bola aj vcera aj dnes na wc...ale papam stale ovocie aj zeleninu no a cokolada proste musi byt...bez nej nedokazem ani jeden den prezit normalne dostanem depky

barbora87
13. sep 2010

@finfrle no mne to tiez tak pripada ze rano fakt nemam silu na nic a az ked pride mm tak frcim 😅 a potom mi hovori ze nic nerobim 😀