Snažilky zo zahraničia. Pridajte sa

ivana98
25. jan 2008

Ahojte 🙂
uz tu mame rozne snazilkovske temy, ale ziadnu podobnu.
Takze vy ktore zijete daleko od domova a snazite sa otehotniet (popr. uz dlhsie a nedari sa) - vitajte 😉

barbora87
14. sep 2010

@ivanajelinek tak som rada ze sa citis dobre...a si kludnejsia ked vies ze je maly dole hlavickou?a uz mate teda vsetko pripravene?tak sup do upratovania este znasilni manzela a hotovo 🙂)) a kedy sa vlastnr ma mimi otocitdole hlavou?

ivanajelinek
14. sep 2010

@barbora87 No kludnejsia som ale mam väcsi strach z porodu.. 😀 Ja stale dufam ze sa uz neotoci spät...Ale nemal by sa. Normalne pisu ze sa zacne babo otacat okolo toho 32tt.Ale u niektorych aj neskor.Ale vies, cim viac tt tym menej miesta na otocenie.Inak tebe tiez pekne nabiehaju tie tyzdne. 😝
A co finfrle.Dneska je ona spachtoska???

barbora87
14. sep 2010

@ivanajelinek no to ti verim ale najlepsie na to asi nemysliet...lebo porod je proste porod...hlavne si teraz aj oddychni lebo potom sa k tomu asi nedostanes...a chce byt manzel pri porode?
No ja som zvedava co moj prdola v brusku co tam bude vystrajat...a ci sa otoci 🙂))
No poviem ti ze by som uz brala 37.tt a nie 27.tt 🙂

blondynka400
14. sep 2010

@schnucki tak to abych koukala každý den na koníka, zda už je ta vaše malá krasavice na světě 😀 . Jo ten váhový odhad je fatk je odhad, podle délky kostí, co má na nich, to ti nikdo neřekne. klidně se to může seknou plus mínus kilčo. Ale ttřeba u mne to bylo dost přesné, den před porodem mi řekli 3,1až 3,2 a měla 3,1 🙂

ivanajelinek
14. sep 2010

@barbora87 Normalne chce byt pri porode. Tak som zvedava 😀 este si pekne uzivaj.Ani sa nenazdas a budes mat aj ty maleho pri sebe.Kedy ides znova k dr.-ovi?

barbora87
14. sep 2010

@ivanajelinek hihi ale tak super ze sa tak odvazi...moj tiez chce byt ale ked sme boli pred 2tyzdnami na tej pohotobosti tak sa ma pytal ci bude musiet byt pri mne ked budem hykat 🙂))
No z jednej strany si poviem ze este mam tolko veci co chcem stihnut a co treba urobit ale zase si hovorim cooo este tak dlho 🙂))
No vo stvrtok idem k dr po 100rokoch na kontrolu tak som zvedava...a bud tyzdem musim ist na zuckertest a zacina mi schwangerschaftsgymnastik

finfrle
14. sep 2010

@schnucki ahoj no sok hned rano 😨 😅 kdyz praskne voda je to i takovy hlen jak pises a jakmile je naruzovely je to ok a kdyz ma barvu dozelena az tmava tak mazat do nemocnice!

meleri
14. sep 2010

schnucki,

no tak nevím jestli ti mám už blahopřát k porodu páč fakt nevím co to znamená! 🙂 ale rozhodně už se něco děje! já bohužel toto neměla, tu zádku tak fakt nevím o co jde...

já třeba ani nevěděla že se člověk začne otvírat nějak předem či co, některá jste to tu psala snad Emily že už je otevřená... 🙂

hlavně at je vše v pořádku! 🙂

Barboro,

to nevadí, no možná je na to i recept! 🙂 zkoušela jsem doma dělat pribináček a byl skoro stejně dobrý jako z obchodu...🙂 já se ještě naposledy chystám v říjnu do česka tak si je tam užiju! 🙂

finfrle
14. sep 2010

Jinak preji dobre rano!
Jsem mela pred par dny sen,ze schnucki porodi ve stredu 😕 😅 tak uvidime a dnes se mi zdalo,ze jsem na prochazce venku a nad hlavou mi sedl cap na el.sloup a normalne tam jen sedel a cumel 😀 zeby naznak,ze schnucki ma nacase 😕 😅 😀
Jsem zvedava...
V noci tu tak lilo,ze jsem normalne rano nasla v baraku par uschlych zizal asi se dostali pod dvermi tak se mm na to musi podivat...
Dnes pojedu na jeden office a pak na nakup.Zkusim si dat jen stahovat a ortezu necham doma.Kdyz dlouho v ni chodim boli me brisko a zada,je dost vysoka..
Ivanko jak se citis?
Barbor a co jsi snidala nerikej,ze banan 😀

barbora87
14. sep 2010

@finfrle nooo tak uvidime ci ti to so schnucki vyjde a ked hej tak nam budes predpovedat kedy porodime 🙂))
Neboooj ranajkovala som zase termix a sladky rozok s maslom 🙂))
No ale moc sa nenamahaj!!!

@meleri no je to pre mna luxus papat termixy 🙂))

finfrle
14. sep 2010

@barbora87 Nebudu zatim sedim na gauci a odhodlavam se k cinum 😀
Co mas dnes v planu?Mala mi spinka co u tebe?

barbora87
14. sep 2010

@finfrle ale ziadny stres jo?
No ja somv posteli este ale obvolavala som par veci dala som vyprat a zapla som mycku...no dnes este pozrem skrinu co mi netreba a ked mm pride tak ideme s tymi vecami do sekacu ich dat...no maly je kludnejsi ale uz sa toci a vrti az sa mi cele brucho zavlnilo

finfrle
14. sep 2010

@barbora87 Stres to trosku bude na tom uradu ale pak pisnu co a jak 😉 mm jde semnou takze to bude ok!
Uz se mi nekdo probral v brisku 🙂

barbora87
14. sep 2010

@finfrle a na aky urad idete?to je dobre ze ide s tebou...
Hihi no dobre sa malinkej spinkalo 🙂))

barbora87
14. sep 2010

Babule mate nejake info o schnucki???uz som nervozna ci sa nieco deje alebo nie 🙂 lebo ona vlastne zahaji porodnu fazu...potom to pofrci 🙂

schnucki
14. sep 2010

uz jsem tu holky,

taaakze, praskla mi ta zatka, na ctg uz byli i kontrakce, ale ja asi nejsem nejak normalni, protoze je citim jako bolesti kdyz se mala tlacila dolu, takze je tezko rozpoznam ... kazdopadne se toho od vcera moc nezmenilo, trosku vic otevrena jsem, ale ne uz uplne .... takze se ted pozoruju, doktor rikal ze kdyby se ty bolesti zhorsili mame jet do nemocnice a nebo kdyby praskla voda, takze ted cekame ... manza dneska zustal doma, tak uvidime 😀

ivanajelinek
14. sep 2010

@schnucki no tieto bolesti mam aj ja. Tiez su to slabe kontrakcie. Ale ako vyzeraju ozajstne kontrakcie naozaj neviem.. 😝 ale kazdy hovori ze to urcite spoznam. 😀

barbora87
14. sep 2010

@schnucki aaah no konecne si tu 🙂)) takze uz to dlho nepotrva 🙂)) juhuuuu tesim sa

ivanajelinek
14. sep 2010

@schnucki aj sa citis nejak inak? Ale ved ked je manzel doma , tak je to v pohode, nie?

schnucki
14. sep 2010

je dobre ze je manza doma, jsem takova klidnejsi ....

vcera jsem mela takovy neklidny pocit, byla jsem takova roztekana, a dneska rano prasknula ta zatka, tak to bylo takove jine ....

ted mam zrovna pocit ze se mi ty bolesti zvetsujou, budu pozorovat hodiny a uvidime 😀
jsem trosku nervozni protoze nevim co mam cekat, no uvidime 😀

a jak se mate vy?

ivanajelinek
14. sep 2010

@schnucki No proste ked budu tie kontrakcie kazdych 5 min. tak schytis manzela a tasku a idete do nemocnice 😀 A boli ta aj chrbat? Lebo ze vraj aj chrbat pri kontrakciach hrozne boli 🤐
No ja som vydrhla celu spalnu, pod postelou, skrinami, ponadvihovala som madrace, odtiahla postel, povytierala 😀 To ked mm zisti, bude nadavat ci som normalna...Ale ked ja sa nudim...a vycistila som krb. A teraz rozmyslam ze co dneska navarim...

barbora87
14. sep 2010

@ivanajelinek ivi ty si teda aktivna!!!
Az ked budu kontrakcie kazdych 5min?ja som myslela ze ked budu kazdych 10min
No s tymi bolestami chrbata to bude u mna zaujimave lebo teraz uz trpim bolestami ze by som
Plakala!
Inak teraz mi volala kamoska ze jej sefovi sa narodil dnes syn 6tyzdnov pred terminom...tak by som mala vypratat izbu aby sme vsetko stihli keby nahodou 🙂
Dnes som uz vypratala regal s topankami na chodbu

ivanajelinek
14. sep 2010

@barbora87 co, ved aj ty si aktivna 😀 No 10 min. ale staci aj 5 min...neviem...Juj ja neviem vobec co varit...zachvilu pride mm z prace a nic navarene 😝

barbora87
14. sep 2010

@ivanajelinek no mala by som byt ale este aktivnejsia...vcera prisiel mm z robpty a pytal sa ze co som cely den robila 🙂 ale zase nechcem nic prehanat lebo sa 2dni nepohnem a to mi nestoji za to...
Hmm no ja pojdem radsej az ked budu v 5min intervaloch ale aby som zase neporodila v elektricke 🙂))
Hmm ja bud urobim spagety bolognese ale nejake fertigessen 🙂 som hrozna manzelka!!!

ivanajelinek
14. sep 2010

@barbora87 no to u nas ziadne fertigessen nehrozi...To mm vobec nemusi... 😀 Ja som si ale nevytiahla ziadne mäso z mrazaku a do obchodu sa mi nechce. Ale dala by som si taky Cordon Bleu so zemiakovou kasou a k tomu nejaku udusenu zeleninku...

ivanajelinek
14. sep 2010

@barbora87 A coze chces ist elektrickou do porodnice? 😕

barbora87
14. sep 2010

@ivanajelinek no ja neviem kde ma to chyti 🙂)) a ked mm nebude doma

barbora87
14. sep 2010

@ivanajelinek no my posledne tyzdne aj na gertigessen frcime 🙂)) ale mam na nieco chut len neviem na co...ale za hodku sa musim obliect mm pride pre mna a frcime odniest tie veci do second hand...idem este behat po rebriku

ivanajelinek
14. sep 2010

@barbora87 a mas daleko nemocnicu? No teraz som sa zasmiala. Si predstav ze mas kontrakcie, bolesti, a ty v elektricke s taskou pojdes do porodnice 😀 Ja som mm povedala, ze ja sa aj sama odvezem..Skoro ho slak trafil 😀 Neboj urcite bude niekto poblizku kto by ta odviezol, nie?

ivanajelinek
14. sep 2010

@barbora87 preboha, ze po rebriku...To naozaj? 😨