Snažilky zo zahraničia. Pridajte sa

ivana98
25. jan 2008

Ahojte 🙂
uz tu mame rozne snazilkovske temy, ale ziadnu podobnu.
Takze vy ktore zijete daleko od domova a snazite sa otehotniet (popr. uz dlhsie a nedari sa) - vitajte 😉

schnucki
16. sep 2010

@finfrle ahoj, vcera mi vecer davala zabrat, furt se tam roztahovala a tlacila mi na mechyr, az to nekdy bolelo, tak jsem furt musela hladit brisko, to jedine na ni pomahalo ... jinak nevypada ze by se ji chtelo ven 🙂

@yarden oteplovat se nema, tak ji budeme muset pomoct 😀 ... uklizej na etapy, to je nejlepsi 🙂

@barbora87 koukam mate taky srandistu, jak ta nase, ukazala ze bude holcicka a tim to haslo s fotkama 🙂 .... ale je super ze je vsechno ok 🙂

meleri
16. sep 2010

yarden,

ted máme nanovo oba dva průjem, včera jsme to nějak přehnali s vařenými jablky, takže asi proto! 🙂 ale jo jinak jsme zdraví, ovesné kaše taky zbožnuju vidíš to je nápad zítra to udělám místo muesli, nakrájím si tam jablko do toho ..ňam už se těším...břicho už vylezlo mám ho takové jaké jsem měla asi v 20 tt, prostě to vylezlo dřív ale ještě nosím normální oblečení...a jak ty? jak jsi zvládla tu dovolenou?

meleri
16. sep 2010

nám se taky nikdy nepodařilo vidět Samův obličej, asi to těm miminkům vadí ....tak jsem zvědavá jak to bude ted...

ivanajelinek
16. sep 2010

Ahojte 😉 Tak my sme si dneska zasa dlhsie pospali. Potom obvolala kamosky. Dneska chcu ist este niekam na veceru, ze pokial som este 2v1.. 😀 Lebo ze potom uz asi nebudem moct...Tak sa celkom tesim. Inak neviem co robit dneska.Sa akosi nudim uz 🙄 Asi zasa nieco popracem.Ale co????

schnucki
16. sep 2010

@meleri my jsme oblicej videli na zacatku, ale kdyz mel doktor delat 4D obrazek, tak se furt schovavala, otvurka 😀

@ivanajelinek tak to budete mit dneska hezky vecer 🙂 ... prijd ke me, ja musim vyluxovat, vyzehlit a poklidit koupelnu, ja te zamestnam 😀

meleri
16. sep 2010

schnucki,

jo to je smůla! ale neboj ještě pár dní..... 😅

meleri
16. sep 2010

ivčo,

jejeje tobě se chce pracovat? a co si radši pustit nějaký pěkný film? nebo když ne tak něco upeč a máš to...🙂

yarden
16. sep 2010

@ivanajelinek Ahoj... To budes mat prijemny vecer. Ale ked nevies co upratovat, ako pise schnucki, mozes potom prist aj sem... 😀

Maly sa mi vykruca v brusku ako paragraf. Brusko sa i vlni, ako to hreje pri srdiecku 😵
@meleri Dovca bola OK. Hlavne som sa schladila, videla som dazd a aj sneh na kopcoch... A o 3 tyzdne letim opat na kontrolu, cukor a 3D UTZ. Dufam ze sa maly nebude schovavat a ukaze sa nam cely...

meleri
16. sep 2010

ivčo

škoda že tu nesi, mohla bys mi vyčistit akvárko... 😅 už to odkládám dva dny.... 😝

Yarden,
to je hezké! ty pohyby jsou fakt zvláštní a pěkné...už se taky těším.
to věřím! v Israeli je pořád horko nebo tam mají nějaké zimní období? promin ptám se jak blbec, ještě vím že na arabském poloostrově mají nějaké deště ale tam nevím...jo tak to ti držím palce at se vám ukáže, to musí být fakt pěkné pak ty fotky...

yarden
16. sep 2010

@meleri Zimu tu maju tiez. Na severe maju aj sneh 🙂 uz sme boli aj lyzovat. A prsi tu len v zime, ale stoji to za to. Vsade stoji voda, nemaju totiz to zaidnu kanalizaciu ako my doma, takze voda stoji vsade. My mame stastie, nam namokla len pivnica a steny v nej, ale niektorym ked zaprsi strieka voda aj zo steny a nevedia to potom zastavit. Ale prsi tu fakt malo. Voda je tu velmi vzacna...

Jeej, ty mas akvarko? JA som vzdy chcela mat s nejakymi farebnymi rybickami... Musi to byt velmi upokojuce...

finfrle
16. sep 2010

@meleri Sim recept na dynovou polevku za mesic tu bude dyni az az tak bych udelala ja to nikdy nejedla jake to je?

finfrle
16. sep 2010

@schnucki Ta tvoje mala je ale vycurana se ji od mamy nechce no jo a hlazeni ji v tom jen podporujes 😀 😀 😀
Ja jsem na tebe tak zvedava 😉 no na sebe taky 😅 😝

@ivanajelinek jen si ty vecere uzivej! 😉 Se pridavam az udelas uklid u schnucki stav se tu ja ti neco najdu 😅 tak docitam a vidim ze az i po Yarden ale uklid na tebe pocka 😀

meleri
16. sep 2010

yarden,

aha jejda, no to je dost krušné, to je jak nějaké monzumy! oni fakt nemají kanály ajajaj....počkej pivnica jako hospoda? vy máte hospodu? super! 😵

jo akvárko zbožnuju ale co jsem těhotná tak se mi nechce do čistění...nebo i už dřív se mi nechtělo...

finfrle,
polívka dýňová je dobrá, fakt pokud máš ráda smetanová jídla...recept sem ti poslala! 🙂

ivanajelinek
16. sep 2010

No hned by som vam prisla pomoct s upratovanim. Akurat sa tu stavila kamoska na cajik, tak sme pokecali, ale ved vecer zasa pride 😉 No na dynovu polievku sa tesim aj ja...(robievate z tych takych oranzovych)???
@meleri Mne sa akosi nechce lezat a odpocivat. Pojdem nieco pre mm navarit. A asi si zasa zakurim v krbe.Sice je vonku 14 st, ale tu v dome je chladno...Ja musim ist aj nieco zjest, dneska som este nic nejedla...Neviem preco, ale posledne dni jedavam omnoho menej ako kedysi... 😝

finfrle
16. sep 2010

Se musim pochlubit rano asi z unavy pekny plac ale pak jsem se zavrtala do kuchyne a tvorila.
Takze v mrazaku mam zamrazenou tu Irskou polevku,segedyn,ted tam prijde svickova(mam ji plny hrnec 😅 ),uvarene hovezi masicko,hromada zeleniny na dobu po porodu at je na polevky 🙂,plnene jahodove tvarohove knedliky 😀
Ted mam na sporaku brambory,celou kukurici a pecu sekanou(dnesni obed)mam toho hromadu se stavte 😀
Uz jsem nepekla ani nepamatuji ale nejak na to neni chut..mam nakoupeno za piskotovou dortu se zakys.smetanou tak asi udelam jen malonkou 🙂 Emilko MISA!

finfrle
16. sep 2010

@ivanajelinek Jen papkej at mas silu pro oba!Ja taky nemuzu lezet to je takova nuda a hlavne uz nevim jak se prevalit.
Asi dnes pujdu kouknout na kyticky na zahradku jsem dlouho zavrena s tou nohou ale jen nachvilinku.Co varis?

meleri
16. sep 2010

ivčo
super aspon se dneska nenudíš...no a ted můžeš mít zas veget...
jo dělám to z té oranžové...pak jsou tu i jiné druhy ale ty neznám...
tak dobrou chuť!

finfrle
16. sep 2010

Takze popapali jsme ted uz se vari posledni vec a to poradne silny hovezi vyvar🙂
Byla jsem po tolika tydnech na zahradce a 20 min jsem sedela na zadku a plela maly zahonek teda spise trhala jeje to vypadalo.Manzel nademnou se bal aby mi nebylo zle tak behal okolo a podaval lopatku a hrabe a pod 😅 uz jsem doma,dam sprchu a lehnu do postele s knizkou ci filmikem.

Schnucki ...mala se stale rozmysli???

schnucki
16. sep 2010

tak mi jsme stale v celku 😀 zase me dole pekne tlaci, me z ni hrabne 😝

jinak jsem se pustila do bramboraku, nastrouhala brambory, hodila ingredience a hledam a hledam a nemuzu najit ten presovac na cesnek, ... mam pocit ze ho manza jednou rozbil ... a asi mam malo oleje 😝 ... tak cekam az manza dorazi domu a nakraji mi cesnek na jemno jak jen to pujde ....

ivus mi normalne topime v loznici, v noci je uz pekna kosa 😝

@finfrle nechces mi prijet taky takhle navarit do mrazaku 😀

@meleri muzes mi taky poslat recept na tu polevku? ja ji take jeste nikdy nedelala a ani nejedla 😅

finfrle
16. sep 2010

@schnucki 😀 to byla jo drina uz nevarim 😀
Ten cesnek nastrouhej jako brambory!!!

finfrle
16. sep 2010

A tak po dlouhe dobe moje bricho ale nic moc asi neuvidite 😅

finfrle
16. sep 2010

A neco pro mlsne jazycky ale musi se pockat do zitrka...uz mi nechutna pecene tak jen jogurty nebo toto.
Ivanko, Yarden neco pro vas co 😀

schnucki
16. sep 2010

@finfrle tak to me nenapadlo ten cesnek nastrouhat jako brambory, ja mela vzdycky tu rozmackavacku ... ale abych si u toho jeste neokrouhala prsty 😀

ty mas to brisko takove hezky rozlozene 😵 ja ho mam takove spicate ... ale brisko je moc hezoucke 😉

finfrle
16. sep 2010

@schnucki ja ho i strouham kdyz mam zaroven spinave struhadlo od brambor...
No bricho v obleceni nekdy jde ale nahate nene 😒

finfrle
16. sep 2010

@schnucki 😀 hele davej si pozor at nejedes do nemocnice s tim,ze jsi si ustrouhala prst nez s tim ze rodis 😀 😀 😀

meleri
16. sep 2010

já mám břicho jako čtverec v předu je to hranaté....mohla bych už tež cosi vyfotit ale fakt zatím není nic moc, akorát večer...

meleri
16. sep 2010

schnucki sem se dívala do albumu, pěkné břicho máš! ale sem si všimla už tam nemáš takové ty počítačové tvářičky těch budoucích dětí, to bylo milé...za pár let byste mohli porovnávat jestli počítač kecal..

finfrle
16. sep 2010

Holky psala Emilka,ze uz nestihla napsat a moc moc pozdravuje a drzi pesticky maminkam co to maji zapar...

barbora87
16. sep 2010

Ahojte babule
Tak dnes to neni moj den...je mi zle a este k tomu sa nemozem zohnut ani cupnut si lebo ma zacne hnusne brusko boliet...neviem co sa deje...asi to je tym ze mam male brusko a maleho fakt zatlacam...chudacik moj :( este tak 8-10tyzdnov aby mal miesto a potom radsej nech pride nez aby som ho tam priskrtila a stlacala...
Idem radsej hajat lebo ani papat mi dnes nechuti teraz som si dala presnidavku lebo predtym som sedela polhodku na wc ma prehnalo tak som prazdna

Dufam ze sa mate lepsie ako ja

barbora87
16. sep 2010

@finfrle tiez ju pozdravujeme a ved aj ona to ma za par 🙂