Snažilky zo zahraničia. Pridajte sa

ivana98
25. jan 2008

Ahojte 🙂
uz tu mame rozne snazilkovske temy, ale ziadnu podobnu.
Takze vy ktore zijete daleko od domova a snazite sa otehotniet (popr. uz dlhsie a nedari sa) - vitajte 😉

finfrle
22. sep 2010

Ahoj navsteva byla tady dve hodiny a musim rici ze jsem si ji vazne uzila 🙂 jsem ted docela unavena tak se natahnu
Dostala jsem nadherne kvetiny a nejaky cake(kolacek s coko) a naoplatku mi sezrala pulku babovky a druhou si odvezla jak ji chutnala 😀
Ivanko foto nadherne a brisko mas teda dole 😕 😨 😨 😨 to uz je tady 😀
Zbytek doctu pozdeji 😉

mirusch
22. sep 2010

@finfrle Tak to je asi najlepsia odmena, ked si navsteva da zabalit babovku. To znamena, ze fakt chutila 😵

Babule, prave som volala so Schnucki, ozvala sa, lebo jej mala zaspala. Takze za Dr. dnes nebola, len si kecla s hebamme, ta jej dala nejake tipy. A poradila jej malu slecnu riadne zabalit (nieco ako su slovenske zavinovacky), ruky k telu. Vlastne to, co ste tu pisali. Babatko je zvyknute na to, ze ma okolo seba tesno a v postielke sa boji, tak pekne natesno cele zabalit. Vraj to pomohlo 😉 Ze vcera bola cela zufala a aj plakala a o malu sa staral jej manzel a utesoval ju, ze to zvladnu. No zlaty chlap fakt. Ale ze uz je dobre. A dneska bolo prekvapko 😵 Prisli ju pozriet rodicia a sestra - bez ohlasenia. Uz aj odisli. Mamina vraj citila, ze jej ta navsteva pomoze. Ako super, nie?

barbora87
22. sep 2010

Tak babule som doma s koleginami som sa nestretla nemamnaladu...len som dala vyprat a povysavala a uvarila mm parky a on zrovna dnes ked ma jedlo na stole takje v robote a keca s kolegom...
Asi ma slahne...
No stale kontrolujem ci zo mna nieco nelezie ale zatial nic tak som kludnejsia...inak este stale som v posteli a vobec mi to nevadi 🙂))

@finfrle posli aj mne babovku!!!!

mirusch
22. sep 2010

@yarden Jasne, na Snoopyho 😀 Aj pyzama mam s nim.

@ivanajelinek No, nebude zo mna prekladatelka, ani tlmocnicka, sice obcas ponuknem svoje sluzby 😀 😕 😝 , ale to je skor vynimka. Dost to berie casu, nemam na to diplom a hlavne tlmocenie je dost narocne. Vcera to bola pohoda, to som nevedela o co ide a aj mi to bolo vcelku ukradnute, vysledok bol nastastie velmi dobry, ale inak si nemyslim, ze sa tym budem zivit. Aj ked nikdy nehovor nikdy, vsakze 😅

barbora87
22. sep 2010

@mirusch dakujem za info 🙂
Joj no chuderka ale vsetko zvladnu!chce to len rytmus a mala fakt potrebuje asi aby nemala miesto na pohyb 🙂
Ale bude dobre!
Jeee az mi zaslzili ocicka ze sa manzel o nu staral a ze prisla mamina so sestrou...to muselo byt prekvapko!!!!

Inak aj ja frcim na snoopyho 🙂 tak si dobre pokupila!
Inak od kedy som tehu tak som nejako zmenila styl obliekania 🙂)) a to od zaciatku...a hlavne ze nikdy som predtym nenosila leginy a teraz mam skoro 10!!!

mirusch
22. sep 2010

@barbora87 Ved mi o tom hovor. Aj ja som si na stare kolena kupila leginy 😅 K tomu budu dobre pasovat tie upletove saty. Este nejake nove cizmy 😵 A dlha vetrovka na zimu....

barbora87
22. sep 2010

@mirusch 🙂 no ja uz teraz len k tomu nejake dlhe tricka alebo tak lebo mi vyleza pupok 🙂 ale mam jedny aj pre tehule tie si setrim na zimu 🙂))
No ciziem ma na rozdavanie 🙂)) som si ale jedny kupila take ploche aby som sa v zime nezabila 🙂))
No a kabat som si nasla suprovy v katalogu otto ale ten mi na zimu aj tak nebude az ked porodim 🙂 tak budem improvizovat ci ako sa tomu hovori s tym co mam doma

mirusch
22. sep 2010

@barbora87 No fiha, ved ten pupok kludne mozes vytrcat. Ale co s mojim pupkom, tam je len sadlo ukryte 😀 Ale preventivne som si kupila aj take tie stahovacie nohavicky 😅
Ja nosim len ploche topanky. Opatky za prve nemozem, lebo ma bolia z nich nohy a za druhe som aj bez nich o nieco od manzela vyssia 😝

emily327
22. sep 2010

Ahojte, ja iba na rychlo, lebo musim vratit net svagrovi. Boli sme dnes u lekara na kontrole a vsetko je ok. Moc -neg.,tlak nizsi ale to ja mam vzdy a malinka je v takom stadiu ,ze ked ma vysetril zo spodu, tak lekar povedal.ze mozme rodit aj hned. Inak vsetko ok. Bola som si zaplaitt tu epiduralku a partnera pri porode, ale ked som videla ake su neziaduce ucinky pri epi tak som ich ani necitala. Nechcem si ju davat, ale kedze to funguje na Sk tak ako to funguje, tak ju musim mat zaplatenu a byt poucena, lebo ak by som sa pri samotnom porode rozhodla,ze ju chcem, tak bez tohto by mi ju nedali. A kedze rodim po prvy krat, tak fakt ani netusim, ci to zvladnem alebo nie. Tak tolko v skratke. Opatrujte sa ja pevne verim,ze buduci tyzden uz budem online z nasho byvania, lebo stale je niekde problem. Uz byvame a dnes som zase cely den na nohach.... ale o tom viac ked uz budem online. Drzte sa cmuk pa do skoreho citania 😉

meleri
22. sep 2010

tak co se dneska stalo...malý byl na hřišti a bylo tam hodně dětí a takový domeček....nakoukla sem do domečku, on se tam líbal s nějakou 6 7 letou holčičkou, ale teda ty pusinky jenom padaly....sem se začala tak řehtat...no škaredou si nevybral, těch si nevšímal, jenom s kráskou.....

hele sakra není to nějak brzo ani ne v dvou letech??? 😅

barbora87
22. sep 2010

@mirusch ale tolko sadla urcite nemas 🙂)) no mm je taky vysoky ako ja takze obcas mam dovolene aj vyssie topanky 🙂))

@emily327 ahoj moja som rada ze pises a informujes!jeee uz byvate???super!tesim sa!joj takze mozme pocitat s tym ze aj ty mozes kazdu chvilu rodit!davaj si na vas pozor!tesime sa ked budes zase medzi nami cmuk

barbora87
22. sep 2010

@meleri aaaaah to fakt???to je sranda!!!no skoro zacina 🙂))

meleri
22. sep 2010

emily,

vy musíte platit za epidural? tak ti držím pěsti at to dobře dopadne! ted jste nařadě ty s Ivankou..

barboro,

jo sem fakt čuměla....sem netušila že ty děti začínají tak brzo! ale on to zkouší i na normální dospělé ženské ale jenom když je pěkná, když je škaredá tak si jí nevšimne.... 🤐

mirusch
22. sep 2010

@meleri Jaaaaj, aky sikovny 😀 😀 Frajer!!!

@emily327 Len si davaj pozor na seba. Tak vravis, ze najhorsie za vami? Aj ked mi je jasne, ze toho este mas vela, ale nuz, ono to uz teraz pojde. a na Vianoce uz budete zabyvani a traja 😵

barbora87
22. sep 2010

@meleri no ved tak treba 🙂)) co bude skarede bozkavat?ved ma vkus 🙂

finfrle
22. sep 2010

@mirusch Ahoj uplne to se schnucki prozivam chudak moje...jeste,ze ma manzela co pomaha a podrzi ji.Ono je to tezke nez se na to prijde,rozbolavela unavena a i ty hormony k tomu 😝 ale zvladne to a je fajn,ze ji mala uz usnula a je vporadku.Vsak ona bude zachvilku vedet jak na ni 🙂
Babovka jojo asi vazne chutnala 🙂
To byla takova navsteva,ze me uplne potesila a dala mi takovy elan 🙂 nekteri lidi te jen vycucnou treba jako ta sousedka vcera ale dnes 😵

@barbora87 hele tobe nic neposlu ted budes hodna a sladke nebudes do sebe cpat 😝 hehe ted mas utrum!

@meleri To je paradni,ze ho zajimaji holcicky 😀 musel to byt asi zazitek takhle pristihnou synatora 😀 😀 😀 😀
Odpovim za Emilku...ona plati za epidural protoze oficialne je stale vedena v Irl tak proto.

Taky si rikam,ze by se Emilka mela setrit ale jak ji znam chce mit vse posvojem a nachystane uklizene az mala prijde na svet.A rikat ji at si odpocine to je jeste horsi nez ja....
Vsak ji stale hubuji aby se uklidnila a zvolnila.
Ja jsem od seste okoupana a v posteli pekne zachumlana v pyzamku ani se nehnu.

barbora87
22. sep 2010

@finfrle cooooo?nieeee ja chcem babovku!dnes som veru neposluchala zase ma chytali depky...tak som musela dat nieco sladke...ale zajtra uvarim polievocku a skusim urobit rybu len neviem ci ju budemmoct papat lebo na rybu nemam vobec chut pislednych 5mesiacov

ivanajelinek
22. sep 2010

@barbora87 Rybu som ani ja nemusela 😝 A to predtym som ju jedavala casto.Ale pocas tehu eeee...Tiez radsej nieco sladke 😎

ivanajelinek
22. sep 2010

@emily327 No aby si ma este nakoniec aj nepredbehla 😀

barbora87
22. sep 2010

@ivanajelinek 🙂)) no ja mam chut teraz na polievku a na zemiakovu kasu mnaaam...asi pojdem nieco papat...no ja som na zaciatku tehu jedla rybu a tresku ako diva...ale teraz...vobec...myslis ze mozem teraz este papat?

finfrle
22. sep 2010

@barbora87 ja rybu a kureci maso teda nemusim po celou dobu tehotenstvi.Babovka je uz odvezena.... 😝

finfrle
22. sep 2010

Ted mi manzel cetl jak jsou Irky vazne pitome,je to takove forum jako konik....nechteji klystyr,oholit ani kojit... 😨 to tu delaji sami vazne 😝

barbora87
22. sep 2010

@finfrle no to ja len kuracie mäso obcas hovädze ale to bolo vzdy tak...len s tou rybou sa to zmenilo...a vyprazane veci jem raz za 100rokov

finfrle
22. sep 2010

Smazene uz taky moc nemusim je mi po nich tezko a treba dnes jsem chtela udelat rizky pro manzela a nakonec jsme udelali radeji spagety nez smazene.

lubinka9
22. sep 2010

cauec holky 😎 , od dnes zasa online 😉

tak uz sme od piatka na SVK, balenie a presun sme zvladli, stale sa mi ale valaju krabice po byte. No jo, zmestit veci zo 140m2 do 75m2 neni len tak 😝

s krpcom je coraz vacsia sranda, vysyp mame raz viac inokedy menej, bojujeme. Kazde rano sa budi a vyvali oci, stale sa cuduje preco uz nejdeme domov ale stale na prazdninach 😀
Ozaj, uz skoro tyzden sa pysime zubkom 😵 Takze noci parada.. 😝 Tak sme riesili kopec veci naraz, ze sme ho skoro opomenuli 😀

a co tu?
postrehla som, ze schnucki je mamina, velka gratulacia, ostatne sa drzte. Ja zas letim, nieco vybalovat kym ma krpec nezavola.
papa

a tu ho mame:

barbora87
22. sep 2010

@finfrle no mne je tiez zo smazeneho tazko...ale ani nemam chut...no ja budem tiez tento tyzden robit spagety musim kupit mäso...a uz sa na ne tesiiiim

blondynka400
22. sep 2010

@lubinka9 tedy to je krasavec... A on už sám sedí? Hlavně, že už je dobře 😉
A s trím bdlením, do menšího je to vždycky těžké no 😒
@mirusch díky informační centrálo za info od schnucki 😀 Ono bude dobře, jen musí aklimatizovat a na nějaké věci si přijít, občas to chvíli trvá no 😖 ale oni to zlvádnou, jsou to holky šikovný a když mají ještě šikovnýho chlapa 😵
@meleri no vidíš jakého máš šikovného a učenlivého synáčka 😀 A hlavně že má dobrý vkus 😀
Za epi se někde platí i v čechách, když jim to dělá soukromá firma 😝

meleri
23. sep 2010

čaute holky,
dneska je tady ještě noc, chtěla sem mít klídek ale Samson se vzbudil se mnou má na to nos.

dneska to bude super den i když trochu namáhavý pojedem konečně do toho mat. centra protože je to ted už po létě otevřené, tak se moc těším...sice na některé ženské se tam fakt netěším ale to je jedno, hlavně že malý si užije!

finfrle
23. sep 2010

@meleri koukam rani prace dal doskace 😅

Uz beham od ctvrte rano ale jsem ok.Nejak jsem se zbudila,nechala zavrene oci a premyslela nad mimi a ono se normalne vzbudilo a zacalo pomalinku natahovat 😵

finfrle
23. sep 2010

@lubinka9 Ahoj slunicko 🙂
To jsem rada,ze jste s malym vporadku a vse jste zvladli!
Jak je ted na tom s jidlem??? Davejte na sebe i maleho pozor 😉

@blondynka400 Tak jsem poslechla a mama koupila domaci klystyr ale jeste se prece jenom zkusim poptat v nemocnici jestli by neudelali...si rikam jak to asi dam doma sama 😕 😕 😕

@mirusch Krasne rano pracante!!! 😵

@ivanajelinek Ahoj 🙂 jak je mame s malym poranu?Neuveritelne jak ten cas leti jojo.Dnes jsem se probudila a premyslela co a jak,jak to bude a nebude.Uz mi taky sibe 😅

Barbor jak se dnes citis,je ti lepe??Davej pozor na cukry!Na snidani pecivo ne sladke 😉 😀

Yarden zrovna vcera jsem si rikala jestli zijes,ze nepises.Tobe ty tydny taky nejak moc utikaji nemyslis?!Na tu knizku od Matouska se tes me vazne bavi ale cteme pomalu,protoze musim cekat na manzela az jsme oba naladeni na cteni 😅