Snažilky zo zahraničia. Pridajte sa

ivana98
25. jan 2008

Ahojte 🙂
uz tu mame rozne snazilkovske temy, ale ziadnu podobnu.
Takze vy ktore zijete daleko od domova a snazite sa otehotniet (popr. uz dlhsie a nedari sa) - vitajte 😉

mirusch
25. sep 2010

Tak ani neviem ako a som zalomila, zhrozena som sa zobudila o siedmej, ze ved mame ist do restiky. Ale som stale unavena, najradsej by som spala dalej. Nejdeme vsak nikam, na manzela asi nieco lezie, no uvidime ci ano 😝

Ja som cela smutna, ze je jesen. Ani by som nebola, keby bolo normalne leto, ktore si clovek vie uzit, ale ked bolo teplo naposledy v polovici jula, tak je to fakt brutal 😔 Je mi z toho smutno. A zase som nikam k moru piesku nesla, lebo nie je s kym. Ach jo. Nejaka melancholia na mna prisla.

finfrle
25. sep 2010

@mirusch Zapal si svicku a nebo v krbu a relaxuj.Ja vazne rada podzim i zimu ale pak jak prijde jaro jeje to se srdicko rozbusi. 😵 Ja beru podzim i zimu jako takove klidnejsi a pomalejsi obdobi.Najdi si na tom pozitivum a uvidis bude dobre.Ja vzdy zapalila plno svicek a to navodi takovou pohodu vazne.
Kdykoliv ti bude smutno napis 😉 ti budu delat spolecnost!

mirusch
25. sep 2010

@finfrle Si zlata, dakujem. Zima je fajn, ked je mraziva. Ale nejako mi prislo luto za letom, ktore som si vlastne nemala ako uzit 😖 A chyta ma trosku depresia. Dnes toho ale vela nevymyslim, hodim sa do postele a budem spat, som nejaka unavena.

emily327
25. sep 2010

Ahojte, tak som tu uz aj ja. Sla som si lahnut ale nejako sa mi nedalo zaspat. Potom som varila - bryndzove pirohy a tak som sa rozculila, ked som dovarila,ze ma skoro porazilo. Tie hrnce ( nie moc kvalitne co sme dostali) nam doskriabali celu varnu keramicku dosku ☹ Tak sme sli do Ikea na nakup, mali sme uz predtym nejaky zoznam co vsetko potrebujeme a tak sme sli a nakupili. Kupili sme aj malej lampicku do izby 🙂 Taku hviezdu modru na stenu 🙂 A kopec inych potrebnych veci, co nam este chybali. Potom sme sli vyzdvihnut svokra s priatelkou a boli u nas na navsteve, pozriet nase nove byvanie. A uz je koniec dna. Nalozila som umyvacku riadu, urobila si chlebik a teraz s vylozenymi nohami odpocivam. Dnes som dlhsie sedela a uz ma boli kostrc. ☹ Idem si vas docitat 😉

meleri
25. sep 2010

Mirusch,

ajaj tak at to taky nechytíš...však ať si manža poskuhrá ale hlavně at ty si zdravá... 😝 😅
tak to chápu, až tak? to tam jste měli teda asi zimu! no tady bylo jako vždy...vedro, suchárie, úpal..

jej to moře! jestli se za pár let ještě budem znát tak s tebou pojedu! můj manžel na to taky není! pokud by ti nevadilo třeba že by jelo jedno dítě s náma....můj sen je Chorvatsko, ale možná že za pár let budu mít i víc peněz....jako já bych s tebou jela klidně i ted...třeba příští léto ale nic by z toho nebylo, jak říká můj taťka "léto s kojencem - tortura největšího stupně" ... 😅 a má pravdu....

meleri
25. sep 2010

já sem ale taková že jak sem umoře tak beru ploutve a celý den mě nikdo nevidí furt na pláži pod vodou, párkrát nějaký výlet, večer třeba někde sklenička.....takže pokud ti nevadí že sem potápěcí maniak...ale samozřejmě se přizpůsobím když nebudu sama že jo! ale myslím že jednou pojedu i sama to bude labůžo!!! bez manžela bez dítěte RAJSKY KLID!! 😵 😵 ale je to můj sen jet k moři s kamarádkou, nikdy sem toto nezažila a fakt lituju!

mirusch
25. sep 2010

@meleri Sme dohodnute 😀 😵 Hned ako sa ti bude dat, tak balime kufre a frcime. Dieta je ok, ale no, ked uz, tak by si si mohla oddychnut, hadam sa ten tvoj bude vediet tyzden postarat 😉 Ja som tiez este vlastne nebola na dovolenke len s kamaratkou, vzdy to boli bud rodicia alebo manzel. A teraz maju kamosky deti, tak zase nic 😝 Sla by som aj sama, nejaky velky problem s tym nemam, ale je stale lepsie moct s niekym prehodit slovo...

mirusch
25. sep 2010

@emily327 Si sikulka.
No, tie hrnce, to by porazilo asi aj mna. Moj manzel vzdy hovori, ze nie sme taki bohati, aby sme mohli kupovat lacne veci. Tie sa bud rychlo pokazia alebo sa stane to, co tebe. Nema to vyznam setrit na dolezitych veciach. A velmi ti poskrabalo? 🙄

No, prave som si uvedomila, ze som zabudla vecerat 😕 😝 Ale idem si urobit chlieb, predsa len by som asi umrela do rana. A potom pekne do postele...

meleri
25. sep 2010

mirusch,

jo to by moh! pokud na tom budeš trvat tak klidně bez dětí! děti sou super ale sou sobecké a člověk se jim musí furt hodně přizpůsobovat...
já byla vlastně jednou s mamkou, ale ji to tam nebavilo...pak sme se hádaly ke konci...ale to moře! 😵
a ty si co za typ? potápivý, nebo stylem že hlavu pod vodu ne..jenom se ptám jako at vím! 😅

mirusch
25. sep 2010

@meleri Fiha, ty uz planujes! 😀 Ja nic proti detom nemam, ale ak si chces cez dovolenku oddychnut, tak si myslim, ze ten tyzden by si si mala uzit bez nich 😉 No, ja mam vodu hrozne rada, ale extra dobry plavec nie som (ziadne dialky), cize len tak dietne pre dobry pocit. Hlavu pod vodu ne 😀 Ako decko som s tym nemala problem, ale teraz clovece ako starnem.... Myslim si, ze ty sa kludne potapaj co ti dusa raci a ja budem odborny dozor 😀 Aspon mi nalovis nejake musle. No ale to uz predbiehame 🙂 Dohodneme ked pride cas, vsak kontakt na seba mame.

meleri
25. sep 2010

mirusch,
no neva ty budeš plavat a já se budu potápět aji za tebe! s dětmi nevím no tovíš že je to asi lepší bez nich ale uvidím!
jo to jo mušle jsou super....jasně....určitě to jednou vyjde....škoda, jak sem ještě neměla děti tak jsme se neznaly, nebo jenom trošku vlastně....měj se zatím já už tež jdu jinak tu skysnu! 🙂

emily327
25. sep 2010

Babulky nehnevajte sa ale nie je mi moc dobre, idem ja spat, zajtra vam odpisem cmuk pa pa dobru nocku 😉

ivanajelinek
25. sep 2010

Kocky bola som teraz na WC-ku a mam taky ruzovy vytok. Myslite ze to nieco znamena? Mam uz robit paniku?

barbora87
25. sep 2010

@ivanajelinek ivi neni to zatka???

ivanajelinek
25. sep 2010

@barbora87 Ja neviem...Zatka je ze vraj husta, toto je len take riedke. Aj ma pobolieva trosku brucho, no uvidime co prinesie dnesna noc... 😎

finfrle
25. sep 2010

@ivanajelinek plodova voda je naruzovela!

finfrle
25. sep 2010

@mirusch @meleri holky moje tak jestli to myslite vazne a jednou bude moznost az se to odrodi a ustali jdu do toho taky takova dovolena s kamoskama 😉
@ivanajelinek no tys me dostala to vypada,ze to tu bude brzo jojo 😅

finfrle
25. sep 2010

Jsem zkoukla filmik s mm pekne u zapaleneho krbu a ted jsem uz v posteli a budu poustet serial.Jsem teprve u 2serie a ma jich 5 😝 abych to stihla 😀
Vydrzim tak dil,dil a pul a zdrimnu si a pak zase probuzeni a musim si to vracet 😀 vzdy vypnu na par minut nebo se zamyslim a nevim... 😅

barbora87
25. sep 2010

@ivanajelinek hmm niekto byl mat nafotit ako vyzera zatka a plodova voda 🙂)) tak sa ivi drz a daj vediet!!!drzim palxeky a myslim na teba!!!

meleri
26. sep 2010

finfrle,
super, tak budem tři ještě lepší! 🙂))já tu budu určitě strašit mnoho let takže na mě kontakt budete mít....
já zas už nemůžu spát kvůli nosu, no přeju dobré ráno!

ivčo
snad jsi ok....narůžovělé fakt nevím..🙂

barbora87
26. sep 2010

Tak babule uz tu zase strasim hafani mi skrabali na dvere!ma skoro slahlo!
Volala som mm je v poriadku tak som rada tak do dvoch hodin pride...
Inak myslim ze som zo spodu nachladnuta...tak divne ma tam boli...len neviem to popisat ci to je mocak alebo vedla
Viete mi nieco poradit?

Ivi tak ako?

yarden
26. sep 2010

Dobre ranko...
Co to citam?
@ivanajelinek Ty uz rodis?

@barbora87 boli Ta ked mocis? Len nech to nie je mocovy mechur...Vypi viac teplych tekutin a uvidis...
@meleri @mirusch @finfrle Vy uz si aj dovolenky planujete? Super.... Odporucam cervene more na potapanie a snorchlovanie... 😉

barbora87
26. sep 2010

@yarden ahojky no cakame ako sa to u ivanky vyvinie 🙂
No nie rano som mala take bolesti tam niekde dole ale nie na wc...tak neviem...dufam ze som sa nenachladila aj ked by som sa nedivila lebo posledne tyzdne mi je stale horuco aj ked je len 15stupnov a ja sa potim ako kon 🙂

A ty ako?

yarden
26. sep 2010

@barbora87 Ja zatial pohoda. Akurat osm sa schladila pod klimou, je tu furt teplo, uz ma to nebavi. Je to uz na mna dlho.
A ako som sa zobudila, mam stranu chut na sisky s lekvarom. NOrmalne o nich snivam. NEchce sa mi to robit, tu to tiez dostat, ale neveim ako chutia. Dala by som si take ako som jedla v UK...

Co planujes na dnes?
Ja som chcela ist plavat, ale zabudla som si v office listky na plavaren.... Tak dnes nic.

barbora87
26. sep 2010

@yarden a maly v brusku poslucha?moj o pol1v noci zacal cvicit som myslela ze ma slahne!!!
No mm mi teraz prisiel domov tak si ho budem uzivat trochu upraceme a o3sa pride pozret jeden pan na byt a potom budeme oddychovat...tu je vonku kosa celu noc prsalo ale hlasua dalsie dni len dazd takze budem doma zalezena...
A ako pridem na to ze mam zapal mocaku?

To u vas je este tak teplo?fuuu to by som nezvladala...som rada ze sa u nas ochladilo mame tu ani nie15stupnov...
Hmm sisky s lekvarom mnaaaam

mirusch
26. sep 2010

@finfrle Ok, berieme ta do partie 😉 No to bude zazitok to nejako vymysliet, ze kam a kde sa to bude objednavat a kde bude stretko 😀 Dobrodruzstvo.

@ivanajelinek No to som zvedava clovece na teba! Uz rodis ci ako?

@yarden Asi musim prist do vasich koncin. Tu je cele leto kosa, to zase nebavi mna 😝 Tie anglicke sisky su fakt dobre. Kedysi sa dali kupit za 1 libru 12 myslim 😵

@barbora87 Nuz, navsteva lekara to isti!! Zapal mocaku spoznas tak, ze ta to pali pri moceni a nuti ta to na mocenie, aj ked vyjde len par kvapiek. Original zapal je natolko bolestivy a neprijemny, ze to spoznas na stopro. Aj ked ja som uz mala aj taky, ze ma bolel len mocovy mechur, ale nepalilo ma. Bud chod k Dr. alebo si kup v lekarni testovacie pruzky - som kurnik zabudla, kde si 😅 V Nemecku sa to vola Combur-Streifen ak si dobre pamatam. A ak sa ti sfarbia leukocyty, tak zrejme zapal a treba to riesit, aby to nepreslo na oblicky!

ivanajelinek
26. sep 2010

Ahojte...Nie nerodim este 😀 Ten vytok mam este stale ale je uz taky hnedy...Sice mam od vcera take bolesti ako pred MS, ale oni pridu a zasa odidu. Tak ako keby sa asi maternica stiahne a zasa roztiahne, no neviem.Ved keby som si neni ista, zavolam radsej hebamme dneska. Inak zajtra mam kontrolu v nemocnici... My sme sa akurat naranajkovali, neskor pojdeme varit obed. Zima je tu jak v prdeli, musela som zasa zakurit v krbe.
@yarden posli trosku tepla aj sem. Ale len trosku, lebo moc horuco nenam tiez rada 😀

meleri
26. sep 2010

ivčo
to sou asi slaboučké kontrakce? měj se! 🙂

emily327
26. sep 2010

dobre ranko, tak ja som si fakt ale pospala. Spala som do 9:15 od 22:30 hm no asi som bola fakt unavena.

Ivanka, uz rodis?

Barbora, ak mas zapal mocoveho mechura: citis nutkanie na zachod, chodis casto curat a len par kvapiek a pri tom ta to boli alebo pali. Je to velmi neprijemne. Kedysi som to mavala kazdy mesiac a cely rok, vybrala som za rok 10 antibiotik. Ked sa teraz ochladilo, snaz sa mat krize stale v teple. Mne co pomaha je termoform alebo solux, nahrievat sa, hlavne byt v teple. Pi vela vody ( urologicky caj v tehu asi nemozes) a okolo pasa nos deku, hlavne mat oblicky v teple 🙂

mirusch
26. sep 2010

@ivanajelinek Clovece, to uz mozu byt kontrakcie, tie na zaciatku vraj su ako pri MS 😵 Radsej sa porad s hebamme!

@emily327 My piseme ako keby sme sa dohodli 😀