Snažilky zo zahraničia. Pridajte sa

ivana98
25. jan 2008

Ahojte 🙂
uz tu mame rozne snazilkovske temy, ale ziadnu podobnu.
Takze vy ktore zijete daleko od domova a snazite sa otehotniet (popr. uz dlhsie a nedari sa) - vitajte 😉

finfrle
28. sep 2010

@janulka04 To je duvod se nebat to video vazne,to jak na malou mluvis,to jak mala reaguje,ta materska laska,stesti a radost v ocich mimiska! 😵 Tva mala je lek vazne 😵

janulka04
28. sep 2010

@finfrle si zlata, 😉
ved pockaj, tie prebdete noci, ogrcane tricko a ty si na odchode a ponahlas sa....
alebo hystericky plac v obchode 😀
ale aspon viem,.ze ich mam 😉

finfrle
28. sep 2010

@janulka04 😀 😀 😀 to jo to bude sila 😝 😀 ale patri to k tomu ne 😉

Barbor jak se citis?!

meleri
28. sep 2010

kleo

aha jo tak! tak to je super! takový porod bych taky chtěla, žádná chemie, přirozený..no ale člověk si něco přeje a pak je to jiné že....ale je fakt super že se ti to tak povedlo! a to vím že miminko bylo velké že jsi měla strach a i tak to bylo v pohodě!

Mirusch,
tak černé uhlí taky zbožńuju dodneška... 🙂 ale acylpyrín moc ne no!

finfrle
28. sep 2010

Nu pujdu se okoupat a nachystat ke kosmeticce 🙂 jsem trochu unavena a do toho pocasi se mi nechce ale pujdu at to mam zasebou a vypadam zase otrochu lepe ...jako zenska hihi
Manzel se tesi na zitrejsi vystoupeni moc moc a ja vlastne jeste nevim 😀 ale bude to paradni.
Dnes bych se mela vrhnout na ten muj kufr do nemocnice stale neni 😀

meleri
28. sep 2010

emilko
to bude v pohodě, podívej se na mě já jsem šílený měkkouš, prostě bolest nedávám, ale měla sem šitovní těhotenství a nahovno porod ale jak jsem viděla malého tak ze mě byl hrdina a zvládla sem to všecko (za pomocí manžela 🙂) takže to taky zvládneš, prostě to miminko ti dá velkou sílu a ten porod nemysli už na to mysli na miminko, jak to bude skvělé až bude s váma! moc na tebe myslím až je vše ok!

kleopatris
28. sep 2010

@emily327 vsetko bude v pohode 😉 tak jak pisala @mirusch hlavne pozitivne 😵 ja som cely cas na konci hovorila manzelovi, ze budem mat krasny porod a just budem (inak by mna asi mrdlo, maly cez 4 kg, prevracane cele tehu, blbe dedicne predispozicie) a aj so mala 😵 sice s nastrihom ale to pri mojom "drobcekovi" inak neslo....podla mna to strasne vela robi ci ides porodu uvolnena a stastna alebo total v strese 😉

inak acylpirin mnam 😝 najradsej ho rozkusujema vychutnavam si ho 😀 😝

meleri
28. sep 2010

kleopatris,

ten acylpirín fakt no fůj dyt je to hořké! 😀 😅

tak to máš pravdu, podle mě když se člověk bude stresovat tak to bude akorát horší člověk si musí říct že to bude v pohodě!
já se budu taky snažit o takový přístup.
jeden posr. porod už jsem měla, s utrhlou placentou atd, tak ten druhý už bude dokonalý! 🙂

mirusch
28. sep 2010

@meleri Ake horke, Paracetamol je horky, acylpirin je do kysla, ked som ho jedla, tak som si ho tiez nechala rozpustit v ustach ako @kleopatris 😅 😀

Meleri, jasne, ze dokonale tehu a porod. Nech si to tentokrat pekne uzijes 😉

mirusch
28. sep 2010

Prave dosiel dar k manzelovym narodkam, co ma o mesiac 😀 Vie o tom, sam si to prial, novy mobil s navigaciou (uf, ako dobre, ze uz zarabam 😝 ). Tak a dnes ma musi posluchat, pekne ho trochu ponatahujem, musi byt na mna veeelmi dobry, ak ho chce uz dnes 😀 😀 Dnes som panom 😝

emily327
28. sep 2010

jaj zienky moje, normalne ste ma rozplakali, ako vas citam a ako ma podporujete. DAKUJEM cmuk cmuk cmuk cmuk cmuk kazdej z Vas. Som stastna,ze mam hoci na dialku ale predsa taketo osobky, ktorym sa mozem kedykolvek s cim kolkvek zdoverit a stojite pri mne aj v dobrom aj v zlom 🙂 Velmi si to vazim a kazda z vas je fakt uzasna osoba. Som za toto forum neskutocne vdacna. Nacerpavam z vas kopec energie, informacii ale aj radosti a starosti ale o tom je priatelstvo. Mam vas velmi rada a zase boze nemozem revat, lebo ma priatel zabije, ze ci mi sibe. Som velmi rada,ze ho mam a ze ma velmi lubi a ja jeho. Bude pri mne stat aj pri porode a to je velka opora. SOM STASTNA 🙂

meleri
28. sep 2010

mirusch,

no já to jedla naposledy tak v 5 letech! 😅 jen si pamatuju že to bylo takové hořké tak nevím no asi už se mi to plete...
dík třeba jo! uvidíme co ukáže tento ultrazvuk, snad né ufona... 🤐

EMilko,
nevím co napsat, jsem ráda že je ti už líp! 😵

emily327
28. sep 2010

@meleri cmuk dakujem 😉

meleri
28. sep 2010

emily,
fakt není zač, mi je to líto když se tady někdo stresuje, sama stresař sem tak vím jaký je to pocit, ale ono se to dá všechno zaplašit ty zlé pocity fakt! jsem ráda že je ti už líp...
ach jo no snad už malý usnul a já taky můžu dělat něco jiného než strašit na počítači! 😀

mirusch
28. sep 2010

@emily327 Vidis, to uz znie lepsie 😵 A kludne plac, ak sa to drahemu nebude pacit, tak na neho vlitneme, Finfrle pojde urcite so mnou 😉
Ja som sa tu dnes tiez skoro rozplakala nad pismenkami. Mne konik kedysi tiez velmi pomohol, teda babule tu, nemusela som k psychologovi 😅

finfrle
28. sep 2010

@mirusch to vis ja vlitnu na kazdeho 😀 ber me jako partaka 😉

meleri
28. sep 2010

tak jsme zas nemocní...:( sem si říkala kdy to přijde...tak je to tady! 😅

mirusch
28. sep 2010

@finfrle 😉

@meleri Ach jo. Zase 😔 A coze teraz?

finfrle
28. sep 2010

@meleri tak at je brzy lepe! 😉

barbora87
28. sep 2010

ahojte babule
tak sa vam hlasim ze zijem...
rano som volala urologovi tak mi povedali ze mam hned prist tak som isla a aj kamoska tehula isla so mnou...
no ze lieky mi urcite ziadne neda a za 2 tyzdne mam prist na kontrolu...a nemala som ziadny cukor v moci!!!!
tak mi urobil utz a povedal ze on si mysli ze mi proste maly tam tlaci a z toho aj tie bolesti a ze mi tlaci na pravej strane na ladvinu tak sa mam snazit lezat viac na lavej strane aby sa maly trochu presunul...a ze ked dostanem teploty okamzite do nemocky....
ale musim povedat ze sa dnes lepsie citim aj ked mam bolesti ale som aj lepsie naladena...
a volali dalsi 2 makleri tak pridu pozret na byt...
a nasli sme byvanie aj v novom domceku za ani nie tolko co platime teraz!!!!
tak uvidime ked to ma byt tak to bude a pojdeme do toho...najprv som mala depky ze sa nechcem stahovat a tak ale teraz by som sa tesila...a aj zahradka a domcek...no parada...ale uvidime...

a co vy babule?ja cakam na mm a uz sa na neho tesim...inak u nas sa ochladilo je tu asi 12stupnov tak je kosa a uz nezapnem bundu hihi...
maly je dnes uzasny od rana frci tak som stastna... 😵

meleri
28. sep 2010

mirusch,
no už sem si říkala kde je chřipka či rýma když už tu máme september! 🙄

finfrle,
dík no snad to do týdne přejde...nebo do dvou..

barboro
tak to je fajn že jsi někoho viděla a že tě aspon důkladně vyšetřil. hlavně at to přejde...
vy se budete stěhovat, tak to je super že to stihnete ještě dřív než bude miminko a domeček je nejlepší řešení, děti jsou v bytě jak vězni ☹ já bych ráda zahrádku jejeje...

barbora87
28. sep 2010

@meleri joj maly je zase chory ☹ chudatko tak skore uzdravenie...
no skusim byt teraz fakt v teple a budem sa snazit lezat na lavej strane a uvidime...
no dali sme inzerat ze predavame byt lebo platime mesacne 1400€a to je mega vela!!!
a za domcek co je o 20m2 väcsi by sme platili o200€menej!!!!
tak uvidime ci sa nam podari ho predat a co dalej...
no aj pre hafanov chceme zahradku lebo je mi ich tak liuto ked tu su tak zatvoreny v byte so mnou ☹

meleri
28. sep 2010

barboro
jo je to marne ale co se da robit ted musím počkat až se uzdravíme...🙂
ty vogo 1400 to je síla teda!! jak to dáváte!! my platíme půjčku 800 a máme dost teda! tady za litr je napodnájem domek ve fr..a to kolikrát i míń. ale je fakt že tady je to venkov takže to je něco jiného než vy!
jo pro psy je to taky smutné

barbora87
28. sep 2010

@meleri neboj urcite sa uzdravite...ja dnes myslim pozitivne 😉
no je to fakt sila ti poviem...a najhorsie je ze platime vodu a topenie podla m2 a my ani netopime ale aj tak za to platime vela a v domceku by sme platili polovicku
no uvidime ako sa podari...
no mnen je tych hafanov hrozne luto ☹

schnucki
28. sep 2010

ahojik holky,

tak se zase hlasim, ....

gratuluju nejprve ivce k narozeni maleho ... super jste to zvladli 😵

@emily327 na vas moc myslime ... je normalni mit obavy, ja byla v pohode dokud jsem nelezela v nemocnici 😀
neni to prochazka ruzovou zahradou, ale stoji to za to .... drzime palecky aby to slo rychle ...

jinak co se nas tyce, tak doufam ze me pochopite a neukamenujete, ale prechazime na umele .... vcera jsme byli u doktora a dneska tu byla i hebamme, poradila nam flasku, druh mleka aby tak nezatezovalo brisko a co mame delat ... jsem si vedoma toho ze je lepsi kojit, ale ja si dosla za hranice a nemuzu ....
manzel stoji pevne za mnou ... vcera si volal s maminkou tak ji to rika, no snazila se hned davat rady co mam delat a at toho nenecham, tak ji rikal ze jsme zkusili vsechno a ze me nevideli, tak at to respektuje ... dneska jsme tam kratce u nich byli a samo si neodpustila co vsechno nemam zkusit a at jeste vydrzim, tak jsem se rozbrecela .... manzel me tam objimal a vynadal mamince at me necha na pokoji ... pak se mi doma omlouval, ac nema za co ....

a co je u vas noveho? .... koukam ze meleri zase marodite, tak preju brzke uzdraveni

barbora87
28. sep 2010

@schnucki jeee ahojky super ze si zase tu...ale prosim ta noc si z toho nerob...je to tvoje rozhodnutie a nikto nema pravo ti to rozhovarat a ta odsudzovat...ved ked sa tak trapite tak to nema cenu...mas si malinku uzivat a pri porode si sa uz dost natrapila!a mas supe manzela!!!

mirusch
28. sep 2010

@schnucki my sme si to uz vysvetlili, stojim za tebou 😉 Viem, ze si urobila vsetko preto, aby si kojila, ale raz ked to nejde, tak to nejde. A svokru chap, ona si tiez robi starosti a vie, ze materske mlieko je predsa len najlepsie. Ale mala by respektovat tvoje rozhodnutie. Je fasa, ze manzel stoji za tebou.

@meleri skore uzdravenie!

@barbora87 ja celkom nechapem 😅 Tych 1400 EUR ste platili za co? Nie je to najomne? Lebo pises, ze predavate. Ci splatka? No, v kazdom pripade je to dost vela. Pokial je ten domcek fajn, tak nie je o com. A ten budete kupovat?

barbora87
28. sep 2010

@mirusch no to je za splatku plus betriebskosten a strom...a je to mega vela...
no a domcek je erstbezug, 4izby, niedrigenergiehaus...no a je to genossenscahft a po 10rokoch mozeme kupit...tak uvidime

mirusch
28. sep 2010

@barbora87 Aha, diky. Znie zaujimavo-ten domcek. Len si riadne precitajte zmluvu 😉

barbora87
28. sep 2010

@mirusch no to hej to urcite...ale mame viacere na vyber tak to musime okuknut ze kde je skolka a aj nejaky obchod aby sme nesoncili niekde v zapadakove 😀