Snažilky zo zahraničia. Pridajte sa

ivana98
25. jan 2008

Ahojte 🙂
uz tu mame rozne snazilkovske temy, ale ziadnu podobnu.
Takze vy ktore zijete daleko od domova a snazite sa otehotniet (popr. uz dlhsie a nedari sa) - vitajte 😉

barbora87
5. okt 2010

@meleri no zvladla som to ale som k.o. Bolo to fakt narocne...
No teraz zalezi co banka povie a teda byt predat...este nas caka vela starosti ale nevadi...
Jeee super ze si citila uz pohyby 🙂)) krasa ze?
No ja chcem dat malemu tiez druhe meno po mojmu dedovi...

blondynka400
5. okt 2010

@meleri koukám že bude chlapeček, tak velká gratulace 😵 Tak třetí bude holčička ne? 😀

mirusch
5. okt 2010

@meleri Jeje, Kornelius 😕 😀 Ale co chces, bud rada, ze chce manzel po tvojom dedovi, ved to je pekne. A take meno nema hocikto. ale zase Adrien Kornelius, nooooo 😅 😖
To je super, ze pohyby. Tesim sa. A tiez, ze som ta nakopla. Nuz, ak si pamatas, mala som tu predtym take motto: Neprekracuj rieku skor, ako k nej prides.... Ono sa to ani neda. Netreba sa trapit dopredu. Ak sa nemas preco trapit, tak je to zbytocne a ak sa mas preco trapit, tak si si uzila este chvilu bezstarostneho casu 😝 Aj ked ja si toto musim neustale pripominat, tiez mi hlavou koluju divne myslienky. Uf.

@barbora87 No hybaj, beriem ta na nakupy 😉 Pocuj, uz som sa ta to pytala, ale musim sa znova, lebo som sa nedozvedela a uslo mi to proste-ty si kde? Pochopila som dobre, ze v Rakusku?

finfrle
5. okt 2010

Ahoj jen v rychlosti ted jsem dojela znemocnice a jsem unavena a jdu haji.Zaha mi dava uz asi treti den zabrat a zatim nic nepomaha jen trochu mleko.Zitra musim k GP na tlak a uvidime jaky bude podle toho se rozhodne jestli mazat do nemocnice.
Emilka je na tom lepe,pritel koupil nove chranice na bradavky(mensi)a mala zacina cuckat.Tim,ze ji ma chvilinku u sebe pry pookrala a snad brzy bude ok.Vsechna infa vam budu psat 😉

Meleri moc gratuluji k chlapeckovi moc moc a hlavne,ze je vse vporadku super zpravicka!

Mirusch Koukam nakupni horecka hihi pozdrav schnucki a ze na ni myslime i Emilka moc pozdravuje!

Barbor dekuji ja se priznam ze jsem na nikoho moc ani nemyslela jen na Emi a svou malinkou nejak jsem vypla mozek prodnesek. 😅 😀

Yarden a co ty jak se mas?

Lubi snad budete vporadku!

Ivanka snaz se setrit ano!Prece jenom cisarsky je dost bolestivy a trva to dele nez budes ok.Maly je vazne krasny!!!
Na jednu stranu zavidim ze uz to mate za sebou ale na druhou ani ne 😅 😀

Rano si sednu k pc a popiseme 😉

yarden
6. okt 2010

Dobre ranko,

dnes odlietame do SR, takze balim a nestiham. KEd budem mat cas, tak sa ozvem, a kuknem na Vas 😉
A mam dalsie kilecko naviac 😉 Ale od zaciatku len 4,5kg a vsetko mam asi len v brusku.

Drzte sa vsetky, aj vsetky babatka a vacsie deticky.

barbora87
6. okt 2010

@yarden ahojky tak prijemny let prajem!a davaj si na vas pozor jo!urcite sa ozvi

@finfrle ahoj moja som rada ze ste prisli zase domov...cakamtu na teba...
Pozdrav emilku

barbora87
6. okt 2010

@mirusch ahoj mirusch ano byvam v rakusku priamo vo viedni

meleri
6. okt 2010

mirusch,

no děda se jmenoval Kornellius, a říkali mu Kornel 😅 😕 jako tady to jméno existuje pod Corneille ale málokdo se tady tak jmenuje...ne jako dědovo jméno fakt ne to je síla panebože....oni tady mají všichni tři jména bože už jedno vybrat stojí za to ale další dvě....pro holku jsme to měli vymakané, byla by to Emilie Victorie Alice a pohoda ale pro kluka....Adrien a co dál... 🙄 😅

barboro
jo je to super, ted jak sedím tak ho cítím jak to jen tak šimrá ještě to není jako kopání...🙂

blondy,
děkuji, no manžel je toho názoru že třetí bude určitě už ta Emilka jenže já do toho nejdu bože tři děti, zrovna včera jsem se bavila s jednou paní co má děti 4 a říkala že ted už je to sice celkem pohoda ale že ty začátky byly strašné, zvlášt to 4. těhotenství, no prostě mě to odrazuje.

lubinka9
6. okt 2010

cauec holky,

tak noc sme prezili, len 3x sme sople vysavali, teplota v poho. U mna tiez OK, zrazila som to dole, snad to vydrzi. Ale ten kasel.. jak stary chlap po 40 rokoch intenzivneho fajcenia 😝

inak sme boli u toho kozneho, mame kadejake maste namiesane, kazdy kusok niecim inym natierat, special olej do kupela, mydielko, pokyny jak s hrackami, pradlom, oblecenim,.. no musim si to niekde napisat a vyvesit, inak si to nezapamatam.. Ale konecne ambulancia blizko k nemeckemu standardu, takze som spokojna 😉 A maly sa na doktorku rehnil, ta ho celeho premazala kyselinou mliecnou, tak dostal aj masazku no parada.

inak o 3 rano som ho kojila, tak si isiel drahy lahnut na tu chvilku na gauc, ja som potom odisla potit sa dalej do pracovne a na draheho som zabudla. On tam chudak zaspal skrceny a zobudili sme sa az ked krpec zaplakal o tri hodiny neskor.. Tak on sa vam prosim maly skvrk rozvaloval 3 hodky v posteli 140x200cm 😀 😀 a drahy skrceny jak miminko v brusku na gauci 😀 😀

meleri
6. okt 2010

lubinko,
tak at je vám už líp!
a lepší se mu to trochu ten ekzém?
moc krásná fotka!

finfrle
6. okt 2010

Ahoj 🙂
Vylezla jsem z postele docela pozde ale citim se lepe.Za hodinu jedu na mereni tlaku a potom se uvidi,jestli si me vezmou do nemocnice ci ne.Doufam,ze vse bude jak ma a nebude ten tlak tak vysoky.
Manzel vcera koupil malinke na vanoce nadherne ale teda drahe saticky az me malem piclo ale po tom pondelku,kdyz byl tak smutny a vystraseny mu nejde nic vycitat.Jeste jsme koupili 3 deky pro prdolku nasi 🙂
Vse vyfotim a hodim sem.

@lubinka9 Lubi malinky je vazne krasny milacek 😵
@yarden Uzij si domov 😉
@barbora87 Ahoj zlaticko!Dekuji.Neboj jsem vporadku.Uvidime co mi dnes reknou.V pondeli jsem se citila skvele a smala se a pak na me vypochodovali a bylo po nalade.Uvidime co a jak.Jak se ma malinky?

ivanajelinek
6. okt 2010

Ahojte.Tak my mame dalsiu noc uspesne za nami. Nas maly mava vecer vzdy take fazy, ze nespi, chce sa len nosit, je nakojeny, prebaleny ale aj napriek tomu sa jeduje. A vzdy to trva od tej 22.00-1.00...Uz to mal aj v nemocnici. A ako nahle ho prilozim na prso, tak zaspi, a ked ho chcem polozit do kolisky, tak zrazu je hore. Je to normalne?

@lubinka9 Tebe maly nezaspaval na zaciatku na prsniku?

ivanajelinek
6. okt 2010

Ja tu este beham v pyzame,mm bol vybavovat nejake papiere.Akurat prisiel, tak isiel rychlo nieco navarit a potom pojdeme s malym nachvilku von, lebo je pekne slniecko.

ivanajelinek
6. okt 2010

@finfrle nejak nestiham docitavat, ale mas stale problemy s tym tlakom ci ako? A to by si uz musela ist do nemocnice lezat? 🤐

finfrle
6. okt 2010

Holky potrebuji radu teda je li tu nekdo...
Byla jsem u GP a tenm i nameril 145/88 tlak a v nemocnici rikali,kdyz bude vysoky at prijedu na pasy...
GP jsem to rekla a on at tustanu ted dva dny v naprostem klidu jen lezet a nechodit a v patek odpoledne znovu tlak a pripadne pak uz odjet do nemocnice...tak nevim pockat do patku v klidu a leze doma nebo se zase honit do nemocnice...

finfrle
6. okt 2010

@ivanajelinek Jj tlak je docela nanic moc vysoky,pritom se citim i dnes dobre. ☹ Ja uz nevim ☹ 😢

barbora87
6. okt 2010

@finfrle ahoj moja no ja ti neviem veru...ked mas vysoky tlak stale tak by som asi necakala...predsa len to moze ohrozit teba aj malu a takto ta mozu aspon pozorovat...asi by som bola kludnejsia v nemocke pod dozorom...ale to je moja mienka...ja totoz sama viem ze aj ked som doma v klude tak mavam vysoky tlak...

finfrle
6. okt 2010

Jsem uz v posteli natazena a vazne netusim co delat.V nemocnici zase x hodin zase cekani a pasy a pak mi to tam zase po takove dobe v leze klesne a poslou me domu jako v pondeli.Tak nevim si rikam zustat doma v posteli je mozna lepsi ale nechci nic zanedbat.Mala se hybe a ja se citim ok

barbora87
6. okt 2010

@finfrle tak ked sa citis ok tak zostan doma ale naozaj uplne v klude a lezat a keby nieco sup do nemocky...

finfrle
6. okt 2010

Ted jsem volala do nemocnice a tam jsem mluvila s nejakou kozou a ta byla uplne mimo...ji rikam koho mam poslechnout jestli GP nebo lekare v nemocnici a ona ze je to na me a pak zase at poslechnu GP a zustanu do patku doma,takze vazne bordel.To mi opravdu zveda tlak jezisi! 😠 No zustanu lezet a odpoledne zajdu za sousedkou co pracuje jako sestra v nemocnici a zeptam se ji a kdyztak pojedu az vecer se uvidi...

pepa5
6. okt 2010

Ahojte babenky, ako tak citam tu uz niesu snazilky ale stastne maminy 🙂 tesim sa a blahozelam, ale najde sa tu este niejaka snazilka? My byvame v nemecku, mame 1,5 rocneho synceka a tuzime po druhom, ale zase problemy ako pri prvom....momentalne sme zacali z meranim bazalnej teploty...Mate niekto skusenosti? Dakujem

finfrle
6. okt 2010

Tak jeste ty saticky co koupil manzel a deky 😉

barbora87
6. okt 2010

@finfrle naaadherne deky!!!a tie saticky su uzasne!!!
No tak pokecaj so susedkou a uvidis co a ako...hlavne sa setri!cmuk

@pepa5 ahojky vitaj medzi nami...no chodia sem aj snazilky 🙂 s meranim teploty ja bohuzial skusenost nemam ale mozno babule viac poradia

mirusch
6. okt 2010

@finfrle No kraaasa 😵 S tym rozhodnutim to je tazko... pocuvaj instinkt, ale porad sa s tou sestrickou. V kazdom pripade nemocnicou nic nepokazis, istota je gulomet 😕 😉
Mas doma tlakomer? Nezaskodilo by, keby si si merala pravidelne tlak aj doma, uvidis ako si na tom naozaj, lebo u lekara byva tlak casto vyssi.

@ivanajelinek To co pises mala aj kamoska - ze mala jej nechcela spat v postielke, len s mamou, pri mame, na mame, chuda sa nemohla od nej pohnut, najlepsie uspavadlo-prsnik.

@pepa5 Ahoj. Je nas tu niekolko v Nemecku. V ktorych koncinach si? Vlastne ani neviem, clovece, ci su tu snazilky, vsetky zrazu otehotneli jedna za druhou, ale aspon vidis, ze toto je plodna tema 😀 Bazalna teplota je vyborna vec, sama som si ju par mesiacov merala, ukaze ti to pekne ovulaciu a stav tvojho cyklu. Len ju treba spravne merat 😉

finfrle
6. okt 2010

Ahoj holky lezim a odpocivam ale uz me to nebavi.Manzel me nenecha vstat jen na zachod a co hodinu mi tu nosi jidlo...ani nemam hlad ale stale me tu kontroluje jestli nesedim ci nechodim. 😅
Mluvila jsem s Emilkou je jako vymenena a stastna!!!Mlicko ji uz tece mala je vporadku.Vsuvka 😀 predchvili tu byl mm s jogurtem a ted donesl rybu s bramborem me trefi 😀 😀 😀 jeste ze jsem jogurt nejedla hihi
Pokracovani...Sonicka nespala celou noc ale zato cely den!Selest je uplne pryc a Emilce je take lepe.Davaji ji stale infuze aby byla fit.Moc vas holky zdravi moc a Meleri blahopreje ti k dalsimu chlapci a Ivance,ze jsou vporadku doma.Schnucki se ma setrit tak jako Barbora!Mirus tebe zdravi moc moc osobne 😉 🙂 a i maminky Lubi,Kleo a Blondy!Yarden si ma uzit dovcu.Jsme klabosili to vite 😅

meleri
6. okt 2010

já jsem totálně KO...cítím se jak kdyby mi někdo namlátil..celé tělo mě bolí, a malý ještě nespí..

Finfrle,
já nevím asi bych promluvila s tou sestřičkou a když tak se snažila být v klidu ale než aby ti bylo třeba špatně tak bych tam radši šla! no nevím asi jak píše mirusch, poslouchej svůj instinkt, to ti dycky nejlíp pomůže.
a to je pěkné od Emilky že mě pozdravuje, nevěděla jsem ani že měla nějaké problémy no hlavně že se jí rozjelo mlíko a že jsou obě dvě spokojené!

holky já se už pomalu a předběžně loučím zítra tu asi nebudu moc stíhat no a vp átek už letím z česka jako vždy se ozývat nebudu, nemám odkud, ale mám číslo na Finfrli tak aspon přes ni vás pozdravím!

finfrle
6. okt 2010

@meleri odpocin si pred cestou!Ja lezim ani se nehnu a jen odpocivam taky.Kontakt mas tak pisni jak se dari a ja napisu tady 😉 moc si to uzijte!Tise zavidim,jela bych do OV hned 😵

mirusch
6. okt 2010

@meleri Stastnu cestu 😉

@finfrle Tvoj manzel ma pochvalu, ze sa stara. Povedz mu, ze ma vcelicku za usilovnost a kontrolovanie ta.
Dakujem za pozdrav od Emilky, som rada, ze je to na dobrej ceste. Nevies, kedy ju chcu pustit?

No, mne nie je dobre. Mam dost velke bolesti, zajtra idem k Dr. Ale uz to vidim - posle ma tam alebo onam, tam su niekolkotyzdnove terminy a ja sa mozem skrucat dovtedy. Obavam sa, ze zase budem herecka, nahodim trpitelsky hlas a vydupem si okamzity termin 😅 😝. Potrebujem ortopeda. Ach jo.
Bru noc. Este trochu popracujem a idem spat. Zajtra k ocnemu, po 9-tich rokoch, sa uz aj patri na kontrolu.

lubinka9
6. okt 2010

@ivanajelinek zaspaval, pomohlo casto striedat prsniky pocas kojenia, kazdych 3-5min. a prstom kruzivym (osmickovym) pohybom stimulovat kutiky ust, nie vzdy to ale zaberalo. Ked vytuhol tak vytuhol 😀 Sa netrap je mu dobre na mamininych cicikoch 😵

@pepa5 cauky, ja som bola tiez v Nemecku, uz niesom 😒 Zvykam si na SK. BT som si merala ale len jeden mesiac 😅, potom uz nebolo treba. Treba merat pravidelne v rovnaku dobu, najlepsie rano nez vstanes z postele. Digitalny teplomer je najlepsi. Tu sa docitas viac: http://www.fertility.sk/plodnost-a-zdravie/symp...
@mirusch ved sa mrkni do profilu. Ma to tam pepa uvedene 😉 😎 Teda taka ostrielana konickarka a nefi to 😀
@meleri tak si to uzite a bacha na seba 😉 a Adriena 😉 A ekzem sa lepsi! snad nezakriknem 😕
@finfrle to meranie tlaku doma nieje zly napad 😉 Nepozicaju ti digitalny z lekarne alebo nemocnice?? Ja by som stavila na istotu, ked sa ti nebude nieco zdat upaluj do nemocky, hoc aj nadarmo a niekolko x 😉
a super, ze emily je uz lepsie. A selest nieje nic hrozne, teda ked sa to sleduje a tak.. mala som ho aj ja aj brat a vyrastli sme z toho. Na poslednej kontrole sa Dr. zapocuvala aj do srdiecka maleho a nieco tam pocula, vraj si to odsleduje. Tak uvidime..

lubinka9
6. okt 2010

kocky tak my mavame na dobru noc, pekny zvysok vecera 😵