Snažilky zo zahraničia. Pridajte sa

ivana98
25. jan 2008

Ahojte 🙂
uz tu mame rozne snazilkovske temy, ale ziadnu podobnu.
Takze vy ktore zijete daleko od domova a snazite sa otehotniet (popr. uz dlhsie a nedari sa) - vitajte 😉

barbora87
24. dec 2010

@emily327 aj vam milka stastne a vesele!krasna fotecka!!!a aky bol vas prvy stedry vecer s princeznou?

emily327
25. dec 2010

@barbora87 dakujeme pekne cmuk Stedry vecer bol super, najkrajsie vianoce 🙂 A co ty moja? Ako Maxik? Nejako sa mu nechce na svet,co?

barbora87
25. dec 2010

@emily327 jeee krasne!a boli ste len vy traja?
No maxikovi sa nechce :( uz som zufala :((( ledva vstanem z postele,vsetko ma boli nootras

emily327
25. dec 2010

@barbora87 Ano, najprv sme mali skoru veceru u nas doma a potom sme sli k svokre, bola iba so svagrom, tak sme ich nechceli nechat samych 🙂
To verim,ze je ti uz dlho,ze? No dufajme,ze sa do zajtra prihlasi, inak ti budu vyvolavat?

barbora87
25. dec 2010

@emily327 jeee a sonicke ako sa pacilo?no uz je to fakt hroza!!!no nie vyvolavat budu az 29.12. Do vtedy fakt zdochnem!!!

emily327
25. dec 2010

@barbora87 coze? tak dlho? Na Slovensku sa caka maximalne 7 dni a potom vyvolavaju....
Sonicka bola chuda z toho zmatena, sak vela ludi, vsetko nove, vela farieb, svetielok.... Myslim,ze buduci rok si uzije viac 😉 A hlavne my nikam nepojdeme a budeme iba doma, co bude super 🙂

barbora87
25. dec 2010

@emily327 no prave!uz fakt nevladzem a dnes ma par krat pichlo v krizoch ze som skoro zdochla...prenasanie je fakt utrpenie!asi to mam za to ze som chcela silou mocou dievcatko a netesila som sa z maxika...
No to verim ale ako pises buduce vianoce budu este lepsie a pockaj ako bude rozbalovat darceky 🙂

emily327
25. dec 2010

@barbora87 urcite to nie je preto,ze si chcela dievcatko 😉 Neboj coskoro pride na svet, viem,ze tieto dni budu dlhe pokial pride ale vydrz to este cmuk kedy ides na kontrolne ctg?

barbora87
25. dec 2010

@emily327 no ctg mam zase zajtra doobeda ale to bude zase rychlovka

finfrle
25. dec 2010

@barbora87 Ahoj tak co Jezosek zustal v brisku?! Ach jo pojd uz ven kluku,uz jsme na tebe vsichni zvedavi!!!!Snad jsi si Barbor uzila Stedry vecer 😉 Porod se vyvolada nejpozdeji do 14dni ale normalne se praktikuje okolo 10 dne!Drzim pesti.

barbora87
25. dec 2010

@finfrle ahojky no jezisek k nam netrefil :( mm porad ceka uz se nemuze dockat...no mne v noci pukaji kosti jako stary babe...hruza!!!porad mu domlouvame zkouseli jsme tutu mutu a niiiic
A jak bylo u vas?

finfrle
25. dec 2010

@barbora87 Neboj on trefi ale ma trochuzpozdeni 😅 😉
To se manzilkovi nedivim,ze se nemuze dockat,je to to nejkrasnejsi nasvete!
U nas no malicka od pul seste do devate proplakala a blinkala.Nesedl ji prikrm.Ted to znovu zkousime jen s kojenim bez prikrmu.
Dam fotecku z dneska...

barbora87
25. dec 2010

@finfrle no poviem ti prenasanie je fakt utrpenie pre zeny...to si fakt ziadna nezasluzi :(
Jeee ja z tych jej ksichtikov fakt nemozem 🙂))
A musis ju prikrmovat?

finfrle
25. dec 2010

@barbora87 To je mi moc lito,ze je to tak tezke ☹ ale uz jen par dni,ani nevis jak moc na tebe myslime i mm!
Mala je ksychtik 🙂 ale milovany a jak se snazi vztekat je jeste fajnovejsi 😀
Prikrmovali jsme protoze vaha byla nanic ale po vcerejsku se snazime uz neprikrmovat!Mala me vcera presvedcila,ze kdyz chce umi tahnout z prsa jooo krasne az jsem byla vcera prekvapena,jak jindy na me dela heeerecku! 😅
Takze dneska jen prso co dve hodiny aby si zvykla,ze lahev ji nedame.Prsa mam nalite,tak at se snazi!

barbora87
25. dec 2010

@finfrle je to fakt des :( a tak mne picha v krizi ze mne pokazdy vystre :( skusim zitra domluvit driv vyvolavacku...
Aha no super ze uz je vsechno ok a papa chce to asi pevny nervy vid

barbora87
26. dec 2010

Ahojte babule
Tak ideme z ctg a niiiiiic...v stredu 7.30s taskou do nemocnice...presne to co som nechcela sa naplna...budte radi ze ste sa takto netrapili lebo som zrela na psychiatriu...

emily327
26. dec 2010

@barbora87 chuda moje, myslim na teba od rana. Kukala som v noci na mobil, ci si neposlala sms nahodou a nic ☹ Verim ti, je to hrozne na psychiku a ja som bola rada,ze to prislo skor. Dufam,ze do stredy sa Maxik prihlasi.Myslim na teba cmuk drz sa moja a vydrz.

barbora87
26. dec 2010

@emily327 dakujem moja...no je to fakt hrozne...tak mam silvester isty v nemocke...ale tak dufam ze to prebehne aspon rychlo...problem je ze ja som uz teraz nervozna...

emily327
26. dec 2010

@barbora87 no to verim,ze si nervozna. Ale neboj vsetko bude v poriadku a ty coskoro uz budes mat maleho u seba cmuk Dufam,ze to bude fakt skoro 😉 cmuk

meleri
26. dec 2010

barboro přeju ti ještě at to vydržíš, a hodně nervů! jeje ve středu to už je za pár dní, vezmi si už jsou to jen tři dny! 😵 už ti to uletí!
A nebuď smutná že nezažiješ Silvestr, určitě si ho užiješ příští rok!
držím ti palce at je vše v pořádku! pak už jsem na řadě já! 😀 teda ne hned....

@emily327 a Emilko jak vy? jak prožíváte svátky? já jsem popravdě ráda že je to za náma, bylo to sice super, ale bylo toho tolik že jsem strašně unavená...no ted si užíváme ten klídek ve třech přeju všem pěknou neděli!

finfrle
26. dec 2010

@barbora87 Koukni na me holka chteli mi v sest rano vyvolat porod a mala se prihlasila v jednu rano ale predtim jsem cele odpoledne chodila po schodech v nemocnici!Snad se maly ozve drive nez to vyvolaji!
Neres kde budes na Silvestra to te pak stejne nebude zajimat! 😉

meleri
26. dec 2010

finfrle má pravdu, stejně už pak ten silvestr si s dětma člověk neužije, teda pokud seženeš hlídání tak jo! 😅
neboj bude to v pohodě, počkej a ještě se tomu zasměješ jak za 3 měsíce budeš uklidňovat ty mě! 😀

emily327
26. dec 2010

@meleri my pohoda, ale nejako tento rok ani nemam pocit,ze su vianoce. Akosi na mna ta atmosfera nedolahla. Neviem co mi je ☹ Ale je pravda,ze som stastna,ze sme uz traja a ze Sonicka je s nami. Buduci rok to bude urcite ine, kedze Sonicka uz bude mat viac ako rok a bude si to uzivat s nami a my budeme vianoce prezivat s nou 😉

emily327
26. dec 2010
meleri
26. dec 2010

@emily327 no na mě tež moc ne, ale i tak to bylo pěkné ale strašně unavující..ufff.....já nevím, Sam má dva roky ale nijak moc ho to zatím nenadchlo...čekala jsem že jo ale moc ne, všichni mi tvrdí počkej až bude mít 3 4 roky, pak prý to začne! 😅

ivanajelinek
26. dec 2010

Ahojte kocky.Tak vas hrozne narychlo vsetky zdravim...Docitat vas ale nestiham...Dufam, ze ste vsetky mali krasne vianoce...papa

barbora87
26. dec 2010

@emily327 je mi z toho tak smutno ze ma tak trapi...prenasanie a vyvolavacka ako bonus :(

@finfrle no vies mne ide o to prenasanie a vyvolavacka...proste bud fakt stastna ze si porodila pred terminom...ja to proste psychicky nezvladam a neviem ako zvladnem tu noc pred tym...

@meleri ja prdim jako tak na silvestra manza chce byt tam so mnou ale proste ide mi o to cele trapenie prenasanie bokesti a drobcovi sa nechce...dost zle to prenasanie zvladam :(

finfrle
27. dec 2010

@meleri Ahojky ja Silvestra nemela rada nikdy je to takove to nucene veseli.Posledi roky s mm koukame na tv dame si sklenicku (ta letos odpada),pohodicka a spanek.Tesim se jen na chlebicky 😀
Je pravda,ze s mimi je vse jine.
A jak se mas???CO prdolka v brisku uz dovadi?

@barbora87 Barbor ja tu noc predtim byla v nemocnici a proste jsem si rekla rano v sest se probudim a jdeme na to a usnula jsem.Chce to vypnout a rict si,ze potrebujes spat at mas na porod energii a telo te nezklame a budes vklidu!
Uzij si to,az budes mit maleho v naruci poprve opravdu je to nejkrasnejsi okamzik!

@ivanajelinek Ahoj a jake byli Vanoce u tebe?

Schnucki jsi ok???? 😕 😕 😕

@emily327 To vis bylo toho hodne za posledni pulrok..stehovani,porod,bydleni tak ty svatky uz byli na tebe asi moc ale za rok si je urcite uzijes! 😉

meleri
27. dec 2010

@barbora87 to bude dobré! já se taky bála, když jsem musela jít na císaře, člověk se prostě bojí je to asi přirozené, ale jakmile už budeš mít po tom tak už se budeš cítit dobře, jen přežít ty poslední dva dny a budeš mít už klid! 🙂

@finfrle
tak to já silvestra můžu teda, vždycky jsme se scházeli s kamarády každý rok, bylo pořádné mecheche jenže s malýma dětma je to útrum...jasně mohla jsem nechat malého u našich, a vyrazit s manželem jenže nevím nějak je nám všem dobře když jsme pospolu.

manžel na mě včera vyjel prý co se zbytkem embryjí že bysme to mohli ještě zkusit, ježiš ale já už fakt třetí neee...blbé je že moc volba není... ☹

meleri
27. dec 2010

no nikdo nic už nepřidává, tož tak vám přeju pěkný den já se jdu vrhnout na úklid akvária a potom bych se ráda ještě natáhla...přejuv šem dobrou chut jestli obědváte! 🙂