Snažilky zo zahraničia. Pridajte sa

ivana98
25. jan 2008

Ahojte 🙂
uz tu mame rozne snazilkovske temy, ale ziadnu podobnu.
Takze vy ktore zijete daleko od domova a snazite sa otehotniet (popr. uz dlhsie a nedari sa) - vitajte 😉

meleri
6. jan 2011

@schnucki a můžu se zeptat jak ti malá zvládla cestu? vy ste jeli autem nebo ste letěli letadlem? ptám se jak blbá protože v květnu bych konečně chtěla zase za našima i s Adrienem i se Samsonem jen nevím po šestinedělí jestli to není moc brzo...:( ale už to nevydržím dýl..

schnucki
6. jan 2011

@meleri my ted jdeme taky na malou prochazku, pry mame chodit na cerstvi vzduch i kdyz ma rymu ....
nase mala spi super v aute uz od mala, takze kdyz jsme jeli k nasim spala, pak jsme ji vzbudili, dali lahvicku, trosku se protahli a jelo se dal 😀 blby jen bylo, ze jak bylo plno snehu tak jsme jeli trosku dele nez normalne a stavet jsme museli 2x no a po druhem zastaveni se ji uz spat nechtelo a to bylo revu, ... ale jinak je cetsovani k nasim v pohode 🙂

tak mi letime, ozvu se pozdeji ... jdeme ke znamym na obed 😀

schnucki
6. jan 2011

ja se tenkrat ptala doktora na cestovani s malou autem na takkovou dalku a on v tom problem nevidi, jen casteji stavet aby se mala protahla, takze klidne muzete jet, jen prdolu casteji vytahnout aby celou dobu nebyl v autosedacce 😉

finfrle
6. jan 2011

@schnucki Bohuzel nevim kolik se odecita u toho teplomeru...
Asi je nejlepsi si poridit odsavacku na vysavac.Ja ji mam ale nastesti jsem nemusela pouzit.

Malinka spinka od ockovani jako Ruzenka.
Vcera mi spinkala 3hodiny pak dve cumackovala a zase usnula na 3hodinky,nakojila jsem a hodinku jsme si povidali a pak usnula okolo 23.30 a spinkala az do 5.00 pak nakojila a spinkala do hodiny a az do 9.00 no uzasna a zase jen hodina vzhuru a stale jeste spinka.
Jsem dnes uklidila vanocni vyzdobu a nechala jen svetylka na oknech a krbu at si tu zimu jeste zprijemnim v tom Irskem pocasi.
Dnes jsem uz musela vytahnout na toho naseho dlouhana vetsi obleceni,tak peru a zitra bude hromada na zehleni 😝
Jsem prekvapena,jak se mliko rozjelo dnes jsem si chtela odsat jen zbytek a normalne 60ml 😨 jsem teda koukala a ze pry zbytek 😀
Preji vsem krasny den!
Co vlastne dnes varite a co deticky?Ja jsem udelala francouzske brambory ale nemam zadnou zeleninu tak k tomu bude asi repa nebo kompot asi broskvovy no nevim nebo okurek....hm

finfrle
6. jan 2011

Holky ja se musim pochlubit nase mala zase hodinu a pul vzhuru a zase krasne spinka.Popapala,pohrala si s tatinkem a usmevu mela na rozdavani a uz je v postylce a to v te velke bez houpani a spinka.
Myslim si,ze na to ma vliv to ockovani ale asi i to,ze mam o hodne kvalitnejsi mlicko a mam ho hodne!
Uz mam v lednici 80ml 🙂 pravidelne po kojeni odstrikavam zbytky teda dnes jen dvakrat 60ml a 20ml
Si rikam,jestli to ta moje holka dneska vypije...kdyz ne asi zamrazim,poprve 😵
Jsem to ale dojnice 😀 😀 😀
Jsme ji dnes znovu fotili kure moje male 😵 😵 😵 Ma tolik oblecku,ze mela modni prehlidku.Tatinek si hral s panenkou,kterou stale prevlikal 😀

Si tady dneska pisu sama jak koukam 😅

meleri
6. jan 2011

@schnucki kolik hodin vám to trvá? u nás je to cca hodina a půl letadlem ( plus hodina na letiště ) ale pak dalších 5 hodin autem z Prahy do Ostravy 😖 tato část je nejlehčí a nejtěžší zároveŃ nejlehčí v tom že už mi pomůže taťka nebo mamka (ale s dvěma dětma se už oba dva do auta nevlezou :() a nejtěžší v tom že už je to konec dne a je to unavující pro děti i pro dospělé....
máme takovou speciální korbičku která je i jako autosedačka takže dítě tam může ležet a je to bezpečné a lepší než vajíčko, které jsme moc nepoužívali jen na kratší cesty tady po venkově..
@finfrle
super s tím mlíkem že se to rozjelo! tak at to vydrží! já sem vařila maso na česneku s rajčaty a tomatovou omáčkou a rýže, Samson neodmítl. včera nechtěl květákový mozeček ale květákový salát si dal! 🙂 zítra bude to samé páč to zbylo dost i na zítra a já mám ještě zevčerejška ten mozeček 😅

schnucki
6. jan 2011

@finfrle super ze se ti mlicko tak rozjelo a ze mala je dneska uplne suprova 😵
my byli na obed u znamych a pak jsme se doma snazili tu nasi princeznu nejak zabavit ... kasle a casto breci, kolikrat ji uplne preskakuje hlas ... ted mi asi po hodce usnula, nevim jestli je to z toho jak je nachlazena .... doufam ze dnesni noc bude lepsi, jestli ne, pojedu zitra zas k doktorovi at mi da neco na ten jeji krcek ... chudacek muj ....

@meleri ja to mam k nasim normalne tak 5h autem, ale s malou jedeme min 6h ... ja jsem zatim sama k nasim nejela, s takhle malim mimcem si to nelajznu, takze vzdycky jedu s mm ..... letadla ja nemusim a autem to neni tak drahy ... my mame normalni autosedacku, proto stavime a vzdycky ji vyndame a tak pul hodky min stojime aby se protahla a najedla 🙂

barbora87
6. jan 2011

Ahojte babule
Tak citat nejako nestiham ale aspon podavam infosky...
Vcerajsi den nic moc bola som zdeptana...maly zaspal az o2v noci mna bolela hlava ako kon...mali sme navstevu mm zapijal synacika 🙂))
No ale maly je dnes uplny poklad spinka 3-4hodky a papa tak po4hodkach...teraz tiez tu chrni a cakam az sa zobudi aby sa napapal...
Konecne mozem normalnejsie sediet 🙂)) trosku som aj popratala aby som sa hybala...zajtra nas caka prva prechadzka k detskej dr...tak som zvedava...

A co u vas?

meleri
7. jan 2011

@schnucki aha tak to máte kousek, bydlíte asi někde u hranic? u nás je to horší...já se cesty s malým sama zas tak nebojím už jsem to zvládla v minulosti se Samsonkem když byl miminko ale spíš mám strach - dvě děti najednou jak to zvládnu? ale já budu zase nosit takže budu mít obě ruce volné....no snad to vyjde v tom květnu...už mi hrabe, dneska je zase hnnusně, vlasntě je hnusně pořád...:( ani jeden den pěkný a to už je tak fakt asi dva měsíce..:(

schnucki
7. jan 2011

@barbora87 ahoj, super ze maly tak hezky spinka, uzij si to, ono se jim pak tak spat nechce 😀
tak to muj mm zapil malou hned druhy den 😀

@meleri my bydlime jakoby v puli nemecka, u frankfurtu, a nasi u usti, takze jedeme horem pres drazdany a da se ....
ja bych se s malou asi bala, protoze na ni vzadu nevidim, ale s dvouma detma sama to musi byt zahul ....

ja mam zas male deprese, co jsem si tenkrat vzala ha, (po par dnech jsem ji prestala brat) mi strasne padaj vlasy, je to fakt hruza, ted beru zelezo a cekam co to udela a piju ten femigard, ale asi tim ze jsem zenska mi to strasne leze na mozek, vsude jsou moje vlasy, kdyz si je meju tak jich tolik vypada, nebo kdyz se cesu, .... jsem pak protivna, no hruza .... uz me i napadlo jit na kratko, asi se nastvu a pujdu, i kdyz jsem si chtela nechat vlasy narust ... stejne musim nosit culik .... ach jo ....
jinak mala spala do pul 2 ale pak zas skoro vubec, rymu mame stale a podle me ma hleny v krku .... takze nase dny taky nic moc, ale diky bohu ma mm dovcu tak tu nejsem sama .... snad se ji to do vikendu ztrati, jinak nevim nevim ....

emily327
7. jan 2011

Ahojte, Poslednu noc som spala 4 hodiny v kuse parada, no len mala uz od 7:30 rozpravala z postielky, vydrzala som tam do 8:30 jej davat na mrnkanie cumlik ale ona ho stale vypluvala, tak som to vzdala a uz bolo po spani. Ale mam krasne naliate prsko Tesim sa,ze sa to zacina zase aspon malinko podobat tomu co bolo predtym Ja verim,ze buduci tyzden uz bude vsetko s kojenim ako bolo a nebudem mat taky strach aky prezivam teraz. Dakujem vam za podporu cmuk a dufam,ze sa to uz nebude opakovat. Asi fakt vsetko zabralo, caj, homeopatika, gravimilk, polievocky, vela vody atd. Neviem si ani predstavit,ze by som teraz uz malu nekojila. Ale ak by som nemala mliecko, asi by mi nic ine nezostavalo iba sa s tym zmierit. Co mate dnes v plane?

@barbora87 super,ze sa vsetko upravuje a neboj uz to bude len lepsie 😉 Uzivaj si Maxika, pokial je batola, hrozne rychlo ti vyrastie.... Ja sa nestiham cudovat ako mala rastie, keby som nevymienala veci za vacsie, tak si to tak neberiem ale uz oblecko 0-3 je nam male a od vcera mame dupacky 3-6. Vela oddychuj, moc sa fyzicke este nenamahaj, domacnost pocka, aby si nestratila mliecko cmuk

@schnucki ahoj zlatinko, tak tento problem mam aj ja. MM je uz na nervy,ze vsade su moje vlasy.... Este,ze su svetle,ze ich nie je tak vidiet na podlahe ale aj tak. Mala ma vsade na sebe moje vlasy, ja, mm v aute ani nehovorim, mam pocit,ze som ako pes co plzne ☹ Ale kaslem na to. Len ma hneva,ze ich mam vycesane, zopnute a aj tak je ich vsade vela.Drdol co som kedysi obopla ledva 3 krat gumickou uz teraz musim aspon 5 krat, mam ich dlhe asi po lopatky a fakt zvazujem,ze ich dam ostrihat ☹ Len teraz je to prakticke ked ich zopnem a neriesim a potom kratsi strih upravovat, hmm no neviem ale ja by som aj tak na uplne kratko neslo, skor zostrihnut po ramena aspon. Ach jaj, neviem co robit, tak sa netrap lebo nie si sama s tymto problemom fnuk

emily327
7. jan 2011

@meleri ahoj moja, ako sa mate? uz ste zdravi?

@schnucki skore uzdravenie prajem cmuk

schnucki
7. jan 2011

@emily327 ahoj, tak to je super ze je s mlickem vsechno v poradku ....
jeeee, co ja bych dala za to, kdyby do pul9 zustala v postylce 😀 my zaspime kolem 8h, mezi 1-3h se vzbudime na jidlo a pak uz tak kolem 6-7h povida at si pro ni prijdu 😀

ale je to super kdyz te mimco vzbudi zvatlanim, vid 😵

tak to jsem moc rada ze nejsem jedina, ja si jen nadavam protoze mi zacali padat az potom co jsem vzala ha a nejak se to nechce hodit zas do normalu .... a ja s myma cernyma vlasama, si to dokazes predstavit .... mojeho mm ty vlasy ani tak nestvou, ale spis to jak ja jsem z toho stale na nervy ....
to dilema mam taky, protoze ted je mam o ramena a hodim je do culiku, ale stejne jsou vsude ... ja jsem prave schopna jit na kratko 😀

schnucki
7. jan 2011

@emily327 dekujeme, doktor nam dal kapicky do nosu, ale co mam delat s tim krckem to nevim .... vcera jsme ji pred spanim kaply do kazde dirky jednu kapku, jeje to bylo revu, chudinka ... ale spala az do pul2 🙂

ted spinka tak uvidime co az se vzbudi, a odpo chceme jit na prochazku, pry se ma .... teplota vypada ze padla, tak je to dobre ....

meleri
7. jan 2011

@schnucki ahoj nejsi v tom sama, depky mě zatím sice netrápí ale to přijde ale ty vlasy mě trápí dost.....jediné čím tě můžu potěšit, ber fakt to železo jak můžeš, nejmíň rok a uvidíš že se vlasy spraví! možná už nebudou takové jako v 15cti ale to už asi nic 😅 já už taky na hlavě nemám nic, ale ted je to trošku lepší právě kvůli železa..

dyť jo, já jsem pako, ty žiješ kousek od Mirusch, Frankfurt "znám" jak jsme tam uvízli ty tři dny, ono to fakt je asi kousek....no s tím autem budou to muset nějak přežít, dřív jsme jezdili Pendolínem z Prahy jenže s kojencem to by bylo ještě horší teda....

užijte si procházku my půjdem taky určitě i když je fakt hnusně tak tu sedět nemíním malému už to taky leze na mozek ještě že už je zítra víkend....

@emily327 děkuju, Samsonkovi je líp a líp díky antibiotik, jen mi je hůř a hůř, mám asi zánět dutin..:(

meleri
7. jan 2011

@emily327 super že se to zas rozjelo! pak si ještě dávej bacha kolem 5 6 měsíce, určitě preventivně můžeš furt jíst ty polívky, pít meltu nebo fenyklový čaj uvidíš že dlouhodobě to má na to vliv!

u nás to byla legrace - tím jak jsem pořád pila ten fenyklový čaj tak jak se pak malý v 14 měsících odstavil tak mě napadlo mu dát ten fenyklový čaj a on ho pak pořád vyžadoval, všem to přišlo divné co to pije, jo aha fenyklový čaj 😅 až teď se mu zprotivil...

finfrle
7. jan 2011

Zdravim,prave jsem dovarila polevku,vyzehlila ohromnou hromadu pradla pro malou az jsem ji zavidela jaky satnik ma 😅
V noci byla mala jako prokopnuta a stale jen pila a pila,budili jsme se co dve hodiny a ja spala jen 3za celou noc.Nejak jsem po uspani male nemohla zabrat.Jsem unavena ale bude dobre.
Uz ji slysim budi se mi zase...tak se opatrujte!

ivanajelinek
8. jan 2011

Ahojte babulky moje 😉 tak este sme na Slovensku.Vracia me sa v stredu spät do nemecka, tak uz budem s vami castejsie.Ako sa mate? Co vase pokladiky? My hrozne zle spinkame ☹ A nikde inde len s nami ☹

emily327
8. jan 2011

dobre ranko Alebo poobedie Ako sa mate? Mne mliecko uz ok, len ma od rana strasne boli hrdlo fnuk. Dufam,ze to mala nechyti, v stredu ideme na ockovanie, tak nech je zdravucka. Viete nejaky rychly recept na skore uzdravenie hrdla? Sedim tu so salom omotanym okolo krku, pijem teply caj, kloktam hrdlo teplou vodou so solou, to je asi maximum co mozem urobit,kedze kojim Ach jaj a tak som si davala pozor fnuk

emily327
8. jan 2011

Sedim, kukam super film o Johnym Cashovi a relaxujem Robila som svieckovu, tak si pojdem dat, mm vysava auto a upratal cely byt a svokra je na prechadzke s malou No komu je dnes lepsie ako mne? Ale mam divny pocit,ze mala je s niekym inym ako so mnou alebo mm.

finfrle
8. jan 2011

Ahoj holky zdravime!
@ivanajelinek nic si z toho nedelej moje malicka uz druhou noc nejak zle spinkala a i pres den je to nic moc.Dnes jsem ji dokonce po dlouhe dobemusela vzit do nasi postele a byla behem dvou minut tuha.Neni Lukasek moc nauceny na ruce a na to byt s vami stale?!Jsme to museli malou odnaucit,to ze je stale s nama a taky na hopani.Trvalo to dva dny ale ted je lepsi a usne i bez houpani.
Snad bude zase lepe jak u vas tak u nas. 😉 Uz se tu na tebe tesime.

schnucki
8. jan 2011

ahojik holky,

@meleri ja to zelezo budu brat a uvidime ... jinak udelam termin u holice a trosku to zkratim, aspon se tu vecne nebudou valet dlouhy vlasy a me to nepoleze na nervy 😀

@ivanajelinek stale na slovensku? to je parada ... nebude to treba tim ze nespinka doma? i kdyz nase mala s tim problemy nemela, ale je fakt ze jsem sebou brala kojici bulan a decku co ma v postylce ... tak snad se to spani az budete doma zas ustali 🙂

@emily327 neboj, na prochazce toho moc nezmuze s malou 🙂 ... jinak nevim co by jsi jeste mohla na ten krk 😖 preju brzke uzdraveni a at to mala nechyti jako u nas ....

@finfrle taky jste odnaucovali? me dokaze vytocit tchyne kdyz prijde a malou stale taha na rukach a ja pak doma dva dny bojuju s brekotem protoze ji necham v ohradce samotnou ....

jinak nase nachlazeni uz se lepsi, dneska mala spala uplne krasne, jen pres den trosku kaslala .... no ale vypada to ze na mm neco leze .... ach jo

prejeme vsem krasny zbytek vikendu 😉

meleri
8. jan 2011

dovolím si zas rýpnout nezlobte se na mě 😀 ale co vás na tom děsí nejvíc že by děti spaly s vámi v posteli nebo že by byly moc nošené? 🤐 jako že by ste je rozmazlily? do roka cca se dítě rozmazlit nedá potřebuje vás! ale už mlčím... 🙂

@emily327 no nevím jestli už tě bolí v krku tak to už asi nejde zastavit, jedině hodně vitamínu C. Nám v porodnici kdysi řekli že pokud někdo z nás bude nemocný tak okamžitě nosit masky na obličeji, dají se sehnat v lékárně, a hodně si mýt ruce, jinak nic, přeju ti at se ti to vyhne!

schnucki
8. jan 2011

@meleri nerypes 🙂 ... ja jsem nekolikrat vzala malou mezi nas do postele kdyz spatne spala nebo ted jak v noci kaslala, to jsem byla nesva ... ale nase mala nemela problem spat v postylce, nas to treba ani nenapadlo mit ji u nas v posteli 🙂

a co se noseni tyce tak ja to treba nemyslim tak ze dite by melo cely den nekde lezet, to vubec, samo si s ni hodne hraju, beru ji na ruce a treba spolu varime nebo delame co ja vim co, ale podle me kdyz si hraje sama tak ji nepotrebuju nosit na rukach, ... to bych pak nemohla ani na zachod 🙂 vis jak to myslim .... my treba malou ucime aby se zabavila sama, abych se mohla najist nebo si zajit na zachod aniz by mi brecela .... no a tchyne ma tendence ji stale nosit a ona pak nechce byt ani chvili treba na dece a ja ji pak tu zas ucim zabavit se i sama ....
doufam ze vis jak to myslim 😀
deti potrebuji nasi blizkost, ale ja jsem toho nazoru ze ona si umi hrat i sama a ja ji nepotrebuju cely den nosit, to bych pak nemohla nic ... ale neznamena to ji cely den nechat nekde lezet ....
uf, no snad jsem to napsala srozumitelne 😀

jinak samo mame kazda sve vychovne metody a je to kazdeho vec a okoli by se toho melo drzet a ne do toho kecat 🙂 ....
tim ted nemyslim tebe 😉

meleri
9. jan 2011

@schnucki já už mlčím, jen mi to nedalo! 😀 myslím že jste všechny skvělé mámy, jen se fakt nebojte že děti rozmazlíte! já jsem za stoprocentní nošení hlazení pusinkování včetně šátky atd 😀 tak se na mě nezlobte... 😅 myslím že brzo mě bude syn už odhánět at mu dám pokoj! 😝

ale jinak je to s tchýní už lepší? ta moje tu byla včera a ani jednou si nerýbpla tak to bylo fajn..

já už pomalu dokupuju věci do porodnice, už mi má dojít jen olejíček a gel a mám to všechno. jenom váhám s velikostí oblečků.

Sam byl malinkatý tak jsme využili tu velikost pro před. narozené hodně dlouho ale nevím jestli se to bude hodit na normální velké dítě....jinak svetříky pyžamka pohoda jen s těma bodýčkama se nemůžu rozhodout..

emily327
9. jan 2011

dobre ranko. Tak moje hrdlo je v stave,ze neviem ani rozpravat ☹ Som z toho unavena a na malu vobec nehovorim, iba ju nakojim a venuje sa jej mm. Chyba mi drobcek maly, ako sa vie porozpravat so mnou, pritulit si ju, pobozkat fnuk som z toho velmi smutna ☹ Ach jaj. Poslala som mm do obchodu, bol mi kupit zmrzlinu, tak som zvedava ci to pomoze. Lebo teplo mi moc nepomaha. Kedysi davno pradavno mi zmrzlina pomohla vyliecit hrdlo, tak som si dala kupit rusku zmrzlinu a uz som jednu zjedla. Dam si druhu poobede a uvidime ci to pomoze. Malinka si od rana krasne vkuse steboce, je uzasna. A ja som ticho no to zase vyhovuje mm sa smeje,ze ma aspon trosku kludu xixi

@meleri no na tvojom mieste by som vela tych newborn nekupovala. My sme mali jednu sadu vid v mojom albume prve foto. a potom jednu sadu body newborn asi 4 ks tusim. Ale je pravda,ze ich zopar tyzdnov nosila mala. A s tym mojkanim deticiek uplne suhlasim. Su este malinke a potrebuju citit lasku. Zase je pravda,ze netreba dieta nonstop nosit po rukach a nechat mu chvilku pre seba, ked sa hraje, ked zaspava atd. Ale nie je na tom nic zle, ked spinka s rodicmi v posteli sem tam alebo ked ho nieco boli atd. Rezim je rezim ale su situacie kedy dietatko nema svoj den, alebo ho nieco boli a uz je po rezime 😀 Mojkajme si ich pokial sa este daju 🙂 potom neskor uz nas budu odstrkovat,ze mami prestan 😀

@ivanajelinek uz sa na teba tesime 😉

@finfrle ahoj, jak je?

@schnucki ako sa mate? uz ste zdravi? co mm?

schnucki
9. jan 2011

@meleri spatne jsi me pochopila nebo ja to spis spatne napsala 😅 nemam nic proti noseni a mazleni, mala ted treba sedi u me na kline a v ohradce dneska byla jen jednou ....
me jen vadi kdyz si hraje a tchyne ji presto vytahne a taha na ruce .... deti potrebujou nehu a vedet ze jsme u nich, malou nekdy pusinkuju az moc, proto asi ode me ted chytla tu rymu 😀
jen si myslim ze ji nemusim cely den tahat na ruce, ze si muze i hrat sama .... jak to napsala emily, mazlim se jak to jde a davam ji najevo ze jsem stale u ni a ze ji mam rada, ale nemusim ji prece 24h denne tahat na rukach ....
snad jsem to ted napsala lepe 😅

a rozhodne se na tebe nezlobim nebo tak neco 😉

tchyne se podle me nezmeni, ale ja uz nemam nervy stale nad tim dumat, takze holt si nebudu uz brat servitky a jakmile se mi nebude neco libit proste ji to reknu a at si to prebere jak chce ....

@emily327 to me mrzi ze jsi stale nachlazena ... prejeme brzke uzdraveni 😉

my se mame dobre, ale mala ma stale rymu a kasle, v utery mame termin u doktora tak kdyz se to nezlepsi reknu jetsli mi neda sirup nebo tak neco .... davam male kapky do nosu ale jak u toho cgudinka vzdycky place 😔

meleri
9. jan 2011

@schnucki jo tak nosit na rukách mi nevadilo, spíš jsem ale na to neměla síly takže jsme spíš posedávali, pokud si dítě hraje třeba s hrazdičkou a nevyžaduje pozornost tak se má nechat, no tchýně si asi nemůže pomoct 😅 když vidí rozkošné miminko ....já jsem zas typ že děti druhých fakt ne, nevezmu pokud mě je nesvěří já to uměla jen s tím mým! 😅

@emily327

to je mi líto no zas jak kojíš tak by to možná malá nemusela chytnout ! s těma oblečkama, naštěstí nic kupovat nemusím, ale mám jich spoustu protože jsme je fakt využili a nevím co vzít do porodnice....zda ty newborn nebo už jeden měsíc...:( asi zkusím tři od toho a tři od druhého..

nám malý usíná v postýlce po obědě víc už nespí a večer usíná v postýlce a pak si ho přenesu a celou noc spí na mém rameni nebo tak přitulený já bych bez toho nemohla žít! a bude to těžké až mi řekne mami už tě nechci!

schnucki
9. jan 2011

@meleri me uz taky poalu odpadaj zada, takze si s malou casto hraju na dece .... jsem rada ze jsi me pochopila, nerada bych aby byli neshody 🙂 ... ted mm vymyslel ze mame na zemi matraci a na na ni deku, na malou tak netahne a ma hafo mista 😀

meleri
9. jan 2011

@schnucki to věřím mě strašně bolelo předloktí jak jsem ho nosila na ruce, naštěstí to už přešlo....to jsou takové stavy....
jeje já bych se na tebe nikdy nezlobila, jen jsem si tak rýpla z nudy 😅 protože mě to rozesmálo jak jste o tom tak vážně psaly...blbé je že když se nevidíme tak nevíme jak to ten druhý vlastně myslí, ale nene to ne!jen jsem chtěla říct abyste se netrápily takovými věcmi určitě jste skvělé mámy všechny tady a nemusíte se trápit tím že se dítě rozmazlí ! a pokud si vám hraje samo v ohrádce tak tím líp aspon taky člověk získá trochu času pro sebe!

já ani nevím vy máte nakonec tu hrací deku s hrazdou? vím že si to řešila před porodem jestli toto nebo jestli to lehátko...my jsme taky museli hodně podkládat v zimě, protože jsem měla strach že mu bude zima... to lehátko je asi taky super ale já už fakt nechcu nic kupovat..