Snažíme sa. Začali sme po lete 2008. Pridajte sa

jerryjanka
14. jan 2009

pokračovanie témy, ktorá priniesla vela tehuliek a snád vela prinesie ešte 😉

kikina666
25. feb 2009

presne tak stop s grafmi, ja ani netusim kedy to mam dostat 😀 😀 😀 a ani ci mi to meska 😀 😀 😀 kua dobra som co ?

alicao
25. feb 2009

kika..neverim, urcite vies, vied vies kedy si mala MS takze 1,2,3, a vies ktory dc si🙂
Ja som si este nikdy nemerala bt a ani nebudem, lebo som toho isteho nazoru ako vy..len to zostresuje cloveka, ale povedali sme si ze od buduceho cyklu sa nesledujeme, a Janka cyklus prave konci takze este nic neporusila🙂...a velmi jej drzim palce nech uz sledovat nic nebude musiet🙂

adrianka127
25. feb 2009

Ahojcek... 🙂

alicao
25. feb 2009

ahojky adrianka🙂

pralinka25
25. feb 2009

dobre ranko 🙂

susann83
25. feb 2009

dobre ranko babenky 🙂
uz mi idu smajliciiiiiiiii 🙂 🙂

jankabo
25. feb 2009

ahoj adrinka a pralinka aj Kika,
ešte tento mesiac sa chcem dosledovať, ale sľubujem že od budúceho cyklu už žiadne, meranie, počítanie ani sledovanie - máte tu moje slovo.
Baby dnes sa u nás vo firme rozhodne, či od 1.3. budeme chodiť do práce 2 mesiace na 80%, alebo budeme doma na 60%. Tak som zvedavá

alicao
25. feb 2009

janka , ani ta druha moznost nie je zlla...aspon by si si oddychla a mohla popritom hladat nieco ine🙂

susann83
25. feb 2009

alicka, tebe sa so mnou vcera snivalo, ze? ja som potom pozerala do snara, co to zanmena. a vidiet tehotnu zanmena zmena v zamestnani. ty si nechcela tiez menit? alebo sa zle pamätam?

kikina666
25. feb 2009

alicao ... no tak na to ti neviem dat odpoved, niekedy koncom januara 😀 ale kedy neviem, lebo som si to po tom neuspesnom IVF ani nepoznacila a navyse po umelom si nabita hormonmi, ze to fakt nevies 😀 😀 a navyse som tyzden po ET zacala spinit ale tak sem tam ano a sem tam nic, tak vobec ani netusim kedy

😀 😀 😀

alicao
25. feb 2009

kika, tak super, aspon bude prekvapko🙂, ale bolo to uz davno co si mala MS takze bacha🙂
Sussan, to janka chce zmenit, mne je tu dobre, teplucko🙂

kikina666
25. feb 2009

alicao ... ked ja neviem .... alicao ake bacha ???

alicao
25. feb 2009

kika noooo uz ti asi meskaju nie? ci po IVF sa to stava bezne?..bacha rovna sa- ziadne prudke pohyby a pady🙂

susann83
25. feb 2009

kocky, ja uz fakt neviem....
ako to mam chapat? mam to posunute?
pjosiiiiiiiiiii, mozem vam poslat moje dva grafy??

alicao
25. feb 2009

susann jasne ukaz

kikina666
25. feb 2009

alicao ... ja netusim ci meskaju, po IVF je taky rozhadzany cyklus, ze ani netusim co sa tam teraz deje

susan posli

jankabo
25. feb 2009

aho susan,
ukáž grafy ako to s tebou vyzerá

kikina666
25. feb 2009

susan no co je s tymi grafmi ?

susann83
25. feb 2009

tak, moj terajsi
http://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige/0/nu...

a minuly mesiac
http://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige/0/nu...

dik. a ked to uz fakt nebudem chapat, tak koncim.
a drahy ide v pondelok na spg.

kikina666
25. feb 2009

no podla mna by ti to teraz malo stupnut na ovulku

alicao
25. feb 2009

susann, este nebola ovulka, mozno ju budes mat okolo 19dc ako minuly mesiac, takze sexujete aspon kazdy druhy den nech nezmeskate🙂

kikina666
25. feb 2009

susan sme s alicao zhodli ....to vzacna zhoda takze to mas tutovku

adrianka127
25. feb 2009

presne tak susann. musis byt teraz pred ovulkou. Moze prist kazdy dalsi dnik... tak nezmeskaj... 🙂

alicao
25. feb 2009

kika 😀 ...inak ak ti nepride najblisie dva tyzdne MS tak testuj, jasne? to by bola sranda, keby si pred lyzovackou zistila, ze si tehu...musela by si sa len prechadzat po zjazdovke 😀 BODAJ BY!!!

susann83
25. feb 2009

jaj, uz som tu, je tu babka, tak nemam cas.

dakujem vam, ste zlate. tak sa musim nastavit na to, ze mam ovulku neskor. ja som si stale ratala ze 14-16 den.
a hor sa do roznych poloh 🙂 🙂

jankabo
25. feb 2009

Susan - kliďanko,
minulý mesiac ovu bola a vyzerá to tak že tiež ju máš neskôr ako ja a ALicka takže snažilkujte, snažilkujte, snažilkujte ona príde už zanedlho 😉 😉 😉

alicao
25. feb 2009

susann, ako janka vravi, je to uplne normalne, ja som mala 3 cykly za sebou na 19DC..tento na 17dc..vsetko je v poraaaaaaaadku 😀

kikina666
25. feb 2009

alicao ... hahahaha ako vtip dobre .... 😀 😀 😀 to by sa musel stat zazrak 😀 😀

susan len bacha az ta nesekne 😀 😀 😀 😀

alicao
25. feb 2009

kika...jooooooj zazraky sa deju....kukni na mna...aj take trdlo ako som ja sa vydalo 😀 😀 😀

kikina666
25. feb 2009

alicao a to je aj moj pripad ... ale zial dieta nezalezi iba od toho ...