Snažíme sa. Začali sme po lete 2008. Pridajte sa

jerryjanka
14. jan 2009

pokračovanie témy, ktorá priniesla vela tehuliek a snád vela prinesie ešte 😉

alicao
26. feb 2009

sussan..jeeeeeeej vidim🙂

pralinka25
26. feb 2009

baby ja tiez nic nemeriam ani nesledujem. Jedine sa snazim pocitat kedy mam dostat. Ale to neni kvoli miminu ale kvoli tomu aby som vedela na gynde povedat kedy som mala kedze som mala a aj mam problemy s tymi vajecnikmi.

susann83
26. feb 2009

uz aj ja steeeeeeeeeeeeem !!!!!!!!!!!!!!!!!

jankabo
26. feb 2009

Susan my všetky chceme a veľmi, veľmi.
Len nevieme kedy a hlavne či vôbec. Ja po tomto cykle už ideme k dokymu, včera sme sa s manželom dohodli že pojdeme ak sa tento mesiac nepodarí na vyšetrenie. Lebo tento cyklus dnes čo som začala je 12 mesiac snaženia.

martinex
26. feb 2009

ahojte dievcata...

ako sa dari? ci nedari? nejaka nova tehulka?

susann83
26. feb 2009

janka, tak ti drzim palceky 🙂

m sa snazime od septembra, ale aj tak manzel v pondelok ide na spg., ja nemozem lebo mam nohu v sadre :(((
a uz zacneme drzat dietu a cvicit, lebo budeme ako maly slonici...

susann83
26. feb 2009

marti, mas zlatu fotkuuuuuuuu 🙂))

martinex
26. feb 2009

susann dakujem 🙂

jankabo
26. feb 2009

Susan dakujem,
Marti aké máš krásne bruško 😵 😵 😵 😵 😵 😵
Aj ja by som už veľmi chcela, ale pozri akosi to nevyšlo zase ani tento mesiac

martinex
26. feb 2009

janka dakujem.. citala som ze pojdete s muzikom na vysetrenia... tak snad vam dobre dopadnu a dr.vam pomozu..

pralinka25
26. feb 2009

jani a kam pojdete? Ty na gyndu alebo pojdete do nejakeho centra?

susann83
26. feb 2009

baby, co vlastne robia na gyn. vysetreni? lebo ja by som tiez isla, aspon na krv, a tak, keby sa nemusim stverat na tu kozu.

susann83
26. feb 2009

jani, aj papas calibrum, alebo nieco pod.? lebo ja som mala nejake tri mesiace, ale teraz som uz prestala, kedze sa nam nedari, tak som to odlozila na neskor.

pralinka25
26. feb 2009

koza ta srdiecko neminie.
Ja to tiez nenavidim.
Robia len to co bezne na preventivnej prehliadke. Ja som sa stazovala ze mi nechodi mrcha. Tak mi robil bezne sono zo spodu a tam pricsiel na to v com je problem a az potom sa rozhodol urobit vysetrenie t krvi. Ale ci mam ostatne veci v poriadku ako napr. Vajcovody a tak to neviem.
Oni zacnu s podrobnymi vysetreniami az po roku dvoch od zaciatku snazenia.
Takze asi ti nic ine ako beznu preventivku neurobia. Mozno bude pozornejsi ak povies ze sa snazite o miminko.

susann83
26. feb 2009

tak ked pojdem na vys., poviem ze sa snazime uz dlhsie 🙂 a nie od sept. 🙂
len ja natu kozu nevyleziem, lebo mam sadru, tak si musim pockat. len som to chcela vybavit, kym som doma, aby som nemusela potom brat volno z prace...
tak nic

pralinka25
26. feb 2009

no to mozes povedat ze sa snazite dlhsie.

jankabo
26. feb 2009

Najprv idem na gyn.vyšetrenie, lebo tak som sa dohodla s doktorom, že teraz prídem lebo už je rok čo som bola na preventívka, takže mi urobí preventívnu, pošle ma na sono a asi mi urobí nejaké vyšetrenia neviem.
Uvidíme dúfam, že mi pomôžu.

pralinka25
26. feb 2009

no jani to je dobra cesta. A hlavne treba zacat zistovat o co ide

susann83
26. feb 2009

jani, moja kamoska sa snazi tiez asi uz rok, mozno aj viac. a bola u svojej gyn.dr., ta jej stale tvrdila, ze ma vsetko ok, ze nech sa len snazia. potom jej kolegyna poradila druheho dr., ten jej hned povedal, ze ma polycysticke vajecniky, ze to treba vyliecit, ked to mala vyliecene, zistil, ze nema ovulaciu, tak potom riesili to, nakoniec este zistili, ze jej manzel nema dobry spg., teraz to liecia... chuda moja, ona by uz tak isla na matersku, lebo jej to v praci lezie na nervy, a neda sa... oni tiez isli skor k dr., nie po roku, a aspon vedia na com su a mozu to riesit.

alicao
26. feb 2009

susan aj my sa snazime len 4 mesiac doktorke poviem, ze sa snazime rok...nieviem preco by som mala cakat, ked sa chceme dat obaja vysetri, aj ked len pre istotu, tak nato mame pravo a hotovo...

cukruska1920
26. feb 2009

kukuk

susann83
26. feb 2009

alic, ja si tiez myslim, cim skor na vys. aby clovek vedel, co ma robit...
jedna kamoska otehotnela hned na prvy sup, aj to jej priatel velmi nesuhlasil s dietatom...
a druha kamoska tiez otehotnela srandovne, skusala, ci ma vsetko v poriadku a myslela si, ze to potrva dlhsie a podarilo sa im po 3 mesiacoch, pri tom prave vtedy menila robotu, este sa jej sefka pytala, ci neplanuje v blizkej buducnosti dieta, a ona, ze nie a pri tom uz bola tehotna len o tom nevedela. sranda 🙂))

susann83
26. feb 2009

cukruska, ta predosla fotka bola lepsia (srandovnejsia) 🙂

jankabo
26. feb 2009

no dúfam, že dokiho nebudem musieť meniť, lebo zatiaľ som s ním spokojná,
vravel mi, že najlepšie by bolo urobiť najprv manželovi spg. lebo on absolvuje iba toto vyšetrene, čo dúfam, že dopadne dobre, ale žena môže mať tých príčin pre ktoré nemôže otehotnieť viac
No ved uvidíme. Este je to daleko, až po tomto cykle pojdem.

cukruska1920
26. feb 2009

susan..no keby mi ju admin nezrusil tak by som si ju tam aj dala 😠

pralinka25
26. feb 2009

cukrus zrusili ti ju oni?
Ale uz je tam zas a tusim nova verzia 😀

kikina666
26. feb 2009

susann kazdy druhy den sexovat to ten moj sialenec chce kazdy den, vcera prisiel nacapany tak som si oddychla aspon mi dal pokoj 😀

cukruska1920
26. feb 2009

prali....hej zevraj to ma byt len vlastna fotka..ale mozem ich okaslat...ked si daju vsetky z konika vlastu fotku dam si aj ja

susann83
26. feb 2009

cukrus, skoda, ze ti ju zrusili javascript:addEmoticon('☹','vBody')
ja som si tiez zmenila, len na nej viac vidiet manzela ako mna javascript:addEmoticon('😀','vBody')

kikina, keby mam kazdy den...no neviem ale by sa mi nechcelo, ale chlapi, to su maniaci, oni aj 3x za den 🙂)))

kikina666
26. feb 2009

susann no ved to ... moj muz bol na jednani so sikmacmi a zobrali ho do ich jedalne na obed, som sa narehotala >

Noo v jedalni to boli 3 soky
1- ked som hladal nozik tak nebol, len palicky
2- vsetko jedlo bolo v mistickach  ja som ich mal na tacke 5
3- vobec neviem co som jedol  / ale dalo sa to jest xixi

asi ho budem musiet zobrat do nejakej cinskej restiky a naucit ho jest palickami, viem si ho zivo predstavit ako sa tvaril ked dostal palicky miesto priboru a nechcem vidiet tu koselu ked pride domov 😀 😀