Snažíme sa. Začali sme po lete 2008. Pridajte sa

jerryjanka
14. jan 2009

pokračovanie témy, ktorá priniesla vela tehuliek a snád vela prinesie ešte 😉

jerryjanka
autor
26. feb 2009

3.3 ale vysledky až o dva tyždne

jankabo
26. feb 2009

aha, takže aby si vedela budem na vás myslieť a potom mi podrobne napíšeš čo sa tam dialo a ako to prebiehalo plati??
Jery ty si ešte meráš BT???

jerryjanka
autor
26. feb 2009

nemeriam - nie je dôvod -
velmi chvalia helios ty by si však išla do ineho centra niekde v KE našťastie helios ma vraj najlepší prístup lekárov a najlepšie výsledky
a všade to inak chodí - a možno ta tam ani nepošle doktor - a bude ta riešiť sám

jankabo
26. feb 2009

my by sme išli asi do Prešova, ja som sa uz o tom so svojim dokym rozprávala a chválil tiež Prešov, ked pojde do toho Heliosu nemohla by si sa spýtať či nevedia o takomto dobrom centre na východe Slovenska???

jerryjanka
autor
26. feb 2009

no to netušim či mi niečo take povedia predsalen si budu hajiť svoje zaujmy skôr sa spytaj bab ktore chodia do tych centier ako su spokojny
ale v jednom v košiciach su vraj neprijemní

jankabo
26. feb 2009

jezis, to ani nehovor, práve tam kde majú byť k ludom príjemný a láskavy je to naopak. To je strasne.
Ja som slúbila ze nebudem tento cyklus merat, no som zvedavá či vydržím.
Tak sa maj a drž sa, zájdi k nám častejšie 🙂 🙂 🙂

jerryjanka
autor
26. feb 2009

no preto som rada tomu heliosu - tam su vraj strašne zlatí tí ludia - aj doktori
tak snad zistime pričinu aj ked by som rada keby žiadna nebola ☹

jankabo
26. feb 2009

jasne ze nebude, ani na to nemysli, vsetko bude oky. 🙂

jerryjanka
autor
26. feb 2009

😝 no to dufam

jankabo
26. feb 2009

pozeras ordináciu???
vidíš tu tehulko, boze kedy my tak budeme na sone s bábom 🤐 🤐 🤐

jerryjanka
autor
26. feb 2009

neboj budeme - ja ordinaciu nekukam kukam vyjednavačov - a potom panelak
ale verim že aj my budeme maminami 😵

jankabo
26. feb 2009

jery pozerala som na tu stránku helkosu a sú tam aj Košice

jerryjanka
autor
26. feb 2009

no tak si vyber to
ale akí su tam to neviem
ale snad su ok 🙂

jankabo
27. feb 2009

dobré ránko,
tak snažilky a som zase prvá 😎 😎 😎 😎

janulka83
27. feb 2009

ahojte baby
ako sa dari so snazilkovanim?? 🙂 🙂 🙂

jankabo
27. feb 2009

ahoj jani,
nijako, zatiaľ žiadna tehulka na obzore nie je a ty ako???

alicao
27. feb 2009

Ahoj Jankabooooooo nejaka si vysmieta🙂 🙂 takze predpokladam, ze MS este nedorazila🙂 ukaz grafik🙂

jankabo
27. feb 2009

ale dorazila Ali, dnes ráno dorazila, ale čo už narobím, kašlem na všetko , teším sa že je piatok a že si troška odýchnem cez výkend. Vieš že ma to veľmi mrzí, ale asi to tak ma byť.
A ty ako????

alicao
27. feb 2009

Jankabo...aaacho jo...viem ako sa citis...ale nevzdavat sa!!! 🙂
Ja som 9den po ovulke...takze cakaaaaaaaam na zazrak 😀 !

jankabo
27. feb 2009

neboj, zázrak príde uvidíš a ako sa cítiš, ty si nemeráš teplotu takže to bude prekvapko 😉 😉
Ja začínam mať už hnusné bolesti brucha a asi sa začnem kývať ako ty ak to pomáha 😀 😀

jerryjanka
autor
27. feb 2009

ahojte
vidim že debata v plnom prude už od rána 😀
my už abstinujeme - kvoli spg 😠

alicao
27. feb 2009

Janka, uvidis pomaha to, este asi si to dam patentovat 😀
Ja sa citim, ako...ako...ako...godzila 😀 , prsia mi idu vybuchnut a bruho tak isto...kazdy mesiac to iste..co ti poveim 😀 , nec nezvycajne
Inak ak si chces merat teplotu tak meraj, ale len po ovulku potom prestan a len cakaj...ok?🙂

alicao
27. feb 2009

jerry, ahoj🙂 aj nas to caka buduci mesiac..som zvedava, ci sa potom trafi do poharika 😀 😀 😀 , potom napis co a ako...neviem si to predstavit, aj ked tetuska na recepcii bola mila a snazila sa popisat, ale samotny akt ..no..bude sranda 😀 , ides s manzelom dnu? ci chce byt sam?

jerryjanka
autor
27. feb 2009

chce aby som šla s ním - no uvidime či sa nebudem smiať 😅
akurat na vysledky sa čaka 2 tyždne - že to je nejaky komplexny spg ošediviem dovtedy

alicao
27. feb 2009

jerry, ano aj nam to povedali...nevadi, ved to je len 14dni..lepsie nez o rok🙂

jerryjanka
autor
27. feb 2009

tiež ideš do heliosu?

pralinka25
27. feb 2009

dobre ranko slniecka.
ja budem mat uz tusim mrchu aj ked mala by prist az za 5 dni. Tusim sa mi skracuju cykly od toho Gynexu.

kolienko
27. feb 2009

ahojte, jerryjanka... aj my abstinujeme kvôli spg. kedy zanásas? a kolko dnové spermijky más priniesť?

jerryjanka
autor
27. feb 2009

kolienko - ideme priamo do heliosu na odber -a mame mať 3-5 dní - tak budeme mať 4-dnové 😀

kolienko
27. feb 2009

ja to nesiem k svojmu gynekologovi. majú byť 5 dňové. a výsledky budú v ten den. ale ty budes mať asi iné vyštrenie.... 😉 kolko sa snažíte?