Snažíme sa. Začali sme po lete 2008. Pridajte sa

jerryjanka
14. jan 2009

pokračovanie témy, ktorá priniesla vela tehuliek a snád vela prinesie ešte 😉

martinex
9. mar 2009

kocky mi sme vas neopustili... stale na vas myslime a mooooc vam prajeme //

tak este raz tfuuuuuuuuuuuuuuuuj tfuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuj tfuuuuuuuuuuuuuuuuuj

a teraz vsetky poctivo snazit...

kikina666
9. mar 2009

no snazit sa snazime o zivot ale s akym vysledkom ☹

pralinka25
9. mar 2009

no mozno sa snazime az moc alebo si to uz fakt neviem vysvetlit. Alebo nas niekto zaklial

kikina666
9. mar 2009

prali mi hovor ... mne mama v sobotu povedala ze ja som smoliar na pohladanie od malicka ... a ma pravdu ze jedine stastie ktore som mala je moj muz ... a to je asi tak vsetko a este jedno ked ma zrazilo auto na bicyklli, ze som to prezila a nezabila sa

jankabo
9. mar 2009

Marti dakujeme, mám pred ovulkou tak snád to pomože a niečo sa na mna nalepí, teda nech sa nalepí na všetky, lebo aj my chceme mať také krásne brušká 🙂

kikina666
9. mar 2009

jankabo drzim palce nech ti to vyjde, dopekla ved to tu uz musi niekto nakopnut

adrianka127
9. mar 2009

jani, kiki tak pekne do toho, nech to tu uz niekto nakopne... 🙂
kiki o kolkej budes testovat?

kikina666
9. mar 2009

az ked pridem z roboty ... okolo 16.00 odidem a pojdem do lekarne kupit test a potom testnem

susann83
9. mar 2009

alicka, prali, ako sa vam dari v merani a zapisovani teploty?
kiki, tes sa na lyzovacku, tam dojdes na ine myslienky a oddychnes si, aspon dufam, ze sa ti to podari, drzim palce aby ste mali krasnu lyzovacku 🙂 hadam ta mrcha doraz co najskor

adrianka127
9. mar 2009

kiki, tak radsej moc nepi, nech nemas velmi zriedeny moc. Drzim ti palceky, ale ak to nevyde tak uz sa pre to nenervuj, uz si sa trapila dost... ☹ Treba nabrat novu silu do dalsieho snazilkovania... 🙂

jerryjanka
autor
9. mar 2009

ahojte snažilky
kika ms stale nikde svina jedna?

adrianka127
9. mar 2009

Cukruska, nejak sa nam neozyvas... ides zajtra so mnou adenkou a martinex na stretnutie?

jankabo
9. mar 2009

Ahoj Jerry tak ako??? Ešte neviem nič z vyšetrenia????
Kiki ano mohla by to už niektorá nakopnúť, ved to už nie je normálne, nikto nič mesiac čo mesiac. Nechápem

jerryjanka
autor
9. mar 2009

janka nič moc neviem akurat hormonalny profil z 2DC je ok - ostatne zistim buduci piatok - to ideme znova do heliku. tam zistim asi aj spg - a idem na pct test - to je test na protilatky proti spermiam v cervikalnom hliene

alicao
9. mar 2009

Susan, mam dost vysoke tepltoty hned od zaciatku, neviem preco, ci som chora, ci na hlavu ci co 😀

http://www.fertilityfriend.com/home/260601

jerryjanka
autor
9. mar 2009

jankabo vy idete kedy?

susann83
9. mar 2009

alic, neviem cim to moze byt, mozno to je pre teba normalne, ze mas vyssie teploty. ja uz tolko porovnavam tie krivky a vsetky su rozdielne a stale dufam ze mi ta mrchana nedojde....

jerry, drzim palceky na vys., aby vsetko dobre dopadlo.

alicao
9. mar 2009

sussan, aj ja porovnavam 😀 , potom ak nahodou budem tehotna tak budem mat kolko 38 stupnov? 😀 😀 😀

alicao
9. mar 2009

susan, ten tvoj poklej je este skoro na mrchu, moze to byt aj uhniezdovanie, nestracaj nadej🙂

kikina666
9. mar 2009

adrianka ... s alkoholom som skoncila, kupila som si vitaminy na pecen a idem si ju dat do poriadku

jerry ...neni jej a bodaj by jej nebolo na najblizsich 9 mesiacov, uvidime poobede, aj ked tomu moc neverim

alic to je snad dobre nie ??

adrianka127
9. mar 2009

kiki ja som myslela aj vodu. Ked pijes vela tekutin tak mas redsi moc a test ti neukaze spravny vysledok... 🙂

susann83
9. mar 2009

alic, to nevadi, ze budes mat 38 teplotu, kym to babatku nevadi, je to jedno 😉 😉 hlavne ze budes tehulka, no nie?
ja som zvedava, ci dojde mrcha. a na FF mi prichod mrchy zaznacil na 11-teho. necham sa prekvapit

kiki, kupuj spravny testik, s 2 // , nie taky biely ako som mala ja dnes 😠

kikina666
9. mar 2009

susan a kde take predavaju ? s // ? vycestujem tam

susann83
9. mar 2009

kiki, ja neviem, to sa musis opytat adenky a marti, oni niekde take zohnali, tie ti isto poradia 😉 ale hadam aj v tvojom okoli budu take mat 🙂 🙂

pralinka25
9. mar 2009

susan no meriam poctivo. Len neviem ako sa sem vklada ten graf

kikina666
9. mar 2009

susan no len aby ... 😀

jerryjanka
autor
9. mar 2009

alica - to maš v pohodke - ja napriklad ked som meravala som nemala 37 stupnov ani po ovulke :D

jerryjanka
autor
9. mar 2009

kika držim prsty

jerryjanka
autor
9. mar 2009

inak mne v heliose doktor fakt zakazal merať že to zbytočne stresuje
no u pralinky to je take pochopitelne bo ma pco - inak aj ja mam pco - sice hranične ale mam - ale ovulujem a to je dôležité - len sa bojim aby to nebolo časom horšie

pralinka25
9. mar 2009

jerry snad to horsie nebude. Dokonca sa to moze aj stratit. Hlavne ze ovulujes a to je podstatne. Robili ti aj hormonalne hladiny???

Ja teda nesledujem kedy bude ovulka ale ci vobec bude. Ja sex kvoli ovulke neuznavam.