Snažíme sa. Začali sme po lete 2008. Pridajte sa

jerryjanka
14. jan 2009

pokračovanie témy, ktorá priniesla vela tehuliek a snád vela prinesie ešte 😉

jankabo
13. mar 2009

Baby to dnes ste sa na mna vykašlali alebo čo???
Ja už odchádzam domov dnes o 12.00 hod, od pondelka až do 6.4.2009 sme doma na 60% - platu , to je paráda 😠 😠 😠 😠
Kiki čo mrcha - dúfam, že sa blíži.

alicao
13. mar 2009

ahojte zienky🙂
bola som na tom infekcnom...bolo tam tolko chorych ludi, tak ak som doteraz nebola chora..teraz uz budem...a doktor je debil maximanly ani sa na mna nepozrel...
kika, presta s tym tvojim vecnym pesimismom!!! nezhadzuj sa!
susan, to snad nie...asi sme zakliata tema...nezmenime nazov?
janka ahoooooooooj🙂

kikina666
13. mar 2009

alicao papirik prisiel, dakujem

no mrcha zatial na vlozke nie je nic, ale ked si utriem tak je jasna krv .. tak sa to snad spusti

dnes mi pisala jedna kocka z heliosu tym clostylbegytom jej nastimulovali 5 vajicok a kazali jej sexovat ...a nam by to vyslo keby to prislo dnes ze by folikuly praskli a vajicka sa uvolnili hned prvy den dovolenky .... a viete co by to znamenalo ???? obrovska sanca

baby teraz sa modlite aby sa mi to spustilo

alicao
13. mar 2009

kika, to by si akoze nemusela ist na umele, len by ti vovolai viacvajickovu ovulku? ci ako?

kikina666
13. mar 2009

alicao presne tak

jankabo
13. mar 2009

Kika ja som ti včera písala že je škaredé počasie, že tá moja ti troška bude meškať ale neboj už je blízko, takže som rada že je na ceste, lebo to pomôže aj tebe aj mne,
ALicka pa a na konika budem chodiť lebo budem doma.
CMUK

alicao
13. mar 2009

janka, ake pa? ty sa lucis na dnes?

alicao
13. mar 2009

kika, to by volo supis, tak nech sa to rychlo spusti, aby ste mohli aspon trojicky na chate zamiesit 😀 !

susann83
13. mar 2009

kde ste vsetky??? ☹

vcera ako som bola u lekara, som mu hovorila, ze si meriam teplotu, ale mi jemne povedal, ze je to na nic...ze to len otravuje....
ale som mu vysvetlila, ze aspon viem, ze sa vo mne nieco deje, ze nieco asi funguje....dal mi zapravdu...
no uz nemusim merat, ani nebudem, len sexikovat 😀 😀 😀
od mrchy po mrchu a hadam sa tam nejak trafime 😉

prali, tak to nepotesi, kontrola netu 😠
drz sa, uzi si vikend 🙂

susann83
13. mar 2009

😅 😅
trosku som prehliadla druhu stranu

alicka, aj ja myslim ze by sme tu temu mali premenovat, lebo sa jej nejak uz nedari

kiki, to ba bola sranda, ze trojicky 😀 😝

alicao
13. mar 2009

susan, som nasrata na doktorov, takze z ich vyrokov si ani ty nich nerob, tvaria sa najbudrejsi na svete a do pocitaca tukaju jednym prstom...

susann83
13. mar 2009

alicka, ale zas v niecom mal pravdu, ze to meranie je otravne a potom len cakas, aka bude teplota, ci stupne, ci klesne... ku koncu cyklu som sa uz nevedele dockat rana, aby som zmerala teplotu 😅
ale teraz aspon viem ze nieco funguje, cize na orientacne zistovanie je to dobre.

este vravel, ze aj ked podla teploty zistis, ze bola ovulka, nie je iste ze naozaj aj prebehla, lebo tie teploty tak vela nepovedia ako vysetrenie krvi. v krvi ma byt vyse 300 pikogramov myslim estrogenu, aby bola uspesna ovulacia. ked je okolo 150, to je velmi malo a ovulacia neprebehla.

pekne mi ukazal vsetko na ultrazvuku, aj folikuly som tam mala, ale ci som mala ovulko, alebo nie to mi nepovedal 😒

alicao
13. mar 2009

susan, to znie ako dost schopny doktor, bohuzia je ich malo...
aj moja rec je zistovat teplotu len do ovuacie, potom len cakat do ms alebo nie...aj to tak urobim, ked mi graf vyznaci ovulku prestanem merat...ale ja to poistujem aj ovulacnymi testami🙂

kikina666
13. mar 2009

baby volala som do heliosu ... tak ked sa to spusti 3.-7. den mam uzivat clostylbegyt a 23.3. na utz,

len aby sa to uz spustilo, ale uz ma vsetko pobolieva a aj mam pachute v ustach ... jezisi nech sa to spusti ☹ silno to teraz potrebujem

alicao ake trojicky???? ja nechcem trojicky co by som s nimi robila ???

susann83
13. mar 2009

alic, aj ja som si tento mesiac robila ovulacny, ale bol pozitivny uplne inokedy ako mi graf vyznacil ovulku.
a mala som uz len jeden, som to potom nechala tak

lekar bol mily, bola som u neho prvykrat, pekne sa ma popytal.
odporucil mi ho kolega, ze spolu dlhe roky robili, dufam ze aj bude taky dobry, ako mi tvrdil

alicao
13. mar 2009

kika, kocikovala by si🙂)))
susan, ja meriam prvy krat, tak som zvedava ci sa test trafi z grafom🙂
doteraz som len testovala, a vzdy 14 dni po pozitivnom teste mi prisla MS takze testom verim...graf...no uvidme...

kikina666
13. mar 2009

preboha co si sa zblaznila ... ak bude jedno budem stastna prestastna

alicao
13. mar 2009

kika ale ak budu tri budes 3 krat stastnejsia prestasntejsia🙂))

kikina666
13. mar 2009

alicao ja budem prestastna ak budeme jedno krasne zdravucke babenko a ked budeme mat nekosr dalsie tak to bude uzasne .. ale na zaciatok mi staci jedno zdravucke babenko

alicao
13. mar 2009

kika a keby boli tri tak by si ich nechcela?

kikina666
13. mar 2009

ale jasne ze chcela vsetky tri vobec by mi nevadili ani 4 ...

len aby som uz pred sebou kotulala brusko

jankabo
16. mar 2009

Dobré ránko,
baby vy ste sa teda riadne vykaslali na koníka.

kikina666
16. mar 2009

dobre ranko

babenky dnes som zacala s clostylbegytom ... uvolnenie vajiciek mi vyjde na dovolenke .. takze zatial to vyzera nadejne

jankabo
16. mar 2009

Kiki tebe prišla mrcha a to mi hovoriš iba tak,??,??
Kedy došla???

kikina666
16. mar 2009

v sobotu ... dnes som zacala s clostylbegytom ..

adrianka127
16. mar 2009

Dobre ranko baby...mam novinu... 🙂 Dnes mi test ukazal // 🙂 Prvy krat v zivote som pocitila, co su ozajstne slzy stastia. Viem, ze som este len na zaciatku, a ze sa este vselico moze stat, ale som stastna... 🙂

adenka
16. mar 2009

adriankaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵
gratulujeeeeeeeeeeeeeeeeeeeem 😵 😵 😵 😵

susann83
16. mar 2009

dobre ranko babulkyyyyyyyyyyyyyyy

kiki, to je super, tak na lyzovacke si urobite pekne romanticke vecery a bude dobre 😵 😵

jani, ty ako s teplotou?

a aky ste mali vikend?
ja mrchovy, ale len piatok a sobotu, vcera to bolo uz take o nicom.
o chvilu idem na odber krvi, na hormonalny profil

babenky, boli sme pre vysöedky spg., ziadna slava, nejaky zapal, malo, pomale a este aj morfologia je zla...
dufam, ze aspon ja budem ok

ale dnes dojde kamoska k nam na par dni, uz ma 9 mesacnu dcerku, uz som ju od vianoc nevidela, 😵 tak sa tesiiiiiiiiim 😀

prajem vam krasny, aj ked pracovny den 🙂

adrianka127
16. mar 2009

dakujem baby, tie ciarky boli obe uplne vyrazne, ziadne lovenie svetla... 🙂 Mam velky strach a zaroven sa neuveritelne tesim... nemozem si pomoct... 🙂

cukruska1920
16. mar 2009

Ahojte....pridem a co to ciiiiiitam..... 😵 😵 😵 Adi....gratulujeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeem............ujha.....skoda ze som nebola na tom stretku..... ale ktovie.... dnes som 29DC a mrcha zatial nikde 🤐