Snažíme sa. Začali sme po lete 2008. Pridajte sa

jerryjanka
14. jan 2009

pokračovanie témy, ktorá priniesla vela tehuliek a snád vela prinesie ešte 😉

alicao
19. mar 2009

janka aspon nieco, supis, snazikovali ste sa o sto sest to je hlavne, teraz to uz nechaj na vysie sily 🙂
adrianka to radi pocujeme a drzime palceky, ja sa chystam tento mesiac za tebou, vcera ma doktorka poslala doktorka domom sexovat, lebo bolo teste po ovulke, takze....strilali sme na ciel!!! ci sme trafili uvidime o 13 dni!!! 😀

kikina666
19. mar 2009

jankabo .. este mi zostali 3 tabletky clostilbegytu, zajtra je po nich a v pondelok idem na kontrolu folikulov

alic neboj vyjde

adrianka ahoj a preco by nemali byt spravne ....

adrianka127
19. mar 2009

cukru, no to je super, to vyzera nadejne... a preco sa nechystas testovat?
jani ukaz aj ty grafik, ked mas pocit, ze ovu bola, tak nevadi, ze nemas idealne teploty...Ziadna metoda nie je dokonala...

cukruska1920
19. mar 2009

adi...neviem....okrem bolenia prs nemam ziadne priznaky zeby som mohla byt tehu...tak stale cakam mrchu

jankabo
19. mar 2009

ADI už nás viacej tak nestras, velmi som sa o teba bála, ale som rada ze si v poriadku,
CUKRUSKA PROSIM TA UKAZ NAM GRAFIK.!!!!!!!!
Alicka tak ty si teda kamoška, ty ides za Adriankou bezo mňa.???? No počkaj........

adenka
19. mar 2009

ahoj adrianka 🙂

cukru tepltoa je super...ani ja som nemala ziadne priznaky, takze ja by som na tvojom mieste zajtra testla...

kikina666
19. mar 2009

cukru ukaz graf ... takze vyzera to na 2 tehulky tento mesiac

alic a ty to mas tiez poriadne nahnute .... kurnik a ja ta dovolenka snad nieco uplacame to by bola sila 😀

alicao
19. mar 2009

janka to som nepovedala! 😀 tak daj ruku a pojdeme spolu🙂 plati?

alicao
19. mar 2009

kika ide jar, vsetko sa prepudza, rodi, vznika novy zivot...skus si predstavit , ze si luka a bude to v tebe rozkvitat🙂
asi si myslis ze mi sibe, ved mozno aj ano ale myslim, ze to funguje🙂

cukruska1920
19. mar 2009

http://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige/0/nu... som nechcela merat tento cyklus ale akosi som neodolala..... 😅

alicao
19. mar 2009

adrianka, intimus otazkus....vy ste sa trafili do ovulky?

jankabo
19. mar 2009

ale povedala, ze sa chystáš tento mesiac za Adriankou 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 ale aby si vedela ze som tvoja kamoška, tak ja ti to z celého srdiečka želám.
Takže dohodnuté ovulku sme mali rovnako, takže ideme k tehulkám plati???? 😉 😉 😉

CUKRUSKA PROSIM TA UZ NAM UKAZ GRAF, NECH SA POTESIME A INSPIRUJEME 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

adrianka127
19. mar 2009

cukruska, zatial to nevyzera zle... uvidis ako sa to vyvinie. Ja som tiez skakala medzi 37 a 36,9...

adrianka127
19. mar 2009

Baby, este raz prepacte, ze som vas vystrasila... 🙂 a strasne vam drzim palceky nech sa ku mne pridate (aj ked to este nemam potvrdene od Dr...)

alicao
19. mar 2009

janka, plati🙂! uz nemeraj, uz to nechaj na prirodu, intuiciu, teplomer nateraz odlozit, lebo ten ti bude len tvorit nove a nove myslienky ktore budu branit tej vysej moci prejt do tvojho bruska...
dnes som nejaka filozofka....uz mlcim🙂

adrianka127
19. mar 2009

alicka, ja som na 100% vystihla ovulku. Ukazala mi to teplota aj ovu testik a v den ovulky sme presexikovali celu noc... 😉

jankabo
19. mar 2009

Cukruska som rada, zatiaľ to vyzerá dobre, kedy sa chystáš testovať???? V pondelok????
Alicka dnes si mala čo na raňajky,???? Dnes ti to ide 🙂 🙂 🙂

adenka
19. mar 2009

cukru vyzera to super...drzim paluchy 😉

alicao
19. mar 2009

adrianka, celu noc....jooooooooooooj kde su tie casy....sakra...starneme..aaaach jo...

alicao
19. mar 2009

janka 😀 😀 😀 rohlik so salamov ,takou nezdravou, pikantnou a cibulu..hehe, ale co sa cudujes? pri teplote 37.1 mi musi trosku harasit🙂 😝 😢

jankabo
19. mar 2009

Alicka je to dobre na udržanie teploty???? AK ano tak ihned si idem dat aj ja. 😀 😀 😀

Adrianka ty si teraz este brala tie kvapky GYNEX????

alicao
19. mar 2009

alebo....sa mi prihrieva mozog, dostava sa do hladiny alfa, mozno dokonca do hladiny beta a zacinam vidiet tajomstva zivota, odkriva sa podviedomie....a .....tak..... 😀 😀 😀

alicao
19. mar 2009

janka, no ...salama bola paliva, mozno pali az natolko, ze fakt drzi teplotu hore....hehe....tie nase teorie, keby poculi dokotori..... 😀

jankabo
19. mar 2009

Alicka to som si už stihla dnes všimnúť ze sa dostávas do inej hladiny, aké tajomstvo sa ti už vyjavilo?????

Cukrus tak kedy požiješ taký test čo tam budú //?????

alicao
19. mar 2009

janka, prezradim mozno neskor, ale uz 2 krat tento tyzdne sa mi to potvdilo...este neviem, ci to bola nahoda, alebo to fakt funguje, zatial len moniturujem🙂

jankabo
19. mar 2009

važne????? to je potom super nie????
A mas dalšie predtuchy co sa udeje????? A čo sa ti potvrdilo????

kikina666
19. mar 2009

alicao .. ty basnicke crevo, nemyslim si je to OK ... pocuvaj a kedy kuknut do nasej heliosackej temicky ?

cukru tak ten tvoj graf vyzera zatial velmi nadejne ... huraaaaaaaaaaaaaaaaa

alicao
19. mar 2009

nieco na razveselenie:
chlap roznasa mlieko po meste s konom a zaprahom, ked skonci skoci si do krcmy na pivo.
ked vyjde von z krcmy uvidi,ze ma kona namalovaneho na zeleno...vrati sa do krcmy a opyta sa:
Kto mi namaloval kona na zeleno?
postavi sa velky svalnaty mafian a namyslene pohrdavo povie: Ja! Chces s tym nieco robit??
mliekar odpovie...Len som chcel povedat, ze prvy nater uz uschol! 😀 😀

pralinka25
19. mar 2009

ahojte babulky. Teda ta jar nacisto funguje 😵
To je super. Len ja si budem musiet zalozit novu temu 😲

cukruska1920
19. mar 2009

janka..... bojim sa testovat...tak uvidim ako to bude dalej