Snažíme sa. Začali sme po lete 2008. Pridajte sa

jerryjanka
14. jan 2009

pokračovanie témy, ktorá priniesla vela tehuliek a snád vela prinesie ešte 😉

cukruska1920
21. mar 2009

janka....absolutne ziadne... ja som ani len netusila zeby som mohla byt... to sme si len robili srandu s babami v grafoch...lebo v ten den isli vsetky testovat...a ja ze idem aj ja tak z prce... za 4 dni som mala dostat...tak som urobila a hned vyliezla druha palica...to bolo prekvapenie ako hovado... ale zacinam tomu verit ze ak to clovek najmenej caka stane sa to... ja som to teda necakala vobec...sme boli na dovolenke a na miminko ani pomyslenie a bum... 😅 ,,, takze idem pozerat katalogi 😀

jankabo
21. mar 2009

Tak to bolo určite krásne prekvapenie 🙂 🙂 🙂
Takže vyberaj dovolenku aby ste naspät z nej prišli traja, možno do dovolenky už aj budeš tehu 🙂 🙂
Kam by ste chceli ísť???,

susann83
21. mar 2009

jani, ja cely den hladam na nete byty, uz ma z toho boli hlava.
ja fakt netusim, odkial beru ludia peniaze na tie byty a domy....
mam z toho pomaly depky.

cukruska1920
21. mar 2009

janka... mmh...praveze k moru nepojdeme lebo ja som mala alerigiu na slnko a polku dovolenku som stravila na izbe takze asi pojdeme len niekam sem k nam ... do tatier alebo tak...

jankabo
21. mar 2009

tak ti prajem, aby ti to vyšlo,
baby zatiaľ sa majte, my ideme odvoliť, lebo este sme neboli. 🙂

susann83
21. mar 2009

cukrus, ale to je jeno, kam pojdes na dovolenku, hlavne ze si oddychnes a uzijes si volno, no nie?

aj ja by som mala zacat pozerat dovolenky, hadam dovtedy bude moj drahy ok a mozme z dovolenky dojst traja 😵

cukruska1920
21. mar 2009

suzan.. uz to nejak neriesim... bude ked bude... a co je tvojmu drahemu?

susann83
21. mar 2009

cukrus, bol na spg., ma zapal a malo, trosku pomlaych plavcov, tak dostal lieky. dva druhy antibiotik, dufam ze to lekar neprehnal...

ides na to dobre, ze sa na to nesustredis, aj ja som si myslela, ze mi to tak pojde, ale sa mi nejak nedari nerozmyslat nad babom 😒

ale aj tak babo pride, ked bude ten spravny cas 🙂 🙂

cukruska1920
21. mar 2009

susan.. ja som sa to uz naucila

susann83
21. mar 2009

cukrus a co je ten femigard, co pijes?

cukruska1920
21. mar 2009

este nepijem ale po mrche zacnem

susann83
21. mar 2009

je to tiez nejaka kombinacia vitaminov?
lebo ja som si kupila bylinky, a zacala som pit alchamylku, ale len tento mesiac a velmi mi to nechuti 😝

cukruska1920
21. mar 2009

ja mam rada bylinkove caje...aj alchemilku.... a co sa tyka toho femigardu...daj si www.magister.sk a tam si zadaj do vyhladavaca femigard a vyhlada ti ho

susann83
21. mar 2009

dakujeeeeeeem, uz som to prestudovala 🙂

cukruska1920
21. mar 2009

a? .... ja som ho brala od jula a v auguste som nasla //...ale mohla to byt len nahoda....ale ktovie...

susann83
21. mar 2009

znie to dobre, je lepsie nieco prirodne, ako chemiu.
zatial beriem len calibrum, ale neviem, ci je to teraz nieco platne, ked mazel berie atb.

ale zas kamoska nebrala nic, len si povedala, ze by skusila, co to spravi, ked si nedaju pozor a na prvy sup sa im podarilo a teraz v aprili ma termin 🙂 🙂

v kazdom pripade vitaminy urcite neuskodia, tak si urcite nieco naordinujem 😀 😀

cukruska1920
21. mar 2009

ja som brala tiez calibrum ale dost som z neho pribrala tak som ho vysadila....teraz beriem len kyselinu listovu

susann83
21. mar 2009

vazne si z neho pribrala? ja som ho min. rok brala 3 mesiace, potom som si dala pauzu a teraz som zas zacala.
aj ja som pribrala, ale neviem ci to bolo z calibrumu, alebo z mojej roboty a stresu, a tak.

a pred tym ako si otehotnele, ten rok ste boli aj na nejakom vysetreni, ci ste to vtedy nechali tak, na prirodu?

cukruska1920
21. mar 2009

ja som ho brala asi pol roka a pribrala som 5kg

neboli...len muz bol na spermiograme...

jerryjanka
autor
21. mar 2009

ahojte strigy
dnes sme boli v bešenovej tak som tu vôbec nebola ale teraz som tu idem vas dočitať

susann83
21. mar 2009

jerry, juuuuuuuj, besenova, to je moje miesto, hlavne ten vitalny svet, super miesto 🙂 🙂 🙂

jerryjanka
autor
21. mar 2009

tam sme neboli - mali sme busines balík
ale jakuzzy som si užila a poopalovali sme sa bolo super

zajtra začinam brať duphaston 😖

susann83
21. mar 2009

preco zacinas brat duphaston?
cely tyzden som tu nebola, tak mi asi nieco uslo....

jerryjanka
autor
21. mar 2009

susann - mam nahovno hormony a nefunkčne žlte teliesko

susann83
21. mar 2009

jerry, tak sa drz, aby bolo vsetko ok 🙂

jerryjanka
autor
21. mar 2009

no som rada že je len takyto problem - teda dufam že nič horšie sa časom nezistí - lebo toto je oka celkom 😉

adrianka127
23. mar 2009

No ahojte srdiecka, ako sa dnes mame?

jankabo
23. mar 2009

ahojte,
ja som doma, o chvilku mi mojej krsnej dcéra dovezie malého lebo ide na nákupy, tak sa troška pohrajem, malý ma 1 rôčik. Aspon cudzie ked k vlastnému sa nevieme dopracovať ☹

kikina666
23. mar 2009

dobre ranko,

tak som bola v heliose na utz, lavy vajecnik mam PCO a pravy 2 folikuly 14mm, kontrola na utz vo stvrtok a povedia mi kedy mam pichnut pregnyl

alicao
23. mar 2009

ahojte maminky a snazilky..
kika co blaznis?? uz aj ty PCO??? to ma si kazda druha uz...ja idem v stredu...