Snažíme sa. Začali sme po lete 2008. Pridajte sa

jerryjanka
14. jan 2009

pokračovanie témy, ktorá priniesla vela tehuliek a snád vela prinesie ešte 😉

adrianka127
22. jan 2009

pralinka - a ty by si sa k nam nepridala pri nejakom stretku? Z trnavy to nie je az tak daleko...

pralinka25
22. jan 2009

aaaaaaale da sa.
Pred chvilkou som sa v robode rozculila ale uz je to za mnou. Ide mi tu vsetko na nervi.

alicao
22. jan 2009

Ahoj Pralinka🙂
Adrianka, aspon nieco...aj ja som mala minuly mesiac presne 28dnovy DC, a teraz to vyzera, ze sa to zas posunulo...a neviem, ci som vobec mala ovulku, podla testov nie...

kikina666
22. jan 2009

alicao ... pracujem a nepracujem , sefa tu nemame ... a dnes som este do nicoho ani nepichla a ani nemienim, mam chapaveho kolegu takze nerobim nic, iba sedim v kancli ... 😀 😀 😀 xixi teda zatial

adrianka lenze ja nie som vobec nervozna, az mi je to podozrive, myslim na to ale nejako mi to nervami netrha ... uz sme s muzom dohodnuti, ak to nevyjde tak pojdeme na jarnu lyzovacku do alp a dame dalsiu ziadost a o 3 mesiace ideme na dalsi pokus ... takze nejako sa nenervujem, sice najradsej by som bola aby som bola tehu, ale ...

ja som sa rozhodla ze nebudem testovat ... pockam do toho 2.2. a ak mam dostat kramy tak ich dostanem skor, lebo 2.2. budem mat 38 den cyklu a ak dovtedy nic, tak by to mohlo byt tehu, ale nejdem predbiehat , pomalicky jedene den za druhym a modlite sa za mna aby som to naozaj nedostala

adrianka127
22. jan 2009

alicka, pokial viem, tak ovulka trva len chvilku. Mozno ked si testovala a jednu ciarku si mala slabsiu - tak si mala este pred ovulkou, a ked si testovala 2 krat a ciarka bola zase slabsia, tak uz bolo po ovulke. Ale ak tam boli 2 ciarky, tak snad ovulka bola, ci nie?

adrianka127
22. jan 2009

kiki dnes vecer sa pomodlim, za nas vsetky... 🙂

kikina666
22. jan 2009

adrianka dakujem moc vopred aj za moje dvojcatka, dufam ze su tam a ze sa im dobre dari 😵

pralinka25
22. jan 2009

no alicka moze to byt tak ako pisala adrianka.

Ja asi nemam vobec ovulku 😢 Teplotu si sice nemeriam ale vzdy som to vedela urcit podla toho hlienu. Teraz nemam nic. Mam uplne sucho 😠
Beriem ten gynex alchemilku a este nejake caje co mi dala bylinkarka tak uvidim ci sa to popravi alebo co.

adrianka127
22. jan 2009

a ktory DC si? pralinka

alicao
22. jan 2009

adrianka, mozno , dufam, ze mate pravdu...testovala som kazdy den od 13 dc po 19 dc a len slabe// este testnem dnes..uz som tolko prachov minula 😀, ale prsia ma zacali boliet vcera, a to vzdy zacnu po ovulke..tak snad ...

alicao
22. jan 2009

Pralinka, asi by si to vsetko nemala miesat, moze si to vsetko navzajom" protirecit"..nemyslis?

adrianka127
22. jan 2009

alicka, urcite to tak bolo, keby nemas ovulku vobec, tak ti neukaze ani tu druhu ciarku slabsiu...Inak kedy by si testovala v pripade ne- prichodu mrchy?

alicao
22. jan 2009

Kika nepocula si nejake nazory v Heliose na Profertil pre muzov?

alicao
22. jan 2009

adrianka niekedy okolo 5.2 ked ratam, ze ovulka bola akoze vcera..

kikina666
22. jan 2009

alicao zial nie, my mame dobre spermie, my nepotrebujeme nic, krajko nam povedal, ze my sme rarita ze zo 7 vajicok sa nam oplodnilo 7 klasickou metodou, ze to je velmi vynimocne ... my mame vsetko dobre a predsa to nejde 😠

alicao
22. jan 2009

kika, dik..ja neviem ako na tom je drahy...ale videla som letak u gynekologicky, tak ma napadlo, ze by to mohol brat..pre istotu...
Je to zvlastne s Vami dvoma...nejde mi to do hlavy preco...

adrianka127
22. jan 2009

to je fakt, ani mne to nejde do hlavy kiki...ale dobre ste spravili, ze ste prirode pomohli... 🙂 Aspom mas vacsiu istotu... 🙂

adrianka127
22. jan 2009

ach babulky, mam hrozne silne kramy... najradsej by som sla domov spat... 😖

alicao
22. jan 2009

adrianka, som na teba hrda....vazne🙂, preco??? Lebo aj napriek tomu co sa ti stalo sa usmievas🙂 Moja🙂!

adrianka127
22. jan 2009

dakujem alicka - si zlata...este mi to niekedy pride luto, ale tym, ze sa budem trapit si iba zhorsujem dalsiu sancu. A verim, ze ked sa to uz raz podarilo, ze sa podari znova... 🙂

alicao
22. jan 2009

Adrianka, presne tak, aj lucim sa to stalo, a aj tak bola smejo...a kuknime sa nanu..🙂!

pralinka25
22. jan 2009

myslim ze by si to nemalo protirecit.

Pytala som sa na tom. Treba tam dodrziavat casovy rozdiel myslim 2 hodiny. Ja to mam rozplanovane a nejem vsetko dokopy. Rano si dam gynex, pocas dna pijem alchemilkovy caj (ten by som pila tak ci tak) a vecer tie druhe caje (to je kazdy den iny)

adrianka127
22. jan 2009

alicka - presne - musime sa drzat jej hesla - "babo do veseleho bruska" 🙂
pralinka a ten alchemilkovy caj pijes cely cyklus? Aj mne ho gyndoska odporucila - uz som si ho aj kupila, ale neviem, ako ho pit...

alicao
22. jan 2009

pralinka, tak ok teda🙂 nech to teda zaberie...preco neskusis aj tie ovu testy, ked teploty ti skacu ako chcu?

kikina666
22. jan 2009

no to nechape ani dr. ze preco to nejde ... mozno je to len psychicky blok, ale teraz sa citim v pohode, nevyjde nevyjde , vyjde vyjde, az mi je to divne aka som v pohode ... tak snad to pomoze, baby nemozem zapnut nohavice ☹ a dnes som sa vazila a po stimulke som nepribrala ani kilo ale brucho mam vydute asi z toho utrogestanu

alicao
22. jan 2009

kika, uz som ti to vysvetlila..dvojicky 😀 😀 😀 !

adrianka127
22. jan 2009

no podla mna sa uz hlasia babatka... 🙂

pralinka25
22. jan 2009

Adrianka a ktory si si kupila? Ich je viac druhov.
Ja pijem pol litra denne (max. mozes liter) a asi len nejakych 14 az 18 dni. Potom si davam pauzu az do MS. A zas zacinam od prveho dna MS pit. Inak niektorym dievcatam sa zda hnusny. Mne sa nezda zly. Dokonca mi uz aj chuti. Ak by ti ta chut nevyhovovala tak si tam mozes dat trosku medu.

Alicka ja si BT nemeriam. Len konstatujem ze vobec nemavam ten hlien co byva v plodne dni. Pred zacatim uzivania HAK som ho mavala a teraz nemavam vobec nic. Mam sucho

kikina666
22. jan 2009

ako sa mozu hlasit ??? nerozumiem

adrianka127
22. jan 2009

kiki - myslela som, ze uz si tehu... 🙂
pralinka - no neviem, aky je to druh - kupila som ho v DM-ke... nevedela som, ze su rozne typy. Ja si budem tiez varit max 1/2 litra...