Snažíme sa. Začali sme po lete 2008. Pridajte sa

jerryjanka
14. jan 2009

pokračovanie témy, ktorá priniesla vela tehuliek a snád vela prinesie ešte 😉

alicao
14. máj 2009

susan..videla si moj grafik? prvy prispovok dnes...kukni..robili sme co sme mohli, pokusim sa ist za jankou🙂
drahy nedostal nato nic, nie je nato nic...papa profertil a macu...aspon nieco

alicao
14. máj 2009

pralinka...nie som si ista ci ty mrchujes

susann83
14. máj 2009

http://de.starlounge.com/index.cfm?objectid=373...

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

pralinka25
14. máj 2009

ja tiez nie ale supla som si tampon tak ani neviem co sa deje. Ale je mi to uz fuk. Som sa zmierila s neuspechom aj ked nerada ale co uz.
Zda sa mi to velmi kratky a divny cyklus, lebo spinim od ovulky

susann83
14. máj 2009

alicka jaaaj, uz viem, som skleroticka 😀
pekne ste snazilkovali, na 1*

prali, ovulku mam okolo 17 DC, chcem teraz zacat trosku brat gynex alebo pit alechemilku, len si este musim kupit.
ale tebe sa este mrcha nerozbehla, takze nepredbiehaj udalosti a bez za jankou k tehulkam 😉 😉

alicao
14. máj 2009

no tak to nebude mrcha..fakt je nanu este skoro...ja by som to isla dat pozriet k dokymu...ked do pondelka nepride normalna ms tak chod

susann83
14. máj 2009

inak ten link su hviezdy bez make up 😀 nie len britney
tak pre srandu, aby sme nie len nad mrchovanim rozmyslali, ale nad tym, ake sme pekne aj bez nanosu na tvari 😀

pralinka25
14. máj 2009

no ked ja uz neviem. Ja mam cyklus vselijaky tak uz mi neni divne asi nic.
Ved uvidime ako to bude pokracovat. Ked pridem domov pozriem tampon.

pralinka25
14. máj 2009

susi no my sme daleko krajsie ako celebritky. Tomu ver 😉

alicao
14. máj 2009

susi prave to pozeram...ale to je predsa vseobecne zname, ze sme krajsie 🙂

pralinka25
14. máj 2009

mna to odtial stale vyhadzuje ale mala som uz take podobne maily s fotkami znamych ludi a som sa vzdy zdesila ale aj potesila skodoradostne 😀 😀

susann83
14. máj 2009

veru sme 😵

alicka, aj moj muz ma profertil aj macu. dufam, ze im to obom pomoze a zo spermosov budu supermani...alebo aspon zopar z nich 😉

pralinka25
14. máj 2009

susi a ten tvoj ma ist kedy na kontrolu?

alicao
14. máj 2009

susan, vy mate aj morfologiu zlu?

susann83
14. máj 2009

ten urolog povedal, ze ked doberie antibiotika, ale mne sa to zdalo priskoro, lebo si myslim, ze by to nic neukazalo a potom moj gyndos povedal, ze staci ked pojde az ked doberie profertil, to bude niekedy v juni
aj morfologiu ma zlu, takze dufam ze aspon na tu pohyblivost a rychlost to bude ucinkovat
alic, vy mate len pocet, ci tiez morfologiu?

pralinka25
14. máj 2009

baby a vy ste komplet v poriadku len mangelovia maju problem????
U alic to je tusim tak ze ona je ok a u teba susi?

alicao
14. máj 2009

Alic ja som uplne ok...ako svajciarske hodinky🙂
susan..my mame len morfologiu zlu..ale dost zlu..

alicao
14. máj 2009

pralinka, to bolo tebe...ja trdlo..napisala som alic🙂 😀 😀 sak sa luuuuuuubim ne?

susann83
14. máj 2009

pralinka, minuly cyklus to vyzeralo dobre, mala som folikul, asi mi aj praskol, lebo po 14 dnoch som dostala mrchu, doky poveddal, ze aj hormony mam ok. dufam ze je to tak kazdy mesiac, lebo predminuly cyklus mi podla odberov povedal, ze ovulka nebola.
uvidime, tento cyklus budem zas merat aby som vedela ako som na tom.

prali, beries aj nieco ine okrem gynexu?

susann83
14. máj 2009

alic, on to ma vsetko kombinovane, aj morfologiu aj pohyblivost aj trochu nizsi pocet
tak to nechapem, preco tvoj dostal profertil, ked ten na morfologiu nie je, vlastne na morfologiu nie je nic, aspon to mi doky povedal. len ze to je momentalne najlepsie na trhu

alicao
14. máj 2009

susan, presne ako vravis, aj mne doktorka povedala, ze nato nie je nic, ze je to prostredim a stresom, ale vytamin E ma pozitivny vplyv proti stresu...a proferti zvysi celkovy pocet teda aj tych necaptavych spermii...o to ide🙂

pralinka25
14. máj 2009

susi zdrava zena ma raz alebo aj 2x do roka anovulacny cyklus takze pohoda. Urcite si v poriadku.

Brala som take bylinkove caje od bylinkarky ale neviem co to boli za byliny.
Teraz pijem alchemilku a gynex a od endokrinologicky mam metformin kvoli PCO. Po mrche idem na gyndu nech mi da nieco aby som mavala ovulku a najlepsie by bolo keby mi dal nejaku zazracnu pillulku po ktorej hned otehotniem. Keby taku mal vypytem aj pre vas Ok? 🙂

alic sak ja vim ze sa lubis aj my ta lubime 🤐

wolfskinka
14. máj 2009

alic nepojdem som sa rozhodla som chytila taky osial umyjem dnes okna v spalni a operiem zaclonu aby som totho v sobotu nemala tolko

pralinka25
14. máj 2009

wolfi a u vas neprsi? U nas ano. ja som umyvala v piatok ked bolo volno vsetky okna. Narobila som sa ako otrok.
Ale sa tesim ze su ciste lebo som to odkladala furt.

wolfskinka
14. máj 2009

u nas zatial nie ... ale chcem poobede nieco upratat ...

pralinka25
14. máj 2009

no u nas leje cely den od rana.

ja upratujem vzdy v utorok myslim take bezne tyzdnove upratovanie (miesto soboty, lebo tu chcem mat uplne volnu)

alicao
14. máj 2009

wolfinka, vytoto by som sa na cele okna!🙂

alicao
14. máj 2009

pralinka 🤐

pralinka25
14. máj 2009

alic 😀

pralinka25
14. máj 2009

videla som martinexine miminko z 3D 😵