Snažíme sa. Začali sme po lete 2008. Pridajte sa

jerryjanka
14. jan 2009

pokračovanie témy, ktorá priniesla vela tehuliek a snád vela prinesie ešte 😉

wolfskinka
20. máj 2009

jani ahoj u nas je krasne rozmyslam nad korculami alebo bicyklovanim po robote, dnes koncim o 15.40

😵 pojdem domov a stihnem umyt aspon jedno okno do 18.00 kym pride muz a potom sup na korcule alebo bicykel

alicao
20. máj 2009

wolfi, kolko mate okien, ze ich uz tyzden umyvas? 😀

wolfskinka
20. máj 2009

alicao .. no zatial som sa k nim nedostala ... vcera som uz bola nastartovana ale zacalo sa blyskat a zatiahlo sa tak som to nechala tak ale dnes aspon v spalni umyjem

jankabo
20. máj 2009

Wolfi takze si sa vcera k tým oknám nedostala????
U nás je zatiahnuto, teda slniečko raz vykukne, raz sa skrýva pod mraky. Takze vselijako.

Prali kup si v lekárni digitálny, za necelú minútu to más odmerane. Myslím ze je praktickejší 🙂 🙂

alicao
20. máj 2009

janka neopakuj🙂 prali..vidis...posluchni🙂

alicao
20. máj 2009

janka a ako ti je? fyzikcky? asi pohoda, ze? nebyvati zle?

wolfskinka
20. máj 2009

jankabo nedostla lebo zacalo hrmiet a ja sa bojim burky

prali dufam, ze si nemerias BT ortutovym teplomerom ?????? preboha ak ano tak s tym hned prestan ... je to nebezpecne mne minule praskol v spalni a nahanali sme ortut po celej posteli zemi a ortut je jedovata ....

alicao
20. máj 2009

prali, no veru, moze sa v tebe aj rozpustit ak mas nahodou priliz horucu susku 😀 😀 😀

pralinka25
20. máj 2009

no vraj je najlepsi ortutovy. Na viacerych strankach som to citala. Ale ja som si aj kupila digitalny a ked som ho vybalila tak som si precitala ze neni na meranie BT vhodny. Tak 3-ti sa mi uz kupovat nechce.

u nas je krasne slniecko ani mracika

jankabo
20. máj 2009

Alicka uz sa cítim ok. Je dobré lebo uz mi prestalo aj byť zle, ale citím sa viacej unavená. Musím si každý den poobede aspon troška oddýchnut. Nespinkám iba tak lezkám cítam knihu alebo pozerám telku a oddychujem.

Tak baby moje zatiaľ sa s vami lucim, idem si dať sprchu a potom este idem k nasim na návstevu a potom idem do mesta a na utz. Tak na mna myslite a potom vám napíšem ako som dopadla.
CMUK, CMUK 😵 😵 😵

pralinka25
20. máj 2009

tak pekny den jani. Drzim palce a som velmi zvedava ake novinky nam tu zajtra napises. 🙂

alicao
20. máj 2009

jak zajtra uz dnes!!!!!! cakaaaaaaaame...tesime sa, papa🙂

wolfskinka
20. máj 2009

prali ja len preto ze ortut je jedovata a ked som videla co to urobilo ked nam praskol doma ... tak si neviem predstavit keby ti to prasklo vnutri ... vies kolko je to jedu

pralinka25
20. máj 2009

a to ti praskol len tak z nicoho nic?

wolfskinka
20. máj 2009

hej zrazu rachol ...isla som si merat teplotu a bolo po nom som mala kurevske stastie ze nepraskol vnutri

alicao
20. máj 2009

no vidis wolfi, ze aj ty mas stastie🙂 pomaly ale isto..
idem papat

pralinka25
20. máj 2009

alic tak skoro?

No wolfi to si teda mala stastie

wolfskinka
20. máj 2009

prali no to teda hej .. to som mala ja idem az za 45 minut ☹ ale mam kuracie prsia na prirodne s anglickou zeleninou no som zvedava co to bude

jerryjanka
autor
20. máj 2009

wolfi anglicku zeleninu som si raz objednala - a vieš čo to bolo? vybrata zelenina z polievky 😀 😀 😀
takže vlasnte varena zelenina
ja som prave ranajkovala 😅

pralinka25
20. máj 2009

ja este neviem co mam na obed.
ale bude to nieco bezmasite.

pralinka25
20. máj 2009

jerry ty sa mas, ze ranajkujes az teraz. Mne sa dnes taaaaaaak straaaaaaaaaaasne nechcelo vstavat 🙄

wolfskinka
20. máj 2009

jerry no som zvedava a ked sa mi to nebude pozdavat tak si to dam vymenit za ryzu

prali mi hovor a ja teraz chodim na 6.30 ... ale zase mozem skor odist

alicao
20. máj 2009

uz som spat, bola som uz strasne hladna, som uz kludnejsia..

pralinka25
20. máj 2009

co si mala dobreho alic?

Ja som si bola cez obed kupit garderobu k narodkam so svokrou.
Kupila som si take koselotricko a prisiel za nami aj drahy a ten mi zas vybral take pekne platenne fialkove saty
hehe tak budem kockaaaaaaaaaa 🙂

alicao
20. máj 2009

Pralinka spagetky som mala, s hribikami a kukuricou, dalo sa...
ja saty nemozem nosit, mam hrube lytka, este ze byvam v ziline, ze tu nie je taky hic..

pralinka25
20. máj 2009

no ja uz take blbosti neriesim. Teda obliekam sa v ramci svojich moznosti (k postave)
Vzdy kontrolujem aby mi nieco netrcalo a tak ale to je vsetko. Ked vidim kolko mladych bab nosi bedrace a z toho im trcia 3 faldy a obtiahnute tricko kde im trcia dalsie faldy a su sebavedome a spokojne so svojim zovnajskom tak som stale rada ze vyzeram ako vyzeram. samozrejme ze by to aj u mna mohlo byt omnoho lepsie ale tak hold uz nemam 17.

pralinka25
20. máj 2009

krucispagat zas sa vsetky flakate 😠 😖 😝

wolfskinka
20. máj 2009

jerry anglicka zelenina bola fajn ... to maso zase az tak fajn nebolo

alicao
20. máj 2009

pralinka, ved ked sem napisem ja tiez sem nikto pol hodinu nenapise...zvykaj si, je nas tu malo, takze to vyzera riedko, ale musim sem tam do niecoho aj pychnut chnepas ne?🙂)
A k tej sukni, ja chodim oblecena tak aby som sa citila dobre, a s tymi mojimi turistickymi lytkami by som sa necitila , takze radsej nepohorsujem okolie...ale mas pravdu, ze chudu -nastku uz malokedy vidis, a chychuna sa to aj tak, ked ma chyti puberta aj ja sa budem🙂

wolfskinka
20. máj 2009

prali ja sa neflakam ja sa psychicky pripravujem na to ze idem umyvat okna ☹