Snažíme sa. Začali sme po lete 2008. Pridajte sa

jerryjanka
14. jan 2009

pokračovanie témy, ktorá priniesla vela tehuliek a snád vela prinesie ešte 😉

alicao
13. aug 2009

no hej, ja len, ze vsetky baby co sem do tejto temy chodili tak maly uz normalny pozitivny testu uz pred MS...
Ja viem, ze niektorym ukazal az neskor, ale vacsinou na 15DPO uz boli jasne...uvidime, teplota je zatial hore.
Dik, ze si na mna tak myslela🙂

wolfskinka
13. aug 2009

no alic takto toto je jasne povuvaj aky si ty mala test s akou citlivostou 10 alebo 20 ????

wolfskinka
13. aug 2009

ty pocuvaj ja si pipnem prerusenie a preskocim plot a pojdem ti na rit nahadzat

alicao
13. aug 2009

Wolfi 10, ta slabula vylizla do 4 minut, ale uz nezosilnela, je taka neviditelna, ze ju vidiet len v urcitom uhle
mala si vidiet mojho muza, nakvapkala som na test moc, a on nespustil oci z testu, hypnotizoval to🙂

alicao
13. aug 2009

wolfi, prid, mam tu test so sebou, aspon mozes ohodnotit

wolfskinka
13. aug 2009

no tak to poznam ... uvidime poobede ... ak ti bude volat doktorka tak si tehu ak sestricka tak nie, tak to chodi v heliose

alicao
13. aug 2009

wolfi, no dik, hruza , des, nervy jak pes 😀 !
Aj ty si mala uz taky tienik niekedy a houby z toho? Sorry, ze tak stresujem, nikdy som nemala ani taku na teste

wolfskinka
13. aug 2009

ale ten graf hovori za vsetko .... ak mas 14 dni teplotu nad 37 tak vtedy je to jasne tehu, mrchu nemas , sliznicu mas vysoku, graf ukazkovy a slabulinka // ciarka na teste .... ja ti verim, ze vam to vyslo a dufam, ze dnes budeme oslavovat s tebou ... nemsies nas sklamat

alicao
13. aug 2009

wolfi🙂, aby to vyslo, tak ma muz nikam nepusti, bude chciet byt asi so mnou, lebo on caka mozno este viac nez ja...alebo by som dotiahla aj jeho 😀
nezabudni, ze este beriem ten utrogestan, dnes posledny den, takze zajtra uz moze prestat ucinkovat a baaaaaac, ale ja duuuuuuuuuuuuuuufam, ze dnes budem pocut Gatovuuuuuuuuuuuuuu!!!

alicao
13. aug 2009

wolfi, ale priznam sa, ze by som bola aj smutna z toho keby to vyslo, lebo ty a pralinka este nic a budem mat vycitky svedomia...

wolfskinka
13. aug 2009

no tak to ti prajem z celeho srdca konecne by to niekto nastartoval .... no a ja tiez stale nemam 30dc ... uvidime, prsia ako melony, brucho sem tam boli sem tam nie ... no som aj ja zvedava ale asi si robim plane nadeje, jedine by to fakt jonas vypocital dobre, lebo cez plodne dni sme to nerobili iba na jonasa

alicao
13. aug 2009

wolfi, nech sa stane zaaaaaaaaaazrak a vsetky tri tento mesiac nech sme tehotneeeeeeeee!!!!!!!!!!

wolfskinka
13. aug 2009

no tak to by bol fakt zazrak ... no ty si k tomu najblizsie, u mna neni este nic iste ... mne to meskava dost casto, ale ked to aj dostanem .. jedno je iste nebudem to mat na dovolenke 😀 😀 😀 ale ja dufam, ze nedostanem

pralinka25
13. aug 2009

cafte zlatickaaaaaa 🙂

aliiiiiic tak tienik. To moze byt dobre znamenie. Z celej sili ti drzim palceky. A prosim ta co to tu melies o vycitkach svedomia? Potrebujeme niekoho kto nam bude denne posielat davky tehuvirusikov.

ja mam stale teplotu nizku co znamena ze to nezrele vajco este stale teoreticky moze dozrievat nie?

alicao
13. aug 2009

pralinka, ano tienik, ale taky fakt skoro neviditelny, boze to byt falostne, takze cakam.
A ano, tvoje vajenko si dava nacas, asi chce byt extra zrele, extra kvalitne🙂 pozli graf

wolfskinka
13. aug 2009

alica alicisko tak za tie vycitky fakt asi preleziem ten plot a pojdem ta nakopat do zadku ... ake vycitky, ako ze budes smutna si ty normalna ???? ved mi ti drzime palce ...

prali ja sa v tych testoch vobec nevyznam

mne sa nic nechceeeeeeeeeeeeeeee

pralinka25
13. aug 2009
wolfskinka
13. aug 2009

no myslela som v tych grafoch

pralinka25
13. aug 2009

aha

ja som sa tiez nevyznala ale ono to same vyznacuje a casom ako si to zaznacujem tak som to aj pochopila. Nikdy som si nemyslela ze k takemuto niecomu dospejem.

alic myslis ze vajco stale rastie? Tomu mojmu to trva teda nekonecne vela. Nakoniec z neho budem mat velkonocne vajco

alicao
13. aug 2009

dobre dobre uz som ticho, len viem ake to je ked nietko okolo mna otehotnie a ja nie, aj ked sa uprmine tesime a zelame to , priznajme sa, je nam vzdy uzko pri srdiecku, ze preco mi nie...kravina ale v podvedomi je to tak, nie?
Prali si zamrznuta🙂

alicao
13. aug 2009

pralinka myslim, teda dufam, ze ti rastie, neskacu ti moc hore dole, to je dobre uz len pockat kedy stupne a bude sa drzat hore. Vies ze to moze prist hocikedy, bohuzial si jedna z tych, co ma dlhocizne cykly, ale aj take tehulkuje🙂

pralinka25
13. aug 2009

jasne alic je to tak ako si napisala ale my tu potrebujeme niekoho kto nas kazdy den nakazi tehuvirusikmi. Uz to pochop. Ja dufam ze nakoniec tu otehotnieme vsetky. Fakt by som si to zelala.

som zvedava ako to tento mesiac dopadne. Inak ja som vzdy mavala dlhe cykli. Aj v minulosti

alicao
13. aug 2009

Dik prali.
Hej ved som to napisala, vzdy si mala dlhe cykly, bohuzial je takych zien viac, preto musis tutu mutu furt a stale, lebo nikdy nevies🙂

pralinka25
13. aug 2009

sak to. Teraz budeme asi kazdy den pre istotu. Ale tlko ten moj doktor mohol ma zavolat este na jednu folikulometriu aj na 20 den. On uz tento cyklus jednoducho odpisal lebo som sa nezmestila do tabulky 28 dnoveho cyklu s ovulkou na 14 den ☹

alicao
13. aug 2009

baby ja mam take nervy, srdce mi bucha ako dive...
Uz viem ako sa citila wolfi po umelom, ked cakala na telofonat....aaaaaaaaaaaaaaaaa

pralinka25
13. aug 2009

Alic chcelo by to nejaky utlmovak. Kedy ti maju volat?

alicao
13. aug 2009

Ak nezavolaju do tretej oni, mam volat ja

wolfskinka
13. aug 2009

alic aj mne ... som nervozna akokeby som cakala na svoj vysledok .... neboj zavolaju oni sami a skor ...

pralinka25
13. aug 2009

kokso dufam ze zavolaju skor ako o tretej. Sak dovtedy tu aj porodime