Snažíme sa. Začali sme po lete 2008. Pridajte sa

jerryjanka
14. jan 2009

pokračovanie témy, ktorá priniesla vela tehuliek a snád vela prinesie ešte 😉

wolfskinka
20. aug 2009

hurghada bol napad nasich znamich co mali ist s nami ale si to rozmysleli ze im to nevychadza tak nejdu nikde tak nam je to v podstate jedno, buduci tyzden vo stvrtok skocime do cestovky a nieco objedname

alicao
20. aug 2009

boli ste uz v chorvatsku? mna to tam nelaka, lebo su tam kameniste plaze, ale svokra nas tam posiela, lebo ma tam znamych..

pralinka25
20. aug 2009

wolfi a keby si bola taka dobra kamoska a zobrala nas so sebou?

wolfskinka
20. aug 2009

budeme moct odletiet uz v sobotu , lebo vsetko naplanovane padlo .... tak snad ta dovolenka vyjde som z toho cela znechutena ale neoplati sa kupovat teraz ... uz som zacala balit na dovolenku ... pomalicky oblecenie, potom len nahadzeme do kufra a v piatok vecer by sme uz cisto teoreticky mohli aj odletiet

aniicka24
20. aug 2009

ahoj dievcata ja asi teraz zatial este nepatrim medzi snazilky ale chcem sa opytat mam uz rok a pol nechraneny poh styk a je mozne ze mozem otehotniet nieze by som nechcela miminko ale zatial este nechcem ale keby ze sa to stane tak by som aj bola stastna.tak posim je tam neaka sanca no myslim tie kvapocky lasky??? 😒 😒 😒

alicao
20. aug 2009

anicka, no je pochopitelne ze mozes otehotniet ked mate nechraneny pohlavny styk

pralinka25
20. aug 2009

anicka nejako nechapem otazku. Ked mas nechraneny pohlavny styk tak kvapocky lasky riesit nemusis.
A preco mas rok a pol nechcraneny styk ked neplanujes miminko? A zas aj pises ze miminku by si sa potesila ale zaroven ho este nechces

wolfskinka
20. aug 2009

aniicka ... tazko ti v tomto radit ... ale urcite mozes otehotniet ak mas nechraneny pohlavny styk ....

a akosi som nepochopila to, ze ani sama nevies ci to dietatko chces alebo nechces ...

pralinka25
20. aug 2009

wolfi a kam by ste chceli ist? Aspon tak orientacne?

wolfskinka
20. aug 2009

prali ja by som chcela spanielsko ale je to strasne drahe ... a potrebujeme peniaze na to umele ... tak nechceme moc drahu dovolenku tak nakoniec najlacnejsia slusna dovolenka je egypt

alicao
20. aug 2009

wolfi aj ja nad tym prave rozmyslam, nad egyptom, ale len tak na max. 5 dni...ale tiez musim setrit na ICSI a aj na zmrazenie ak bude co
Vy ste si nikdy nedali zmrazit?

pralinka25
20. aug 2009

5 dni je strasne malo. Ja by som vydrzala aj 20. Ale neni su peniazteky. My setrime na splatenie hyposky.

alicao
20. aug 2009

napisala som segre, ze sme o miminko prisli, a ona mi napisala sms...len to, ze ju to mrzi....nic viac..

wolfskinka
20. aug 2009

5 dni alic egypt sa ti neoplati a ani nie su 5dnove zajazdy ... lebo len letickove poplatky, viza do egypta a ostatne poplatky stoja 250 euro na osobu a potom este hotel

my ideme na 12 dni

a pride ku tebe segra na navstevu ? a vasim ste to povedali ?

wolfskinka
20. aug 2009

ved prave my tiez nechceme do toho moc vrazat ... ale zase sa potrebujem ukludnit pred tym IVF

wolfskinka
20. aug 2009

a zase ak by to nahodou vyslo tak na dovolenke je idealny cas na uchytenie embryjka ... lebo folik by mi mal prasknut cca 28.-29.8. a to je vikend tak sa budeme snazit o zivot a potom hned ideme na dovolenku, idealne podmienky na otehotnenie

alicao
20. aug 2009

wolfi, bodaj by si nemusela ist na IVF.
Nasi o tom neviedia..s nimi si moc nerozumiem
so segrou s nechcem stretnut, mozno je to hnusne odomna, ale nechcem

wolfskinka
20. aug 2009

tak snad to pochopi, ved si prisla o babetko ... tak preco ta chce provokovat s jej bruchom ... jej to povedz na rovinu, posli jej sms ze nech nechodi, ze teraz nemas na nic naladu a chces si to dat dokopy sama ...ze nechces nikoho vidiet .... ved ked ste sa nestretli 2 roky tak naco teraz zbytocne ti ublizovat

alicao
20. aug 2009

wolfi, presne to urobim

wolfskinka
20. aug 2009

presne posli jej sms ze chces byt sama, ze nemas najmensiu chut sa tesit z jej tehu, ked ty si potratila ... ak nie je pribrzdena tak to pochopi sama

pralinka25
20. aug 2009

Vies ona je teraz v inom svete. Ale aspon mas nas.

wolfskinka
20. aug 2009

prali uplne s tebou suhlasim

alicao
20. aug 2009

ved to ste asi jedine co ma chapu
Napisala som to asi trom ludom, co o tom vedeli, vsetci napisali, len jednu vetu, ze ich to mrzi.
Vzdy ked sa im nieco zle stalo tak som hned zdvihla telefon a volala im ci su ok, ci nic nepotrebuju, a volala som im casto az kym boli ok.
Na mna vsetci seru, som dost sklamana z toho, ze nedokazu ani zavolat, len posratu sms poslat

pralinka25
20. aug 2009

alic bohuzial to tak byva ☹ mne sa to tiez stava a poviem ti ze vela krat som si uz vsimla ze potom aj ja som k tym ludom uz taka odmerana (vyhasnuta)

Kokos tak strasne ale strasne ma vytocil ten nas ... sef

alicao
20. aug 2009

prali aj ja som, a potom sa citim previnilo...
co sa stalo?

wolfskinka
20. aug 2009

alic mas nas .... neboj ... ja som na tom takisto a uz to neriesim ... mam kamosku ktora vie o mojich problemoch a ked sa jej postazujem ako ma to uz cele serie a uz nevladzem tak ma zahlobi, tym ze ake su jej deti zle a ze ich nezvladaju ... a su rozmaznane obidve a poriadne , hadzu sa poz emi ale to je o vychove

nikto v nasom okoli nas nechape lebo vsetci maju deti ani nevedia ako ... nevedia co to je

wolfskinka
20. aug 2009

nikto kto to nezazil nevie o com to je , kamoska revavala vzdy ked dostala ked sa snazili a nedarilo sa im a chceli druhe dieta a mali uz 1 doma a hysacila z toho a co mam ja povedat ... a ked niekedy pocujem co hovori tak niekedy valim oci ze ako to vobec moze niekto povedat

dalsiu kamosku mam co si prisla ku mne s malym po potrate a zacala ho kojit pred mnou som myslela ze ju zabijem ...

alsiu mam co bola na umelom a hned im to vyslo na prvy krat a ked mal maly 9 mesiacov strcila ho opatrovatelke a embryjka co mala zamrazene predala do centra ... mi je na grc z takychto ludi a co mam robit ...

nikto ma nevie pochopit, vsetci sa na mna divaju ako na psychopata

wolfskinka
20. aug 2009

svokra mi povedala, ved sa netrap tym nic nevyriesis ... minule som prisla k nasim na zahradu a prisla tam mamina kamoska a dotrepala tam dceru v 5mesiaci, ktoru som nevidela dobre 4 roky a ja som tam prisla tak som s revom odisla prec ... staci ... ako keby mi to vsetci robili naschval

a ked pocujem vetu ... chcem aby si sa to dozvedela odo mna a nie od druhych, cakame babetko , tak by som vrazdila ....

alicao
20. aug 2009

wolfi....no comment...
vy ste si nedavali zmrazit? ci nebolo co?

pralinka25
20. aug 2009

ludia vela krat vidia len seba.

Ale alic ten moj sef je total magor. Sem to pisat nebudem. Ale tak som sa vytocila ze sa mi az ruky triasli a nemohla som pisat ani prispevok. Keby bol primne tak ho zabijem. Mal stastie ze som nebola pri tom lebo by som sa neudrzala