Snažíme sa. Začali sme po lete 2008. Pridajte sa

jerryjanka
14. jan 2009

pokračovanie témy, ktorá priniesla vela tehuliek a snád vela prinesie ešte 😉

kikina666
25. jan 2009

jankabo nebud smutna vyjde to neboj ty enmas ziaden problem, tak to vyjde ... vies ako budem revat ja ked mi to nevyjde po tom vsetkom co som sa uz natrapila a odtrpela ...

musim verit pozitivne a vysiel mi aj priaznivo horoskop na tento tyzden tak uvidime, no utekam idem ku svokre na obed

lul
25. jan 2009

ahojte 🙂

cim meriate tu teplotu? a co je to DPO?

jankabo
25. jan 2009

Ahojte ,
dakujem Kiki, verím ze este tohoto roku sa to určite podarí, pretoze najprv otehotnies ty a potom mi posles tolko tehu výrusikov ze aj ja hned budem tehulka, uvidíš 🙂 🙂 🙂

Lul ja si merám teplotu dole stále ráno v rovnakú hodinu riadnym ortuťovým teplomerom. DPO je den po ovulácii. 🙂

lul
25. jan 2009

aha, dakujem jankabo 🙂

a co znamenaju tie teploty? predpokladam, ze tak si urcite den ovulky, hej?

jankabo
25. jan 2009

ano Lul ja som nikdy nevedela urcit kedy vlastne ovulácia mám, ale uz je oky, zacínam si stále merať ked mi skončí mrcha a hned po nej, pred ovuláciou ti teplota začne mierne klesať, az klesne na nizku teplotu a hned potom ti vystúpi, vtedy uz ovu prebehla. Po ovulácii by sa ti teplota mala drzat hore, a pred mrchou zacne opät klesat. Ak chces pozri sa na môj graf na predchádzajucej strane. Ja som najprv mala anovulačné cykly a teraz mám ovulaciu troška neskôr, ale mám. Asi tak na 19DC. Ale verím, ze budem aj ja mat raz bábätko. 🙂

lul
25. jan 2009

aha, no ja som to este neksusala merat🙂

a ako taky graf vyzera? kde konkretne myslis? presla som predoslu stranu a nemvidim 😀

jankabo
25. jan 2009

Lul napríklad môj dnes vyzerá takto: teraz uz viem ze teplota pokesla tak príde mrcha.
http://www.fertilityfriend.com/home/2232b7

lul
25. jan 2009

ved to vyzera ako akciovy trh 😀 a co znamena ta cervena ciara?

kikina666
25. jan 2009

jankabo, ak som tehu tak ver tomu ze ti ich budem posielat

no co grafomaniacky, tak ako pokracujete

uankab
25. jan 2009

ahojte snazilky, ako sa mate?

kika, neboj, len vydrz, verim ze mas z toho depku, ale drzim palce aby sa to tento krat podarilo 😵 a ked sa nepodari, stale to nebude znamenat, ze nemozte mat deticky. Manzelova sestrernica sa s manzelom snazili niekolko rokov (tusim 6, alebo 10), tiez sa liecili, skusali umele oplodnenie, a vobec sa nepodarilo. a potom, ako sa uz vzdali myslienky na babo, prirodzene otehotnela a teraz maju dokonca uz dve deticky 🙂

jankabo, vyskusaj ten agnus castus ak to nevyslo tento mesiac 🙂

a chytajte... tfuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuujjjjjjj 😵 😵 😵 😵 😵 😵

kikina666
25. jan 2009

uankab to je sice pekne ale my uz moc casu nemame manzel bude mat 42 rokov a ja nemozem cakat dalsich x rokov, uz cakame dost dlho v lete to budu 4 roky snazenia a polrocnou prestavkou po potrate

martinex
25. jan 2009

ahojte dievcata...

ako sa mate? co nove?

kiki ako planetky?

cukruska1920
25. jan 2009

ahojte... ja sa mam uplne na prd 😝

martinex
25. jan 2009

cukru co sa deje?

cukruska1920
25. jan 2009

nedari sa mi najst robota a uz neviem co mam robit...mam pocit ze je vsetko proti mne ☹

martinex
25. jan 2009

moja, nezufaj..nieco sa podari... hladas nieco v NR? aka oblast?

cukruska1920
25. jan 2009

nehladam v nitre...v bratislave

martinex
25. jan 2009

a co hladas? lebo napr. u nas vo firme budeme potrebovat sekretarku a recepcnu v jednom 🙂

kikina666
25. jan 2009

cukru nezufaj, ja som hladala viac ako rok, kym som nasla, v blave je ovela viac prilezitosti ako kdekolvek inde na slovensku

marti ahoj, no neviem ako planetky, ja dobre, dnes ma trochu bolela hlava, vcera som citila v bruchu cely den taky tlak, dnes nic a pred chvilou ma tak zapichalo v prsnikoch, ze som to nechapala ... dnes mam 30.dc, a kramy zatial nedosli, no musim este vydrzat tyzden do utz a testov , dufam ze planetky zabojovali a mrcha nedojde, posli enjake tehuvirusiky speci pre mna please 😵

martinex
25. jan 2009

kiki tak to je dobre znamenie..tak moooc ti to prajem....

tfuuuuuuuuuj tfuuuuuuuuuuuuj tfuuuuuuuuuuj

dufam ze pomoze 🙂

babulka123
25. jan 2009

kikinka aby si ma znova nez... pre teba a len a len pre teba.. ja viem ze ich uz nepotrebujes lebo si tehu ale pre istotu

prsk prsk prsk 😀 😀 😀 prsk prsk prsk 😀 😀 😀 prsk prsk prsk 😀 😀 😀 prsk prsk prsk 😀 😀 😀 prsk prsk prsk 😀 😀 😀 prsk prsk prsk 😀 😀 😀 prsk prsk prsk 😀 😀 😀 prsk prsk prsk 😀 😀 😀 prsk prsk prsk 😀 😀 😀 prsk prsk prsk 😀 😀 😀 prsk prsk prsk 😀 😀 😀 prsk prsk prsk 😀 😀 😀 prsk prsk prsk 😀 😀 😀 prsk prsk prsk 😀 😀 😀 prsk prsk prsk 😀 😀 😀 prsk prsk prsk 😀 😀 😀 prsk prsk prsk 😀 😀 😀 prsk prsk prsk 😀 😀 😀

cukruska1920
25. jan 2009

mati....ja uz som v takej situacii ze mi to je jedno.. mam hotelovu akademiu

lul
25. jan 2009

kiki - drzim palce 🙂

martinex
25. jan 2009

cukru tak ked sa zacne vyberove konanie,dam ti vediet...

ale sak v ba je vela volnych pozicii,ale verim,ze si hladala...

kikina666
25. jan 2009

martinex dakujem .... mnam mnam mnam mnam mnam mnam mnam mnam mnam mnam mnam mnam

babulka dakujem aj tebe moooooooooooocccc mnam mnam mnammnam mnam mnammnam mnam mnam mnam mnam mnam mnam mnam mnam mnam mnam mnam mnam mnam mnam mnam mnam mnam

lul dakujem

baby tento tyzden bude velmi tazky ... a uzasne by bolo keby som sa v pondelok 2.2. dozvedela ze cakam babenko

martinex
25. jan 2009

kiki urcite budes maminka, sqela maminka 😀

kikina666
25. jan 2009

no to ze budem skvela o tom nepochybujem ale to ci budem maminka to ukaze az cas

martinex
25. jan 2009

budes a hotovo!!!!! nedebatujem... 😎

cukruska1920
25. jan 2009

mati...dakujem.. jasne ze hladam sak uz mi z toho svitori a dnes som zistila ze centrum nefunguje... a cez to som posielala maily...tak teraz to vsetko preposielam z inej adresy

martinex
25. jan 2009

cukru sak keby som este o niecom vedela,dam ti vediet 🙂