Snažíme sa. Začali sme po lete 2008. Pridajte sa

jerryjanka
14. jan 2009

pokračovanie témy, ktorá priniesla vela tehuliek a snád vela prinesie ešte 😉

lauritka
25. aug 2009

Ak sa chceme zbaviť nadbytočných kg, musíme dodržať jednu základnú skutočnosť a to viac energie vydať ako prijať. Pri chudnutí až 70-percentnú úlohu zohráva diéta, zvyšok je cvičenie a užívanie špeciálnych výživových doplnkov. Správna diétna strava pozostáva z väčšieho množstva bielkovín, menších sacharidov a žiadneho tuku. Určité množstvo tuku nájdeme v potravinách živočíšneho pôvodu ako sú vajcia, mäso. mlieko, práve preto si voľte nízkotučné produkty a chudé mäso.

Sacharidy sú zasa naším energetickým zdrojom. Ich manipuláciou dosiahneme zníženie hmotnosti. Odporúčaná denná dávka S by mala byť 3g na kg hmotnosti ak budeme túto dávku postupne znižovať, dosiahneme redukciu tuku.

Jednoduché cukry (rafinovaný cukor) pri redukcii hmotnosti nie je vhodné užívať, z toho dôsledku, že sa tieto pri ich nevyužití, pomerne rýchlo premenia na tukové zásoby. Takéto cukry nájdeme napr. v ovocí.

A ešte jedna rada na záver. Skúste vypiť denne 1 - 1,5l žihľavového čaju. Má výborné čistiace a redukčné vlastnosti.

Na sladenie používajte sacharín alebo neslaďte, alebo ak Vám to nevadí, neslaďte vôbec. Soľte primerane.
Pite dostatok tekutín, pomôžu Vám zahnať pocit hladu. Voľte si minerálne vody a čaje

wolfskinka
25. aug 2009

lauritka ja jem 5x denne ale zeleninu a ovocie a to mi asi ocividne nestaci, po siestej nejedavam skoro vobec, chleba nejem vobec ani pecivo, za posledne 2-3 tyzdne som mala len kuracie maso, sladkostiam tiez moc neublizim ...

alic ved sa vratim z dovolenky a zaciname s tou posilkou, uz som to spominala aj muzovi a sa smial, ze je zvedavy kolko nam to vydrzi

pralinka25
25. aug 2009

wolfi ja si myslim ze u teba to moze byt aj tymi hormonami co do seba musis pchat ked ides napr. na umele

alicao
25. aug 2009

wolfinka, a co si koza, ze jes len zeleninu a ovocie? 😀 😀 😀
pralinka bre raaaaaaaanko!

wolfskinka
25. aug 2009

alic t6o zase nie, vcera na obed som mala cestoviny a dnes si dam kuracie masko na prirodno s ryzou

alicao
25. aug 2009

wolfi, ved preto🙂, netrap sa prosim ta nad tymito malichernostami sveta

wolfskinka
25. aug 2009

alic ja sa netrapim ... iba ma to serie

ale definitivne som sa rozhodla prestanem pit alkohol ...

alicao
25. aug 2009

wolfi, wow, neveriiiiiiiiiiiiiiim ani pivo? 😀 😀 😀 hmmmmmmmmmm to som zvedava🙂 state sa s teba ja🙂

wolfskinka
25. aug 2009

alic ani pivo .... na dovolenke budem pit koktejli ale tam nie je bohvieaky obsah alkoholu ale s pivom som nadobro skoncila aj vcera sme boli na navsteve a dala som si polpoharika vina na ochutnavku mali nejake nezname vino a potom som pila bublinkovu mineralku

pralinka25
25. aug 2009

ale raz za cas pivo neuskodi. Ale s mierou. Alkohol sa pri dietach nesmie, to je pravda. A ani sladke pitivo 😉

alicao
25. aug 2009

babenky mala som za meeting, dnes mam toho trosku viac...sorrryyyy🙂

wolfskinka
25. aug 2009

no uz som tu aj ja hrabem sa v tych dovolenkach dnes ideme kupit nieco uz sme rozhodnuti odlet 1.9.

alicao
25. aug 2009

wolfi, super🙂
viete co som mala na obed? nugatove sisky, tri🙂!

wolfskinka
25. aug 2009

mnaaaaaaaaaaaammmm a ja kuracie maso s ryzou, zeleninou a hranolkami .....

vyberam teraz ten hotel, volala som kamoske do cestovky tak nam nieco vybrala o 16.30 ideme za nou a definitivne nieco vyberieme a zaplatime ... uz sa tesim

pralinka25
25. aug 2009

wolfinezabudni ze ideme s tebou 😉

ja tiez dnes neviem co skor 😝

alicao
25. aug 2009

prali vela egyptanov? 😀

pralinka25
25. aug 2009

dnes nie 😀 mame nestrankovy. Ale vela papierov.

Ten odvcera tu stale caka na teba 😀 😀 😀 😀 😀 uz je aj mumifokovany podla tvojho zelania 😀 😉

alicao
25. aug 2009

prali super, ked bude dostatocne tvdy tak mi daj vediet 😀 😀 😀

wolfskinka
25. aug 2009

baby co hovorite na toto ... predbezny vyber ...

http://www.azurreizen.sk/destinacia/1/?stredisk...

pralinka25
25. aug 2009

oki. To uz bude zanedlho 😀 😀

ja som mala dnes zeleninkovy salatik ale tie bucty nooooooooooo dala by som sa prehovorit 😵

alicao
25. aug 2009

wollfi, vyzerat to mombovo, super, a ten zapad slnka juuuuuuuuuj
zeby som brala neplatene volno a isla aj ja? za kolko?

pralinka25
25. aug 2009

vyzera to fajn.
A nechcete ist do sharmu? Nechces sa potapat?

wolfskinka
25. aug 2009

no zmena ... tento hotel definitivne ... lebo na ten druhy boli zle recenzie ...

http://www.travel.sk/dovolenka/egypt/hurghada/s...

mame ho zabookovany o 16.00 ho ideme vyplatit .... baby ja sa taaaaaaaaaaaaaakkkkk tesim a dufam, ze tam odletim uz tehotna a ze sa ten nas bubacik dobre uhniezdi v hoteliku

alicao
25. aug 2009

wolfi zavidiiiiiiiiiiiiiiiiiimmmmmmmmmmmmmmm!!!!!!!

wolfskinka
25. aug 2009

ali no ved pod so mnou ..... kurnik ved si to po tom vsetko aj zasluzime poriadny oddych

wolfskinka
25. aug 2009

uz mam vybraty aj 1 vyletik ...

El Gouna Sea Trip
Celodenný výlet na lodi s návštevou mestečka El Gouna, ktoré je považované za „egyptské benátky“. Postavené bolo na umelo vytvorených lagúnach. Počas plavby je možnosť rybárčenia a šnorchlovania na mori. No najväčším lákadlom je samotná prehliadka tohto neobyčajného mesta na loďke po lagúnach a návšteva Akvária. Priamo na lodi je podávaný obed.

baby ja sa taaaaaaaaaaaaaaaakkkk tesim .... a este ked odtial privezieme toho naseho krpceka to by bolo uzasne

alicao
25. aug 2009

wolfi, len si prosim ta odtial neprines nejaku zltacku alebo inu mrcha nemoc!!!

pralinka25
25. aug 2009

wolfi pekny ste vybrali.
Ale recenzie nie vzdy hovoria pravdu. Na nas hotel tiez boli negativne a my sme tam nenasli jedinu chybu.
No snad pridete traja

wolfskinka
25. aug 2009

alic ja odtial mienim priviezt jedneho pasaziera navyse 😀 😀 😀

wolfskinka
25. aug 2009

no snad ano ... uvidime co robia foliky v sobotu ....