Snažíme sa. Začali sme po lete 2008. Pridajte sa

jerryjanka
14. jan 2009

pokračovanie témy, ktorá priniesla vela tehuliek a snád vela prinesie ešte 😉

alicao
26. aug 2009

pralinka, ja si myslim, ze bola vcera ale vajko mozno este zije, takze si odskoc cez obed 😀 😀 😀

wolfskinka
26. aug 2009

hej presne jasne ze bude prali sup sup domov a sexikovat

alicao
26. aug 2009

prali a ked drahy nahodou nema cas na tutu mutu tak len sprav odber a 😀 😀 😀

pralinka25
26. aug 2009

😀 😀 😀 😀
cez obed to nepojde. Takze az vecer najskor 😒
Aj tak s tymto cyklom uz nepocitam. Mam skor pocit ze idu kramy a nie ovula

alicao
26. aug 2009

pralinka, to nevadi aj ked pridu, len nech je ovulka a pochybujem ze sa blizia ked teplota stupa...som zvedava...
ty mas este plno dovolenky nie? nechcete niekam aj vy vypadnut? ci si musis nechat na vianoce?

pralinka25
26. aug 2009

no uvidime ci zajtra neklesne. Bud nech je ovula alebo nech pride mrcha a mozem si dat 2 colsily

mam este 20 dni dovolenky. Nieco si necham na vianoce a zbytok neviem. Chceli sme ist niekam tu na slovensku ale neviem este kedy, lebo chybaju nam 3 kolegyne tak tu musim byt. Navyse to musi byt nieco lacne, lebo musim nasetrit do marca 9000€. Nieco uz mame ale musime sa snazit aby sme to stihli, takze musime setrit. Keby sme nemali hyposku tak ani nevaham a isla by so este v septembri na jeden turnus k moru. V septembri je to najlacnejsie

pralinka25
26. aug 2009

alic a ako vies ze uz ma adenka babo?

alicao
26. aug 2009

pralinka, ja prave tiez pozeram nieco na sk, aj ked ja mozem tak akurat na vikend. co sem?

http://www.aquacityresort.com/SK/vodny-park/def...

pralinka25
26. aug 2009

no my sme tak tiez rozmyslali ze by sme sli do tatralandie a potom sa presunuli do Popradu a aj na spis by sme chceli ist. Ale kedze neviem kedy tak z toho mozno ani nic nebude 🙄

alicao
26. aug 2009

pri tatralandii by som vam mohla vybavit ubytko, su je to moja kamoska maju privat

alicao
26. aug 2009

a ktej adenke, v nejakej teme to babenka pisala, neviem presne kedy sa narodilo, len to ze uz je na svete🙂

wolfskinka
26. aug 2009

no uz maju baby co zacinali s nami deticky ... ale odkedy otehotneli ani o nas nezakopli ... ale co uz tak to na svete chodi

alicao
26. aug 2009

wolfi...teraz uz nemaju cas, takze to chapem, ale pred porodom este mohli keby chceli,no nechceli...kaslat nato, uvidieme, co sa stane z nas, ked budememe bruchane🙂

wolfskinka
26. aug 2009

akosi idu na mna melancholicke nalady .. ta psychologicka mi vycucala vsetku energiu za 2 hodiny a ked si predstavim ze tu musim sediet do 17.30 aby som mala odrobenych 8 hodin, ma asi drbne

alicao
26. aug 2009

wolfi, chod si kupit cokoladku, ja uz som dve schrupla🙂

wolfskinka
26. aug 2009

idem na obed ....

alicao
26. aug 2009

wolfi bru chut

wolfskinka
26. aug 2009

dakujem alic aj tebe uz som tu

alicao
26. aug 2009

ja som nemala dobru chut, som si to presolila fuj, bleeee.....

pralinka25
26. aug 2009

aj ja uz som tu z obeda 🙂

kupila som si 2 plaviek. Mali 80% zlavy 🙂 😎 takze mozem istk moru 😵 😵 😵
ja som mala taku melancholicku naladu vecer

wolfskinka
26. aug 2009

idem dnes vecer na korcule so segrou, uz sa tesim

alicao
26. aug 2009

prali no na zimu sa to hodiiiiiii 😀 😀 😀
ja pojdem mozno na bike, ale aj vcera som mala taky plan a skoncila som v posteli s migrenou

wolfskinka
26. aug 2009

prali plavky sa hodia vzdy ...

cukruska1920
26. aug 2009

Ahojte...tak sa znova pridavam k vam

pralinka25
26. aug 2009

aj ja si myslim ze sa to hodi 😀 😀 😀 😀
Ale jedni sa mi hodia k zimnej bunde farebne 😉

Inak nahodou to ma vyssi zmysel. Ide o to ze keby som si ich nekupila tak by som urcite na rok mala moznos ist na nejaku dovolenku a nemohla by som lebo by som nemala plavky. Takto ked mam dvoje urcite to dopadne tak ze ich nebudem moct vyuzit lebo budem tehula. Ja to mam tak vzdy

alicao
26. aug 2009

pralinka ahaaaaaaaaaaaaa....hmmmmmmmmmmmm, tak aj ja si idem kuuuuuuuuupit 😀 😀
cukruska ahoj moja, zas si prisla na skok? o dva mesiace prides s tym ze si tehotna 😀 ale potom dufam, ze uz na celych 9 mesiacov

cukruska1920
26. aug 2009

ali..jak na skok...ja som sem chodila 😕 ... o dva mesiace to urcite nebude...kym nebudem vediet vysledky sa do nicoho nepustame takze najskor v januari zaciname

pralinka25
26. aug 2009

ahojky cukrus. Vobec ta tu nevidim rada. Teda vies ako to myslim. Myslim ako snazilku. Ovela radsej by som bola keby si nach chodila pozerat ako tehulka. Mrzi ma co sa ti stalo a dufam ze toto bolo naposledy ☹ A vies co sa stalo?

Alic u mna to totiz tak chodi a na 100% funguje zakon schvalnosti. Tak som sa rozhodla ho tento krat vyuzit vo svoj prospech 😉

wolfi aj ja si myslim ze plavky sa zidu vzdy. V najhorsom ich vyuzijem na termalnom kupku

cukruska1920
26. aug 2009

prali... aj mna to mrzi ale uz s tym nic neurobim... nie neviem..to ti ziadny lekar nepovie..ale po prvej menstruacii co dostanem sa mam ohlasit a budu mi robit vysetrenia tak snad budem o nieco mudrejjsia..len sa dost bojim co mi zistia..ale snad uz viac smoly mat nebudem

pralinka25
26. aug 2009

je to hrozne cukrus. Akurat som to tu raz pisala ze je tusim lepsia ked sa nedari ako ked sa podari a stane sa toto ☹
som zvedava co ti zistia. Ale to ti uz mohli zistovat aj po prvom potrate. Nie?