Snažíme sa. Začali sme po lete 2008. Pridajte sa

jerryjanka
14. jan 2009

pokračovanie témy, ktorá priniesla vela tehuliek a snád vela prinesie ešte 😉

kikina666
2. feb 2009

no niekedy sa tak chova ... no co uz chlapi ale radsej nech je sibnuty ako by s nim mala byt nuda, minule si zobral moju satku na brusne tance a zacal v nej tancovat holaty ... no som si aj cvrkla do gati ... ked som ho videla a to bol uplne triezvy ...

cukruska1920
2. feb 2009

kiki...no teeeda...tak to mas doma potom sou 😀

kikina666
2. feb 2009

no niekedy je ako utrhnuty z retaze

pralinka25
2. feb 2009

kiki si si zrusila album

kikina666
2. feb 2009

hej a naco by tam bol ... ved uz v nom nebolo nic aktualne ....

adrianka127
2. feb 2009

Ahojte srdiecka,
pozeram, ze mate optimisticku temu, skoda, ze dnes mam tak malinko casu - ale zajtra uz by to malo byt lepsie... 🙂
nam to vychadza vacsinou kazdy druhy dnik sa snazilkovat, ale posledny tyzden, tusim skoro kazdy den... a ani poriadne neviem, ci ovu uz bola, a ci nie... Ale uz pomalicky stracam chut...musim urobit ovu testik... 🙂

cukru - ked si 17 DC, tak by sme snad mohli testikovat spolu... 🙂 ja sice len 13 ale ovu mam asi tiez niekedy v tomto obdobi. Takze o dva tyzdne ideme do toho, ok?

kiki - vzdy je lepsie, ked chce chlap vela ako ked chce malo, alebo vobec... 😉

kikina666
2. feb 2009

adrianka len ten moj by mi sem tam mohol dat vydychnut, ved uz ma tiez svoje roky, asi by som mu mala zacat merat tlak kazdy vecer nie ze mi ho klepne pecka ked bude tolko sexovat

no s tym optimizmom u mna je to podozrive na to ako to dopadlo no ale co uz, dalsi platny pokus v maji

pralinka25
2. feb 2009

kiki orientuj sa v myslienkachnato ze v maji mozno ziadny pokus potrebovat nebudes!!!!!

Velmi by som ti to priala a zo vsetkeho najkrajsi darcek po tom vsetkom by bol keby bolo z prirodzeneho pocatia

Uz tu davno nikto nebol rozdat nam virusiky 😒

kikina666
2. feb 2009

pralinka uvidime teraz sa orientujem na lyzovacku a na chudnutie a potom sa uvidi

adrianka127
2. feb 2009

kiki - no keby mu pred sexom zahlasis, ze mu ides zmerat tlak, tak by ho asi aj ta chut presla... 😀 🙂 - ale nie... iba zartujem... Mame to tazke s tymi nasimi chlapmi... 🙂

pralinka25
2. feb 2009

ja sa tiez orientujem na sport a chudnutie. Ved nic ine mi ani nezostava. A sexik radim tiez k sportu, lebo minule hovorili v radiu ze sa pri tom super spaluju kalorie. A je to zabavnesie ako cvicenie osamote 😀

adrianka127
2. feb 2009

pralinka tak to rozhodne... ja som tiez taka rada, ked sa pri tom tak poriadne spotim... mam dobry pocit, ze to mozno vyslo a este aj chudnes... nie je to uzasne? 🙂

pralinka25
2. feb 2009

no sak to 😀
to mas ako akciu 2 v 1

zatial sa ucinky tohto sportu na mne moc neprejavuju ale aj snaha sa pocita no nie? 😅

adrianka127
2. feb 2009

jasne, ze pocita... 🙂 Ja dnes idem s drahym aj na squos - celkom nas to chytilo... 🙂 Ale musime potom este zvladnut aj snazilkovanie...

pralinka25
2. feb 2009

neboj rozcvicis sa a potom pojde snazilkovanie jedna radost 😉

My pojdeme v stredu na klzisko zas.

adrianka127
2. feb 2009

no na posledy sme zvladli ale potom som zaspala ako mimco... 🙂 Juj aj ja by som sla niekam korculovat... Pralinka a ty si merias BT?

pralinka25
2. feb 2009

nemeriam, lebo je to pre mna problem kvoli tomu ze sa to musi kazdy den merat o tom istom case.

Uz letim domov.

Tak sa tu majte kraaasne

adrianka127
2. feb 2009

aj ty sa maj pekne...
paaaa

kikina666
2. feb 2009

baby ja tiez nemeriam ... presne z toho isteho dovodu ... pre mna je to problem co sa tyka casu

jankabo
3. feb 2009

dOBRé Ránko,
baby skúsku som urobila, takže už mám pokoj - všetky mám urobéne. Ďakujem že ste mi držali prsty.

adenka
3. feb 2009

dobreee raaanko 🙂 🙂
janka gratulujem 😉 🙂

kikina666
3. feb 2009

jankabo a ako ?????????????????? napisala si ze si testla ale ako to dopadlo ???

alicao
3. feb 2009

Dobre ranko...MS prisla den presne....awajs...☹

adenka
3. feb 2009

ali faakt? no skoda...to by bol taky pekny svadobny dar keby neprisla....

kikina666
3. feb 2009

alicao to ma mrzi ze prisla, ale zase presne na den, tak to ti zavidim, ja nikdy ani netusim kedy pride niekedy 25.den, niekedy 50.den a najcastejsie medzi 31.-35.dnom, takze u mna vypocet ovu je nemozny

pralinka25
3. feb 2009

dobre ranko 🙂

Jani gratulujeeeeeeeeeem si jednicka 😵

alic ☹ to ma mrzi

baby uz by bolo na case aby bola medzi nami dalsia nova tehulka. Len sa tu tak v tom placame a nikto nic ☹ 😠 uz by sa tu ta smola mohla prelomit.

Mali by nas navstivit vsetky tehulky z nasej temy a poslat nam extra silnu davku tehu virusikov aby sme uz odtialto vypadli vsetky naraz

adenka
3. feb 2009

kiki a s vami to ako vyzera? som vcera nemala cas citat...

jankabo
3. feb 2009

baby dakujem,
Adenka prosím ťa pošli nám tu vírusy, lebo akosi sa nemôžeme z tadiaľto tohto roku odraziť.

Alicka ☹ ☹ ☹

Už by to niekto mohol odštartovať a verím tomu že potom by to šlo, tak ako to bolo ku koncu roku ked otehotneli všetky 4 baby, jedna po druhej.

adrianka127
3. feb 2009

Ahojte slniecka... 🙂
jani - blahozelaaaaaaaaaam....som ti vravela, ze to zvladnes 🙂
alicka - 😖 Takze ta mrsisko si ta predsa nasla....? ach jo...mrzi ma to...
pralinka - no veru, uz by sme to mali dako odstartovat... len ako...?

alicao
3. feb 2009

Dakujem dievcata...co uz....viem, ze nie som sama, takze pohoda...len mam zase "kyvaci" den....
To by bolo fakt super keby sme v jeden mesiac otehotneli vsetky...
Kto caka na MS najblizie??