Sny

melory
25. okt 2006

baby vie mi niektora vylozit sen, ze som videla dve tehotne a mna tretiu tehu stat pri sebe? potom som mala male dievcatko na rukach. 😉

marianka79
31. jan 2010

no mne sa snívalo že som mala pavúkov v ústach a som ich vypluvala to teda moja túžba neni 😉 pavúkov sa bojím 😕

tobi03
17. feb 2010

Co moze znamenat sen o nevere?
Normalne mi to uz zacina vadit,nedokazem sa plnohodnotne vyspat a potom som z toho podrazdena..Uz dlhsiu dobu sa mi sniva ze partnera vidim ako ma podvadza.Vidim ho vzdy z inou zenou,v objati,proste vidim ze nieco medzi nimi je.Teraz uz piatu noc,znova ze mi je neverny.A dnes v noci v sne,s nou tancoval.A ja som sa po prvy krat mu na to ozvala,on ze s nou aj spava.Nerozumiem preco mam sny o jeho nevere.Rozumiete niekto na vyklad snov?

dali4
17. feb 2010

tobi... zrejme sa podvedome bojíš že ta bude podvádzat, aj ked na to nemyslíš. No jasné, kto by sa nebál, každý chceme aby nám partner bol verný. Tieto sny poukazujú na to, abysme si uvedomili, čo vo vztahu máme a nezaoberali sa tým, čo v tom vztahu chýba. Ak toto čllovek pochopí, uvedomí si to... tieto sny zmiznú 😉 . Hovorím aj z vlastnej skúsenosti.

dali4
17. feb 2010

tobi... lebo ak si mínaš energiu na to, že sa zaoberáš nedostatkami vášho vzťahu, tak ti chodia takéto znamenia ... "moj partner by bol štastnejší s niekym iným " ... ale to je len a len upozornenie, že treba na tom pracovat, v žiadnom prípade nejaká veštba 🙂

dali4
17. feb 2010

... pracovat na vašom štastí, užívat si chvíle ked ste spolu, vážit si každé milé slovo, ktoré ti partner povie, lásku príjímat ale aj dávat a hlavne vymazat zo života výčitky.

renka9
17. feb 2010

mne sa dnes snivalo o ciernej mačke 😨 . ze som detom kupila cierne maciatko, a dala som ho k starej ciernej macke. My vsak macky nemame, iba psa. co znamena cierna macka??? 😨

dali4
17. feb 2010

renka, aký pocit si mala v tom sne ?

wewerka000
17. feb 2010

mne ked sa o niekom sniva tak do 2dni ho/ju furt stretnem........aj ked som ho/ju nevydela vyse roka 🙂

lussy23
17. feb 2010

Pomúžte mi! Vždy koncom mesiaca sa mi snívá o troch neznámych šuďoch. Zdá sa, že som ich videla v televízií. V každom sne vystupujem ja a oni. Znamená to niečo?

teodorka
17. feb 2010

tobi ako keby som o sebe citala ...mm to aj vedel ze sa mi o tom sniva ,trvalo to roky a nakoniec to preslo ...tiez to bolo podvedomim

mamartinka
17. feb 2010

Ahojte.Nam sa z manzelom snivalo ze sa nam narodil velky syn.Manzel ho dokonca aj hojdal v tom sne na rukach a ze bol stasne velky a mal velku hlavu.Ale sme ho nevideli ani jeden.Len ze bol strasne velky.Co to moze byt?Inak deti zatial nemame ale snazime sa uz cez 3 roky.Dakujem.

mamartinka
19. feb 2010

Nikto sem nenapise?

chaarliizee
23. feb 2010

ahojte, neviete mi poradiť ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ Stále sa mi sníva že som tehotná 😖 😖 😖 😖 😖 😖 potom mám vždy taký blbí pocit a chcem mať dieťa 😒 😒 😒 😒

tromboska
23. feb 2010

no mne sa tiez sniva ze som tehotna, alebo ze mam dieta.
To asi preto ze sa uz dlho snazime a nic.

Zvykne sa mi este snivat, ze lietam, baby aj vy mate sny o lietani?

miska002
23. feb 2010

a kto mi odpovie ........kedy sa mi zacne plnit to co sa mi sniiiiiiva ............. 😝 😠

mamartinka
23. feb 2010

Baby to sa uz asi moc snazite a chcete byt silou mocou tehu.Chce to chvilu pauzu ked sa taketo o tehu sniva.Mne to moj gyn aj povedal. 😉

tromboska
23. feb 2010

no hej, ale tak rozkaz podvedomiu...
Ja sa na to snazim nemysliet, ale neda sa to, asi o tom vies sama, ako to je.
Mozem si najst aj inu cinnosti, ale mam uz na to vek a cas bezi a babatko nikde.
Tak podvedomie neoklameme 🙂

brisilda
24. feb 2010

kocky je tu niekto kto vie vykladat sny? mne sa snivalo ze mi vypadli predne spodne 2 zuby lebo sa mi odkrivali zubne krcky 😝 okrem toho sa mi uz nic nesnivalo 😒

brisilda
24. feb 2010

no popelka tak dakujem uz som nasla odpoved na svoju otazku a normalne som s toho co som precitala vystrasena ☹ uz mi vazne n ic ine nechyba iba pred porodom vazne ochoriet 😖

mamartinka
24. feb 2010

tromboska a kolko mas rokov a kolko snazite?Neaky konkretny problem?Nam sa nedari 3 roky a 5 mesiac a problem je u mna.Caka ma mensia operacia v juni.Tiez uz o mesiac mam 30 a uz velmi babetko chceme.Prepacte ze to pisem sem.

tromboska
24. feb 2010

Mata IP 🙂

mamartinka
24. feb 2010

tromboska ip uz som ti odpisala.Mas co citat.

chaarliizee
25. feb 2010

jaj mamartinka, keby to bolo také ľahké nemyslieť na to ☹

misinn
25. feb 2010

brisilda ked sa ti sniva ze ti vypadli zuby znamena to ze ti zomrie niekto z okolia

misinn
5. mar 2010

potrebujem poradit...snival sa mi sen...ze do mna vosiel had ale nie celym telom lebo som ho za chvost vytiahla a potom som ho rozsekala na male kusky...ale neustipol ma...neviete co to moze znamenat? ☹ ☹

marika80
5. mar 2010

misinn nie je had nieco so sexom 😉 ?

misinn
5. mar 2010

marika? ja neviem ja som si myslela ze s chorobou skor

misinn
5. mar 2010

bez otaznika to som tam dala nahodou 😀

marika80
5. mar 2010

no tak som trocha googla a ze niekto nieco proti Tebe kuje.

misinn
5. mar 2010

aj tak by to bol stale ten lepsi pripad ako keby so mala byt chora