Sny

melory
25. okt 2006

baby vie mi niektora vylozit sen, ze som videla dve tehotne a mna tretiu tehu stat pri sebe? potom som mala male dievcatko na rukach. 😉

perla200
25. sep 2010

@ani3012 ja sa neviem spamätat doteraz a to je poobedie...zapalila som jej 5 sviečok ale na cintorín k nej sa nedostanem lebo som n eni odtial kde je pochovaná....ale divné pocity mam strasne

ivetka1981
11. okt 2010

snívalo sa mi,že sa mi narodilo diaťatko-čo to znamená,??Kto to vie..prosím..už asi 4 razy sa mi to snívalo v priebehu mesiaca

monikka22
11. okt 2010

@ivetka1981 Dieťa, na rukách muža: Určite sa narodí chlapec.

Dieťa, na rukách ženy: Zdá sa, že príde na svet dievča.

Dieťa, krásne: Teš sa, niekto ti spôsobí veľkú radosť.

Dieťa, vidieť ho pri krste: Budeš mať dôvod k veľkej radosti.

Dieťa, vidieť s dojkou: Prijmi dobrú radu, lebo ju veľmi potrebuješ.

Dieťa, vidieť ho pri hre: Čaká ťa vysoký vek a príjemná staroba.

Dieťa, vidieť ho spadnúť: Nerob tragédiu z toho, ak sa dostaneš do finančných problémov.

Dieťa, mať ho: Znamená štastie a radosť.

ivetka1981
11. okt 2010

krásne dakujem..ste ma veeeľmi potešili🙂

veronkaj
19. nov 2010

kto by mi vedel vysvetliť, sen??
poslednú dobu som mala pocit, že sa nám podarilo miminko ale dostala som menzes a tak som váhala že či ostalo alebo nie, dnes mám menzes 3 deň, a večer som čítala témy tehotenstvo a menzes a v noci sa mi snívalo nepamätám si celý sen, len to že som bola niekde a nejaká žena staršia mi povedala ale vy ste tehotná.
ráno som sa s tým zobudila že si pamätám len to.

??????????????????????????????????,,,

andrea142
30. nov 2010

@veronkaj ahoj no neviem či ti pomôžem ale mne sa minule tiež snívalo o tehotenstve. presnejšie že som šla ku gynekológovi na preventívnu kontrolu a on mi zahlásil ,že som tehotná ......no ráno po prebudení som mala riadne stresy či to bol sen alebo skutočnosť 😀 😀 😀 ........ no a potom pár dní na to švagriná zahlásila ,že je tehotná 😕 😅 ....tak neviem či to bolo tým snom 😀 ...............

veronkaj
30. nov 2010

@andrea142 no ja by som bola radšej keby nie švagriná ale ja som bola, no uvidíme

andrea142
1. dec 2010

@veronkaj : no pravdu povediac pár mesiacov po nej som potom otehotnela aj ja 😉 ...tak možno sa ti podarí 😀

katecameron
1. dec 2010

neviete co to znamena ked sa mi v poslednej dobe sniva ze moj najmladsi syn zomrel? strasne haluzy raz sa mi snilo ze sa utopil a mrtveho som ho vytiahla z vody minule zas ze ho auto zrazilo lezal mrtvy na ceste mna s toho ide slak trafit bojim sa ze sa nieco zle stane ☹

veronkaj
1. dec 2010

@andrea142

ja viem, keď sa mi sníva za zuby, vodu, kostol, oheň, dom, svadobné šaty, deti a tak, to mi vychádza ale toto no uvidíme.

veronkaj
1. dec 2010

@katecameron mrtvy v sne neznamená nič zlé, bud ten dotyčný kto sa ti sníval mrtvy alebo niekto v jeho blízkom okolí robí niečo s čím by mal prestať. smrť je koniec niečoho a nový začiatok, nemusí to byť len niečo prestať robiť, ale znamená to aj niečo začať nové napr. práca, presťahovanie, vzťah,

danulicek
27. jan 2011

ahojte, a splnilo sa niekomu, že sa vám snívalo o rybách a znamenalo to prírastok u vás (alebo u niekoho vo vašej rodine)? 😅

katecameron
28. jan 2011

@danulicek ano ale nie u nas ale v rodine napr.naposledy to schytala moja sesternica 😀 😀

danulicek
28. jan 2011

@katecameron aj u nas v rodine sa to v minulosti naplnilo, ale teraz sa snivalo mne a uz aj bez toho som mala predtym podozrenie, ze by som to mohla schytat ja 😀 ...co by ma aj potesilo, ale ved uvidime.

veeniika
29. jan 2011

@danulicek jasne mne sa snivalo 2krat a bolo babo.Dokonca som vedela aj ake bude tehotenstvo.Prvy sen:chytala som ryby na udicu a vytiahla som ich viac a boli take male,zrazu som sa ocitla vo vode v silnom prude chvylu ma unasal a potom som zacala plavat proti prudu najskor tazko mi to slo ale potom parada az som doplavala do pokojnej vody(cakala som dvojicky-narodili sa na konci 6mesiaca tehu,jedno babo zomrelo,najskor som bola uplne na dne a potom kvoli druhemu babanku som sa pozbierala). Druhy sen o rybach:Bola som v lese a tam bola taka ako kaluz cistej vody mi to prislo a ja som tam skocila a vynorila sa s kaprom pod pazuchou 😀 tak som rano bola na 100% ista ze som tehu a bude jedno babo a tehu bude Ok a tak aj bolo presne na termin sa nam narodil maly kapor(skor kaprica 😀 )z vahou 3210g 😀 😀 😀

danulicek
1. feb 2011

@veeniika no teda, to su sny 😀 ale aj ja poznam vela ludi, ktorym sa snivalo o rybach a v rodine bol coskoro prirastok. preto ma to zaujimalo, lebo to uz nemoze byt nahoda 😀 😀

veeniika
2. feb 2011

@danulicek no pre mna to nahoda nebude 🙂 dva krat a vzdy tehu 😀 ,a este viem podla toho ked sa mi sniva ze som oblecena v svadobnych satach tak bude super tazka a zla hadka s mojim chlapom uz to mam odsledovane 😉 .Nastastie sa mi to uz dlho nesnivalo a dufam ze dlho nebude lebo to su fakt hrozne hadky ☹

kawasaki17
2. feb 2011

ahojte mne sa v poslednom case skoro kazdu noc sniva, ze som tehotna a ze ma muz vezie do nemocnice a nakoniec porodim krasne babetko a vobec ma to neboli... a je to take skutocne... to moze co znamenat? zatial dalsie babo neplanujeme

lussy23
2. feb 2011

ahojte, mne sa často snívajú sny s vlakom. Znamená niečo Vlak?

riana12
7. feb 2011

ahojte, co by mohlo znamenat, ak som v sne bola tehu (presne si pamatam aj tyzden a aj som v tom sne citila bolest podbruska, dost vyrazna bolest a kym trvala, tak to znamenalo, ze som tehu 😅), chystala som sa povedat o tom NEplanovanom tehu priatelovi, s ujom cernochom som v obchode vyberala nejaku knizku, ako rastie babatko - na sposob kolko vazilo/meralo pri narodeni, ake pokroky robi atd... len som potom zvlastnym sposobom potratila... 😒

riana12
7. feb 2011

@lussy23 tuna si najdi heslo Vlak; je tam toho dost a neda sa mi skopirovat iba konkretne k vlaku, iba cela stranka 😝
http://www.provaz.cz/sny/pismeno.php?trideni=3200

milagrosss20
7. feb 2011

hm aj mne sa snivalo o tehu,,,a to zrazu ze som bola na gyn.prehliadke a on mi povedal ze som tehotna v 2 mesiaci a ze si mam davat pozor lebo cosi mam zle v brusku a ze mam jest menej masa lebo mi to nerobi dobre...a potom cosi som sla povedat mojmu a neviem dalej...a asi tak pred tyzdnom a viac sa mi tiez snivalo ze som porodila synceka a drzala som ho na rukach a ked prisiel priatel tak mi povedal ze ho musime dat aj tak prec pretoze nebudeme mat s coho zit a vychovavat...hmm divne sny... ☹ to bude asi aj tym ze velmi chcem male,,,

jazminn
7. feb 2011

mne sa snívalo, že v našom dome dole na chodbe bol stočený had a ja som okolo neho prešla a nevedela som, či má uštipol, alebo nie, vo sne som nad tým rozmýšľala, ale prišla som na to, že asi nie, lebo som nemala žiadný znak po uštipnutí. Prosím potaďte, čo to asi môže znamenať?

4stanka4
17. feb 2011

Mne sa túto noc snívalo, že som bola u otcovej sesternice pri jej dome a tam je most a že tam bol obrovský úhor...bol už skapatý, celý obžraty... 😀 Potom som bola u starkinej sestry na dvore a mala som v ruke takého malého morského úhora či hada či čo to je( doma sme mali v akváriu takého ) nemohla som ho udržať v ruke, ušiel mi do záhradky a rýchlo som volala ocovi nech ho ide chytiť. Oco prišiel, začal ho chytať a ja som mu medzitým chytala rybky z akvária- nejaké mečúne to boli- a dávala ich do vrecka s vodou 🙂
Čo by to mohlo znamenať hmm?Vedel by niekto? 😉

mimibb
21. feb 2011

sny su veru zaujimave pochody nasho (NE)vedomia... 🙂 mne sa pred otehotnenim casto snivalo, ze prebalujem svojho chlapceka alebo som ho vozila v kociku...
a pocas tehu som bola v sne na 4 ultrazvukoch a zakazdym to bol chlapcek....mojmu muzovi sa tiez stale sniva len o chlapcekovi...dokoca aj mojej mame :D ale 2x som mala v sne aj malicke dievcatko no zakazdym ju drzal muz v naruci...
a kedze stale nevieme co to bude (vzdy bolo zle otocene, akurat v 17tyzdni lezkalo "bokom" s nozkami dohora a z profilu tam krasne trcal jeden maly kopcek a nad nim vztycena palicka-neviem ci to moze byt aj dievcatko alebo teda ci sa mohlo zmenit na dievcatko...), tak som veru zvedava, ci to bude naozaj ten chlapcek 🙂

miruska15
22. feb 2011

@jazminn ahoj had je zly človek ☹

miruska15
22. feb 2011

mne sa nedavno snivalo ako spim a citila som že ma niekto drži za členky tak som sa pozrela a stala tam mala osoba nevidela som jej do tvare a držala ma chcelo sa mi kričat ale nedalo sa, v tom som sa prebudila.Nemam rada taketo žive sny bolo to strašidelne a nerozumiem tomu snu možno po čase ho pochopim. 😕

jazminn
22. feb 2011

@miruska15 Ďakujem, máš pravdu, aj sa po tom sne vyskytol ten zlý človek...ja si ináč sny nepamätám a vtedy ten hadisko 😠

mywiel
22. feb 2011

Had je sexualita... 😅 ak je zly ten had tak je niejaky problém, neveris si alebo nieco pod.

ivett1
22. feb 2011

Had je okrem sexuality aj nieco "temne, nepochopitelne a zahadne"...alebo odpor cloveka prijat nieco neprijemne...(mozno spravu, navrh...)