• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Sny

1. novembra 2015 
Ahojte baby...dnes som mala sen o to, že som videla nejaké cudzie dievčatko, ktorému vypadol predný horny mliečny zúbok, ukázala mi ho v pasti bol trosku od krvi...vylakalo ma to lebo vypadnutý zub je smrt... dnes som sa rozpravala so sestrou a ta mi povedala, že sa jej asi 2 dni dozadus nivalo o cienej macke s obrovskymi modrymi ocami ze s okolo nas okolo mna a jej obstmietala najskor okolo mna potom okolo nej... normalne mam strach
1. nov 2015 o 18:01  •  čaká bábätko, termín má v januári 2015  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Este som zabudla dodat ze mam momentalne problemy so zubami...v piatok mi akurat jeden vytrhli a stale mam bolesti...ci to nahodou nemoze byt taky sen aj preto...
1. nov 2015 o 18:08  •  čaká bábätko, termín má v januári 2015  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
este ma napadlo zabudla som na to vcera som bola u sesternice a ta ma rocnu dcerku ktorej idu zubky a mala teplotu ubolena bola takze vsetko sa to kolo zubkov toci ci mi to nejako podvedomie mohlo privolat... dakujem
1. nov 2015 o 18:25  •  čaká bábätko, termín má v januári 2015  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok