Sny

melory
25. okt 2006

baby vie mi niektora vylozit sen, ze som videla dve tehotne a mna tretiu tehu stat pri sebe? potom som mala male dievcatko na rukach. 😉

smile31
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
smile31
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
smile31
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
edriena28
21. okt 2017

@ikke mne sa dnes snivalo ze som mala svoje dieta...drzala som ho na rukach a potom ho drzal aj manzel...a potom ho drzala aj kamaratka... a potom som ho sla kocikovat. Neviem.co to znamena...a sa snazime uz rok a nic.. dlho som nemala taky sen.. ,😀

babulka82
31. jan 2018

Baby co znamena strach a neschonost kricat vo sne?

nikuska10004
27. feb 2024

@ivett1 dobrý večer. Mohli by ste mi pomôcť s mojím snom. Neviem čo to znamená, ale bolo to veľmi silné. S manželom sme boli v jednej miestnosti a dostali sme jeden predmet. Vyzeral ako vaza, či urna z porcelánu. Bola biela s modrými ornamentmi. Presne taká akú mám po nebohej babke. V tom sme obaja začali cítiť z predmetu zlú energiu. Chceli sme sa jej zbaviť, ale nevedeli sme ju pustiť z rúk. Až som poskočila celým telom a nato som sa zobudila s veľmi zlým pocitom. Ďakujem vám.

ivett1
27. feb 2024

@nikuska10004 ide len o sen... a symbolický výklad ...aj keď je "nepríjemný" nemusí znamenať nič zlého, možno si len treba dávať väčší pozor ...takže...
S manželom sme boli v jednej miestnosti - v rodine zavládne radostná atmosféra; prítomnosť manžela vo sne znamená, že mu dôverujete alebo aj obavy o jeho osobu;
Dostali sme jeden predmet- vyzeral ako vaza, či urna – budete o niečo bohatší - možno majetok, financie, alebo aj skúsenejší - zažijete nejakú situáciu, kt. vás obohatí;
Bola biela- "biela" farba symbolizuje smrť – teda niečo staré „zomrie“, príde nový začiatok; s modrými ornamentmi - modrá farba znamená, že budeš mať nepríjemností, musíš prijať rozhodnutie/ rozhodnúť sa o niečom/pre niečo;
Presne taká akú mám po nebohej babke - spomienka na príbuzného, ktorý zomrel – budeš dediť (nemusí to byť materiálne dedičstvo, môže to byť aj zdravie -zdravotný stav a pod.)
V tom sme obaja začali cítiť z predmetu zlú energiu – nepríjemný pocit, nepríjemný „dar-váza“ - je potrebné odvrátiť sa od rozptyľujúcich činností, ktorými ste si naplnili život v dôsledku veľkej straty;
Chceli sme sa jej zbaviť, ale nevedeli sme ju pustiť z rúk – sklamané očakávania - je potrebné riešiť veci, prijať rozhodnutia;
Až som poskočila celým telom a nato som sa zobudila s veľmi zlým pocitom – pripravujete sa na prebudenie, budete vedieť lepšie reagovať na strach/obavu v reálnych situáciách.
Mne to až tak zmysel nedáva, ale vy možno budete vedieť o čom to je... 🙂

nikuska10004
3. mar 2024

@ivett1 ďakujem vám pani Ivetka.