Sny

melory
25. okt 2006

baby vie mi niektora vylozit sen, ze som videla dve tehotne a mna tretiu tehu stat pri sebe? potom som mala male dievcatko na rukach. 😉

expertka8
25. okt 2006

..mimoxodom...skvelá téma...ja som nad jej založením rozmýšľala mesiac pred 😉

expertka8
25. okt 2006

...najhoršie sny považujem ..keď sa mi sníva..že som stratila deti..to si ani neviete predstaviť ten strax aký prežívam v tom sne..smútok...zúfalstvo nevynímajúc..to je des..myslím,že v bežnom živote by ma to rovno zabilo!!! 😔

emjee
25. okt 2006

mne sa casto sniva aj s ludmi, ktorych poznam, viem ze su to oni, no v sne vyzeraju uplne inac ako v skutocnosti
a dost casto sa mi sniva s mrtvymi pribuznymi - ale nemam z nich strach (ani v sne ani v skutocnosti) - beriem to ako krasnu spomienku na niekoho, kto uz tu nie je

emjee
25. okt 2006

a este sa mi casto sniva, ze bezim a pritom stojim na mieste - to su u mna najhorsie sny, ked sa snazim z celej sily a nevladzem

melory
autor
25. okt 2006

ano alebo kricim a kricim ale len chcem kricat lebo mi to nejde. 😲

expertka8
25. okt 2006

...a najkrajší je pocit lietania..to je neopísateľný pocit 🙂

expertka8
25. okt 2006

Ak sa vám sníva napr. o vlku, hlavným symbolom sna nemusí byť vlk, ale priestor, v ktorom sa sen odohráva. A ak podľa snára dostanete kvety, čaká vás sláva.

expertka8
25. okt 2006

..a tá hanba...keď po otvorenom priestranstve behám nahá...a pritom v bežnom živote nie som žiadny exhibionista... 😀 😠

emjee
25. okt 2006

a ked padam a nedokazem to zastavit 😠 brrr

kili
25. okt 2006

emjee, toto mával kedysi aj môj muž, ale potom si vedel uvedomiť, že to je sen a užíval si voľného pádu 😀 . Tak ten zažíje málo kto.

madeleine
25. okt 2006

mama mi raz rozpravala ze ma na krizovatke dvoch ulic zrazilo na prechode auto... vraj budem dlho zit...

ked mi to iste rozpravala kamoska o den neskor, ze sa jej noc predtym snivalo ako ma na tej krizovatke preslo auto... nenapadlo mi ze budem dlho zit, ale mi hodne zbehli zimomriavky... 😖

ale zatial dlho zijem... 😀

ikke
25. okt 2006

made, dufam, ze na tej krizovatke si davas dvojnasobny pozor... 😉

davidko
26. okt 2006

baby neviete čo to znamená keď sa mi snívalo o normálnych /kuracích/ vajíčkach ?len jednu chybu to malo že vo vnútri jedného boli 3 žĺtka a to v každom jednom čo som rozbila 😉

jj2202
26. okt 2006
kasis
26. okt 2006

Ja som mala blby sen dnes. Bola som niekde v stodole alebo humne, zrazu tam bol aj moj gyn a ostatne tehule z poradne a mali sme tam rodit jedna za druhou. Vsetky v pohode dokonca zaradom odrodili v aute a ked prisiel rad na mna, tak nic sa so mnou nedialo a doktor mi povedal, ze mam prist o mesiac, dobra haluz

melory
autor
26. okt 2006

davidko zeby trojicky??? alebo tretie babo???

davidko
26. okt 2006

melory nestraš ☹

prima
26. okt 2006

najviac sa "tesim", ked cestujem do prace alebo z prace a spim a zrazu zo sna vydam cudne zvuky 😀 . To sa potom vsetci cudne pozeraju.

expertka8
26. okt 2006

..prima... 😀 😀 😀 ...zvykneš mať pritom aj také zášklby??? 😀 ..lebo ja áno 😉 😀

melory
autor
26. okt 2006

mne sa stalo pred svadbou ze som lezala s muzikom v posteli a spali sme ja som sa strhla so sna posadila sa a povedala mu "je mam ineho a odchadzam" hahaha ja si to nepametam a ineho som nemala ani nemam. 😝 ale on do rana nespal. 😀

prima
26. okt 2006

😀 😀 zaujimave tie sny. expertka, no jasne ze mavam zasklby, a este ake. Pri manzelovi som stale zaspala v autobuse az sa za mna hanbil, ako ma myksuje. Tak ma len chytil za ruku a hladil ju a cakal, kym sa zobudim.
Tesne pred svadbou som mala asi 2 alebo 3 velmi podobne sny. Az mi nejdu do hlavy dodnes. Snivalo sa mi, ze som mala na rukach dietatko a to mi zomrelo v rukach alebo sa zacalo dusit a zomrelo a pod. A to som nebola ani tehu... Mozno to bol len stres zo svadby 😎

expertka8
26. okt 2006

..niekde som čítala..že tieto zášklby sú dôsledkom rýxleho uvoľnenia svalstva...tak isto..ako keď nám "behajú" oči počas spánku..vtedy človek skutočne sníva 😉

prima
26. okt 2006

Tak to je dobre, to znamena, ze sa vieme dobre uvolnit pri spanku. (ved preto zboznujem spanok 😀 )A manzel si uz zacal mysliet ze som "na nervy" 🙄

expertka8
26. okt 2006

...aj o mňa mali naši strax...najmä mamina si už myslela..že to má neurologický pôvod....pre mňa je spánok..jeden z najväčšíx relaxov...a snívanie???...často si v tejto neprebádanej zóne..plním nenaplnené sny 😉 😀

verulka
26. okt 2006

Baby, mne sa dnes snivalo o Tilly - uzasne je, ze som ju v zivote nevidela 😀 Ani si moc toho nepamatam, iba ze tam bola 😎

melory
autor
26. okt 2006

ja na sny verim, niekedy mi daju aj znamenie, ze si mam davat pozor, alebo na niekoho pozor a inokedy ma potesia spravou, ktora o par dni ozaj pride.

sissik
26. okt 2006

no neviem ako si mam vysvetlit dnesny sen 😲
bola som tehotna, rodila som naraz s mojou sestrou, ale obe deti boli moje. potom som logovala na modreho konika, ze som tehotna. no a potom som nechala kociky na brehu jazera, isla som do domu, zacalo prsat a kociky odplavilo na opacny koniec jazera. skor som za nimi chcela plavat, ale zastavil ma drahy a mama a potom som obisla cele jazero a oba kocare som dotlacila naspat k domu. 😨
a spanie vo verejnej doprave je pra mna morou. obcas totiz mavam eroticke sny a drahy mi vravi, ze vzdycham zo sna. asi 2 razy som zaspala vo vlaku a pamatam sa dobre, co sa mi snivalo 😵 a vsetci spolucestujuci v kupe na mna divne pozerali

expertka8
26. okt 2006

..sissik..daj recept na erotišen sny 😀 😀 😀

melory
autor
26. okt 2006

nesexuj a pridu 😀

expertka8
26. okt 2006

..myslela som..že "v tom" bude háčik...xce to asi riadny deficit v spálni 😉 😀