Sny

melory
25. okt 2006

baby vie mi niektora vylozit sen, ze som videla dve tehotne a mna tretiu tehu stat pri sebe? potom som mala male dievcatko na rukach. 😉

anad
30. nov 2006

Ahojte, ja som sa dnes rano zobudila na taky hrozny sen... A po celom dni som sa nezbavila takeho neprijemneho pocitu z neho...
Snivalo sa mi, ze sme mali na starosti viacero deticiek na vylete v takom mladsom sk veku a museli sme preliest cez taku preliezku asi vo vyske 3 poschodi a jedno dievcatko nam spadlo 😢
Hovorim si, ze je to len sen, ale bol dost kruty...
Ospravedlnujem sa, ze vam pisem take krute veci, ale je mi z toho straasne smutno.

melory
autor
9. dec 2006

co mam tehu knihu tak pisu ze prave v tomto tvojom stadiu tehu su taketo sny bezne a je to obava o materstvo {ci to zvladneme, ci sme pripravene}

miselinik
12. dec 2006

Ahojte.
Mne počas tehotenstva každý hovoril, že budeme mať chlapčeka a ja som sa tým veľmi nezaoberala. Keď manžel odišiel za prácou do čiech tak sa mi začali snívať sny, že mám dcérku. Boli až neskutočne živé. Ale na pôrodnú sálu som išla s tým, že to bude chlapček. Máme ale dievčatko a myslím si, že manželovým odchodom som sa cítila veľmi sama a moje podvedomie mi dávalo najavo, že po pôrode už nebudem. Osobne si myslím, že je jedno či je to divčatko alebo chlapec, ale sme teraz dve baby na nášho ocinka a ten nás obe zbožňuje. Je to nádherné.

expertka8
12. dec 2006

...má ešte niekto záujem o numerológiu??? 🙂

certica
12. dec 2006

ja mam zaujem o vsetko, co s tebou suvisi 😀 😀 😀 😀 😀 ...sa teda hlasim 😵 😀

expertka8
12. dec 2006

😅 😅 😅 ...škoda..že bob neposkytol červenajúceho sa smajla...by som tu zapýrila celú stránku 😀
..OK...napíš takto verejne alebo do IP...dátum narodenia 😉 ...a podrob ma potom konfrontácii...či som sa trafila??? 😅

mamus
12. dec 2006

Expertka - Tak ja som v pohode : 12.5.1953. Ale čo a ako do IP.

melory
autor
12. dec 2006

expertka si si teraz navarila, kazdemu budes vyhotovovat numerologiu

certica
12. dec 2006

no ved, platena sluzba 😀

mamus
12. dec 2006

To čo, o peniazoch tu nebola (bola?) reč? 😀

melory
autor
12. dec 2006

mamus ved prispejeme nie? 😉

certica
12. dec 2006

vidis ex, jak som to tu rozbehla 😎 .Ale ideme dufam napoly 😀 😀 😀

expertka8
12. dec 2006

...do kelu...melory už bola kompletne hodená do IP...a pri odoslaní to zlyhalo...dóóó kelu... 😠 ...melory..mám u Teba kávu..idem Ťa spraviť ešte raz...

..všetci čo ste sa tu hodili...určite "spravím" 😅 ...čakajte IP... 🙂

mamus
12. dec 2006

melory - som za, ale musí tam byť že sa vydám a bude bohatý a zdedím veľké majetky a začnem nový život a budem šťastná a budem babička a moje deti budú šťastné a zdravé ......... 😀 😀 😀 😀 😀 Expertka, snaž sa!!! 😠

lyzenka
3. jan 2007

Ahojte,

dnes sa mi snival sen s rybickami.....videla som take krasne cervene gubky a plllllno ich tam bolo.....nooo,ktovie? ... 😀

To mne teta raz vravela, ze sa jej snival prvy sen s rybou ktora plavala hore bruchom.....a potratila....potom druhy sen...vela krasnych rybiciek...to sa jej narodil syn....a potom treti sen....zase ryba hore bruchom...a to tiez potratila.....hmmmm.........zaujimave, ze prave s rybickou sa snivaju tie sny predzvestujuce babetko.....no ale ktovie co to mne chcelo naznacit... 😀

ikke
3. jan 2007

lyzenka, drzim palce, nech je sen pravdivy 😉
mne keby sa snivalo o rybkach, asi by som na to (ako obvykle na vacsinu snov) zabudla... 😔

lyzenka
3. jan 2007

ahoj ikke,

mne ked sa snivaju take "zive" sny....tak si ich pamätam stale.......a ked sa mi snivaju take blbosti, tak tie aj zabudnem..... 😀

melory
autor
4. jan 2007

lyzenka - ano ryby su deticky. to sa aj mne snivalo s rybami a myslela som si, ze to je dovolenka pri mory, ona sice bola, ale aj s babom v brusku 😉
tak to si ma do noveho roka potesila, to to imelo a silny vianocny cas.

mimi109
4. jan 2007

ahojte mne sa tiez raz snivalo o rybach, boli 3 a ostala tehotna moja sestra, svagrina a aj ja pekne mesiac po mesiaci 😀

melory
autor
4. jan 2007

ano ano, to suhlasi, je to zlate...ryby su aj peniaze, ale skor v kartach, v sne je to dieta.

lyzenka
4. jan 2007

No baby,

to ste ma veru potesili.....no ale ktovie? radsej tomu "neverim".. 😉

melory
autor
10. jan 2007

mne sa na novy rok snivalo, ze presadzam rastlinky.

ikke
10. jan 2007

melory, s bruchom, ci bez? 😨 😅

samuelko
10. jan 2007

baby neviete náhodou,čo znamená,keď sa sníva o škorpinoch,nikde som to nenašla.

samuelko
10. jan 2007

pardon - škorpiónoch

melory
autor
10. jan 2007

ikke to neviem, ale bolo to realne ako ked sa clovek zobudi, bol to moj byt moje kvetinace a moje kvety tak asi aj s babom.

skorpion je dost pychlavy a moze ta daky clovek uzarit, alebo podpychnut a ty sa mas na to pripravit a neurazit sa.

ikke
10. jan 2007

melory, som chcela vyvestit, ze keby si presadzala s bruskom, znamenalo by to, ze uz coskoro bude jar 😅 este pred prvym aprilom 😎
ale vcul neviem... 😔 😀

melory
autor
10. jan 2007

ved je jar stale

ikke
10. jan 2007

no...u nas leje ako z krhly a fuka desny vietor 😝 , aj ked pred domom nam kvitne strom a dokonca aj ruze 😅 od jari ocakavam rozhodne viac slniecka 😵

melory
autor
10. jan 2007

nam zacal rast nechtik a kvitne zlaty dazd ako na 1.4.