Sny

melory
25. okt 2006

baby vie mi niektora vylozit sen, ze som videla dve tehotne a mna tretiu tehu stat pri sebe? potom som mala male dievcatko na rukach. 😉

riana12
11. mar 2010

filipal, no ked si tak spominam, uz aj predtym sa mi hocikedy snivalo o zuboch a tiez sa nic zle nestalo... naviac, teraz mi tie zuby vypadli a hned aj narastli a to som uz s priatelom nebola, to bola s tym cudzim mladikom...
inac, pravda je, ze vycerpana som, ale to prikladam tomu, ze chodim aj do prace aj do skoly... stale v strese, ze nestiham nic do skoly robit...

mamutka
11. mar 2010

tak mne sa tuto noc asi prvy krat snivalo ze mi vypadol zub. on je uz mrtvy, ale v tom sne sa odlomil a uplne bezbolestne vypadol a bol cely taky hnusny, tmavy....no, babo rad, mam mat stres co sa stane? mozu to byt povery, ale bez vetra sa ani listok nepohne, zejo, no, na nalade mi to nepridalo 😒

severaseptima
11. mar 2010

Filipal...to je zaujimave...a ktovie preco tie intervaly su take roznorode...ak by existovali minule zivoty a toto by bol nejaky pozostatok z neho, co s tym mam robit?
Inak mne sa o vode casto snivava, ale v roznych podobach...byva tmava a niekedy v nej plavaju utopeni ludia...alebo je spenena a burliva...obcas byva aj modro-zeleno-seda a taka ustalena...akoby v nejakom jazere...pritom v skutocnosti nemam nejaky strach z vody...na kupalisko nechodim sice uz velmi dlho ale to ma ine dovody (raz som videla ako sa tam romsky spoluobcan vys.al....) 😖 🙄

riana to bol zaujimavy sen...mozno uz pocitujes stereotyp vo vztahu a podvedome tuzis po mini zmene,ale kedze svojho partnera asi lubis tak si to hned aj zatrhavas...to je taky moj laicky odhad, tak to ber silno s rezervou...nikdy som nebola dobry psycholog...

mamutka aj mna vzdy vydesia sny zo zubami 🙂

inkinka
11. mar 2010

Severaseptima, ten sen sa ti sniva vzdy s tymi istymi podrobnostami? To sa mi zda velmi zaujimave. Mne sa snivaju sny s podobnou tematikou a vyznamom, lebo viem, co znamenaju, ale okolnosti su trochu odlisne...len hlavne crty su zachovane. Tvoj sen je mozno spomienka na nieco a nemusi to byt z minuleho zivota a nemusi to byt presne to, co sa odohrava v Tvojom sne...spomienka z ranneho detstva inak spracovana.

inkinka
11. mar 2010

a inak Septimia Severa, aj ten nick mas taky historicky 😉

riana12
11. mar 2010

severa, no praveze s priatelom sme spolu kratko, akurat 3 mesiace, talze to este stereotyp nemoze byt 😅

kazdopadne, idem skusit v nejakom snari este popatrat, co by mohli znamenat ostatne veci... len ked ja si dost tazko vybavim sen, mam len utrzky a pritom sa tam toho tolko stalo...

severaseptima
11. mar 2010

Riana hihi...no hovorim, ze som psycho-laik 😀

inkinka - to preto mam historicky nick lebo studujem dejepis...a Severus Septimus je po Tiberiovi Claudiovi moj najoblubenejsi rimsky cisar 🙂 a co sa tyka toho sna, vzdy je taky isty...uplne do detailu..aj ta ista atmosfera, ten isty vetrik, tie iste pocity...ako si prisla na to co znamenaju tie tvoje sny? ja si nemyslim ze nejaky snar moze pomoct...

inkinka
11. mar 2010

Severaseptima, mne to bolo jasne, ze mas rada historiu 🙂 moj otec bol tiez historik 😉
Tvoj sen by Ti snad vedel objasnit psychoanalytik, prave ta nastojcivost, s akou sa opakuje je zvlastna
Snare nepouzivam, moj sen bol jednoduchy - nestihala som vlak, stale som sa nestihala pobalit,vynarali sa rozne prekazky, ked sa moje zivotne okolnosti zmenili, vlak na mna pockal 😉

severaseptima
11. mar 2010

🙂 to je pekne aky snovy symbolizmus sa u teba odohral, aspon teraz vies ze vsetko je tak ako ma byt 🙂

inkinka
11. mar 2010

🙂
a prave tak aj Ty raz svoj sen pochopis 🙂

filipal
11. mar 2010

Severa, ta Inkinkina teoria je asi pravdepodobnejsia....
ja neviem, ci verim na minule zivoty. trosku to snad pripustam.

ale ta spinava voda, je vraj choroba. o vode sa mi tiez casto snivava. Inka tusim spominala, ze to su spomienky na prenatalny vyvin.

severaseptima
11. mar 2010

filipal....fiiiiiha...spomienky na prenatalny vyvin.... 😕 😕 😕 wow to teda mame pamat....tiez pripustam existenciu minulych zivotov len tak 50/50, hoci je to krasna predstava ze som uz kedysi zila, napriklad v obdobi velkej moravy a mala svoje hradisko s kamenou rotundou, alebo som bola vikingska zena 😀

bodka13
25. jún 2010

😕 chodí sem ešte niekto?...vedela by mi niektorá z vás vysvetliť môj sen?
snívalo sa mi že som bola s mladším synom na kúpalisku-teda bol tam bazén a veľa ľudí,ale manžel ani starší syn tam neboli,pri bazéne mi syn povedal,že ma počká ale zrazu sa mi stratil...nebol vonku a ani vo vode som ho nevidela...tak som ho začala hľadať a nič,vošla som do vody a hladala som ho tam...nikto z tých ľudí si ma nevšímal a nezaujímalo ich že hladám dieťa,nikto mi nepomáhal v hladaní...počas toho hladania som našla nejaké úplne cudzie dieťa ale môjho malého som stále nemala...prešla som celý bazén,našla som ho až na druhom konci pod vodou a bol 😢 😢 😢 ..bol to strašný sen,úplne živý...zo strachom a so slzami som sedela v posteli a pozerala na malého ako spokojne vedľa mňa odfukuje...nechápem ako sa mi niečo také mohlo snívať
...kto vie čo ten sen znamená ☹

ďakujem

lussy23
25. jún 2010

Prosím vás. Vždy štyrikrát do týždňa s ami sníva o jednej osobe, ktorú nemám veľmi v láske. Čo mám s tým robiť?

riana12
2. júl 2010

vcera a predvcerom sa mi snivali 2 rozne sny, najviac si pamatam na:
predvcerom – s priatelom sme boli v nejakom velkom dome, asi nejaky hotel... vo vnutri bol velky a krasny bazen... po prvy raz, ked sme ho boli pozriet, kupalo sa v nom par ludi a aj ja by som sla, ale nemala som plavky... potom sme niekde odbehli a ked sme sa neskor vratili, v bazene boli vselijake rybky, ale take akvarijove a ja som ich odusu fotila...
vcera – boli sme s priatelom na vylete... najskor sme sli na nejaku stretavku s mojimi spoluziakmi zo zakladky do restiky, tam sa mi nepacilo, tak sme sli niekde k vode... neviem, ci to bolo jazero alebo potok, ale ku koncu sna sme stretli nejakych rybarov, potom sa rozprsalo a my dvaja sme sa utekali skryt pred dazdom... este taka drobnost - mala obute slapky a snazila som sa vyhnut mlackam a blatu...

marianka79
2. júl 2010

@lussy23 preto sa ti o nej sniva lebo s nou mas nieco nevyriesene sama pises ze ju moc nemusis ak ti aj ublizila skus jej odpustit a nemysliet tolko nanu viem ze je to tazke ale...... 😉

lussy23
2. júl 2010

@marianka79 - Predvčerom nás vzala na zmrzlinu, tak som jej odpustila, ale sníva sa mi o nej stále ☹ A ani na ňu nemyslím. myslím na iného človeka, ale o tom sa mi nesníva.

marianka79
3. júl 2010

@lussy23 i ked na nu nemyslis tvoje podvedomie hej

riana12
2. aug 2010

babulky, ak sa mi snivalo, ze som videla akvarijovr rybicky, mladatka, v akvariu, co to moze znamenat? 😒

malinkaaninka
2. aug 2010

@riana12 asi im treba vyčistiť akvárko 😀
mne sa dnes snívalo,že som vyhrala kopec peňazí,a drobákov len sa tak sypalo 😀 už len počkať kedy to fakt vyhrám 😝 😀 😎

riana12
2. aug 2010

@malinkaaninka nemame rybicky...

malinkaaninka
2. aug 2010

akvarko vraj znamena neprijemnosti
@riana12

riana12
2. aug 2010

@malinkaaninka skor ma mataju tie rybky, lebo uz sa mi predtym o rybach snivalo... hore na stranke to je...

malinkaaninka
2. aug 2010

@riana12 male ryby :zlomyselnostou škodíš najviac sebe
ryby chytať...tvoji nepriatelia sleduju všetky tvoje kroky
ryby:pokus sa o šťastie v loterii

riana12
2. aug 2010

@malinkaaninka kde si nasla en vyklad? das stranku, ak to nas z netu?

malinkaaninka
2. aug 2010

@riana12 http://www.horoskopy.sk/index.php?option=com_snar vlož tam slovo ono vypluje výklad 😉

path
3. aug 2010

Ahoj, som tu dnes prvý krát, aj keď stránku poznám a sem tam si čosi prečítam. Mám tiež problém so snami, teda konkrétne s jedným snom, ktorý sa mi opakuje už zhruba pol roka. Buď sedím s neznámim mužom za stolom a rozprávame sa, alebo sedíme na brehu prekrásneho jazera a tiež sa rozprávame. O živote, o problémoch, o radostiach a starostiach. V tom sne nie je nič sexuálne - nijaké dotyky a pod. Čo je ale najzvláštnejšie je to, že celé sa to odohráva vo Fínsku (teda aspoň ja si to myslím) pretože sa rozprávame po fínsky.Nikdy v živote som vo Fínsku nebola, ani nepoznám žiadneho Fína osobne a po fínsky neviem ani ťuk, v mojom sne konverzujem úplne bez problémov, akoby som sa tam narodila. V tom sne zažívam taký úžasný pocit slobody a vnútorného pokoja, aký som v skutočnom živote snáď ani nikdy nezažila. Neviem, kde sa zrazu takto vynoril do môjho života, ale je to pre mňa dosť nezvyčajné. Prosím ak tomu niekto rozumiete, čo by to mohlo znamenať, odpíšte svoj názor. Ďakujem.

perla200
25. sep 2010

ahojte, a viete mi povedat čo znamená sen, ked som najprv videla ako do mna zozadu narazil kamion a este som sa stihla pozriet že moju dcéru nezrazil a následne mi na to volala mrtva kolegyna ktorá mi v sne povedala že ma dnes príde pozriet?

ani3012
25. sep 2010

hehe ! ja sem prispievať nebudem ,lebo mne sa sníva každý deň niečo-by som spamovala tému 😀 😀 😀
ale v poslednom čase sa mi sníva o bombardovaní-vojna 😝

@perla200 mi až mráz behá po chrbte 😲 Predbehni ju a ak môžeš,choď na cintorín jej zapáliť sviečku 😉

ani3012
25. sep 2010

@path tak si ten sen užívaj 🙂
možno niekde vo Fínsku sa ráno zobudí chlap a premýšľa nad svojím snom tak ako ty teraz 😉