Sny

melory
25. okt 2006

baby vie mi niektora vylozit sen, ze som videla dve tehotne a mna tretiu tehu stat pri sebe? potom som mala male dievcatko na rukach. 😉

certica
17. nov 2006

expertka, novy look image 😉 ?

bybi
18. nov 2006

mne sa tuto noc snivalo, ze mam dievcatko 🙂 uz mala sice asi 2 roky, ale to nevadi, bola moja 😉

cherynka20
18. nov 2006

mne sa uz asi tyzden sniwa,ze mojho priatela niekto zabil...newiete co to znamena???? 😕

melory
autor
18. nov 2006

zrejme sa chysta nebezpecenstvo. alebo mas o neho zbytocne obavy.

melory
autor
18. nov 2006

do rana sa mi snivalo s dvoma dievcatami, ze im obom odtiekla plodova voda, a maju uz deticky, jadna v skutocnosti uz ma a druha este nie, ale musim jej zavolat.

dadus
18. nov 2006

Ahoj babule, mne sa teraz pocas tehotenstva snivalo, ze som mala na rukach dievcatko,moje dieta a pred mesiacom mi na sone povedali, ze budem mat babulu 😉 Ak chcece vylozit sny tak navstivte stranku www.snar.sk, ja to tam navstevujem pravidelne.

veronika13
18. nov 2006

dadus aj mne sa také snívalo, dal by pánboh, aby to vyšlo aj mne 😀

dadus
18. nov 2006

Veronika, mne sa pocas celeho tehotenstva snivaju taketo sny, ze mam dieta na rukach a ako pisala expertka, dieta na rukach zeny je dievcatko. No mala som aj par neprijemnych snov a to, ze som porodila, s porodu som si nic nepamatala a potom mi oznamili, ze babatko mi zomrelo. Raz som mala ten sen tak silny, ze som plakala v sne,ale aj v skutocnosti, az sa na to zobudil moj partner a zobudil ma ☹ No dufam, ze vsetko prebehne hladko. A este som mala jeden krasny sen, ze som porodila v podstate rychlo a bezbolestne a najkrajsie bolo,ked som zacula plac mojej malej. Zobudila som sa tak stastna, ze bola v poriadku. Same zive a emotivne sny 🙂

olinka6226
18. nov 2006

kocky mne sa snivalo, ze som bola u mna doma s kamoskou. Pred 2mi rokmi som kompletne zrekonstruovala byt a v tom sne to bolo v tomto case a zrazu som neveriacky zacala pozerat lebo som videla zrazu stary nabytok, koberec,sedacku a potom ma hodilo o zem a dostala som nejaky zachvat. kamoska ma kriesila. potom som sedela uprostred obyvacky na zemi s vyhladom na vchodove dvere. Tie sa otvorili, videla som vojst brata,ktory pred rokom zomrel, este som si neveriacky povedala ze to nie je mozne a ked pozdravil, mal otcov hlas a ja som dostala dalsi zachvat. zobudila som sa s hlasnym placom na to, ako ma hladka muz a utisuje... neviete co by to mohlo znamenat? este teraz ked o tom pisem, je mi uzko.

melory
autor
18. nov 2006

olinka urcite je to zivy sen a prisiel sa ti pripomenut do sna.

lyzenka
18. nov 2006

Ahoj Melory,

a co by si povedala na ten moj sen? je na strane 3 ... 😉

melory
autor
18. nov 2006

hlavne, ze bol- kocik! a preco bol kocik sportovy? ty sportujes?

lyzenka
18. nov 2006

hihi, ani nie, mozno len pri tych mrnoskoch v skolke si zasportujem 😀 ale to uz bol taky kocik karickovy ...pre take väcsie babeno... 😉

melory
autor
18. nov 2006

to si sa videla ako chces a este nieje,,,,,ale nic dolezite.

lyzenka
21. nov 2006

ahojte,

no dnes sa mi snivalo, ze som chodila este na ZS ..... a ze rozdavali vysvedcenia... a citali mena......a chodili si po ne......a ja som cakala, ze teda kedy mna precitaju.....no ale potom ma chytilo ist na WC.....tak som sla....a potom som sa vratila....a uz tam nikto nebol....a ja som nemala vysvecko... 😠 ..... 😀

melory
autor
21. nov 2006

😎 😎 ako dobre ze sme uz skoncili ZS, ze?

expertka8
21. nov 2006

...aj vy často v sne musíte "cikať"...a zrazu nie je kde???...beháte po verejnosti nahí...a nemáte sa zrazu kde sxovať???...no to je sila 😎

melory
autor
21. nov 2006

to zas nie ale minule som sa skoro postala od radosti ze cakame dievcatko a nastastie som sa aj zobudila. 😀

expertka8
21. nov 2006

...len ..aby si z Teba nevystrelila buď malá...alebo lekári...keď už ju čakáte rovno na 1.apríla 😀

melory
autor
21. nov 2006

dvaja potvrdili 😉 ale zober si co by to bolo za chlapa s pindurom, co ani vidno nieje, 😀

expertka8
21. nov 2006

..melory...aké ste si urobili..také máte 😝 😀

melory
autor
21. nov 2006

su to pyky cez celu obrazovku aj male aj velke...snad este vidim...a rozoznam to od toho...aj ked 😀

melory
autor
21. nov 2006

co je ale uzasne ze v tom sne som sa tak tesila ako v skutocnosti nie.

viamka
28. nov 2006

snivalo sa mi vcera, ze malemu vysiel zub stvrty. rano ale nebolo v ustach nic nove. je to len moje zbozne prianie?

miriam17
29. nov 2006

ahojte potrebujem poradit predvcerom sa my snivalo ze my trhali zub(budu my ho trhat v piatok ☹ )ale ze my ho trhali v cesko ..no ael potom medzi timmozno sa vam tzo bude zdat zvlasn eno ale my aj pritom oko vypadlo..neviete co to znaamena??

bibula
29. nov 2006

😀 no expertka,mne sa za noc snava aj desat snov a vsetky si pamatam,tak ideme na to? 😉 😅 ,ale nie zartujem,len som sem chcela hodit jeden link,ja som tam pisala uz davnejsie,je to parada,tak holky,sup do postielky a snivat 🙂

www.vestica.sk

nikolasko
30. nov 2006

baby ja viem že je to tu o snoch ale mna by zaujímalo či máte niektorá skúsenosti s numerologiou moc by ma zaujímal osud môjho drobca akou cestou by sme ho mali viesť a ak mate niektorá link na niečo podobné sem s ním dakujem 🙂

expertka8
30. nov 2006

..nikolasko..moja mama sa už veľmi dlho venuje numerológii 😉

nikolasko
30. nov 2006

tým chceš povedat že ti mám šupnút dátum narodenia a prezradí mi čo a ako? 😉

expertka8
30. nov 2006

...že by??? 😅 ...niečo som sa aj priučila..no skús..ale radšej cez IP 😉