Sny

melory
25. okt 2006

baby vie mi niektora vylozit sen, ze som videla dve tehotne a mna tretiu tehu stat pri sebe? potom som mala male dievcatko na rukach. 😉

miruska15
22. feb 2011

@jazminn nedalo mi to a našla som toto:
Uhriznutie hada je čisto sexi symbol,znamena intrigy a nebezpečnu úzkosť ženy,ktorá vám narobí veľa zla.
alebo:
Had je odpradavna symbolom stražcu prahu domu.Symbolom velkej vnutornej sily a odvahy,preto ich mali faraoni na čelenke.
Takže si vyber ale myslim že sme mali všetky pravdu 🙂

nenullienka
22. feb 2011

Ahojte, mne sa dnes snívalo, že som bola na pohrebe neznámeho človeka s mojou babkou, ktorá je už 4 roky mŕtva a mala na sebe červený sveter. A okolo cintirína jazdil vlak. Čo to môže byť?????????

ivett1
22. feb 2011

@miruska15 🙂

lenka3007
22. feb 2011

ahojte, baby, možno mi poradíte. mne sa už 4 noci po sebe snívalo že mám dcerku a volá sa Hanka a dnes sa mi snívalo, že sa mi narodili 3 deti, jeden chlapček a dve dievčatka, ale že som si mohla nechať len jedno dieťa...hladala son na internete ale nič konkretne som nenašla...

ivett1
22. feb 2011

@nenullienka no...mne ked sa sníva s mojou už dávno zosnulou babkou, tak určite bude pršat 😀 😀 😀
ale vážne...máš tam pohreb - odráža úvahu o chvíli konca napr. pri zmene zamestnania alebo sťahovaní na nové miesto; babka- stará matka zobrazuje zdroj rastu a energie, možnosť dosiahnuť vyššiu úroveň v učení (vedomostiach); červená je farba hnevu a znamená aj "stoj", ale tiež farbou vášne a sexuálnej túžby, života a energie, ale aj démonov, ktorý číhajú, aby zmarili naše najlepšie plány; cintorín-ten "môže predstavovať rodinnú jednotu, miesto opätovného stretnutia, prepojenie medzi minulou a súčasnou generáciou a vzájomnou láskou; vlak idúci okolo - príležitosť, ktorá sa ponúka...teda, vyzerá to zložito, ale ak nad niečím rozmýšľaš, tak si určite z toho urobíš pekný výklad 😉

miruska15
22. feb 2011

@ivett1 si dobra 🙂 a všetko je pravda 🙂 šikulka

ivett1
22. feb 2011

@miruska15 o, diky 😀 ...ale, ved to je len vyklad snov... 🙂

miruska15
22. feb 2011

@ivett1 že len ja by som to chcela vediet mne ked sa niečo sniva tak si to musim vyhladat ☹

ivett1
22. feb 2011

@lenka3007 no dieťa alebo batoľa predstavujú vnútornú silu podstúpiť premenu - je to výzva k "vyšším cieľom"...jeden - (jedno dieťa) harmónia a zjednotenie rodiny, ale môže to byť aj ten, komu sa to sníva (a u teba mi to vychádza, kedže dcérka je vlastne dieťa ženského rodu -ty....) a tri je jednota tela, mysle a ducha (z mystiky), alebo mužský symbol (á erotika...) alebo problematické vzťahy (jeden chlapček (muž?) a dve dievčatká (dve ženy?)...možno ti to dáva nejaký zmysel 😅 🙂

lenka3007
22. feb 2011

@ivett1 dakujem, som si ešte spomenula že som si mohla vybrať len jedno dieťa, vybrala som si toho chlapca a tie dievčatka ževraj zabiju... brrr aj sa mi to zle píše.. ta zmena k vyšším cielom asi bude to, že mam konečne možnosť nastupiť do dobrej práce... problematické vzťahy, ak sa to vzťahuje aj na susedou, tak tie su tiež...ja snom verím, len nikdy na nete nenajdem normálny vyklad, alebo viac možností (myslím ked sa ti sniva o peniazoch, su tam len tri možnosti, ako že ich mať, držať atď)

ivett1
22. feb 2011

@lenka3007 inak mna v prvom momente napadlo, ci nebudete mat babo...a to dievcatko 🙂 ...(ta trojka vo vztahu k tebe-syncek a dcerka Hanka? a ty...) 😉 ...jaj, ten vyklad snov nemozeme brat az tak vazne...aj ked rada by som v sne do niecoho stupila 😀 😀 😀 😀 a potom by som bola bohataaa...

lenka3007
22. feb 2011

@ivett1 hehe no nebudeme mať, aj ked ja by som už chcela, aj drahý, len myslíme trochu realne, čiže poriadne bývanie, práca, svadba a potom..zatial nam robi radosť Jurinko a to niekedy aj za troch...ale ked som mu hovorila o tom sne s dcerkou, tak sa ma pýtal, či nám nahodou nezamenii Jurka v porodnici (ked sa mi to snivalo už 3 krát) ale potom sme sa dohodli, že ked bude raz dievčatko bude sa volať Hanka

ivett1
22. feb 2011

@lenka3007 no prosim 🙂 ...take krasne meno 😉

misinn
23. feb 2011

ahojte, vcera sa mi snival velmi zvlastny sen, ak mi viete povedat co mi ten sen chcel naznacit bola by som vam vdacna.
nebudem to rozpisovat dopodrobna len to najhlavnejsie... :
bola som s mojim muzom v byte v ktorom som kedysi byvala s mojimi rodicmi. moj muz stal v kuchyni a poslal ma do spalne. sla som do spalne a nasla som na posteli lezat mojho muza. zacudovala som sa ze ako tam mohol byt skor nez ja. lahla som si k nemu. v tom vosiel do izby zas moj muz. tak som nechapala ako je to mozne. potom som si vsimla ze ten co lezi pri mne na posteli je sice moj muz ale asi o 15rokov starsi, ten co vosiel do izby bol tiez moj muz ale vekovo bol tak ako je aj teraz v skutocnosti.co bolo najdivnejsie tak do spalne vosla dalsia osoba a zas to bol moj muz ale este v casoch ked mal asi len nejakych 5rokov. uplne som z toho bola cela mimo. citila som ze vsetci traja moji muzi ( v rozdielnom veku) ma lubia. moji muzi sa pozerali na seba nechapavo ako je to mozne ze sa vidia v troch vekovzch kategoriach. po prebudeni som mala z tohto sna dobry pocit, ale som z toho mimo.. nechapem co mi chcel tento sen naznacit.
prosim poradte 🙂

misinn
24. feb 2011

nikto mi nevie poradit? ☹

ivett1
2. mar 2011

@misinn tak tomu sa hovori sen...
"dom, byt"-symbol nasho ja; (byvala si tam kedysi-pravdepodobne nieco z minulosti...alebo stare ja?)
„kuchyna- spalna“ - predsava lasky a naklonnosti, ktore spajame s domacim kozubom, plus nieco fyzicke –spanok, narodenie a sex 😵
"postel"-vseobecne ako kus nabytku predstavuje nase myslienky a pocity, ale iny vyklad – ochories (vychadza mi z toho, ze sa necitis v svojej kozi a lezie na teba “ choroba“?)
"manzel" (ako hlavna postava sna 🙂 )-v rodine zavladne radost;
"manzel v starsom veku" (stary, starsi muz) symbolizuje zdroj osobneho rastu a energie, silu liecit, alebo nicit ; ale aj -ochories, alebo budes chorlaviet;
"manzel v sucasn." (mlady muz)- predstavuje muzske vlastnosti, ktore su potrebne na doplnenie zenskej osobnosti, ako su aktivita, presvedčenie a asertivita (znova - moze pomoct nacerpat silu a energiu, ktoru si si dosial neuvedomovala, nepotrebovala?)
"manzel v detstve" (dieta, chlapec)- vnutorny potencial a nasa sila podstupit premenu, ale aj prírastok do rodiny
"tri osoby" (trojka)-jednota tela, mysle a ducha, ale aj problematicke vztahy
"traja muzi-tvoj manzel-v roznom veku v jednej miestnosti" (absurdné a iracionalne predstavy)-mozu signalizovat potrebu vyskusat tvorivejsi pristup k zivotu, ale tiez inštinktivny pocit, ze nejaka situacia je v nasom zivote neudrzatelna a neriesitelna...
....dava ti to nejaky zmysel?... 😅
a este na zaver to najpodstatnejsie-dobry pocit zo sna- tak toto nepotrebuje vyklad 🙂 ...nech ti uz z vyssie uvedenych indicii vyjde cokolvek, vsetko dobre dopadne 😉

misinn
2. mar 2011

@ivett1 dakujem ti !! 🙂 🙂
hovori mi to viac veci aj vela veci vo vyklade mi sedi.napriklad citim ze potrebujem tvorivejsi pristup k zivotu, ale aj to viem ze mam taku situaciu ktora je neriesitelna aj ked casom sa mozno vyriesi. uvidime.
s muzom mam aj problemovy vztah ale na druhej strane sa doplname a citime sa spolu velmi dobre.
ale dakujem za vyklad, rozmyslam este nad nim.

ivett1
2. mar 2011

@misinn no, tak to som rada, lebo mne to teda velky zmysel nedavalo 😅

kawasaki17
3. mar 2011

ahojte
no ja by som tiez chcela poradit.... poslednych par dni sa mi sniva naozaj zaujimavy sen a nikoho takeho nepoznam, kto by mi ho mohol vylozit....
takze: hrajem sa so svojim synov vonku na trave pri pieskovisku a v malej dedinke a pri nas stoji cudzi muz, ktory velmi dobre vyzera v celku je naozaj velmi pritazlivy 🙂 a milo sa k nam sprava.... nic sa nerozpravame len pri nas stoji a pozera na nas a usmieva sa...a z toho muza vyzaruje neuveritelna sila a energia, a v tom sne som tak stastna, ze ked sa rano zobudim, ten pocit pretrvava az kym si opat nelahnem

neviem ten sen lepsie popisat 🙂 🙂 🙂 🙂

????????

kawasaki17
3. mar 2011

a este dodam, ze som ho nikdy v zivote nevidela ani v sne ani v skutocnosti.... a este v sne si plone uvedomujem, ze som vydata a ze ked sa dohrame mame ist spat zamanzelom

katecameron
3. mar 2011

@kawasaki17 ja by som sa ta opytala ci nahodou ten muz si nieco nemyslí nemusí hovorit ale ci nevies co si on myslí

katecameron
3. mar 2011

@kawasaki17 ja mavam tiez taketo podobne sny ale ten clovek dotycny ktoreho vidím v tom sne je niekto mrtvy jednoducho duch

miruska15
3. mar 2011

@kawasaki17 ahoj može to byt Anjel 😉 ktorý dava na vas pozor,už to že ti je dobre pri nom može znamenat že je ok

ivett1
4. mar 2011

@kawasaki17
krasny mlady muz- "moze znazornovat mužsku stranku zenskej psychiky, ktora predstavuje aktivitu,presvedcenie a asertivitu; takyto obraz nas povzbudi kultivovat nasu muzsku stranku a moze pomoct snivajucej zene nacerpat silu a energiu, ktoru si dosial neuvedomovala"... tolko snar
...ale viac sa mi paci ten Anjel 🙂

kawasaki17
4. mar 2011

@katecameron vobec neviem co si mysli, ale ma prekrasny usmev 🙂
@miruska15 aj mna to napadlo s tym anjelom, ktovie no, ale normalne sa tesim na spanok, ze mi zas bude tak dobre 🙂
@ivett1 a aky snar to mas???

ivett1
4. mar 2011

@kawasaki17 no veeeelmi odborny...(podla junga a freuda) 😀
PS:...ale, ak si das jednoduchy vyklad z netu (tusim http://sibyla.zoznam.sk/snar/), tak mozno tam najdes zasa iny vyklad 😅 ...

kawasaki17
4. mar 2011

@ no jasne 🙂 a ktoremu verit?

ivett1
4. mar 2011

@kawasaki17 😀 len tomu dobremu...

kawasaki17
4. mar 2011

@ivett1 🙂 len to ze ja neviem, ktory je ten dobry 🙂

miruska15
4. mar 2011

@ivett1 ahoj zlatičko skus mi vyložit prosim toto.Spala som v posteli a zrazu som citila ako ma niekto drži za členky.Zodvihla som hlavu a na konci postela stala mala osoba do tvare som nevidela a silno ma držala za členky.Chcelo sa mi kričat ale nedalo sa.V tom som sa zobudila.Bolo to dost neprijemne aj som sa bala.Do rana sa mi maly povrackal a potom ho prehanalo neviem či to ma niaky suvis.dakujem pa