Sny

melory
25. okt 2006

baby vie mi niektora vylozit sen, ze som videla dve tehotne a mna tretiu tehu stat pri sebe? potom som mala male dievcatko na rukach. 😉

ervotoc
25. okt 2006

mozno strach z otehotnenia 😀 a mozno budeš mať babinec 😀 ..na vylozenie sna ti taketo info su na nič...tam ide doslova o detailíky 😉

expertka8
25. okt 2006

..ja som minule v telke počula..že v snox sa má človek zamerať na pocity..ktoré pociťoval pri snívaní..strax..úzkosť..radosť..a pod...netreba brať "doslovne" čo sa nám snívalo 😉

expertka8
25. okt 2006

Vyhľadávanie v snári vrátilo na požiadavku 3 výsledkov.
slovo poznámka význam
Tehotná sa cítiť Zaoberáš sa smelými plánmi
Tehotná vidieť tehotnú Budeš mať nepríjemnosti
Žena tehotná Budeš mať radosť

slovo poznámka význam
Dieťa mať Znamená radosť a šťastie
Dieťa nájsť Manžel ti bude neverný
Dieťa na rukách muža Narodí sa ti chlapec
Dieťa na rukách ženy Narodí sa ti dievča
Dieťa pekné vidieť Konečne stretneš toho pravého (tú pravú)
Dieťa pridájať Čakajú ťa starosti
Dieťa učičíkať Zbavíš sa úroblému
Dieťa vidieť spadnúť Niekto strká nos do tvojich vecí
Dojčiť dieťa Budeš mať starosti
Nemocný dieťa Zažiješ v rodine veľa radosti

expertka8
25. okt 2006

..ešte sa niekomu niečo snívalo??? 😀

lienka.
25. okt 2006

Ahoj mne sa snivalo 6 rokov,o syncekovi pravidelne ma chodil tesit do mojich snov a teraz cakame chlapceka.

veronika13
25. okt 2006

mne sa dneska snívalo, že som spadla do zamrznutej mláky, vyškriabala som sa z nej, bola mi strašna zima, ale svietilo slnko, tak som sa vyzliekla nech sa mi veci osušia, a v diaľke som videla na kopci kamarátov, oni ma tiež videli, ale neprišli mi pomôcť. Potom spadol ešte niekto do tej vody a tomu som pomáhala vyjsť a tiež som ho sušila.
expertka, toto vieš vyložiť? 😀 😅

lyzenka
25. okt 2006

...mne sa raz snival sen.....ze sa na mna valila voda......akoby nejaka zaplava.....ale bola veeelmi cista......a ako ma zaliala....tak normalne som v tej vode zacala dychat...bol to uzasny pocit.... 😀

ikke
25. okt 2006

veronika, ja by som povedala, ze to znamena, ze si mas kupit teplejsiu perinu, lebo ti v noci asi bolo zima 😀 😎
mne sa casto v zime sniva, ze idem do skoly, do prace, na elektricku... bosky po snehu, niekedy aj v pyzame 😅 no a potom sa zobudim a nohy ladove. ale uz mam dlhsiu perinu 😎 😀

ikke
25. okt 2006

inak, zevraj sen o rybe (chytani ryb? jedeni ryb?) znamena skore tehotenstvo...
tak pekne rybacie snicky vsetkym snazilkam 😉

veronika13
25. okt 2006

to s tými rybami je pravda, mne sa to splnilo. Mame sa snivalo o rybách, a potom aj mne, to už som bola tehu. 😀

veronika13
25. okt 2006

perinu mám dobrú, tak to bude niečo iné 😀

lyzenka
25. okt 2006

a raz sa mi tiez taky krasny sen snival, ze bola som po leziacky a som si videla normalne brusko, ale brusko ozajstne nebolo.....len babetko som tam videla ako tam lezalo (akoby v tom brusko), bolo to velmi kraaasne....

mne sa sniva inak tusim kazdy den.......ale niekedy byvaju tie sny take ziveee..... 😀

expertka8
25. okt 2006

..veronika13...
slovo poznámka význam
Hukot vody Budeš mať nepríjemnosti
Načrieť vody Budeš svieži ako rybička
Spadnúť Čím skôr si uvedom, že musíš zmeniť plány

slovo poznámka význam
Mláka Ochorieš

slovo poznámka význam
Zima Dbaj na svoje zdravie
Zima veľmi tuhá Čakajú ťa nepríjemnosti a výdavky

slovo poznámka význam
Slnko krásne svietiace Budeš mať veľké úspechy v podnikaní
Slnko krvavé Kráľovsky ťa odmenia
Slnko súčasne s Mesiacom Vypuknú nepokoje, možno i vojna
Slnko vychádzajúce Dostaneš dobré miesto
Slnko za mrakmi Nepodarí sa ti uskutočniť plány
Slnko zapadajúce Prežiješ veľmi peknú jeseň života
Slnko zatmenie Čaká ťa utrpenie, ktoré rýchlo pominie

bybi
25. okt 2006

no baby, tak teraz rozmyslajte. 😀 Mne sa snivalo (asi pred tyzdnom), ze som nemohla celu noc zaspat a potom ma zozral zralok 😅 pocita sa to ako ryba a budem tehulka??? 😅 (a ked ma zozral, tak som v tom sne zase zaspala 😒 )

expertka8
25. okt 2006

slovo poznámka význam
Žralok Hrozí ti nebezpečenstvo

bybi
25. okt 2006

hm, to nic moc teda ☹

expertka8
25. okt 2006

😀 ...to sú somarinky

bybi
25. okt 2006

ale keby sa zralok pocital za rybu (aj ked som nejedla ja jeho, ale on mna 😅 ), tak mozno budem coskoro tehulka 😀

ikke
25. okt 2006

Žralok, vidieť ho: Dostaneš sa do veľmi nebezpečnej situácie.

Žralok, zabiť ho: Tvoj smelý čin vzbudí veľký rozruch.

Žralok, chytiť ho: Mal by si si hľadať bezpečnejšiu prácu.

😅

ikke
25. okt 2006

bybi, a bol ten zralok v rybniku??? 😕 😅

Rybár, : Očakávaj návrh alebo ponuku k sobášu, ktorý by priaznivo zmenil tvoj život.

Rybárska sieť, : Bez vytrvalosti úspech nečakaj.

Rybárska udica, : Tvoje želanie sa nesplní.

Rybacie kosti, : Nepríjemnosti ti zachmúria myseľ.

Rybník, : Prírastok v rodine.

Rybník, s labuťami: Skorý sobáš.

Ryby, : Pokús sa o šťastie v lotérii.

Ryby, malé: Zlomyseľnosťou poškodzuješ predovšetkým sám seba.

Ryby, veľké: Šťastne dokončíš svoje zámery.

Ryby, mŕtve: Prekonáš telesnú nevoľnosť.

Ryby, chytať: Tvoji nepriatelia sledujú každý tvoj krok.

Ryby, kupovať: Niekto ťa podvádza.

emjee
25. okt 2006

lyzenka kazdemu sa sniva kazdy den, len niekto si to pamata a iny nie
ja si niektore sny pamatam velmi dlho, niektore sa mi snivaju aj viackrat, niekedy sa mi sniva, ze spim a sniva sa mi (neviem, ci je to pochopitelne napisane - proste v sne sa nieco deje, potom sa zobudim a zistim, ze to bol len sen, ale v skutocnosti este stale spim 😀 )
casto sa mi sniva o wecku 😀 vtedy sa musim zobudit a ist 😀
najzvlastnejsi sen som uz opisala v teme to je sila

lyzenka
25. okt 2006

emjee,

s tym veckom ma teraz napadlo.....ked som bola mala (no chodila som uz na ZS) sa mi snivalo, ze curam......a som sa zobudila a naozaj som curala, ale do poostele..,.... 😲

bybi
25. okt 2006

ikke ja ani neviem, on sa tam len objavil a zozral ma a potom som v sne zaspala 😅

expertka8
25. okt 2006

...pre mňa sú najzvláštnejšie momenty v realite-v bežnom živote...pri ktorýx si uvedomým..že "aha..presne toto sa mi snívalo" 😲 ...aj vám sa to stáva???

expertka8
25. okt 2006

...predxádzajúcim pojmom "somarinky" som mala na mysli obdobný výklad snov..aký tu uvádzam ja..ale v skutočnosti som naozaj presvedčená o hlbšom význame snívania 😉

melory
autor
25. okt 2006

expertka8 dejavu?
ale fakt, ked si pozriete 3snare a v kazdom je iny vyznam, to je na zamyslenie.
ako som otehotnela zacala som mavat hrozne sny, ze ma niekdo kope do brucha a ja mu chcem povedat, ze som tehu a podobne.
teraz ich uz nemam.
co je ale sranda som v sne tehotna, ako aj v realite. 🙂

ikke
25. okt 2006

mne sa kedysi snivalo o mojom manzelovi 😀 : vedla mna bol niekto strasne velky a vyzeral, ze vobec nerozumie, ked nanho hovorim po slovensky. ale tak kraaasne sa usmieval 😵

inak sa mi casto sniva o veciach, ktore na mna v ten den zaposobili. pred par dnami som si pozrela film rebelove a potom sa mi snivalo, ze sa moj muz utekal pred policatami a my sme nevedeli, preco ho vlastne nahanaju 😕

a potom sa mi este sniva o realnych miestach a realnych ludoch v absolutne nerealnom spojeni... 😀

expertka8
25. okt 2006

...melory..ešte nespíš???..ale šup do postele snívať 😠 😀

melory
autor
25. okt 2006

ked som bola tehu s hbugom snivalo sa mi ze ho drzim na rukach a pytam sa ho kdo je a on ze princ egyptsky... 😀 v sne bol chlapec a chlapec sa narodil a tie oci ma veru egyptske. 😝