Sny

melory
25. okt 2006

baby vie mi niektora vylozit sen, ze som videla dve tehotne a mna tretiu tehu stat pri sebe? potom som mala male dievcatko na rukach. 😉

ivett1
7. jún 2011

@mpg
had všeobecne- falický symbol-mužská sexualita, ale aj predstava zla ukrytého v hadovi môže mať paralelu v odpore človeka prijať niečo nepríjemné; tiež "temné, nepochopiteľné a záhadné" aspekty, ktorým treba čeliť ; veľkého hada v rukách - oklamú ťa, stratíš peniaze...
Hm...či to nejako súvisí s tvojou poslednou vetou 😅...to si už musíš "vyložiť" sama... 😉

ivett1
7. jún 2011

@kawasaki17
a zasa had... mrkni vyššie, čo sa spája s hadom, ale ešte doplním - uštipol ťa had- môžeš ťažko ochorieť...a vidieť ho (pozerať sa naň) - dostaneš strach...
predať (všeobecne niečo)- čakajú ťa finančné ťažkosti...bohatstvo mať-chceš sa pustiť do nebezpečných špekulácií.
Tak...ale veď to je len sen...ak si to príliš berieš, tak stačí len zvýšiť opatrnosť... 😉

kawasaki17
7. jún 2011

@ivett1 dakujem , ja viem, ze je to len sen, iba ma to zaujimalo...

miruska15
8. jún 2011

@ivett1 dakujem ti si zlata 😀
V poslednom čase stale snivam a mala som divny sen.Bola som na luke kde boli ovce v ohrade.Malý mi tam ušiel .Bola tam taka buda kde bol bača a dojil ovcu maly tam pribehol on ho zobral na ruky a povedal mi aby som si ho zobrala lebo su na tej luke same raky.Tak som si maleho zobrala na ruky a v tom som ucitila na nohe na prste uštipnitie kuknem a to rak tak to bolelo ale nemohla som nič robit kedže som mala na rukach maleho tak som čakala pokial ma pusti.
aj som pozerala na nete čo to može byt ale to tak objektívne.Ale začali sme chodit na salaš na žinčicu a bryndzu tak to mam asi v podvedomi a šibe mi. 😀

ivett1
8. jún 2011

@miruska15 😀 😀 😀 ...podvedomie pracuje...jaaaj, ale taku zincicu by som si dala...
Mne sa zasa parkrat snivalo o jednom kamaratovi....stale sme chodili po nejakych party a same somariny, dokonca, ze sa ozenil s nejakou "modeleckou" 😅 ...ale tiez sme sa o nom predtym rozpravali, lebo je niekde "vonku" tusim v Polsku (pri hraniciach s Bieloruskom)...ci sa nahodou nechce vratit... 😀 😀 😀

danyelituska2
8. jún 2011

dnes sa my snívalo, že my zubárka vytrhala polovicu zubov v ustach, čo to znamená?

danyelituska2
8. jún 2011

a prave som si spomenula že potom my zuby samé padali ked som sa chytila zuba, a potom sa mi snívalo že som sa chcela bozkávať s jedným doktorom a potom som sa zobudila, no kukala som do snáru a vypadnuté zuby a chcieť poboskať chlapa a nemocť neznamená nič dobré ☹ , no ale asi to súvisí s tým že som si včera uvedomila že ta pasta na bielenie zubou naozaj funguje a u toho doktora sme boli predvčera, tak sa mi to takto pomiešalo dokopy a ešte ked som sa aj navečer najedla 😝

miruska15
8. jún 2011

@ivett1 šak aj dnes sme tam boli mnam žinčica dobra bryndza tiež no do plaviek to nebude 😀 😀 😀 ale čo už neni nad dobru zdravu stravu 😉 .Ale ovečky tam neboli boli na pastve dobre aj tak aspon nebudu sny 😎

mpg
9. jún 2011

ivett1 - ďakujem za výklad, na tých peniazoch niečo bude, tak trochu poza chrbát mi sestra manipuluje s dedičstvom, ale ja ju vždy nechám tak...

lussy23
9. jún 2011

Ahojte. Plnia sa vám sny zo snára?

jania023
9. jún 2011

@lussy23 mne velmi nie 😒

broni
10. jún 2011

Neviete čo môže znamenať, sa mi snívalo, že som mala 5 rokov a vypadol mi mliečny zúbok. môže to byť z toho, že sme s kamoškou rozprávali o tom ako má pomôct svojej dcérke pri vypádávaní mliečnych zúbkov?

Nechce sa mi ani spať, musím na to myslieť, lebo naposledy, keď sa mi snívalo, že mi vypadol veľký zub aj s koreňom, tak do týždňa zomrel dedko ☹

janca13
10. jún 2011

Ahojte 😉 No ja som mala dneska nad ránom sen,kt.mi naháňa strach a stále naň myslím.Dala som moju malú Ninku do auta takého väčšieho na prednú sedanu a nebola pripútaná mala sa odviezť len pár metrov od susedy k nám domov no a zrazu bolo pod tým autom plastová biela stolička a suseda vyšla z auta aby ju dala preč a auto ostalo na ceste a v tom doň celou silou buchlo iné modré auto a to s mojou Ninkou odtlačilo daleko.Ja som sa s neskutočným nárekom vybrala k tomu autu a už si pamätám ako som ju držala na rukách a strašne som plakala.Potom som sa prebudila no a stále na ten sen myslím a mám strašný strach. 😢 😢 znamená to niečo zlé??

lussy23
10. jún 2011

@janca13 - bol to len zlý sen. Mne sa už veľakrát snívalo, že sa niekom uz moji blízkych niečo stalo a nikdy sa to našťastie nesplnilo.
@jania023 - mne sa plnia aj kamoške. každý to ma asi iné.

domidomi
10. jún 2011

Baby vie mi niekto poradiť s mojím snom? Mne sa často sníva a o tornádach. Fakt už dlhší čas mávam takýto sen. Vždy má trochu iný priebeh, ale vždy sa v tom sne objaví tornádo 😒 a utekám sa niekom schovať a aj cudzí ľudia okolo mňa. Tak ja neviem.....

janca13
10. jún 2011

@lussy23 ja viem že to bol LEN SEN (alebo teda aj dúfam)ale ten pocit čo ma celý deň sprevádza neprajem zažiť nikomu ☹ neviem asi potrebujem počuť,že to neznamená nič zlé 😒

mojong
13. jún 2011

@broni nechcem ta velmi vystrasit ale ja mam velmi zlu skusenost so snamy o zuboch, mne sa permanentne snivali pred tym ako mi umrela stara mama....odvtedy vobec....davaj si pozor na svojich blizkych....

mojong
13. jún 2011

@domidomi
inak to s tymi tornadami by ma tiez velmi zaujimalo, ja uz tiez som mala par snov s nimi a neviem prist na to aky mali vyznam....

domidomi
13. jún 2011

@mojong no ani ja a ani v snároch to není ☹

mojong
13. jún 2011

@domidomi akurat jedna suvislost ma napada ked tak pospominam, ze vzdy ked sa mi to snivalo tak prisla nejaka velka voda.....mzslim zaplavy a tak.....neviem ci to tak nejak suvisi alebo je to len zhoda nahod.....ale mam uz viac takto odpozorovanych veci.....sny su zaujimave.....vela ludi im neveri,....ale ja myslim ze maju svoj skryty vyznam,.... tak par rokov dozadu sa mi celkom casto snivalo s rybnikom a zlatymi rybkami a vzdy ked som sa zobudila som myslela na to ze moja sesternica bude tehotna...... teraz uz ma rok aj pol streho syna 🙂 .... a tak pol roka dozadu sa mi zas velmi intenzivne tiez zacalo snivat s vodou jazierkami a fontanami a vsade bolo vela ryb....a este som videla aj rybarov chytat ryby a jednemu som dokonca vo sne povedala ze nech mi pozici a udicu ze aj ja chcem skusit co chytim..... a zda sa ze to bola tiez taka predzvest 😉

broni
14. jún 2011

@mojong hej aj mne sa to stalo - ked zomrel dedko, ale teraz v ten deň sme rozprávali o predškolákoch, o tom ako im pomôcť, keď im vypadávajú zúbky, možno mi to tak utkvelo a rozmýšlala som o tom, lebo presne v tom sne to bolo tak, že som mala 5 rokov, a vypadol mi taký malý zúbok...

mojong
14. jún 2011

@broni no dufam ze to je spojene iba s tym 🙂

certica
14. jún 2011

k tornadam som nasla takyto vyznam: ak sa niekto v sne ocitne uprostred tornada, znamena to velke stradanie a problemy.
podla mna su vsak vzdy dolezite aj suvislosti, ake emocie clovek v sne pocituje (v danom okamihu), ci je to strach, obdiv a pod., ci je len pozorovatel a co okrem tornada vidi alebo je uprostred deja atd.

katulka134
17. júl 2011

ahojte... mne sa snívalo ze som bola tehotná. to dieta som mala so svojim kamaratom ktorý je najlepsi kamarát mojho brata. dieta chcel mat ale bál sa to povedat mojmu bratovi a vravel ze jeho to urcite nieje a podobne.... co to podla vás znamená ?

lussy23
22. sep 2011

ahojte. Má tu niekto skúsenoti so snárom? chcem sa niečo opýtať.

katecameron
24. sep 2011

mne sa v noci snivalo ze som mala dalsie babatko videla som mu tvar malo krasne modre obrovske ocka a vozila som si ho v kocíku tu pred nasim cinziakom potom sa mi snivalo ze som sa pohadala s mojim otcom horel pri nas ohen v kachliach a vedla v peci a vzadu bola hromada dreva riaden misung

vodnarky
2. dec 2011

ahojte..mne sa snivalo uz dve noci za sebou o tornadach..ako sme sa rychlo balili(my aj vsetci na okoli),hadzali veci do auta a museli sme rychlo prec...nevyzeralo to ako klasicke tornado,ale boli to take obrovske cierne mraky,co sa na nas valili .. 😕 neviete nahodou niekto,co to moze znamenat?dakujem.. 🙂

jania023
11. dec 2011

mne sa snivalo jeden den ze moja svagrina mala na rukach novorodeniatko potom som ho vzala ja a nakonic svagor ci manzel uz neviem...a dnes sa mi snivalo ze som bola cela cervena a mala som pupence po tele ako ked mate kiahne ale v mojom sne som mala rubeolu..no neskutocny haluz...co to mou znamenat tie moje sny

zabka88
12. dec 2011

@vodnarky ahoj, v bežnom snari tornado nenajdeš, ale možno viac ako tornado bol v tvojom sne dôležitý útek, môže ti niečo hroziť, resp. v snari je že môžeš mať zlé svedomie 🙂

zabka88
12. dec 2011

baby, mne sa posledné noci sníva o samých zvieratkách, predvčerom ma vo vlastnej záhrade napadol medveď, aj sme sa tam klbčili chvílu, a často sa mi sníva o korytnačkách.. v snári som našla len že medveď môže znamenať nebezpečenstvo a že korytnačka že na mna niekto dohliada.. ale mne to moc nedáva zmysel, neviete aj iný význam?