Sny

melory
25. okt 2006

baby vie mi niektora vylozit sen, ze som videla dve tehotne a mna tretiu tehu stat pri sebe? potom som mala male dievcatko na rukach. 😉

lucinocka
10. jan 2007

mne sa velmi casto sniva ze ma v sne niekto zavrazdi 😀 ze vraj budem mat dlhy zivot..mno dufam, lebo stale pred niekym utekat a potom sa nechat zabit je dost unavne 😀

lyzenka
13. jan 2007

...ahojte, dnes sa mi snivalo, ze som mala dvojicky chlapcov a niesla som ich v tych vajickach po takych ulickach zasnezenyyych.... 😀

vavka33
13. jan 2007

mne sa dnes snivalo,ze som cakala srvorcata a hnevala som sa,ze mi to lekar nepovedal skor
a kazdu noc sa mi sniva,ze zacinam rodit-ze mi odteka plodova voda,vacsinou v stoji a v meste.
uz mi to asi sibe z toho bliziaceho sa porodu 😉

melory
autor
14. jan 2007

na 3D aj na sone nam potvrdili dievcatko, aj mne sa sniva s dievcatkom, ale ostatnym sa sniva, ze sa narodi chlapec. 😉 😉 😉

myraya
12. feb 2007

dobre ranko mavate aj vy sny ze sa nieco sane vasmu dietatku???preco take sny normalne mavam uz z nich velky strach co ak sa raz naplnia???z coho su vyvolavane??

melory
autor
12. feb 2007

ahoj, podla mna mas preco sa obavat, kedze sny su take zive, ale skor je to upozornenie, aby si ich lepsie strazila, alebo davala pozor, ale urcite nie, ze sa splnie. mas zrejme velky strach o veroniku co i zatazuje tvoju mysel a preto v noci takeho info spracuvava. neboj sa nikomu sa take nic neplni.

magg
12. feb 2007

myraya, niekedy sen ma len upozornit, teda mas zly sen a tym zvysis pozornost o svoje dietatko, tym ju mozes takto chranit pred pripadnym nebezpecenstvom,

magg
12. feb 2007

a este nieco, nestalo sa tvojej dcerke do teraz nieco co ta vystrasilo?, alebo si mozno videla niekde nieco so sa stalo malemu babatku, tvoje podvedomie si to naskladalo dokopy a odraza sa ti to ako neprijemny sen( Z vlastnej skusenosti: pozerala som priatelov, cast, kde mali strazit dieta a zabudli ho v autobuse, tam to bolo vykreslene vtipne ale mne sa v noci snivalo, ze sa to stalo mne a v autobuse som zabudla dcerku, vznikol mi z toho taky horor, ze som sa zobudila z placom)

justina
12. feb 2007

Aj mne sa sniva s detmi, ze mi ich ukradli, ze sa stratili, alebo take nieco....vzdy mam z toho pokazeny cely nasledujuci den. Myslim, ze to neznamena nic, len to, ze sa proste o ne bojim a ze citam vseijake spravy o stratenych ci tazko chorych detoch a ze ma to vzdy zasiahne...
A Expertka, mne sa veru dióst casto sniva, ze musim na wc a nie je kde, a ked ho konecne najdem, je to nekryte wecko uprostred velkej saly. Tak ja to risknem, sadnem si nan, a ked uz sedim, zacnu do saly vchadzat ludia 😀 mozno je to spracovanie pocitu, ze v skutocnosti sme niekedy v skupine ludi, kde sa necitime velmi prijemne. Mne sa to obcas stava, ze sa citim menej sikovna ci menej vzdelana ako zvysok skupiny. Take komplexiky proste 🙂 myslim, ze tie weckove sny su o tomto, aspon u mna.
A o hororoch ani nevravim 😠 Jeden z najhorsich bol, ked som postojacky veslovala v akejsi podzemnej jaskyni a okolo na v spinavej vode bol vselijaky bordel a biologicky odpad a natrafila som aj na mrtve babatko...

melory
autor
25. feb 2007

muzikovi sa snivalo do rana ze nahanal v nasom byte malu svinu a chytil ju a hladkal s hugom....a dnes som narazila na link o tom, ze sa nam narodi dietatko v roku zlateho prasata.

melory
autor
28. feb 2007

a mne sa zas snivalo, ze sme mali dievcatko a chcela sa volat dorotka.

melory
autor
1. mar 2007

este dopisem,,,malinka bola v perinke a pozrela na mna a povedala mi ;:mama ja sa chcem volat dorotka"
poradi mi niekdo ci to fakt?

zuzana76
1. mar 2007

mne sa sniva casto, ze kojim nase dietatko, alebo aj cudzie dietatko,ktore nam niekto daruje. ked som este nevedela, ze som tehotna, snivalo sa mi, ze sa mi narodi dievcatko, potom sme ju isli s kamaratkou pokrstit a kamaratka sa ma pytala - ako sa bude volat? a ja som povedala - Livia

melory
autor
1. mar 2007

zuzana tak to tak bude, ja tomu verim.

bluff
1. mar 2007

no tak mne sa narodilo dievcatko a volala sa Miska, boze ako svokra!!! co to znamena????????? ☹ 😠

lyzenka
1. mar 2007

Melory, dik za IP......zaujimavy sen, tak teda Dorotka by sa chcela volat... 😵 no, neviem....a co ty na ten sen, ako ho vniiimas?

zuzana76
1. mar 2007

aj ja si myslim, ze to bude dievcatko 🙂

zuzana76
1. mar 2007

napisem vam este jeden sen, je zvlastny, kruty a smiesny zaroven: najprv okolnosti, snival sa mi asi 3 tyzdne po missed abort:

Rodila som na sale, v sale lekar, sestricka a moj manzel. konecne som porodila, ale ake sklamanie - bolo to chladene kura, osklbane. Ukazali mi ho, aj manzelovi, on bol velmi sklamany a ja som len poznamenala - nevadi, tak ho aspon upeciem.

Po zobudeni zo sna som nevedela ciplakat alebo sa smiat, kazdopadne to bolo velmi cudne.

dadus
1. mar 2007

zuzana 76 no tak takto som sa uz davno nezasmiala, danu situaciu si vyriesila brilantne 😀 😀 😀 ked nic tak sa aspon napapate 😀
no taketo halusky sa snivali aj mne ked som bola tehu 😉 a inac stale sa mi snivalo, ze som mala dievcatko alebo som vidavala ako ma zena alebo ja babo na rukach, znamena to,ze to bude dievca a aj sa mi taka mala skrinka narodila 😉

ivec79
1. mar 2007

zuzu,dobry sen...najmä cudny...ja si myslim, ze mne sa snad sniva pri poslednej navsteve u Dr. a bol dost "smutny"

ivec79
1. mar 2007

nebolo to nic zle, len jej pristup...ale to nepatri sem 😖

zuzana76
1. mar 2007

musim povedat, ze mne sa sniva kazdu noc, aj si sny pamätam celkom dobre, niektore, ako ten o kurati, aj niekolko mesiacov, ba az rokov. A dôraz kladiem skor na to, ako sa v tom sne citim, nez na obsah. A presne, v tom sne som sa citila, cudne, prazdna, akoby som chcela nieco zakryt -asi bolest zo straty dietata. Neukazat, ze sa ma to nejako dotklo a boli to. Tak preto ta cudna a smiesna pointa, myslim si ja.

Treaz sa mi dost sniva o babetkach a citim sa velmi dobre, prebalujem ich, kojim, su pokojne, niekedy trochu zaplacu, a ja sa konecne citim ako mama a ze ma niekto potrebuje

ivec79
1. mar 2007

Ked tak nad tym rozmyslam, aj mne sa snivali pekne veci od zaciatku tehu, teraz sa mi vsak nesniva nic. Dokonca som v sne aj porodila a poviem Ti, bol to velmi zivy sen...ale pekny, verim tomu, ze sny sa odrazaju od nasho podvedomia, alebo nasich pocitov

zuzana76
1. mar 2007

aj ja si to myslim, a citlivejsi ludia maju zivsie sny a asi si ich aj viac pamätaju

ivec79
1. mar 2007

inak sa mi snival jeden a ten isty sen dlhe, dlhe roky a vzdy bol vzrusujusi, teda chcem povedat akcny a ten si pamätam dodnes

zuzana76
1. mar 2007

no tak ja uz idem spat a snivat dalsie snicky, majte sa pekne a SLADKE SNY 🙂

ivec79
1. mar 2007

vsetko dobre a snivaj uz len tie najkrajsie sny, ktore sa Ti stanu skutocnostou 🙂

myraya
9. mar 2007

ahojte mamainy pred dvoma dnami my maja dokt pichal vyvolavacku a odvtedy mavam take divne sny ako napr aj dnes ze my brlai z nosa krv...laebo vselico mozne co suvisy s krvom neviete co to moze byt??

kila
9. mar 2007

Myraya skús vyhladať tu: http://www.snar.sk/

melory
autor
9. mar 2007

myraya to je podvedomie na tu ocakavanu krv...